Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Mon Feb 12, 2018 10:39 am

Ma muz joj neki lik '88.. polupanac. Sprcao dete i ostavio. Ali ide mali kod njega povremeno.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby zizou » Tue Feb 13, 2018 7:46 am

dalton zajebi predrasude samo isprati ono sto ti srce kaze :mrgreen:

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Девојке, жене

Postby Kibiców » Tue Feb 13, 2018 8:59 am

Dok citam ovo ne mogu a da ne napomenen. Sa zenom imam troje dece i kad god mogu ja iskoristim priliku da je priupitam ko je taj sto bi je uzeo sa tri deteta.
I sad citam ovo pa mi dodje smesno.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Tue Feb 13, 2018 10:15 am

Kibice sto bratac? :mrgreen: Deca treba da odrastaju uz oca. Bio ti ili ja. Da sutra ti ne pitaju zenu kada ce tata doci i da je tu cepaju u komade. Ja nemam problem da prihvatim zenu sa detetom. Stavise ona je klinka sa detetom od 24 god.. A opet ... pa to su nasa deca majku mu j.. Ne znam. Videcemo.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Девојке, жене

Postby Kibiców » Tue Feb 13, 2018 10:46 am

Далтон wrote:Kibice sto bratac? :mrgreen: Deca treba da odrastaju uz oca. Bio ti ili ja. Da sutra ti ne pitaju zenu kada ce tata doci i da je tu cepaju u komade. Ja nemam problem da prihvatim zenu sa detetom. Stavise ona je klinka sa detetom od 24 god.. A opet ... pa to su nasa deca majku mu j.. Ne znam. Videcemo.


Ma ja kad joj to kazem skace kao poparena. Sikce k'o zmija. Na to sam mislio, nisi me skapirao.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Девојке, жене

Postby Очајник » Tue Feb 13, 2018 11:15 am

Osudila se na tebe. :D

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Tue Feb 13, 2018 1:01 pm

Daltone, bitno je u kakvom si ti elementu, da l’ tebi to odgovara. Boli te kurac, i ja bih (tj. hteo sam nju sa dvoje dece, al’ je nasla drugog) prihvatio najopustenije. Jos kad zabodes dete s njom, sve postaje jos laganije. Imam vise takvih primera s drugarima. Na kraju, i moja keva i cale su prihvatali tudju decu najopustenije u svojim kasnijim brakovima nakon mene. Ja u svemu tome ne vidim nikakav problem.
Koliko je jednom mom ortaku ok, istetovirao je na ledjima imena njihovo dvoje dece i njeno iz orvog braka. Voli ga ko ovu drugu dvojicu, a i sa njegovim bioloskim caletom je u odlicnim odnosima.
bologna centrale

Ориђиђи
Posts: 25
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:09 pm

Re: Девојке, жене

Postby Ориђиђи » Sat Feb 17, 2018 5:44 am

Ориђиђи wrote:

Да ми је неко причао... :? :? :?


Posle 6 meseci, 4 dana i 3h i nakon sto sam je iznapusavao najgore javila se sama da kaze da bez mene ne moze. :mrgreen:

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Девојке, жене

Postby друг члан » Sat Feb 17, 2018 9:05 am

Далтон wrote:Kibice sto bratac? :mrgreen: Deca treba da odrastaju uz oca. Bio ti ili ja. Da sutra ti ne pitaju zenu kada ce tata doci i da je tu cepaju u komade. Ja nemam problem da prihvatim zenu sa detetom. Stavise ona je klinka sa detetom od 24 god.. A opet ... pa to su nasa deca majku mu j.. Ne znam. Videcemo.

S koliko je to godina ona klinka,kad joj dete ima 24 :mrgreen:
Choose Life

User avatar
Kockalone
Posts: 285
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Девојке, жене

Postby Kockalone » Sun Feb 18, 2018 9:23 am

Misljenja sam da nikad ne bih mogao da prihvatim tudje dijete kao svoje isto kao sto ne bih mogao podnosito to da moja djeca imaju nekog drugog "oca". Ako bih mogao da biram momentalno bih prihvatio da nemam uopste djece nego tako da zivim. Pametan Kibice. Tri komada, pa ajde da vidimo koja ce se vratiti kuci ili majcinog sina koji ce izdrzavati troje gladnih usta :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Sun Feb 18, 2018 9:53 am

Ориђиђи wrote:
Ориђиђи wrote:

Да ми је неко причао.


Posle 6 meseci, 4 dana i 3h i nakon sto sam je iznapusavao najgore javila se sama da kaze da bez mene ne moze. :mrgreen:



Ko bi reko da ovde na ovoj temi postoje i srecni hepi endovi. Tebi makar necemo morati da dajemo kreativne savete :D

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby SAO_Zeljin » Sun Feb 18, 2018 10:21 am

Kockalone wrote:Misljenja sam da nikad ne bih mogao da prihvatim tudje dijete kao svoje isto kao sto ne bih mogao podnosito to da moja djeca imaju nekog drugog "oca". Ako bih mogao da biram momentalno bih prihvatio da nemam uopste djece nego tako da zivim. Pametan Kibice. Tri komada, pa ajde da vidimo koja ce se vratiti kuci ili majcinog sina koji ce izdrzavati troje gladnih usta :mrgreen:


Moj komsija ozenio zenu sa 4 deteta :mrgreen:

Njegovi su bili protiv :D

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Девојке, жене

Postby друг члан » Sun Feb 18, 2018 11:21 am

Jedan od najboljih ortaka se ozino dobio dve cerke,raspicko se sa zenom,navata se sa prvom komsinicom koja ima dve cerke.I njemu i njoj ppripadnu deca.Pre godinu ipo dobiju zajednickog sina.Petoro dece sad ima
Choose Life

Ориђиђи
Posts: 25
Joined: Sun Oct 02, 2016 10:09 pm

Re: Девојке, жене

Postby Ориђиђи » Sun Feb 18, 2018 7:31 pm

riper wrote:
Ориђиђи wrote:
Ориђиђи wrote:

Да ми је неко причао.


Posle 6 meseci, 4 dana i 3h i nakon sto sam je iznapusavao najgore javila se sama da kaze da bez mene ne moze. :mrgreen:



Ko bi reko da ovde na ovoj temi postoje i srecni hepi endovi. Tebi makar necemo morati da dajemo kreativne savete :D


Samo što meni ona više nije ista ali daću joj šansu.

Žene su niži oblik inteligencije to tvrdim. Problem je što sve što rade rade isplanirano i neobjašnjivo koliko strpljive umeju biti da bi ostvarile svoj cilj. Ali imaju i one jedan strah tj. dva. A to su: nezainteresovanost i druge žene, pogotovo bivše devojke.

Što se tiče razvedenih žena postoji tu dosta faktora. To najbolje vidiš iz njenog odnosa prema detetu/deci. Ako živi za njega i nije neka kalaštura ta je bila naivna i udala se za nekog bolida - tu nema greške. Takva žena zna šta je vernost i odanost ali uvek imajte na umu da će vas porediti s tim bivšim mužem, da to iz nje nikad ne ispari.

User avatar
Vicste97
Posts: 45
Joined: Mon Apr 11, 2016 6:21 pm
Location: SoneStraneDrine

Re: Девојке, жене

Postby Vicste97 » Mon Feb 19, 2018 3:59 am

Ja i drug izlazili sa dvije najbolje drugarice jedno mjesec dana. On bio sa jednom ja sa drugom, vidjali se nista veze i ta sranja. Ova moja glumila nesto samo se ljubili nista vise od toga. Patio se oko nje kao dijete malo, sta god ja krenem ona ne da. A drug njenu drugaricu tovario redovno poceo mi komplekse vec nabijati. :lol: Drug je pored ove imao djevojku i ova njegova bila u fazonu nema veze sto imas curu. Jedno vece kod mene u stanu blejali bzvz ja i te dvije drugarice, a drug bio sa curom i dodje sa djevojkom kod mene u stan. Neprijatne situacije u picku materinu za njih dvije naravno ne za nas dvojicu. :D Ove dvije hoce da se pokolju pogledu nemoguci. A drug namjerno ovu ljubi hvataju se pred ovom. I ja ovu moju odvezem kuci nesto morala kao ranije i ostanu kod mene u stanu drug njegova cura i ova sto je tovari. Ja se vracam ova sama drug u drugoj sobi sa djevojkom. I bezveze sjedili nisam ni pomislio da pokusavam ista sa ovom. I kontam u glavi jebo majku ova ce sad htjeji i sa mnom da se osveti drugu. I ja reko sta bog da sacu pokusat pa sta bude i bam zveknem je. Jebo majku ja ne mogu da vjerujem sta se desava Spanska serija. I kao ja i ova se dogovorimo da ne govorimo nikome ja odma rekao drugu normalno. Jos se vidjamo sa njih dvije ova moja nista ne zna a ja i drug obadvojica marisemo ovu. Mala je 2000 godiste pa vi vidite gdje ide ovaj svijet :twisted:
Да воли свој град не би себе мењо нагло, по основним принципима себе газиш стално !

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Девојке, жене

Postby Кум Жоржо » Mon Feb 19, 2018 8:26 am

Isto je nekako ljepše reći da neko ima 18 godina nego da je 2000. godiste.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

chester1984
Posts: 48
Joined: Wed Nov 22, 2017 8:49 am

Re: Девојке, жене

Postby chester1984 » Mon Feb 19, 2018 9:05 am

Ali ja stremim kitom ka 2000--om..

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby zizou » Mon Feb 19, 2018 10:51 am

kul prica, sto kaze ta ko je oblje peglao od vas dvojice ?

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Девојке, жене

Postby Далтон » Mon Feb 19, 2018 10:55 am

Hahahahaha vidi lika '97 sto je zajeban.
Ovo su Tribina young boysi :D
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Vicste97
Posts: 45
Joined: Mon Apr 11, 2016 6:21 pm
Location: SoneStraneDrine

Re: Девојке, жене

Postby Vicste97 » Mon Feb 19, 2018 11:18 am

Кум Жоржо wrote:Isto je nekako ljepše reći da neko ima 18 godina nego da je 2000. godiste.

Nema jos 18 :roll:
Да воли свој град не би себе мењо нагло, по основним принципима себе газиш стално !


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests