Прва лига – 2018/19 – 21. коло

14.12.

Партизан – Мачва (18:00)

15.12.

Радник Сурдулица – Бачка Паланка (13:00)
Спартак Суботица – Вождовац (13:00)
Младост Лучани – Рад (13:00)
Земун – Динамо Врање (13:00)
Чукарички – Црвена Звезда (15:00)
Војводина – Пролетер Нови Сад (15:00)

16.12.

Напредак – Раднички Ниш (19:00)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=327

Прва лига – 2018/19 – 20. коло

08.12.

Црвена Звезда – Напредак (19:00)

09.12.

Раднички Ниш – Спартак Суботица (13:00)
Мачва – Радник Сурдулица (13:00)
Динамо Врање – Вождовац (13:00)
Земун – Младост Лучани (13:00)
Бачка Паланка – Војводина (17:00)
Пролетер Нови Сад – Чукарички (17:00)
Рад – Партизан (17:00)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=325

Прва лига – 2018/19 – 19. коло

05.12.

Напредак – Пролетер Нови Сад (16:00)
Младост Лучани – Динамо Врање (16:00)
Чукарички – Бачка Паланка (16:00)
Војводина – Мачва (16:00)
Вождовац – Раднички Ниш (16:00)
Радник Сурдулица – Рад (16:00)
Спартак Суботица – Црвена Звезда (16:00)
Партизан – Земун (18:30)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=324

 

Прва лига – 2018/19 – 18. коло

30.11.

Бачка Паланка – Напредак (18:00)

01.12.

Рад – Војводина (13:00)
Земун – Радник Сурдулица (13:00)
Мачва – Чукарички (15:00)
Младост Лучани – Партизан (15:30)
Пролетер Нови Сад – Спартак Суботица (18:00)
Динамо Врање – Раднички Ниш (18:00)

02.12.

Црвена Звезда – Вождовац (18:00)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=323

Прва лига – 2018/19 – 17. коло

23.11.

Чукарички – Рад (18:00)

24.11.

Напредак – Мачва (13:00)
Спартак Суботица – Бачка Паланка (13:00)
Војводина – Земун (16:00)
Радник Сурдулица – Младост Лучани (16:00)
Вождовац – Пролетер Нови Сад (18:00)
Раднички Ниш – Црвена Звезда (19:00)

25.11.

Партизан – Динамо Врање (17:00)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=322

 

Прва лига – 2018/19 – 16. коло

09.11.

Пролетер Нови Сад – Раднички Ниш (18:00)

10.11.

Земун – Чукарички (13:00)
Мачва – Спартак Суботица (13:00)
Партизан – Радник Сурдулица (13:00)
Бачка Паланка – Вождовац (13:00)
Динамо Врање – Црвена Звезда (15:00)
Младост Лучани – Војводина (16:00)
Рад – Напредак (18:00)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=319

 

Прва лига – 2018/19 – 15. коло

03.11.

Пролетер Нови Сад – Црвена Звезда (15:00)
Младост Лучани – Чукарички (16:00)
Бачка Паланка – Раднички Ниш (16:00)
Радник Сурдулица – Динамо Врање (16:00)

04.11.

Земун – Напредак (13:00)
Мачва – Вождовац (16:00)
Рад – Спартак Суботица (16:00)
Партизан – Војводина (19:00)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=318

Прва лига – 2018/19 – 14. коло

31.10.

Динамо Врање – Пролетер Нови Сад (13:00)
Спартак Суботица – Земун (13:00)
Раднички Ниш – Мачва (16:00)
Напредак – Младост Лучани (16:00)
Вождовац – Рад (16:00)
Војводина – Радник Сурдулица (16:00)
Чукарички – Партизан (16:30)
Црвена Звезда – Бачка Паланка (18:30)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=317

Прва лига – 2018/19 – 13. коло

27.10.

Земун – Вождовац (13:00)
Војводина – Динамо Врање (16:00)
Партизан – Напредак (16:00)
Радник Сурдулица – Чукарички (16:00)
Рад – Раднички Ниш (16:00)
Бачка Паланка – Пролетер Нови Сад (18:00)

28.10.

Мачва – Црвена Звезда (16:30)
Младост Лучани – Спартак Суботица (16:00)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=316

 

Прва лига – 2018/19 – 12. коло

19.10.

Чукарички – Војводина (17:30)

20.10.

Вождовац – Младост Лучани (16:00)
Пролетер Нови Сад – Мачва (19:00)
Напредак – Радник Сурдулица (19:00)
Раднички Ниш – Земун (19:00)
Црвена Звезда – Рад (19:00)

21.10.

Спартак Суботица – Партизан (13:00)
Динамо Врање – Бачка Паланка (16:00)

http://srpskatribina.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=315