Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jul 13, 2016 10:56 am

Они су овде да би били слободни.

Александар Вучић се састао са хрватским удружењем „Вуковар 1991“ и обећао им да ће процесуирати све осумњичене за злочине над Хрватима


Али зато на Србима неће, јер еу нема алтернативу.

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Вести

Postby kopriva » Wed Jul 13, 2016 3:01 pm

Помињара wrote:
tizlabor wrote:Jbg ne stigose na exit...al tu su za Gucu svakako...


:lol: :lol: :lol:

Ја баш не верујем да ће они тек тако ући и шетати Србијом слободно. Ако је реч о трансферу заробљеника волео бих да верујем да ће лежати негде овде, привремено, док им се не изручи казна или шта већ.

Вучко колики год да је пацијент верујем да ипак зна шта ради и да су само депортовани из неког разлога и да ће овде одлежати неко време без икаквих привилегија. Желим да верујем да ово и није толико опасно колико нам се чини, мада у Србији је све могуће.


Gde zna sta radi, ne zna gde udara. Pitam se samo cime su mogli da ga ucene, jer drugog objasnjenja nema?

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Jul 13, 2016 8:08 pm

Image
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Вести

Postby zrno » Wed Jul 13, 2016 8:39 pm

brucelee wrote:
Чомбе wrote:реци да се спрдаш :lol:


sto? znam ljude koji su ga napravili i imaju skroz korektnu pricu za sad.


скроз коректна прича малопре објави: Миша Вацић о жутој паткици, сорошевцима, „бранитељима“ Тесле и другим западним агентима(ВИДЕО)

а видео емисија: ''добро јутро са Ђуком''

ахаха нерално да постоји оваква емисија, не зна се ко је већа јајра и смрад

Толико о патриот.рс, све јасно

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Wed Jul 13, 2016 10:35 pm

Pa jebiga hteli da priznamo ili ne Vacic je deo te desne Srbije,takav kakav je. A ono sto se pricalo u emisiji ja potpisujem 100%,sad ko je to pricao jbga...

Mislim zabole me,meni se svidja koncept sajta i sto vidim da nema neke tihe ili glasne cenzure,sad vreme ce pokazati. Kako god ja sam preporucio jer sam naleteo na sam sajt pre neki i svideo mi se.

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Вести

Postby zrno » Thu Jul 14, 2016 1:04 am

После овога што написа могу само да те питам, које расе ти је кер ?!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Thu Jul 14, 2016 7:09 am

aj sad na stranu ko je Misa Vacic to znamo svi,ali sta je u iznetom pogresno? Da se patkica ne finansira preko Sorosevskih racuna? Sta je netacno za ostatke Nikole Tesle? Sta kao super je da dzudzi u nekoj kugli u mraku,ali ne valja u hramu?

kad smo kod Tesle

http://patriot.rs/nikola-tesla-i-sudbina-njegovih-zemnih-ostataka-osvrt-na-medijska-pisanija/?preview_id=2885&preview_nonce=9eceb31446&post_format=video&preview=true

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Jul 14, 2016 10:21 am

Тебра извалио те човек, батали причу.


User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Вести

Postby Kit_Karson » Thu Jul 14, 2016 4:52 pm

Је ли био неко на протестима не давимо београд? Што се тиче те фб странице, видео сам да је није лајковао нико од пријатеља из Београда, већ углавном студенти из унутрашњости. Која скупина људи долази тамо, студентски шљамови, сорошевци, Чмарело и Кесић, обични људи? И шта мислите о оној другој страници Не давимо Србију, је л то снс-ово гласило? Питам јер нисам из Београда, а живо ме занима, јер ми се у овом тренутку чине једнако одвратним и "опозиција" и "контраопозиција".

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Thu Jul 14, 2016 5:21 pm

Није снс гласило, а на протест иде шљам.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jul 14, 2016 5:40 pm

Futurama wrote:
Nexon wrote:Зашто мени? Нису вас обавестили у изборном штабу снс да ни Двери нису на власти тамо? Са друге стране очекујем извињење подмлатка снс из тзв. заблудника, због подршке власти која нас свим срцем и телом води према еу, те прави коалиције са лсв, лдп, Зукорлићем...очекујем да се појавите на пинку, као и увек, и званично се извините народу.


Значи #срећа је тралаја само до преласка ценсуза ? Ко би рекао :D


Српска напредна странка злоупотребљава полицију у политичке сврхе

Image

Обавештавамо јавност да је владајући режим злоупотребио припаднике МУП-а, који су покушали да онемогуће деловање парламентарне политичке странке, Двери.

Наиме, припадници полиције спречавали су чланове покрета Двери да плакатима обавесте грађане Врачара да је одборник Радомир Ковачевић, који је изабран на листи Двери, „прелетео“ у редове СНС.

Постављамо питање откада се то припадници МУП-а ангажују као партијски активисти, и уклањају плакате политичке садржине. Да ли долазимо у доба партијске полиције у Србији?


Припадници МУП-а савесно и одговорно раде свој посао, у врло тешким условима. Чланови и активисти Двери увек су се трудили да својим поступцима поштују ред и закон. Баш зато не можемо да ћутимо на злоупотребу полиције и кршење закона.

Овај случај мора да се расветли до краја. Полицајци Стевић (број значке 133357) и Лакић, били су врло непристојни, одбили су да дају број значке, а током своје интервенције били су на вези са начелником СУП-а Звездара. Можемо да претпоставимо колико би непрофесионално и незаконито било њихово понашање да на лицу места није био присутан народни посланик Срђан Ного?


Поручујемо министру полиције и председнику градског одбора СНС Небојши Стефановићу, да неће успети да нас застраши, нити да заустави политичко деловање Двери.

Грађанима Врачара и онима који су свој глас дали Дверима не може се ускратити информација да Српска напредна странка купује одборнике, и да је један од тих који су имали цену и наш бивши одборник Радомир Ковачевић.

Ми ћемо наставити да бранимо изборну вољу и да политички делујемо, и никаква застрашивања или хапшења партијске полиције неће нас спречити у томе.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jul 14, 2016 5:51 pm

Узгред, данас Вучић опет није разјаснио како је примио два талибана, видим да се и срс активирала по том питању, мада се и активирала да прави локалну коалицију са лдп, снс, лсв у Ср. Митровици, али свакако подржавам одлуку срс да Вучић објасни ко је одобрио да ти људи уђу у Србију док десетина хиљада Срба из БиХ, хрватске, ЦГ не може да добије држављанство Србије.
Ево и натоваца
Центар за евроатлантске студије: Поздрављамо одлуку Вучићеве владе да прихвати бивше притворенике из Гвантанама


Такође, данас је притисако Додика да примени ссп, иако то директно штети Републици Српској јер омогућава извоз хрвата у РС.
Александар Вучић: Предложио сам Додику да потпише ССП са ЕУ


Само да би добио одобрење из швапске амбасаде.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Thu Jul 14, 2016 6:06 pm

Kit_Karson wrote:Је ли био неко на протестима не давимо београд? Што се тиче те фб странице, видео сам да је није лајковао нико од пријатеља из Београда, већ углавном студенти из унутрашњости. Која скупина људи долази тамо, студентски шљамови, сорошевци, Чмарело и Кесић, обични људи? И шта мислите о оној другој страници Не давимо Србију, је л то снс-ово гласило? Питам јер нисам из Београда, а живо ме занима, јер ми се у овом тренутку чине једнако одвратним и "опозиција" и "контраопозиција".


Можеш овде видети каква је то скупина...



Углавном, јако, јако урбана маса.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jul 14, 2016 6:11 pm

Урбана маса се преполовила у броју, изгледа да примање талибана даје резултат.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Thu Jul 14, 2016 6:35 pm

Мислим да је за нијансу мало мања бројка била јуче али процените сами...

Image

навијај wrote:а на протест иде шљам.


Image

И никако се не би изненадио ако би најпознатији голубар парадирао у септембру са овим отпадом...

Image

Kit_Karson wrote:Што се тиче те фб странице, видео сам да је није лајковао нико од пријатеља из Београда, већ углавном студенти из унутрашњости.


Мене је глава заболела кад сам видео које су релативно "познате" њушке подржале то преко друштвених мреже или самим присуством... стварно нисам веровао да се та другосрбијанштина толико развила... ал што рече овај ортак где је урбаност ту мораш увек бити у тренду.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Вести

Postby Kit_Karson » Thu Jul 14, 2016 6:36 pm

Влада Паликућа wrote:
Kit_Karson wrote:Је ли био неко на протестима не давимо београд? Што се тиче те фб странице, видео сам да је није лајковао нико од пријатеља из Београда, већ углавном студенти из унутрашњости. Која скупина људи долази тамо, студентски шљамови, сорошевци, Чмарело и Кесић, обични људи? И шта мислите о оној другој страници Не давимо Србију, је л то снс-ово гласило? Питам јер нисам из Београда, а живо ме занима, јер ми се у овом тренутку чине једнако одвратним и "опозиција" и "контраопозиција".


Можеш овде видети каква је то скупина...



Углавном, јако, јако урбана маса.


Колико младе урбане гериле на протесту :mrgreen: сад сам наишо и на овај статус Пуја Шотке од скоро:

Не шаљите ми више да позивам народ на протест у суботу
Не позивам ни на бојкот јер је разлог за окупљање у принципу валидан. Све то стоји. Вучић пизда, арапин узурпатор, рушење идитско, стаклене зграде, лоповски уговор, фалусни небодери, ругло града...
Али не пријају ми те смрдљиве лобање, нити ми пријају њихове одвратне организације, нити симпатишем њихове финансијере (има и организација где нема пара зато што су неспособни, ал свакако би гузицу продали) нити ми се свиђа то што се на протесту лапрда о стварима које немају везе са темом окупљања. Не можеш људе давити о фашизму, капитализму, феминизму, равноправности, геј правима па и о партократији ако су дошли на протест који нема везе са тим
(NARAWNO DA IMA WEZE SA TIM, TAKO SE ZAPOCXINJE REWOLUCIJA AV AV AV). Трипуј Владимира Џугашвилија Троцког мами својој са којом живиш у Дечанској.
И немојте ми срати о непостојећим поделама на прву и другу Србију, кад смо се годинама уназад уверили да вас није било на протестима које су можда дотицали и вас, али на којима се окупљало крезубо читалаштво Зоне Сумрака и Србије Данас.
Ово можда не би имало везе са темом да на претходном протесту нисте загледали у људе са националним обележјима као у сотоне и да се неке љигаве вашке нису усуђивале да ти приговоре да ти овде није место ако носиш мајицу купљеној у Отаџбини са принтом МАНАСТИРА. Па предивно брате.
ТОЛЕРАНЦИЈА, ЈЕДНАКОСТ, РАЗЛИЧИТОСТ??? СВАКИ ГРАЂАНИН БЕЗ ОБЗИРА НА ОПРЕДЕЉЕЊЕ ДА ДОЂЕ ДА СЕ ПОБУНИ ПРОТИВ ТИРАНИЈЕ???
Разлози су ми, могуће чак, и ирационални, али ја вас једноставно мрзим.
Баш вас не волим...

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Thu Jul 14, 2016 6:40 pm

nepoznati maloumnik wrote:da li je ovo prvi put na protestu? a tako je lepo bez!!!


Image

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Thu Jul 14, 2016 6:49 pm

Мислим да је било на сваком протесту ал само та факин једна и то са стране да се што мање види. Срамота да кваре ту боје дуге која је присутна на све стране.

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Вести

Postby Futurama » Thu Jul 14, 2016 7:16 pm

Мене занима зашто патриотске странке и организације не одрже неки протест, чак шта више нико од споменутих ни не спомиње бахатост комуналне полиције осим ДСС-а на свој сајту.

Ни мени се не свиђа приче која се провлачи кроз овај протест али сам сигуран да 90% учесника овог протеста није у фазону дугиних боја али да су се појавили само зато што је неко организовао протест .


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 108 guests