Прва лига – 2018/19 – 37. коло

Плеј-оф

Раднички Ниш – Младост Лучани (19:00)
Црвена Звезда – Напредак (19:00)
Чукарички – Војводина (19:00)
Партизан – Пролетер Нови Сад (19:00)

Плеј-аут

19.05.

Бачка Паланка – Динамо Врање (19:00)
Спартак Суботица – Вождовац (19:00)
Рад – Земун (19:00)
Радник Сурдулица – Мачва (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 36. коло

Плеј-оф

10.05.

Пролетер Нови Сад – Црвена Звезда (18:00)

11.05.

Војводина – Партизан (16:00)
Напредак – Раднички Ниш (16:00)
Младост Лучани – Чукарички (16:00)

Плеј-аут

11.05.

Динамо Врање – Спартак Суботица (16:00)
Мачва – Рад (16:00)
Земун – Радник Сурдулица (16:00)
Вождовац – Бачка Паланка (16:00)

Прва лига – 2018/19 – 35. коло

Плеј-оф

05.05.

Партизан – Напредак (16:00)
Црвена Звезда – Младост Лучани (18:00)
Раднички Ниш – Војводина (18:00)
Чукарички – Пролетер Нови Сад (18:00)

Плеј-аут

05.05.

Динамо Врање – Земун (16:00)
Спартак Суботица – Радник Сурдулица (17:00)
Бачка Паланка – Рад (17:00)
Вождовац – Мачва (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 34. коло

Плеј-оф

30.04.

Пролетер Нови Сад – Раднички Ниш (18:00)

01.05.

Војводина – Црвена Звезда (16:00)
Чукарички – Напредак (18:00)
Партизан – Младост Лучани (18:00)

Плеј-аут

01.05.

Земун – Бачка Паланка (16:00)
Рад – Динамо Врање (16:00)
Радник Сурдулица – Вождовац (16:00)
Мачва – Спартак Суботица (18:00)

Прва лига – 2018/19 – 33. коло

Плеј-оф

25.04.

Раднички Ниш – Чукарички (15:30)
Напредак – Пролетер Нови Сад (18:00)
Младост Лучани – Војводина (18:00)
Црвена Звезда – Партизан (19:00)

Плеј-аут

25.04.

Спартак Суботица – Бачка Паланка (18:00)
Вождовац – Рад (18:00)
Радник Сурдулица – Динамо Врање (18:00)
Мачва – Земун (18:00)

Прва лига – 2018/19 – 32. коло

Плеј-оф

20.04.

Напредак – Војводина (17:00)
Чукарички – Црвена Звезда (17:00)

21.04.

Пролетер Нови Сад – Младост Лучани (17:00)
Раднички Ниш – Партизан (18:30)

Плеј-аут

19.04.

Земун – Спартак Суботица (16:00)

20.04.

Динамо Врање – Вождовац (16:00)
Рад – Радник Сурдулица (17:00)
Бачка Паланка – Мачва (17:00)

 

Прва лига – 2018/19 – 31. коло

Плеј-оф

13.04.

Младост Лучани – Напредак (18:00)
Црвена Звезда – Раднички Ниш (18:00)
Партизан – Чукарички (19:00)
Војводина – Пролетер Нови Сад (19:00)

Плеј-аут

12.04.

Спартак Суботица – Рад (17:00)

13.04.

Радник Сурдулица – Бачка Паланка (18:00)
Вождовац – Земун (19:00)
Мачва – Динамо Врање (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 30. коло

07.04.

Раднички Ниш – Бачка Паланка (17:00)
Војводина – Партизан (17:00)
Вождовац – Мачва (17:00)
Динамо Врање – Радник Сурдулица (17:00)
Спартак Суботица – Рад (17:00)
Напредак – Земун (17:00)
Чукарички – Младост Лучани (17:00)
Црвена Звезда – Пролетер Нови Сад (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 29. коло

03.04.

Земун – Спартак Суботица (16:00)
Рад – Вождовац (16:00)
Бачка Паланка – Црвена Звезда (17:00)
Радник Сурдулица – Војводина (18:00)
Мачва – Раднички Ниш (18:00)
Младост Лучани – Напредак (18:00)
Пролетер Нови Сад – Динамо Врање (18:00)
Партизан – Чукарички (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 28. коло

29.03.

Пролетер Нови Сад – Бачка Паланка (18:00)

30.03.

Спартак Суботица – Младост Лучани (15:00)
Динамо Врање – Војводина (15:00)
Чукарички – Радник Сурдулица (17:00)
Раднички Ниш – Рад (17:00)
Црвена Звезда – Мачва (19:00)

31.03.

Напредак – Партизан (17:00)
Вождовац – Земун (19:00)