Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Улични ратник! » Mon Oct 01, 2018 10:39 pm

Jel ima nekim čudom u Srbiji?

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Mon Oct 01, 2018 10:52 pm

Hvala, pogledacu onda taj u centru, mada sam ubedjen da je imao neki uz put ili tako nesto, ili sam ja mozda pomesao sa nekom drugom susednom zemljom

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby 1748 » Mon Oct 01, 2018 11:47 pm

Beograđani, da li neko od vas koristi car go aplikaciju?
Ja u subotu išao u Bg, prvi put je koristio. Odlična stvar, 4km sam platio 350-380rsd. Start im je 60rsd :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Улични ратник! » Tue Oct 02, 2018 12:23 am

Kad već spominjete Temišvar zanima me kakav je noćni život tamo,izlasci i sl? Realno je smešno za otići prepišaš bukvalno tako da ne bi bilo loše za otići?

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Џими Заказака » Mon Oct 08, 2018 12:31 pm

Је л' био неко у Барселони?

Идем са женом за 10-ак дана на неки као "одложени" медени месец, јер после свадбе због трудноће и касније детета никако нисмо стизали... Па ево 4-5 година касније дође и то на ред :)
Видим да су улазнице генерално прескупе, али за неке 3-4 ствари ће бити кинте, па ми помозите да одредим приоритете. Дакле, шта никако не пропустити? За сада сам узео карте за акваријум и вероватно ћу за Саграду.
У време кад сам тамо играју Барса - Севиља, али су на званичном клупском сајту карте од 84е за најгори голубарник, па навише. И то притом буквално немају два спојена места да се узму (а верујем да се нумерација седишта тамо ипак поштује). Тако да ћу то врло вероватно да прескочим, ионако се никад нисам ложио на њих. Можда пробам на благајни стадиона нешто да урадим на дан текме, ако пусте евентуално неки додатни контингент. Ако извисим, а сва је прилика, капирам да узмем карту за ону туру по стадиону/музеју неки други дан боравка тамо.

Свака информација је добродошла.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Brdja » Mon Oct 08, 2018 12:40 pm

Bio je Nejmar pa prešao u Psg... Kaže, nije mu se dopalo :D
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

detelinara83
Posts: 102
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:40 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby detelinara83 » Mon Oct 08, 2018 1:50 pm

Улични ратник! wrote:Kad već spominjete Temišvar zanima me kakav je noćni život tamo,izlasci i sl? Realno je smešno za otići prepišaš bukvalno tako da ne bi bilo loše za otići?

Мој савет ти је да одеш преко дана, да се усереш од цуге и клопе. Јефтино све до јаја..

User avatar
Molossi
Posts: 240
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:06 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Molossi » Mon Oct 08, 2018 2:50 pm

Џими Заказака wrote:Је л' био неко у Барселони?

Идем са женом за 10-ак дана на неки као "одложени" медени месец, јер после свадбе због трудноће и касније детета никако нисмо стизали... Па ево 4-5 година касније дође и то на ред :)
Видим да су улазнице генерално прескупе, али за неке 3-4 ствари ће бити кинте, па ми помозите да одредим приоритете. Дакле, шта никако не пропустити? За сада сам узео карте за акваријум и вероватно ћу за Саграду.
У време кад сам тамо играју Барса - Севиља, али су на званичном клупском сајту карте од 84е за најгори голубарник, па навише. И то притом буквално немају два спојена места да се узму (а верујем да се нумерација седишта тамо ипак поштује). Тако да ћу то врло вероватно да прескочим, ионако се никад нисам ложио на њих. Можда пробам на благајни стадиона нешто да урадим на дан текме, ако пусте евентуално неки додатни контингент. Ако извисим, а сва је прилика, капирам да узмем карту за ону туру по стадиону/музеју неки други дан боравка тамо.

Свака информација је добродошла.


Barselona je ekstra. La Rambla, Mon Zuik, Barseloneta...sve da vidis, ekstra grad, pijaca njihova vrh, ljubazni ljudi. Kada sam ja bio igrali sa Viljarealom, ista cena bila, nisam isao, bio sam ovako na stadionu turisticki...uzivanje ti je zagarantovano.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lost&found » Mon Oct 08, 2018 8:52 pm

Ako imate vremena, mozete i da odete na izlet u Figeres, mali gradic na sat ipo od Barse, mesto rodjenja Salvadora Dalija i tu je i njegov muzej koji je uvrnut, bas kakav je i sam Dali bio.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby DRINK » Mon Oct 08, 2018 9:14 pm

Dalijev muzej nikako preskociti! I gradic kao gradic je lep ali i skup, a muzej je svakako nesto sto se treba videti

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby ultrastito » Tue Oct 09, 2018 1:08 am

Brdja wrote:Bio je Nejmar pa prešao u Psg... Kaže, nije mu se dopalo :D

:lol: :lol: :lol:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Desnoruki levak » Tue Oct 09, 2018 1:06 pm

1748 wrote:Beograđani, da li neko od vas koristi car go aplikaciju?
Ja u subotu išao u Bg, prvi put je koristio. Odlična stvar, 4km sam platio 350-380rsd. Start im je 60rsd :)


Koristim ja povremeno, prava stvar. Jeftinija od taxija a transparentno sve. Žalosno koliko mali broj ljudi je svestan da postoji uopšte i koliko ima onih koji znaju za nju i koji bi koristili aplikaciju, ali im je "cimanje"...a u stvari tehnološki nepismeni, misle da je to neka viša matematika.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Desnoruki levak » Tue Oct 09, 2018 1:09 pm

Što se tiče Barselone, dobro pazite na stvari i otvorite četvoro očiju kad vam se neko obrati ničim izazvan, bilo da su oni ulični smarači koji ti prodaju nešto bilo da je neko sa nekom nasumičnom pričom. Mislim da je to grad sa najdrskijim džeparošima i najveštijim prevarantima.

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Tue Oct 09, 2018 3:17 pm

Pridje ti riba jer joj se svidjaš odmah pesnaju u oko
Choose Life

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby 1958 » Tue Oct 09, 2018 5:42 pm

Pa to ce valjda zena da izvede :mrgreen:
Често одем до на село

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby друг члан » Tue Oct 09, 2018 6:43 pm

a nisam lepo upratio da ide sa gospodjom.moja greška
Choose Life

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby 1748 » Tue Oct 09, 2018 10:40 pm

Desnoruki levak wrote:
1748 wrote:Beograđani, da li neko od vas koristi car go aplikaciju?
Ja u subotu išao u Bg, prvi put je koristio. Odlična stvar, 4km sam platio 350-380rsd. Start im je 60rsd :)


Koristim ja povremeno, prava stvar. Jeftinija od taxija a transparentno sve. Žalosno koliko mali broj ljudi je svestan da postoji uopšte i koliko ima onih koji znaju za nju i koji bi koristili aplikaciju, ali im je "cimanje"...a u stvari tehnološki nepismeni, misle da je to neka viša matematika.


Tako nekako i ja razmišljam :)

Reče mi vozač da ih ima oko 300 u Beogradu trenutno, i da mogu fino da pokriju ceo grad. Postaje sve popularnije, polako znaš da kod nas sve ide sporo :mrgreen:
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

RBRS
Posts: 18
Joined: Mon Mar 07, 2016 11:46 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby RBRS » Wed Oct 10, 2018 6:43 pm

Скоро се возио. Е сад, ако лик не баронише, завршио је два факса, ЕТФ и ФОН, ради у некој фирми 5 сати дневно и тако понекад изађе увече да вози. Наводно има 1000 евра од тога.

Послато са Redmi 4X уз помоћ Тапатока

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby подвала » Fri Oct 12, 2018 12:13 pm

Pre neki dan koristio car:go prvi put, izasla me voznja od oko 3.5km nesto preko 300 din .

TopalovicMladji
Posts: 21
Joined: Wed Apr 18, 2018 3:31 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby TopalovicMladji » Mon Oct 15, 2018 1:41 am

Bio ja u Temisvaru prosle jeseni, grad je do jaja za par dana, lep, skucen,ima se sta videti, lep park je tu u okolini centra, lep gradic.

P.s. jel isao neko u Minhen/Berlin/Pariz preko onih agencija i to? Jel se isplati ici preko agencije ili se namuciti malo i organizovati solo?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests