Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Mon Jun 26, 2017 8:32 pm

А кад си видео да неко пије коктел на плажи су Су,Пироту или слика ноге? Ја нисам никад.
Choose Life

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Rođaci » Mon Jun 26, 2017 8:53 pm

koktel? kokomo? Aruva, Žamejka, ua vona šejk it?
https://www.youtube.com/watch?v=6e1tUSl7kRc

gle ovo npr
http://serbiatour.rs/index.php?c=sekcij ... =419&lg=sr

nisam imao pojma da ovako nešto postoji u Srbiji

ali ne, mongoloidi idu u Rovinj i mađarske banje i Sloveniju

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby fuck_off » Mon Jun 26, 2017 9:08 pm

Rođaci wrote:gle ovo npr
http://serbiatour.rs/index.php?c=sekcij ... =419&lg=sr

nisam imao pojma da ovako nešto postoji u Srbiji


Bio sam ja prosle godine tamo, dobra je bila klopa a i usluga. Cuo sam skoro da je restoran izgoreo do temelja.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Thrulos
Posts: 8
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:34 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Thrulos » Tue Jun 27, 2017 12:10 am

Баците коју о Лефкади. Конкретно Нидри. Обишао сам Грчку уздуж и попреко, али ето пут ме није одвео на Лефкаду, али за пар дана крећем па ме занима свееее. Цене, где ићи што ићи?

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Tue Jun 27, 2017 12:32 am

Је л био ко у Бугарској, Сунчев Брег конкретно... За море мање више знам да није баш бајно, али ме занимају цене, провод, храна... Шта јести и пити у Бугарској?

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby 1958 » Tue Jun 27, 2017 1:11 am

Pazi da ti ne zabiju noz u ledja
Често одем до на село

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: RE: Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Tue Jun 27, 2017 1:46 am

Thrulos wrote:Баците коју о Лефкади. Конкретно Нидри. Обишао сам Грчку уздуж и попреко, али ето пут ме није одвео на Лефкаду, али за пар дана крећем па ме занима свееее. Цене, где ићи што ићи?

Ja ću ukratko... Za Nidri svi govore da je sranje tj da ima lošu plažu, lično nisam išao tamo. Uostalom, kad si na ostrvu šteta je da ga ne obiđeš tako da ti i nije toliko bitan Nidri tj njegova plaža. Obavezno obiđi zapadnu stranu jer ima prelepe plaže. Meni, a i mnogima, ubedljivo najlepša plaža je Porto Katsiki. Čim ideš u Nidri, pretpostavljam da si preko agencije busom pa bi bilo najbolje da iznajmiš auto ili skuter. Mada je malo teže ići skuterom po onim uzbrdicama. Inače, boja mora zaustavlja dah. Nešto baš prelepo. Što se tiče cena, tu ti slabo mogu pomoći jer to uopšte ne pamtim, u principu su iste cene kao svugde, bar je bilo tako kad sam ja bio.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

alkohol
Posts: 24
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby alkohol » Tue Jun 27, 2017 7:22 am

Thrulos wrote:Баците коју о Лефкади. Конкретно Нидри. Обишао сам Грчку уздуж и попреко, али ето пут ме није одвео на Лефкаду, али за пар дана крећем па ме занима свееее. Цене, где ићи што ићи?
Bio prosle godine bas tamo. Sto Brdja kaze, plaza je sranje, tako da se nadam da ides kolima, posto su sve dobre plaze udaljene pola sata-sat voznje od Nidrija. Mi smo dobili od vodica mapu i detaljna uputstva oko ostrva, kako stici do plaza itd, pa ti mogu to uslikati i poslati ako hoces. Cene su onako, manje vise iste ko i svuda, giros oko 2, pivo 3-5 u kaficima, kokteli i do 8 itd...Na retko kojoj plazi imas zaklona od sunca, pa ces morati nositi suncobran. I tako... Pitaj ako te jos nesto konkretno interesuje, a javi ako hoces da ti posaljem mapu i uputstva...edit: obavezno posetiti tavernu Rachi, takav zalazak sunca neces videti u zivotu.
Image
To sam inace ja fotografisao, nije naslikano :D

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Tue Jun 27, 2017 7:44 am

Rođaci wrote:koktel? kokomo? Aruva, Žamejka, ua vona šejk it?
https://www.youtube.com/watch?v=6e1tUSl7kRc

gle ovo npr
http://serbiatour.rs/index.php?c=sekcij ... =419&lg=sr

nisam imao pojma da ovako nešto postoji u Srbiji

ali ne, mongoloidi idu u Rovinj i mađarske banje i Sloveniju

To je to.
Ako se ne varam kod Vrdnika ima neko etno selo, i kako sam čuo skroz je pristojno. Sunčana reka isto nije loša opcija za obići
Choose Life

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Tue Jun 27, 2017 7:44 am

Rođaci wrote:koktel? kokomo? Aruva, Žamejka, ua vona šejk it?
https://www.youtube.com/watch?v=6e1tUSl7kRc

gle ovo npr
http://serbiatour.rs/index.php?c=sekcij ... =419&lg=sr

nisam imao pojma da ovako nešto postoji u Srbiji

ali ne, mongoloidi idu u Rovinj i mađarske banje i Sloveniju

To je to.
Ako se ne varam kod Vrdnika ima neko etno selo, i kako sam čuo skroz je pristojno. Sunčana reka isto nije loša opcija za obići
Choose Life

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Вини Џонс » Tue Jun 27, 2017 8:37 am

Thrulos wrote:Баците коју о Лефкади. Конкретно Нидри. Обишао сам Грчку уздуж и попреко, али ето пут ме није одвео на Лефкаду, али за пар дана крећем па ме занима свееее. Цене, где ићи што ићи?

Нисам био на тој градској плажи што рекоше да нема хлада, ишао сам лево од дискотеке Сејл Ина неких 200 метара, има кафић у склопу смештаја одмах уз плажу, хлад, кафа нешто ситно, цедиш једну колико хоћеш, лежаљке џ и готово да нема људи. Што се цена тиче запамтио сам само да су домаћа пива 3, а Хајнекен мислим 4-5. Генерално што се ноћног живота тиче место је крш, после 3 ујутро рецимо немаш где да поједеш нешто, све затворено. Изласци јако танко, има неки кафић Центро и тај Сејл Ин, кажу да има неки за Енглезе, али нисам га нашао, искрено ни трудио се. Ако си Циган имаш кафић Порто Леоне, а и покрај тог Центро кафића има гирос, момак пушта Звездине песме редовно, дао сам му 10ак налепница минимум :mrgreen:
Ако идеш преко агенције гледај да узмеш њихов пакет за те излете, ако не обавезно Егремни и Порто Кацики. Катизма је исто фул, имаш једну стену, добра је за скакање 8-)

Thrulos
Posts: 8
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:34 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Thrulos » Tue Jun 27, 2017 1:32 pm

Хвала браћо пуно! Идем колима, тако да ћу обићи цело острво. Алкохол, шаљи слободно све што имаш! :D
Вини, Порто Леоне је у Нидрију? Морам да посетим то! :D

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Џими Заказака » Tue Jun 27, 2017 2:58 pm

Lefkada je top! Meni do sad najlepše ostrvo/poluostrvo/mesto od tih u kojima sam bio (a ima ih). Na Katizmi obavezno paraglajding da se spustiš na plažu sa brda iznad, pogled je bruka. Egremni meni jača priča od Porto Katsikija zato što je mnogo prostranija i samim tim je manja gužva, jes' da ima baš mnogo stepenica i da se oteliš dok dođeš do nje, ali vredi cimanja. Bio sam u toj taverni sa zalaskom sunca što neko gore napisa, to nemoj propustiti nipošto. Mi smo bili smešteni baš u "glavnom" gradu Lefkade (Lefkasu) jer smo bili kolima i svaki dan zujali po ostrvu, a uveče u tom gradiću ipak imaš koliko toliko sadržaja da popiješ cugu i izblejiš. Čak je bio u julu neki karnevalčić, zanimljivo skroz.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultra mentalitet » Tue Jun 27, 2017 3:05 pm

aj da probam jos jednom za Krf da pitam :mrgreen:

sta obici osim ostrva Vido, koje plaze su dobre, koliko sam skontao da plaze nisu bas najsjajnije

autom idem, pa ne znam ni koje bih mesto, Guvija, Dasija, Ipsos...pomagajte :D

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Вини Џонс » Tue Jun 27, 2017 3:19 pm

Јесте, у тој главној улици са десне стране од Сејл Ина кад идеш према центру. Иако нисам нешто видео људи унутра, тај дан када сам био у кафићу конобар је био сам. Није био у фазону ооо ортодокс брадер, најс ту мит ју, тако да сам само попио пиво, залепио на врата налепницу и отишао. Контам да му редовно упадају наше главе, покушавају да се огребу за пиво или неку мајицу :mrgreen:

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Tue Jun 27, 2017 3:31 pm

1958 wrote:Pazi da ti ne zabiju noz u ledja


Пазим, пазим

alkohol
Posts: 24
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby alkohol » Tue Jun 27, 2017 6:54 pm

Џими Заказака wrote:Egremni meni jača priča od Porto Katsikija zato što je mnogo prostranija i samim tim je manja gužva, jes' da ima baš mnogo stepenica i da se oteliš dok dođeš do nje, ali vredi cimanja.
Do Egremni plaze mozes samo brodom, zemljotres pre 2-3 godine je urusio stepenice i deo plaze :x Tako je makar bilo prosle godine, ali ne verujem da su to obnovili, ipak su to Grci :D
@Thrulos saljem sutra popodne mapu i sve to, ako nije kasno.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: RE: Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby BTS » Tue Jun 27, 2017 7:51 pm

ultra mentalitet wrote:aj da probam jos jednom za Krf da pitam :mrgreen:

sta obici osim ostrva Vido, koje plaze su dobre, koliko sam skontao da plaze nisu bas najsjajnije

autom idem, pa ne znam ni koje bih mesto, Guvija, Dasija, Ipsos...pomagajte :D


Paleokastrica je vrh,ima i prelep vidikovac iznad nje, Glifada, Barbati, Kouloura, tu blizu imaš i bruka dobru uvalu, mogu da ti dam uputstva, ako ideš sa ribom, nema boljeg steka. Uvalica je bukvalno 3x2m u steni, a ispred tebe samo more. Grad je bruka dobar u svakom smislu. Ako si Cigan, u novom delu grada imaš i fan klub Gate 7.
Pošto ideš kolima, Dasija ti je odlična kao baza.

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby fuck_off » Wed Jun 28, 2017 4:04 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

alkohol
Posts: 24
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby alkohol » Wed Jun 28, 2017 7:37 pm

Evo kacim za Lefkadu, nazalost mapu sam zagubio, ali moze se vec naci negde na netu...

http://imgur.com/a/JLtd8

Ima tu i izleta i gluposti, ali i korisnih stvari nadam se :D


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests