Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Девојке, жене

Postby само јако » Fri Dec 30, 2016 7:24 pm

1748 wrote:Jesi prčio tu zmiju?

Ako nisi, priča i nije baš neka :mrgreen:


Ма нисам :D слушали смо плоче па ми се отварала кад је пукну емоције :lol:

FDPP
Posts: 42
Joined: Sun Oct 23, 2016 6:01 pm

Re: Девојке, жене

Postby FDPP » Fri Dec 30, 2016 7:25 pm

Bully
nije zlostavljanje , to je njoj satisfakcija , fora je u potpisu.ali to je neka druga igra...
Denny,
nema ljutnje brate nemam sestru pa nemam taj osecaj...ali mi je gotivno kako ti brines o svojoj i u ovoj situaciji , svaka cast .
Sala samo, bez ljutnje ;)
Samo jako
Ortak moj, vidjao se sa jednom malom udatom. Ona radila preko puta njega gde zivi, bukvalno zavrsi posao riba u 15h, dodje kod njega pola sata, i pali kuci da kuva rucak. I to trajalo njemu full, njoj full. Muz je cava neka , realno papan.
Kad jednu noc , secam se Sv. Nikola je bio mi na slavi cela ekipa, zvoni njemu fon lik preti psuje , ubicu te jebes mi zenu , nasao sam pun njen tel tvojih kurceva ( curka sve cuvala slike sto su razmenjivali ) .
I sta kako , mi pocnemo da ga sprdamo , pod gasom svi, aa koja ti cava preti, i ortak se iskompleksira nazove muza, kao znas ti kome pretis, polomicu te aaaa, sutra u 8 da mi spremis lovu za ove uvrede tu i tu da se pojavis, ili urnisacu te.
Sutradan ista prica, ova riba posle posla kod njega , i kako je usla kao na kolenima ide ka njemu, otkopcava mu slic , i kaze - pare koje ja zaradim to su moje pare, pare koje on zaradi su moje pare, ne radi to i pocne da mu dudla :D
naravno burazer pod pritiskom, odustao od namere :D Letos smo je sreli , seta dete malo bas godina koliko bi trebalo da ima od tih dogadjaja :) zene...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Девојке, жене

Postby prcko » Fri Dec 30, 2016 8:09 pm

Sve je lepo dok neko ne uhvati kalas i pobije pola kafane.

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bomba » Fri Dec 30, 2016 8:16 pm

FDPP wrote:Bully
nije zlostavljanje , to je njoj satisfakcija , fora je u potpisu.ali to je neka druga igra...
Denny,
nema ljutnje brate nemam sestru pa nemam taj osecaj...ali mi je gotivno kako ti brines o svojoj i u ovoj situaciji , svaka cast .
Sala samo, bez ljutnje ;)
Samo jako
Ortak moj, vidjao se sa jednom malom udatom. Ona radila preko puta njega gde zivi, bukvalno zavrsi posao riba u 15h, dodje kod njega pola sata, i pali kuci da kuva rucak. I to trajalo njemu full, njoj full. Muz je cava neka , realno papan.
Kad jednu noc , secam se Sv. Nikola je bio mi na slavi cela ekipa, zvoni njemu fon lik preti psuje , ubicu te jebes mi zenu , nasao sam pun njen tel tvojih kurceva ( curka sve cuvala slike sto su razmenjivali ) .
I sta kako , mi pocnemo da ga sprdamo , pod gasom svi, aa koja ti cava preti, i ortak se iskompleksira nazove muza, kao znas ti kome pretis, polomicu te aaaa, sutra u 8 da mi spremis lovu za ove uvrede tu i tu da se pojavis, ili urnisacu te.
Sutradan ista prica, ova riba posle posla kod njega , i kako je usla kao na kolenima ide ka njemu, otkopcava mu slic , i kaze - pare koje ja zaradim to su moje pare, pare koje on zaradi su moje pare, ne radi to i pocne da mu dudla :D
naravno burazer pod pritiskom, odustao od namere :D Letos smo je sreli , seta dete malo bas godina koliko bi trebalo da ima od tih dogadjaja :) zene...


I mi tu svi popizdimo i platimo karte..

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Девојке, жене

Postby само јако » Fri Dec 30, 2016 8:45 pm

Сад окренусмо причу на мужеве папане хаха ,сетио сам се још једне смешне сцене до јаја а има везе помало са спортом али више са папанима и женама. Спремамо се ми да идемо на трг да гледамо онај баскет са Америма кад смо их дркнули на њиховом терену ,били клинци у суштини и у двоје кола нас 7,8 чекамо још једног другара . Звони телефон другару и кука му неки рођак гастарбајтер ,јебо неку рибу на њеној гајби и дошао њен дечко лупа на врата хоће да их побије а она не сме да отвори ...ми улицу даље оно 50 метара иза ћошка паркирани и одма у кола и гас тамо ,стижемо и лик почне да бежи ( ко зна шта је он помислио кад смо ми стигли у року од 2 минута а оно случајност ,овај лик био тотално небитан за све нас ) наравно стигне га један другар ,јеби га непознат терен и ту у ауто и довезу га назад , пар ћушки као шта глумиш ти ово оно и ми одемо . Прошло пар година и ја видим познат ми лик гура колица ,питам другара реко ко је овај познат ми ...каже па то је онај што га је Баки стигао рено-ом ,каже ту живи код ње на гајби . Има нас разних јбг ,ваљда се заљубе па лажу сами себе да то није тако а оне фала Богу знају да искористе .

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby подвала » Fri Dec 30, 2016 11:17 pm

Ja nesto kapiram da s godina pocne da ti puca patka dal se riba/zena rokne s nekim drugim tu i tamo. Ako si bolji, u kom god smislu - lova, karanje, inteligencija, sta god vec, bice s tobom, ako ne - zavrsice s tim nekim tamo i sta sad. Bas me boli uvo da se cimam oko stvari na koje ne mogu da uticem, tj. sa stavom jebe mi se manje su sanse da ce ona nesto da radi okolo nego da si u fazonu ako me prevaris ubicu te, ubicu se i tako ta indijanstina. Pre sam se tripovao, sad kad bih saznao tako nesto rekao bih samo ok, to je to, sve najbolje, pusa, bok. A nekad cak od njene prevare mozes i beneficije da izvuces, koliko god to suludo zvucalo. Hladna glava je mama i tata, ili, sto meni rece najveci jebac koga poznajem, najbitnije je da te boli kurac. Sve zavisi sta hoces od svega toga, ljubav i to, ili nekoga da ti besplatno kuva, sprema, da imas da jebes i u kranjoj liniji da ti rodi decu.. Kao i u svemu, nikad stvari nisu crno-bele, jednom sam peglao ribu koja je imala istetovirano nesto oko decka, dal ime, svlovo, sta li, dugo u vezi i sve to, ali ja i dan danas mogu da kazem da ta riba nije drolja. Ja sam je saslusao sta ima da kaze, dao koji savet, cak me i pitala na kraju hocu li da budem s njom, al to nije realno, bila je tad verovatno sludjena od svega. Verujem da sam im pomogao u vezi.. :) Monogamija i nije bas nesto prirodno, pogotovo ne za muskarca, sad ne znam zasto se svi silimo i zasto smo postavili stvari da nam budu mucne svima..

мире вжд
Posts: 31
Joined: Fri Feb 05, 2016 5:37 am

Re: Девојке, жене

Postby мире вжд » Sat Dec 31, 2016 2:51 am

:mrgreen:

User avatar
EvoksPGD
Posts: 119
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:44 pm

Re: Девојке, жене

Postby EvoksPGD » Sat Dec 31, 2016 9:36 am

dennycrane wrote:
FDPP wrote:PS ... https://postimg.org/image/slqktqevl/ odmah unapred za neverne Tome ;)
Laku noc .


ispratio si sestru na sljaku?

sala samo, bez ljutnje... ;)


forumaši mu nisu verovali, a onda ih je on ŠOKIRAO i uradio OVO

FOTO VIDEO.

:mrgreen:
Razmačinji stolove, počinje šiz...

http://crno-bela-nostalgija.blogspot.rs/

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Девојке, жене

Postby prcko » Sat Dec 31, 2016 9:40 am

EvoksPGD wrote:
dennycrane wrote:
FDPP wrote:PS ... https://postimg.org/image/slqktqevl/ odmah unapred za neverne Tome ;)
Laku noc .


ispratio si sestru na sljaku?

sala samo, bez ljutnje... ;)


forumaši mu nisu verovali, a onda ih je on ŠOKIRAO i uradio OVO

FOTO VIDEO.

:mrgreen:


Drkosi sa tribine :mrgreen:

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Sat Dec 31, 2016 9:53 am

Е мој дјете, појма ти о животу немаш... :D
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Sat Dec 31, 2016 7:07 pm

Nema ništa gore kada te muva koleginica u smeni, a u svakoj noćnoj joj dolazi dečko na šljaku.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Sat Dec 31, 2016 7:31 pm

Па те комбинације и карања су на послу неминовне, поготово кад се раде ноћне.

User avatar
bully
Posts: 108
Joined: Sat May 21, 2016 12:29 am
Location: Beograd

Re: Девојке, жене

Postby bully » Mon Jan 02, 2017 3:41 pm

Jesi je jebao Batke?
Svaciji prijatelj je niciji prijatelj.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Mon Jan 02, 2017 9:17 pm

Jok. Ne sviđa mi se devojka uopšte.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Mon Jan 02, 2017 9:27 pm

од бирача нема јебача...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Fri Jan 06, 2017 10:07 pm

Ja hoću da dobijem neke savete od vas starijih kako karati neku ribu neobavezno il neku na veče barem.Koga god da pitam za savet svi mi kažu da prvo moram da je smuvam ili tako nešto,al shvatite ja nemam živaca za to mene mrzi da muvam oću da je u dve tri reči odvedem u krevet al neću da odma traži da je ženim,oću samo da je karam bez izlazaka,hiljade poruka dnevno i ostalih gluposti znači čist seks ali čist.19 mi je godina za par dana a karao sam mizeran broj devojaka i još svaka mi uzela po par meseci života,neću to.Pomozite!

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby DRINK » Fri Jan 06, 2017 10:11 pm

чекајте људи да узмем семе и кокице само

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: RE: Re: Девојке, жене

Postby zizou » Fri Jan 06, 2017 10:20 pm

Улични ратник! wrote:Ja hoću da dobijem neke savete od vas starijih kako karati neku ribu neobavezno il neku na veče barem.Koga god da pitam za savet svi mi kažu da prvo moram da je smuvam ili tako nešto,al shvatite ja nemam živaca za to mene mrzi da muvam oću da je u dve tri reči odvedem u krevet al neću da odma traži da je ženim,oću samo da je karam bez izlazaka,hiljade poruka dnevno i ostalih gluposti znači čist seks ali čist.19 mi je godina za par dana a karao sam mizeran broj devojaka i još svaka mi uzela po par meseci života,neću to.Pomozite!

Platiš. Ta varijanta ti je uvijek otvorena.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Девојке, жене

Postby Кум Жоржо » Fri Jan 06, 2017 10:32 pm

Улични ратник! wrote:Ja hoću da dobijem neke savete od vas starijih kako karati neku ribu neobavezno il neku na veče barem.Koga god da pitam za savet svi mi kažu da prvo moram da je smuvam ili tako nešto,al shvatite ja nemam živaca za to mene mrzi da muvam oću da je u dve tri reči odvedem u krevet al neću da odma traži da je ženim,oću samo da je karam bez izlazaka,hiljade poruka dnevno i ostalih gluposti znači čist seks ali čist.19 mi je godina za par dana a karao sam mizeran broj devojaka i još svaka mi uzela po par meseci života,neću to.Pomozite!

Kako to misliš KAKO KARATI?
Pa prvo normalno pa u pičku na kraj.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Fri Jan 06, 2017 11:09 pm

Ae nemojte me sprdati lepo vas pitam...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests