Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Thu Jul 19, 2018 12:51 pm

Znaci brate vi ste u onom fazonu SMS odnosno viber ljubavi. Preko poruka ljubav cveta, ali bez direktnog kontakta. Secam se kada su se moj dobar drugar iz srednje i drugarica sa faksa skontalni nakon jednog zajednickog izlaska gde sam spojio razlicita drustva. Ne preterujem kada kazem dopisivali su se skoro DVE GODINE. Tada SMS porukama (jos nisu postojali ovi pametni telefoni). DNevno su razmenjivali desetine poruka, stalno su kupovali one dopune (jos nisu ni poceli oni postpejd paketi i slicno). Mogli su da se vide u bilo kom trenutku, ortak je visio kod mene na gajbi svaki dan, drugaricu sam vidjao na faksu svaki dan.

I na kraju u te skoro dve godine, gde je ljubav bila kao iz romana, oni se nisu videli NIJEDNOM. Vise je minirala drugarica sa faksa, nalazila je glupe izgovore, ali ni mom ortaku nije nesto previse smetalo, jer da je zapeo, ili bi se videli ili ne bi. Onda je pukao neki kurslus, uspeli su da se posvadjaju putem SMS-a i da "raskinu". Dalje se iskomplikovalo, ali tada sam prvi put video da postoje neke veze jos nedefinisane, a koje postoje samo u tom virtuelnom svetu.

Naravno za brata Bruna ne zelim da se to dogodi, neka umoci i za nas ozenjene sto pre.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Девојке, жене

Postby Swallow » Thu Jul 19, 2018 2:26 pm

U bre što napraviste filozofiju ovde :mrgreen: Brate ti sam najbolje znaš celu situaciju, meni je prva pomisao bila da te neko lera, ali kao što rekoh ti si tu u priči i ti se pitaš, odradi to lagano pocepaj je i uživaj u životu, nema potrebe izmišljati toplu vodu.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Девојке, жене

Postby Bunt » Thu Jul 19, 2018 2:43 pm

Bruno Sulak wrote:
Чомбе wrote:Амин.


Него Бруно кад се већ толико дописујете зашто се нисте видели уживо?


Navodno za vikend, rekla je gde ce izaci i da joj pridjem. Ja je necu pitati sigurno da se vidimo, ako planira nesto ozbiljno pitace ona prva. Ja cu samo izokola onako, e izlazim tu i tu, bicu tu i tu pa cemo videti.


Greška, pokazuješ joj tako da nemaš brkove. Nazovi je par sati pre izlaska i predloži joj da zajedno odete do tog mesta. Smanji joj manevarski prostor I pokaži inicijativu. Ako se vadi na drugarice, nek ih odjavi i nek im kaže da će ih naći u klubu (il gde već), to isto uradi i ti sa tvojima. Ako pristane, super, do kluba ćeš videti radi li te neka hemija ili ne, pa ako je promašaj lako ćete se izvući uz izgovor da idete da se javite društvu "vidimo se kasnije u klubu". Ako ne pristane opet super, "biću unutra, taj i taj sto, čekam te" (obavezno budi tamo pre nje).

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Jul 19, 2018 3:05 pm

Bruno Sulak wrote:
Чомбе wrote:Амин.


Него Бруно кад се већ толико дописујете зашто се нисте видели уживо?


Navodno za vikend, rekla je gde ce izaci i da joj pridjem. Ja je necu pitati sigurno da se vidimo, ako planira nesto ozbiljno pitace ona prva. Ja cu samo izokola onako, e izlazim tu i tu, bicu tu i tu pa cemo videti.




Мало си помешао улоге. Ти треба да си дечак, а она девојчица. :D

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Thu Jul 19, 2018 3:13 pm

A jel vi kapirate da je Bruno u problemu a vi umesto da mu pomognete vi ga zajebavate. Tako ste i mene ono kad sam tražio savete kako da pojebem nešto :D a vi me sprdali i davali mi savete iz filmova,ako nećete da pomognete čoveku neomojte mu stajati na muku...

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Девојке, жене

Postby Vinz » Thu Jul 19, 2018 3:50 pm

Улични ратник! wrote:A jel vi kapirate da je Bruno u problemu a vi umesto da mu pomognete vi ga zajebavate. Tako ste i mene ono kad sam tražio savete kako da pojebem nešto :D a vi me sprdali i davali mi savete iz filmova,ako nećete da pomognete čoveku neomojte mu stajati na muku...


ааааајде

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Девојке, жене

Postby ultrastito » Thu Jul 19, 2018 4:13 pm

Vinz wrote:
Улични ратник! wrote:A jel vi kapirate da je Bruno u problemu a vi umesto da mu pomognete vi ga zajebavate. Tako ste i mene ono kad sam tražio savete kako da pojebem nešto :D a vi me sprdali i davali mi savete iz filmova,ako nećete da pomognete čoveku neomojte mu stajati na muku...

moras, makar na silu
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Thu Jul 19, 2018 8:54 pm

Ja sam moju skontao na fb. Pitao je da se vidimo i ona je rekla kao važi. Posle pola sata sam je nazvao i rekao joj vidimo se večeras u 21h jer dolazim svakako u njen grad (iako nisam imao povoda). Pristala je i videli se isto veče. Znači tih dopisivanja kurčevih zajebi na duži period jer ćeš nešto reći što ne treba. A i ne treba mnogo da pišeš s njom da te upoznaje preko fona. Odradi to uživo kada se vidite. Zanimnjivije je njoj kada joj držiš pažnju. Ne hvali je kako je lepa jer će se smoriti brzo.
Ne bih da se hvalim ali od 10 riba mislim da 8 mogu da obarim na priču. Iako se ne trudim, mislim da je šarm, priča, džentlmenstvo (pomalo) ključna stvar.

Ne idite na pića svaki put kada se vidite. Smara brate a i trošiš lovu bezveze. A i ako idete reci joj da plati. Nemoj da se ustručavaš. Plati prvu ti i sl put neka ona plati. (To im znači takođe) jer pizda im materina valjda se smore kada ti non-stop plaćaš.
Zauzmi stav muškarca! Nemoj da si nežan previše a ni umiljat da ne pomisli da si pičkica. I kao što neko kaže - poštuj vreme njeno. Zamere to uvek ako zakasniš. Imao ti opravdan razlog ili ne - zamere uvek.

Ja sam sada sa jednom ribom za koju mislim da je najlepša do sada. Lik je i zajebavamo se a vidim da sam joj se dosta svideo. Riba izgleda za 10ku i veruj mi prelepa je.
Uostalom, posle tog prvog dana javi joj se ujutru ili tokom dana. Ne preteruj sa porukama. Javi se jednom eventualno dva puta dnevno. Reci joj da radiš i da ćete se čuti kada završiš.
Kaži joj u fazonu - Vidi da budeš večeras slobodna, vidimo se tu i tu oko toliko i toliko. Zovem te kada krenem.

I nema šta da je ispituješ da li može, da li planira, kurac palac... Ima da se vidi sa tobom i ćao zdravo. Ako joj se dopadaš naći će vremena da se vidite i hteće to i sama.
Odoh kod moje da joj upoznam kevu.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby јахач магле » Thu Jul 19, 2018 9:06 pm

Па одведи је онда на Златибор ако је толико добра, шта си се стис'о. :)
...Сијају звезде као очи конобарице...

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Thu Jul 19, 2018 9:42 pm

Šta voziš Daltone? x6-icu ili q5-icu ili možda čak Bugati kad tolke ribe oko tebe i svaka predobra? Burazeru bez uvrede i nemoj pogrešno da me shvatiš ali nekako su mi te tvoje priče oko riba naduvane,da ne kažem i izmišljene,pa sve i da su istinite ne vidim zašto uvek moraš da se hvališ? Živ bio.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Thu Jul 19, 2018 10:01 pm

Ma klasican trol, majnuje, ima opremu od 100k evra a isao bi u Grcku na more sa ribom avionom za 300e

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Fri Jul 20, 2018 12:30 am

Hahaha :D Do jaja. Ne, nemam tol'ke ribe jbg. Imam jednu. I ne idemo u Grčku ali na Palić da na dva dana. Dosta je, a i nemam vremena zbog posla.
Uglavnom ni q6 ne vozim nego Astru H iz 2004te. Ali da sam imao lepe devojke jesam. Nešto pojebem ja nešto one.. Ali kažem mu prijateljski pa nek' sam odluči. Lep pozdrav.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Девојке, жене

Postby Bruno Sulak » Sat Jul 21, 2018 12:58 pm

Pusite ga drkadzije sa tribina foruma :mrgreen:

Upoznali smo se sinoc na kratko, posle svako za svoj sto sa svojima. Jutros mi se javila i zove me na bazen :roll: ali to vec preskacem. Jel realno da ovo sve radi devojka koja ima decka, ponavljam ima decka? Da li je toliko nezadovoljna ili neizivljena ne znam...

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby svuda.prisutan » Sat Jul 21, 2018 1:54 pm

A jel ti gledas da zenis ili da jebes?

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Девојке, жене

Postby Bruno Sulak » Sat Jul 21, 2018 2:51 pm

Otvoren sam za sve kombinacije

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Девојке, жене

Postby kocka » Sat Jul 21, 2018 2:57 pm

Bruno Sulak wrote:Pusite ga drkadzije sa tribina foruma :mrgreen:

Upoznali smo se sinoc na kratko, posle svako za svoj sto sa svojima. Jutros mi se javila i zove me na bazen :roll: ali to vec preskacem. Jel realno da ovo sve radi devojka koja ima decka, ponavljam ima decka? Da li je toliko nezadovoljna ili neizivljena ne znam...

Брате ти као да си са марса пао.

Што не би било реално ?

Зови ти то негде и плоди, а ако те мучи савест што риба има дечка искулирај је. Нема ту неке мудрости.

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Девојке, жене

Postby Кум Жоржо » Sat Jul 21, 2018 3:20 pm

Bolje da se kaješ što si jebao nego što nisi.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Sat Jul 21, 2018 10:05 pm

Кум Жоржо wrote:Bolje da se kaješ što si jebao nego što nisi.




:idea: :!:

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Sun Jul 22, 2018 11:22 am

Druže ako bi da je zvekneš i noga u dupe onda uradi to i ćao zdravo. Ako hoćeš ozbiljno nešto onda je se kloni. To čim ona ima dečka a viđa se sa tobom to je propala stvar. I tebi će to isto raditi jednom. Hvataj ti nešto zrelije i ozbiljnije.
(Street Force / Curva Orientale)

Carl_Cox
Posts: 9
Joined: Tue Jun 07, 2016 4:58 pm

Re: Девојке, жене

Postby Carl_Cox » Sun Jul 22, 2018 5:06 pm

Otisao sam na godinu il dve
Vracam se jaci nego pre...

Aktivirao sam profil i krecu zanimljive slike klipovi i texovi iz daleke Azije posto sam u Kini..

Pozdrav za svu napacenu bracu...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests