Занимљиве слике и клипови

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Мићара » Tue Mar 06, 2018 8:44 am

Много боље од, на пример слушати, јалу или расту...
Када чујем ону вриску од аутотјуна притисак ми у глави набије толико, да је испред мене појео би га ко зомби зубима.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Кудрави Гаучос » Wed Mar 07, 2018 11:03 pm

Image

:lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Kockalone » Thu Mar 08, 2018 3:40 pm

:lol:

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby prcko » Fri Mar 09, 2018 12:05 pm

Image

Kakav old school .

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby fedayn » Fri Mar 09, 2018 12:28 pm

To je slika sa mitinga koalicije ''Zajedno'' (preteca DOS-a) i kontramitinga SPS-a..U pitanju je godina 1996,a na slici su pristalice Milosevica.Secam se da je toga dana nasa skola organizovala odlazak u pozoriste..u koje ja nisam ni otisao...sad mozete slobodno da me zajebavate..hahahaha...Vidi ima jedna anegdota,a to je kada sam svojevremeno na te skupove dolazio sa Zezdinim salom preko usta,umalo me nisu lincovali ovi sa slike.Naravno ja sam dolazio da podrzim tu opciju Milosevicevu jer sam znao sta ce na kraju da ispadne ako opozicija osvoji vlast.Svaki put su me sacekivali sa istim pitanjem ''a zar vi zvezdasi niste prostiv Milosevica?''...Naravno da je bilo izuzetaka i naravno da je bilo navijaca i na drugoj milosevicevoj strani.Kod ''Grobara'' je to bilo cak i izrazenije...posle 2000 god recimo Branko Ruzic je konstatno dolazio sa 10 momaka koji su bili u majicama GROBARI 1970 i tacno se znalo da medju Grobarima ima clanova mladih socijalista,Ivica Dacic je cak dobio od navijacke grupe Grobari i plaketu,mislim da je bio nesto u upravu...Uglavnom da ne duzim,ako neko bude hteo da prodiskutuje o ovome prekopirao sam tekst na temi Istorijske zablude i ideoloska prepucavanja''...sve u svemu jako zajeban dan....

нема лека
Posts: 213
Joined: Mon Aug 21, 2017 6:08 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby нема лека » Fri Mar 09, 2018 1:51 pm

Најпознатији јуловац са севера је Ђука, који је избачен из групе због тога.

МГП
Posts: 503
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby МГП » Fri Mar 09, 2018 2:52 pm

http://www.youtube.com/watch?v=vApEgrLf7S4
Интересантан документарац.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Bunt » Fri Mar 09, 2018 5:50 pm

нема лека wrote:Најпознатији јуловац са севера је Ђука, који је избачен из групе због тога.
Bilo je kud i kamo poznatijih, samo se tiću.

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Пери » Sat Mar 10, 2018 8:51 pm

Image

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Србохолик » Sat Mar 10, 2018 11:47 pm

Овај што снима требао колима да га набије на воз дрогошко му семе јебем :D

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Sun Mar 11, 2018 1:00 am

I posle mašinovođa čovek nosi budalu na duši i ima košmare čovek sjebe mu se život što je pregazio nekog mentola. Pa još bi mu se ispišao po mrtvoj glavi kada bi ga pregazio. Idiot.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Panzram » Mon Mar 12, 2018 6:22 am

Onaj ko bude izumeo kuvanu motku na rasklapanje ili na fazon teleskopa, ima da uzme mnogo dobru lovu. :mrgreen:

P.S. Danas šala sutra realnost (mark my words)
Ovo neće na dobro da izađe...

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby хајка » Mon Mar 12, 2018 3:34 pm



Dzoni Rackovic, neki beogradski umetnik, ne znam ko je, niti sam cuo za njega pre nego sto je isplivala ova prica da je napao neku devojku na zurci "Ne davimo Beograd" i javile se jos gomile zena da je i njih seksualno napastovao. On se godinama branio da je to njegov umetnicki egzibicionizam i performans :mrgreen:

Inace dobio batine na gej paradi jer je izgledao cudno. Druga su to vremena bila...u svakom slucaju ispostavice se da je zasluzeno dobio.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 758
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Bruno Sulak » Mon Mar 12, 2018 3:37 pm

хајка wrote:On se godinama branio da je to njegov umetnicki egzibicionizam i performans :mrgreen:


:smajlisatravkomuzubima

:mrgreen:

meanmachine
Posts: 14
Joined: Tue Oct 11, 2016 1:12 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby meanmachine » Mon Mar 12, 2018 3:41 pm

prcko wrote:Image

Kakav old school .



Kakvo pleme :)

vojnik_revolucije
Posts: 31
Joined: Fri Mar 10, 2017 11:37 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby vojnik_revolucije » Mon Mar 12, 2018 4:15 pm

prcko wrote:Image



gde ste posli na crveno :)

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby хајка » Mon Mar 12, 2018 4:26 pm

Sto je najjace ova ekipa nisu bili tadasnji sendvicari, oni su tu bili iz uverenja. Dobro se secam rasprave i price sa takvim ljudima 90ih, njima su mozgovi bili opasno isprani. SPS jeste organizvao preko svojih odbora te kontra-mitinge ali oni su dolazili da "brane Srbiju" od stranog neprijatelja, domacih terorista i narkomana.

Tadasnji SPS funkcioneri su bili zesci lopovi, mozda i veci nego ovi danas. Ovi danas moraju da kradu preko nekih kombinacija, laznih firmi, racuna, a oni su tad direkt kes rukama izvacili iz drzave i nosili kuci ili na Kipar. Marka na ulici bila 30 dinara, a u banci 3 dinara. Marko Milosevic vozio porsea i jahte, narod cekao i tukao se u redu za veknu hleba. I opet takav gladan narod je bio u stanju da ih brani do kraja. I tada i danas najsiromasniji narod ostaje u rezim. Da li je to Stokhlomski sindorm ili sta, ali veoma je bizarno.

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby БорацБЛ » Mon Mar 12, 2018 4:38 pm

[quote="vojnik_revolucije"][quote="prcko"]Image

"Дајте ми медије и ја ћу од једног народа направити крдо свиња"

Јозеф Гебелс ( Хитлеров министар пропаганде).

meanmachine
Posts: 14
Joined: Tue Oct 11, 2016 1:12 am

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby meanmachine » Mon Mar 12, 2018 10:53 pm

[quote="хајка"]Sto je najjace ova ekipa nisu bili tadasnji sendvicari, oni su tu bili iz uverenja. Dobro se secam rasprave i price sa takvim ljudima 90ih, njima su mozgovi bili opasno isprani. SPS jeste organizvao preko svojih odbora te kontra-mitinge ali oni su dolazili da "brane Srbiju" od stranog neprijatelja, domacih terorista i narkomana.

Tadasnji SPS funkcioneri su bili zesci lopovi, mozda i veci nego ovi danas. Ovi danas moraju da kradu preko nekih kombinacija, laznih firmi, racuna, a oni su tad direkt kes rukama izvacili iz drzave i nosili kuci ili na Kipar. Marka na ulici bila 30 dinara, a u banci 3 dinara. Marko Milosevic vozio porsea i jahte, narod cekao i tukao se u redu za veknu hleba. I opet takav gladan narod je bio u stanju da ih brani do kraja. I tada i danas najsiromasniji narod ostaje u rezim. Da li je to Stokhlomski sindorm ili sta, ali veoma je bizarno.

Ni meni tad kao ni sad nije jasno kako moze neko da bude zagrizen za nekoga koji te jebe u zdrav mozak.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Занимљиве слике и клипови

Postby Далтон » Tue Mar 13, 2018 12:33 am

Јел може неко да окачи онај клип мемедовићев када неки деда на пола снимка крене да пуца из пушке и виче Србија, а све то снима камера. :lol: :lol: Било је на старом форуму, неко је качио.
(Street Force / Curva Orientale)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests