Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Девојке, жене

Postby UltrasDoras » Wed Nov 16, 2016 10:34 pm

:mrgreen:

"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Wed Nov 16, 2016 10:43 pm

svuda.prisutan wrote:Imam jednu vrlo nezgodnu situaciju. Sta raditi sa devojkom koja vam se svidi mnogo, i zaludite mnogo, mnogo, i vidjate i sve super, jedna mana samo..ima decka 8 godina, decko joj inace radi pri vojsci, vidjaju se jednom nedeljno, ili jednom u 10-ak dana....kaze da ima neke neresive probleme sa njim vec godinu i po, i da se nada da ce u skorije vreme da ih resi. Sama mi je rekla da ne moze da trаzi od mene da cekam nju dok ona to ne resi, a da raskine tek tako sa njim bi bilo nesto najsebicnije sto bi uradila, nije malo 8 godina tek tako baciti u vodu (ja iskreno ne bih voleo da budem u njegovoj situaciji, ali jbg, sta ceka 8 godina?). Znaci nit tamo nit ovamo.


Шта решавају толико, вантелесну па никако да затрудни? Добро ти попушила, дала мало да га метеш међ гузове и сад те вуче за нос ко мало дете. :mrgreen:

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Wed Nov 16, 2016 10:58 pm

sigurno cekaju tu prekomandu u brisel pa ako ne ispusi za to onda su problemi reseni :mrgreen:

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Thu Nov 17, 2016 12:53 am

svuda.prisutan wrote:Imam jednu vrlo nezgodnu situaciju. Sta raditi sa devojkom koja vam se svidi mnogo, i zaludite mnogo, mnogo, i vidjate i sve super, jedna mana samo..ima decka 8 godina, decko joj inace radi pri vojsci, vidjaju se jednom nedeljno, ili jednom u 10-ak dana....kaze da ima neke neresive probleme sa njim vec godinu i po, i da se nada da ce u skorije vreme da ih resi. Sama mi je rekla da ne moze da trazi od mene da cekam nju dok ona to ne resi, a da raskine tek tako sa njim bi bilo nesto najsebicnije sto bi uradila, nije malo 8 godina tek tako baciti u vodu (ja iskreno ne bih voleo da budem u njegovoj situaciji, ali jbg, sta ceka 8 godina?). Znaci nit tamo nit ovamo.


Jebi i radi na razbijanju te veze. Sto duze budes jebao, a ako je zadovoljna sexom, vece su ti sanse.
bologna centrale

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Thu Nov 17, 2016 2:04 am

Чомбе wrote:Шта решавају толико, вантелесну па никако да затрудни? Добро ти попушила, дала мало да га метеш међ гузове и сад те вуче за нос ко мало дете. :mrgreen:


Hahaha, nista od toga. Nemam pojma bre, nisam je ni pitao nista u vezi tog lika, rekao sam joj samo da ne zavlaci i da resi to sto ima skorije.

Otprilike da mi je nekako najrealnije ono sto kaze B. Centrale. Videcu ovih dana kako ce ici.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Девојке, жене

Postby prcko » Thu Nov 17, 2016 7:22 am

Tako ce jednog dana i sa tobom resavati probleme, dok je drugi prca.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Nov 17, 2016 8:09 am

svuda.prisutan wrote:
Чомбе wrote:Шта решавају толико, вантелесну па никако да затрудни? Добро ти попушила, дала мало да га метеш међ гузове и сад те вуче за нос ко мало дете. :mrgreen:


Hahaha, nista od toga. Nemam pojma bre, nisam je ni pitao nista u vezi tog lika, rekao sam joj samo da ne zavlaci i da resi to sto ima skorije.

Otprilike da mi je nekako najrealnije ono sto kaze B. Centrale. Videcu ovih dana kako ce ici.


Јел то прва која ти је попушила? :mrgreen:

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Thu Nov 17, 2016 8:54 am

Tacno sam znao da ne treba da pisem ovde, sve cu da cujem, ali nista pametno.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Nov 17, 2016 9:27 am

Попушио си ту причу и очекујеш нешто паметно? Сад још и за себе реци да си паметан па да епилог буде комплетан. :mrgreen:

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Девојке, жене

Postby dennycrane » Thu Nov 17, 2016 10:09 am

evo ti pametno: ti se zaljubi lepo, a ona je fina devojka i to sto se zajebava iza ledja tipu s kojim je osam godina stoposto znaci da tebi to ne bi uradila.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Thu Nov 17, 2016 10:30 am

svuda.prisutan wrote:Tacno sam znao da ne treba da pisem ovde, sve cu da cujem, ali nista pametno.


Da, ovde nije bilo najrazumnijih saveta u vezu problemima sa suprotnim polom. Valjda mi muskarci ne mozemo da damo neke nezne dubokoumne savete, zato i nismo zene. Mozemo da se saosecamo i da ispaljujemo neke gluposti tipa "ko je jebe", "zgazi joj kera" i slicno, da se napijemo sa ortacima koji su zaribali, da ih tesimo nekim drugim stvarima, ali ovde (pa i u nekom drugom muskom drustvu), tesko da ces naci otkrovenje. Racunam da je ovde najbolje napisati problem, iscitati nekolicinu sirovih i duhovitih komentara uz iskrenu empatiju forumske sabrace, koji ce ti mozda kratko popraviti raspolozenje.

Situacija ti jeste zajebana, jer na konacan ishod mozes staviti troznak. Moze se desiti da otkaci trenutnog bojfrenda i da se preda tebi, moze da ostane sa njim, a moze i da ostane u medjuprostoru. Uglavnom dobro je da ti nisi u slicnoj situaciji, zato se ne opterecuj toliko. Inace bilo je slicnih situacija u mojoj okolini i neverovatno je koliko riba, koje izadju iz duge veze, za veoma kratko vreme udju u brak. E da, i lepo je sto se saosecas sa potencijalnim eks bojfrendom kome preti pedala nakon osam godina veze, to opet pravi razliku izmedju nas i njih (mislim zena), ali zna se da smo mi muskarci oportunisti, sa svim saosecanjem necemo da propustimo priliku da bockamo ukoliko nam se ukaze.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Nov 17, 2016 10:45 am

Саосећа са њим тако што му јебе рибу? :lol:

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Thu Nov 17, 2016 11:23 am

Ne Combe, nigde to nisam napisao. Saosecam se sa njim zato ne bih voleo jednog dana da dodjem ja u tu situaciju, ali jbg, koj' kurac ceka 8 godina? Upravo to Riperu, dobro je da ja nisam u toj situaciji.. jer sta biste vi radili da ste u vezi sa devojkom 8 godina, i svidi vam se druga, a u medjuvremenu sa sadasnjom vec imas neke probleme?

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Thu Nov 17, 2016 11:32 am

Vidim da ovde ima bas dosta filozofije a gde je dosta filozofije tu je malo seksa. Nemoj samo da ispadnes budala pa da je ti setas svaki dan a on da je jebe jedanput u deset dana. Jebes ti takve neresive probleme :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Nov 17, 2016 11:38 am

svuda.prisutan wrote:Ne Combe, nigde to nisam napisao. Saosecam se sa njim zato ne bih voleo jednog dana da dodjem ja u tu situaciju, ali jbg, koj' kurac ceka 8 godina? Upravo to Riperu, dobro je da ja nisam u toj situaciji.. jer sta biste vi radili da ste u vezi sa devojkom 8 godina, i svidi vam se druga, a u medjuvremenu sa sadasnjom vec imas neke probleme?


Кад са неким саосећаш не радиш му ''о глави'', тако да то није саосећање. Не мораш нама да се правдаш, нама је јасно о чему се ради, себе лажеш док те ..... вуче за нос. :mrgreen:

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby fuck_off » Thu Nov 17, 2016 11:46 am

svuda.prisutan wrote:kaze da ima neke neresive probleme sa njim vec godinu i po, i da se nada da ce u skorije vreme da ih resi. Sama mi je rekla da ne moze da trаzi od mene da cekam nju dok ona to ne resi, a da raskine tek tako sa njim bi bilo nesto najsebicnije sto bi uradila


Pitaj ti nju koliko mu para duguje. Osecam da mu je duzna kintu, neku povecu sumu izrazenu u jevrejima.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Nov 17, 2016 11:50 am

И онда филмски сценарио, он џентлмен зе задужи да јој помогне, пошто није холивуд него Србија, значи дигне кредит и риба запали.

Епилог буде или момак није ни постојао или су га у комбинацији урадили она и момак. :mrgreen:

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Thu Nov 17, 2016 12:24 pm

Ne, vec sam skoro 3 godine u kreditu. Tako da ta opcija otpada.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Девојке, жене

Postby 1748 » Thu Nov 17, 2016 12:45 pm

Ako je redovno jebeš, moćićeš sve :mrgreen:

Ona ga čeka, 8 godina se on snebiva, hoće-neće. Jebe jednom u 10 dana. Ti možeš češće. Nema dileme, izabraće tebe. Usled retkog prcanja ona počne da razmišlja da li je problem do nje ili nije (oseća se bedno jer misli da ti je gadna kad neš da je jebeš).

Uz redovno ide i kvalitetno :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Девојке, жене

Postby Занемарујем тактику » Thu Nov 17, 2016 1:01 pm

Он војно лице, веза од 8 година, нерешиви проблеми... Немој само колективно да изађете на насловну страну Курира. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests