Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Thu Oct 06, 2016 11:00 am

Ultra Sarma wrote:Treba da sumnjas u svakom slucaju, ali ne i da se zivciras, ako saznas da te vara tad reaguj (najbolja drugarica, motka, raskid itd) do tad ne zamaraj sebe jer ako oce da te vara to moze da bude bilo kad i bilo gde.. i da, dok ti tako cesto pominje kolegu miran si, ali ako naglo prestane da to radi, a ti joj do tad nisi kenjao za to nego je sama prestala, tad nesto krije, muti i vara.


Ne mora da bude tako. Musko-zenski odnosi su jako kompleksni, zene su jako kompleksne usled svog senzibiliteta, iracionalnog prilaska mnogim pitanjima. Svakog dana se iznenadimo nekim stvarima kao da je prvi put, bilo da je pozitivno ili negativno, bilo da se radi o nama samima ili kada je u pitanju neko drugi.

Sumnja moze da bude posledica strogo naseg emotivnog stanja u datom momentu, a to opet moze da bude uslovljeno mnogo cime. Treba pazljivo sa tim.
bologna centrale

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Oct 06, 2016 12:45 pm

Ма шта има да сумњаш, мало се јебе с колегом, није то ништа страшно, доколица на послу. :mrgreen:

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: RE: Re: Девојке, жене

Postby 1748 » Thu Oct 06, 2016 2:41 pm

zizou wrote:
1748 wrote:Jebem im mater.


Nemoj da si tako skrt na rijecima.


Nemam sta da dodam. Dodje period kad bi joj srce iscupao i polio kiselinom, dodje period da bih ucinio sve za nju.

Problem je sto je dosao novi period ne znam koji tacno :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Thu Oct 06, 2016 3:17 pm

Da ne podizem paranoju, radna mesta su nekad zajebane sredine. Pametni amerikanci su to nekako najbolje predstavili u sitkomima gde su izvalili nesto sto se zove „kancelarijsko zaljubljivanje“. To je valjda kada provedes dosta vremena na poslu sa nekom osobom, cak i ako ti se ne svidi na prvi pogled, zbog vremena provedenog zajedno u istom okruzenju, dodje do zblizavanja.

Ne mora to nuzno da bude afera, ili prevedeno na naski jebacina, nekad je ono sto zene govore „emocionalna prevara“, odnosno da se kolegi/prijatelju, poverava o privatnim problemima u vezi/braku i slicno., nekad je bezazlen flert, ali nekad je i ono najgore. Jer realno, osam sati na poslu provedenih sa nekom osobom je nekad i vise sto provedes sa partnerom, posebno ako jos niste u braku.

Ima dosta nacina da se to prekine, od klasicnog samaranja i pretnji kolegama, do onog najefikasnijeg koje problem resava na duze vreme (da ne kazem za sva vremena) da je napumpas i posaljes na porodiljsko. Poslednjeg dana pred odlazak na porodiljsko dodjes po nju u firmu, lepo je zagrlis, ispratis, a kolegi onako u odlasku pokazes kurcinu (srednji prst) :D .

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Девојке, жене

Postby 1748 » Thu Oct 06, 2016 3:45 pm

Pa to je i logicno, radis nocnu smenu sa nekim priblizno tvojih godina i ako je suprotnog pola, trac partiji o partnerima nikad kraja :lol:
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Девојке, жене

Postby Rođaci » Thu Oct 06, 2016 4:07 pm

1748 wrote:Pa to je i logicno, radis nocnu smenu sa nekim priblizno tvojih godina i ako je suprotnog pola


svaki dan druga, ludilo, samo sam birao i menjao

1748 wrote:trac partiji o partnerima nikad kraja :lol:


znači svaki dan druga plaža

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Thu Oct 06, 2016 8:01 pm

Ja kad sam počeo da radim u firmi, tad su price ko koju trpa i ko je sa kim bilе na sve strane, cak i sad posle 5 godina. Realno, ne bih voleo da mi buduća zena radi gde i ja, gde su muškarci i žene 60-40%. Imam drugaricu koja je akoro pocela da radi u Sudu, i nije mogla da veruje gde je došla i sta se sve tu radi.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Thu Oct 06, 2016 8:19 pm

Jebavanja po firmama su posebna prica. Ja kao nadredjeni 50% mentalne snage trosim u sredjivanju odnosa izmedju zaposlenih, upravo zbog pomenutih stvari. Prete otkazima ako ne otpustim ovog/ovu, ludilo i plac na sve strane. Ovog trenutka mi se desava da se zena od cirka 55 godina i cetvoro dece jebe s 'klincem' od 29, a samo joj je jedno dete mladje od njega. Jeste da su oboje single, ali sve to u dobroj meri nije normalno...Vec dva meseca resavam taj slucaj, glumim psihologa i psihoterapeuta, samo da bi stvari ostale u kakvoj takvoj harmoniji. Priroda posla mi nije da mogu da menjam zaposlene kako mi se digne kurac, tako da sam prinudjen na sve to. Generalno posmatrano, to je ozbiljan problem. I sam sam bio deo takvih prica u vise navrata. Digao bi ti se kurac i na teskog raspada bez mnogo problema kad ste jedno pored drugog svaki dan 10 sati. Pakao.
bologna centrale

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Oct 06, 2016 9:01 pm

Јебите се децо није то срамота, без јебања децо нема ни живота. Јебите се децо јебање је рај, то вам препоручује чика Јова Змај. :mrgreen:

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby fuck_off » Thu Oct 06, 2016 11:11 pm

svuda.prisutan wrote:Imam drugaricu koja je akoro pocela da radi u Sudu, i nije mogla da veruje gde je došla i sta se sve tu radi.


Cekaj samo da ode na radnicke igre pravosudja :D
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Девојке, жене

Postby Кудрави Гаучос » Thu Oct 06, 2016 11:17 pm

fuck_off wrote:
svuda.prisutan wrote:Imam drugaricu koja je akoro pocela da radi u Sudu, i nije mogla da veruje gde je došla i sta se sve tu radi.


Cekaj samo da ode na radnicke igre pravosudja :D


Ти си Боро из Победе.. :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Oct 06, 2016 11:28 pm

Па те радничке игре су јебарник у свакој бранши. :mrgreen:

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Девојке, жене

Postby mungos » Fri Oct 07, 2016 12:01 am

U sustini je sve vrlo jednostavno. Kao sto mi volimo picku, tako zene vole kurac. I to je to. I ti bi jebo, da ti se to sto ti se jebe nudi na tacni. Tako i one. Ako nju zasvrbi, moz ga jebati.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Девојке, жене

Postby Nexon » Fri Oct 07, 2016 12:07 am

1748, То вам је све због тзв. еманципације, што је тотална глупост. Знаш где треба да се јавиш да би се то променило.

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Девојке, жене

Postby SickOfItAll » Fri Oct 07, 2016 12:28 am

Е неш сутра на посао, ј*** сам ти матер. :D

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Девојке, жене

Postby Etaoin » Fri Oct 07, 2016 12:58 am

mungos wrote:U sustini je sve vrlo jednostavno. Kao sto mi volimo picku, tako zene vole kurac. I to je to. I ti bi jebo, da ti se to sto ti se jebe nudi na tacni. Tako i one. Ako nju zasvrbi, moz ga jebati.


Да цитирам другара који ради у другом тиму "Код мене нема која није опаљена". Превише времена људи проводе заједно, углавном се и виђају са истим људима после посла и буде шта буде. Поготово где има доста младих људи и ако радно време није стандардно.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby zizou » Fri Oct 07, 2016 2:34 am

Fino se tema pokrenula...
Combe iskuliraj malo nemoj da si hardcore :D

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Девојке, жене

Postby UltrasDoras » Fri Oct 07, 2016 12:51 pm

Tema kao i sva filozofija oko zena se vrti u krug :D uglavnom generalizovanje na najvisem nivou na osnovu licnog iskustva
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Девојке, жене

Postby Кудрави Гаучос » Fri Oct 07, 2016 1:53 pm

Фирме које немају терасу су легло швалерације.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Fri Oct 07, 2016 2:14 pm

Inace zene koje su zagazile u 30te godine, a nisu u braku ili nemaju neku stabilnu vezu koja ide ka braku, to su najzajebanije i najistrustriranije pripadnice zenskog pola. Za muskarce oportuniste one su savrsena sansa da proteraju macora, ali ove su spremne bukvalno na sve pa i da hvataju na bebu, samo da bi se udale.

Za jednu koleginicu, mislim da znam koji je najgori dan u zivotu. To je bilo kada je na fejsu videla da je neka njena rugoba od drugarice iz srednje skole objavila da se drugi put udaje. Mislim da je ova bila na korak od samoubistva, jer je ta njena "drugarica" uspela onako grdna da se uda, dobije decu, razvede i ponovo veri, a ona, ovako "lepa, pametna, uspesna" a niko je nece (a vesla polako ali sigurno ka 40. godini). Sto je najgore izgleda dobro, ali je u glavi totalna dijabola, tako da me i ne cudi sto je niko nije prstenovao.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests