Прва лига – 2018/19 – 32. коло

Плеј-оф

20.04.

Напредак – Војводина (17:00)
Чукарички – Црвена Звезда (17:00)

21.04.

Пролетер Нови Сад – Младост Лучани (17:00)
Раднички Ниш – Партизан (18:30)

Плеј-аут

19.04.

Земун – Спартак Суботица (16:00)

20.04.

Динамо Врање – Вождовац (16:00)
Рад – Радник Сурдулица (17:00)
Бачка Паланка – Мачва (17:00)

 

Прва лига – 2018/19 – 31. коло

Плеј-оф

13.04.

Младост Лучани – Напредак (18:00)
Црвена Звезда – Раднички Ниш (18:00)
Партизан – Чукарички (19:00)
Војводина – Пролетер Нови Сад (19:00)

Плеј-аут

12.04.

Спартак Суботица – Рад (17:00)

13.04.

Радник Сурдулица – Бачка Паланка (18:00)
Вождовац – Земун (19:00)
Мачва – Динамо Врање (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 30. коло

07.04.

Раднички Ниш – Бачка Паланка (17:00)
Војводина – Партизан (17:00)
Вождовац – Мачва (17:00)
Динамо Врање – Радник Сурдулица (17:00)
Спартак Суботица – Рад (17:00)
Напредак – Земун (17:00)
Чукарички – Младост Лучани (17:00)
Црвена Звезда – Пролетер Нови Сад (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 29. коло

03.04.

Земун – Спартак Суботица (16:00)
Рад – Вождовац (16:00)
Бачка Паланка – Црвена Звезда (17:00)
Радник Сурдулица – Војводина (18:00)
Мачва – Раднички Ниш (18:00)
Младост Лучани – Напредак (18:00)
Пролетер Нови Сад – Динамо Врање (18:00)
Партизан – Чукарички (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 28. коло

29.03.

Пролетер Нови Сад – Бачка Паланка (18:00)

30.03.

Спартак Суботица – Младост Лучани (15:00)
Динамо Врање – Војводина (15:00)
Чукарички – Радник Сурдулица (17:00)
Раднички Ниш – Рад (17:00)
Црвена Звезда – Мачва (19:00)

31.03.

Напредак – Партизан (17:00)
Вождовац – Земун (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 27. коло

15.03.

Бачка Паланка – Динамо Врање (18:00)

16.03.

Партизан – Спартак Суботица (15:00)
Земун – Раднички Ниш (15:00)
Радник Сурдулица – Напредак (16:00)
Мачва Шабац – Пролетер Нови Сад (18:00)

17.03

Рад – Црвена Звезда (17:00)
Младост Лучани – Вождовац (18:00)
Војводина – Чукарички (19:00)

Прва лига – 2018/19 – 26. коло

09.03.

Раднички Ниш – Младост Лучани (15:00)
Напредак – Војводина (17:00)
Црвена Звезда – Земун (18:00)

10.03.

Спартак Суботица – Радник Сурдулица (15:00)
Динамо Врање – Чукарички (15:00)
Вождовац – Партизан (17:00)
Бачка Паланка – Мачва (17:00)
Пролетер Нови Сад – Рад (17:00)

Прва лига – 2018/19 – 25. коло

06.03.

Земун – Пролетер Нови Сад (14:00)
Чукарички – Напредак (16:00)
Рад – Бачка Паланка (16:00)
Радник Сурдулица – Вождовац (16:00)
Мачва – Динамо Врање (16:00)
Младост Лучани – Црвена Звезда (16:00)
Војводина – Спартак Суботица (18:00)
Партизан – Раднички Ниш (18:00)

Прва лига – 2018/19 – 24. коло

01.03.

Мачва – Рад (18:00)

02.03.

Раднички Ниш – Радник Сурдулица (15:00)
Вождовац – Војводина (15:00)
Спартак Суботица – Чукарички (15:00)
Пролетер Нови Сад – Младост Лучани (15:00)
Динамо Врање – Напредак (15:00)
Црвена Звезда – Партизан (18:00)

03.03.

Бачка Паланка – Земун (15:00)

Прва лига – 2018/19 – 23. коло

22.02.

Војводина – Раднички Ниш (18:00)

23.02.

Земун – Мачва (13:00)
Напредак – Спартак Суботица (14:00)
Младост Лучани – Бачка Паланка (14:00)
Радник Сурдулица – Црвена Звезда (17:00)
Партизан – Пролетер Нови Сад (19:00)

24.02.

Чукарички – Вождовац (13:00)
Рад – Динамо Врање (14:00)