Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Thu Aug 10, 2023 1:19 am

Da li neko ima da preporuci neki hotel/etno selo ili bilo sta na taj fazon, sa saunom, masazama i tako tim zajebancijama za vise ljudi (15ak) Dakle klopa, sauna, masaza da bude ukljucena u cenu + pice naravno?

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Thu Aug 10, 2023 3:56 pm

Fruske terme u vrdniku, nesto najbolje sto sam ikada bio. Cene su paprene bas, po meni preskupo i nikada ne bi dao tolike pare, ali sam imao besplatno pa sam se bahatio.

https://www.frusketerme.com/
Космет је Србија !

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Fri Aug 11, 2023 11:03 am

Da, da... Video sam to, bas deru sa cenama, isplativije je otici negde van nego po Srbiji putovati...

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Mon Aug 21, 2023 9:03 am

Da li je iko bio na Kopaoniku leti, realno kakve su cene, kidaju kao zimi ili su pristupacne? Ne zanimaju me nikakva setnja,voznje biciklom i slicno samo kafana/restoran :mrgreen:
Космет је Србија !

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby svuda.prisutan » Mon Aug 21, 2023 10:09 am

несуна реса wrote:Da li je iko bio na Kopaoniku leti, realno kakve su cene, kidaju kao zimi ili su pristupacne? Ne zanimaju me nikakva setnja,voznje biciklom i slicno samo kafana/restoran :mrgreen:

Bolje idi na rafting, priroda prelepa, reka ledena, klopa vrhunska :mrgreen: Plus ti je smestaj na 10m od kafane :mrgreen:

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Mon Aug 21, 2023 11:38 am

ma uleteio mi neki prazan apartman od drugarice sada za vikend, pa reko da ga iskoristim, ako nema smisla onda cu odustati :mrgreen:
Космет је Србија !

lukabrasi
Posts: 260
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lukabrasi » Tue Aug 22, 2023 10:51 pm

Pa cene su malo bolje, ali neki poseban sadrzaj nemas leti. Rade neke zicare, mozes da planinaris, iznajmis kvad i to je to. Kafane i nisu nesto, barem ne za moj ukus.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby pertla » Sun Sep 10, 2023 10:21 pm

da li znate neko dobro mesto na pola puta izmedju trebinja i zlatibora gde bih mogao napraviti pauzu, nesto rucati i nastaviti dalje put? putujem sa troje male dece, bilo bi dobro da ima nesto tipa mini igraonica.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Mon Sep 11, 2023 9:40 am

ajde da vam bacim koju o budimpesti


1. Jako dostupna droga po ulici od raznih migranata koji se krecu u grupicama, dosta jeftino ali jako vole da zajebu drugar je 2x kupio umesto koksa sodu bikarbonu, jedan je uzeo umesto vutre origano :mrgreen: Nadiskusno ti prodaju vrh de je lobe stave pravo da probas ispod je sve soda, vutra iz kesice izvade pravo ostalo sve origano ili caj tako da jbg ko je konzumant ovoga bukvalkno trazite da vam odma sve izvadi na telefon pa mu jebite mater kad skontate da je soda, iako idu u grupicama po 5-8 ljudi sve su pizdetine jednog sam sutno pred svima samo su se okrenuli otisli iako su bili brojcano vise i ja u vidno pijanom stanju

2. Izlazi za 10ku, znaci od pabova do onih ruiun pabova sve pohvale ribe do jaja, jbg evropska unija pa je i dosta fegetoida ja ne mogu da ih iskuliram pa odem u drugi deo kluba kad ih vidim da udju. Jedina zamerka sto je u vecini klubova placanje karticom, i sto nema usluga konobara nego moras stalno da ides do sanka da uzmes i sam doneses, jako retardirano i dosta se ceka za pice.

3. Klopa odlicna, isto sve pohvale od ulicne brze hrane pa i do restorana, getto gulas odlican obavezno idite, samo nemojte da se zajebete ko ja ima gulas supa i pravi gulas ono mesina. Ta gulas supa je isto do jaja, ali ovaj gusti sa krompir pireom je to sto je najjace tamo, znaci jedino tu obratite paznju ako budete isli.
4. Taxi isto prvo pitajte kolko je do tog i tog mesta, jer dzukele oce da sisaju te britance usrane, pa ni ne pale taksimetar nego lupe cenu pa kad cuju da smo iz Srbije spremni su za dogovr (tacnije normalna cena da bude)
5. Kurve po ulici u delu de su ti ruin pabovi, su sto je najgore i dobre, ali su neekako jako jeftine iliti dostupne svakom pijanom liku koji ide iz izlaska pa ih kontam najbolje izbegavati, ima dosta striptiz pabova sa dojajnim kurvama 70e ti traze da potrosis minimum da bi usao unutra tj da cugas, nismo bili u fazonu karanje samo striptiz i igranje, cak se ni ne secam kolko je cena piva koktela :mrgreen:

E da, i jos jedna bitna stavka ispred svih tih diskoteka koje su dojajne ima red fazon 600 metara, napravi se zmijica bas mi nije jasno da je neko spreman da stoji u redu 2h da bi negde usao, a pored ima VIP ulaz reko ajde kad sam vec tu dacu da idem u VIP, platili nas 10 420 e :mrgreen: reko ok, to je skroz dobro imamo da cugamo za 420 e, kad ono prc to smo samo platili da ne cekamo sa ostalim u redu, i da mozemo da idemo u VIP WC, tj da ne cekamo red sa ostalima :mrgreen: Davno se nisam osecao zajebanije
Космет је Србија !

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby shark23 » Mon Sep 11, 2023 12:06 pm

Nema nista gore nego kad te zajebu tako za gudru.. Jedino me u Amsterdamu nikad nisu zajebali oni crnci u red light distriktu (doduse samo sam 2-3x uzimao tamo), svud ostalo vise ni ne zelim da pokusavam da uzmem nesto

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Mon Sep 11, 2023 12:12 pm

Jbg, svuda ih sada ima i jako dobro se snalaze, treba biti oprezan i to je to, jer svako gleda i kada kupuje da sto brze zavrsi primopredaju i samim tim ni ne gleda u kesicu.
Космет је Србија !

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Tue Sep 12, 2023 3:54 pm

Šta ti dečko radiš
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Thu Sep 21, 2023 9:10 am

Ajde neki savet za kafane na zlatiboru, da cene nisu skupe.
Космет је Србија !

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Vinz » Sun Sep 24, 2023 9:45 pm

Љубиш . :D

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Sun Sep 24, 2023 11:25 pm

Donji
Choose Life

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 752
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bruno Sulak » Sat Dec 16, 2023 10:03 pm

Sta obici za jedan vikend u Budimpesti sa drustvom? Dajte i neke klubove za uvece ali da nije izuvanje sa ulazom. Moze i neki dobri pabovi.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Bolesni^od^ljubavi and 25 guests