Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Kibiców » Thu Jan 05, 2017 11:43 pm

lost&found wrote:
Kibiców wrote:
lost&found wrote:Cekaj Kibicow kolko sam skapirao, imas porodicu, a ovamo oces da roknes neku milfaru c, c, c :mrgreen:


Kako to zakljuci castiti? :mrgreen: mada ne vidim gde je problem i da je sve kako ti kazes :D


Pa sta znam, mnogo pominjes nesto porodicne troskove, troskovi za decu , zenu, pa deluje ko da si "zenjen" :)

Ovo sam uzeo kao primer. Dakle nema veze sa mojim zivotom. Rekao bih da jedna prosecna porodica kod nas broji cetiri clana. Na temelju te price sam krenuo kako je onda potrebno za jedno zimovanje oko 2000€.
Uzgred, da, ozenjen sam!

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Jan 06, 2017 12:07 am

Isao sam i ja brate na skijanje sa 300 evra, zaobilazio sam sa skijama onu trokraku prepreku, pa su naredne sezone ih produzili, znaci 7 dana sam rokao bez ski passa. Kada te uhvate ti odes na drugu zicaru. :mrgreen:
A uvek nas ide copor pa uzmemo ili celu vikendicu ili veci apartman, pa se natrpa nad pun kurac, spavali u dnevnoj sobi i nosili duseke na naduvavanje. Sve se radi za vozanje.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: RE: Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lost&found » Fri Jan 06, 2017 12:50 am

Kibiców wrote:
lost&found wrote:
Kibiców wrote:
Kako to zakljuci castiti? :mrgreen: mada ne vidim gde je problem i da je sve kako ti kazes :D


Pa sta znam, mnogo pominjes nesto porodicne troskove, troskovi za decu , zenu, pa deluje ko da si "zenjen" :)

Ovo sam uzeo kao primer. Dakle nema veze sa mojim zivotom. Rekao bih da jedna prosecna porodica kod nas broji cetiri clana. Na temelju te price sam krenuo kako je onda potrebno za jedno zimovanje oko 2000€.
Uzgred, da, ozenjen sam!



PS nemam nista protiv sto se one milfare tice iako si zenjen, a i skontao sam da ti je poenta bila za trosak na zimovanju, al sto ne iskoristiti priliku i prcnuti kad se neko nudi (mislim u ovom slucaju ja tebe, ne ti milfaru) :D

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: RE: Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Kibiców » Fri Jan 06, 2017 8:56 am

lost&found wrote:
Kibiców wrote:
lost&found wrote:
Pa sta znam, mnogo pominjes nesto porodicne troskove, troskovi za decu , zenu, pa deluje ko da si "zenjen" :)

Ovo sam uzeo kao primer. Dakle nema veze sa mojim zivotom. Rekao bih da jedna prosecna porodica kod nas broji cetiri clana. Na temelju te price sam krenuo kako je onda potrebno za jedno zimovanje oko 2000€.
Uzgred, da, ozenjen sam!



PS nemam nista protiv sto se one milfare tice iako si zenjen, a i skontao sam da ti je poenta bila za trosak na zimovanju, al sto ne iskoristiti priliku i prcnuti kad se neko nudi (mislim u ovom slucaju ja tebe, ne ti milfaru) :D

Ma bre opusteno brate.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Sun Jan 08, 2017 9:20 pm

Излетело ми је путовање у Амстердам за Српску Нову годину :D звучи нереално, ал' ето, догодило се :D тако да пуцајте, шта да се посети поред Амстердам арене, црвеног фењера, дајте неке знаменитости, добри пабови, и неку природу лепу, ако је има поред. Тамо сам 5 дана тако да се надам да ћу имати времена за све што ми предложите

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Очајник » Mon Jan 09, 2017 1:03 am

Potkrovlje Ane Frank

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby B.Centrale » Mon Jan 09, 2017 12:03 pm

jebo potkrovlje, nista interesantno. a obzirom da je januar, ako bude guzve ima da cekas uredno u redu, a napolju minus...zajebi. idi da blejis levo desno, svuda ima nesto ok, ja najvise volim da lutam i sam provaljujem stvari. s druge strane, amsterdam mi je sranje od grada, bio 5 puta, jednom 6 meseci.
bologna centrale

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pertla » Mon Jan 09, 2017 12:12 pm

Hajneken muzej koji se nalazio u staroj zgradi pivare.doduse,ja sam bio 2006. godine.za tu kucu se cekao paklen red,mene je boleo kurac da cekam iako je bilo prolece.mislim da je guzva i za poznate muzeje i galerije,ali me slikarstvo bas ne zanima pa nisam isao.mislim da postoji i muzej vostanih figura madam tiso i da ulaz nije jeftin.provozaj se brodom po kanalima bila je neka smesna cena 2-3 evra
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby B.Centrale » Mon Jan 09, 2017 12:15 pm

a jeste brate, zaboravih muzeje sto kaze ovaj gospodin iznad, posebno ako te slikarstvo zanima. toga na pretek, a konstantno su i neke interesantne postavke.
bologna centrale

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultrastito » Mon Jan 09, 2017 12:59 pm

ima li ko kakve informacije o putovanju vozom/busem kroz belgiju? konkretno, relacija brisel-briz. kako da stignem do brisela znam, ali mi je totalni zbun ovaj drumsko-zeleznicki transport.

ako ima ko da pomogne, bio bih mu zahvalan.

uzdravlje
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Mon Jan 09, 2017 1:05 pm

живи били

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby čompika » Fri Feb 03, 2017 11:42 pm

Da li je neko skoro aplicirao za turističku vizu za Australiju? Konkretno Visitor visa (subclass 600).

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Fri Feb 03, 2017 11:58 pm

Imam 2 slučaja iz okoline, ali ne znam baš da li je konkretno ta viza, znam da je bila turistička, ne znam jel imaju više vrsta. Jedan je aplicirao i garantovao svojom firmom (znači on je vlasnik firme) da je zaposlen tj će se vratiti i odbili su ga. Drugi ortak je doneo potvrdu sa posla, devojka mu je tamo garantovala za njega, morala je da ima valjda 15000 dolara na računu, da pokaže da ima od čega da ga izdržava, i odobrili su mu.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby čompika » Sat Feb 04, 2017 12:54 am

Da li možeš da pitaš ortaka ako je aplicirao elektronski, koji je postupak? Burazer planira da ide turistički, dobiće potvrdu za posao i pare na računu, ide kod nekog lika. E sad, on se informisao sa svih strana, pa ima sve polovične informacije, te otisci prsta, biometrijska fotka, čuda muda. A kaže da su mu rekli ako prilikom apliciranja nešto od dokumentacije ne proslediš kako treba da si ga ispušio. Ja ću to istražiti na njihovom sajtu, ali bi mi značilo iskustvo iz prve ruke kako ide ceo proces elektronski, kome se i šta uplaćuje, koja je dokumentacija sve potrebna, rokovi, itd...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Sat Feb 04, 2017 1:01 am

Pitaću ga pa ću ti napisati ovde
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby čompika » Sat Feb 04, 2017 1:35 am

Zahvaljujem

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Улични ратник! » Sat Feb 04, 2017 1:45 am

Razredna nam je dala tri opcije za ekskurziju:Budimpešta,Prag,Venecija.Imamo fore 2 nedelje da izaberemo pa da čujem neko vaše mišljenje gde bi bilo najbolje?

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lost&found » Sat Feb 04, 2017 3:24 am

Улични ратник! wrote:Razredna nam je dala tri opcije za ekskurziju:Budimpešta,Prag,Venecija.Imamo fore 2 nedelje da izaberemo pa da čujem neko vaše mišljenje gde bi bilo najbolje?

Ovo nisam cuo dugo :D

Elem, bio u Veneciji i Budimpesti. Za zajebanciju vam je bolja Budimpesta, al kontam da je Prag jos bolji. U svakom slucaju, i u Pragu i u Budimpesti ima sta da se vidi, a za razliku od Venecije, odlicni su i ovako za zajebanciju. Venecija je ok da se vidi za jedan dan, al mi ne deluje kao neko mesto da se luduje par dana, plus je preskupa. Dakle, Prag ili Budimpesta

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Kibiców » Sat Feb 04, 2017 7:43 am

Ko ide na ekskurziju da gleda znamenitosti?

Gomorrah
Posts: 92
Joined: Thu Jun 16, 2016 3:51 pm

Re: RE: Re: RE: Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Gomorrah » Sat Feb 04, 2017 9:38 am

Kibiców wrote:Ko ide na ekskurziju da gleda znamenitosti?

Razredna.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Sevastopole and 24 guests