Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Wed Jan 11, 2017 11:52 pm

Setivsi se da je neko ovde postavio post sa foruma ana.rs o devojci koja je ovlazila na momka, ali je djana osusila kada je saznala da aktivno propagira stavove Dveri, da ostavim ovde jednu bizarnost koja se krece u suprotnom smeru.

Kurir objavio da je na Reditu neka amerikanka trazila savet jer je njen verenik (amerikanac) poceo da slusa srpske ratne pesme u nenormelnim kolicinama. Ne zna sta da radi, misli da mu je mozak ispran nakon nekoliko zajednickih poseta Srbiji. Tragom vesti otisao sam na Redit, nasao sam jade mlade amerikanke i njenog srbotomiziranog verenika. Uz ogradu da je ovo mozda namestaljka i da se neko nas sprda, zajebancija je prilicno dobra. Ne znam da li je tokom boravka u Srbiji naleteo na nekog od vas, pa su ga otrovali klasicima BMK i ekipe :D .

Evo u origunalu opisanih muka i ponekih odgovora na ovaj post (prethodno sam ostavio link ako neko zeli da ode tamo):

https://www.reddit.com/r/serbia/comment ... s_to_stop/

zdravo /r/serbia kako si mi danas?

I am using a throwaway because the person this is about knows my username. Without too much boring details, my fiancee and I visited your beautiful country a few years ago and had a blast. Truly amazing experience! We liked it so much that we went back several times already and even made some friends we stay in regular contact with - also learning a language even if it's only some bits here and there and be able to use it in communication is awesome!

What's not so awesome - I think my partner is getting brainwashed(?) into some ideology I don't understand. At first I thought it started out as a joke, but over time, and especially in the last year he just doesn't stop listening to serbian war songs. And I mean that literally it's all he listens to nowadays. I understand some tunes are pretty catchy but this has to stop. I tried talking to him about the issue that it's no good to idolize anything war related but no dice. He obviously gets those from our friends and I was wondering if this is normal? I am at the end of my wit here I can't escape those war songs!

Also he ordered a serbian flag recently and plans to put it on a wall in our apartment and replaced serbian words in his day to day language. Now it's "sta?" all the time. And jebiga this jebiga that everything is jebiga. I am concerned he takes his affection for serbia a tad too far but isn't having any of it.

What would you, as serbs, do in my situation to talk some sense into him?


Ovo je u komentarima ispod objave, njen odgovor na neko pitanje :D

This is probably a bad idea since he adopted some kind of hatred also. Anything croatian is by default fucky and uncool. He maybe had actual conversations with croatians like 3 times in his life I think. I just get showered in wikipedia links and other articles whenever this comes up. Don't even start about Kosovo and Albania. And I wish I was kidding, that's why I am quite concerned

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Thu Jan 12, 2017 12:02 am

Јел чему пичока да је ми посаветујемо? :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Thu Jan 12, 2017 12:05 am

Pa nema sliku, samo nick, ali da zamislimo da jeste :D

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Девојке, жене

Postby Rođaci » Thu Jan 12, 2017 12:16 am

pa na internetu je ovo glavna stvar






samo guglajte "remove kebab", "serbiaball", "polandball" itd


moguće da su ga na to navukli haha

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Девојке, жене

Postby čompika » Thu Jan 12, 2017 2:36 pm

haha, ovo je zlato. kaže riba da naš pobratim traži od nje da priča srpski i da sumnja da mu je to fetiš. a onda dobija odgovor
"upri jace u me zivotinjo'' is the only sentence you'll need.


Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Девојке, жене

Postby Космет је Србија » Thu Jan 12, 2017 5:14 pm

Чиме се ви зрачите.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Tue Jan 17, 2017 3:04 am

Ova koleginica koja me je muvala zatrudnela sa deckom. Iskreno zao mi lika :mrgreen:
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Serbon AB
Posts: 131
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:44 pm

Re: Девојке, жене

Postby Serbon AB » Tue Jan 17, 2017 10:09 pm

Batke wrote:Ova koleginica koja me je muvala zatrudnela sa deckom. Iskreno zao mi lika :mrgreen:


Jesi siguran da je sa dečkom? Pitaj nje ustvari je l sigurna :lol:

User avatar
bully
Posts: 108
Joined: Sat May 21, 2016 12:29 am
Location: Beograd

Re: Девојке, жене

Postby bully » Wed Jan 18, 2017 1:40 pm

Batke wrote:Ova koleginica koja me je muvala zatrudnela sa deckom. Iskreno zao mi lika :mrgreen:

Mnogo kenjas o njoj s obzirom da nije tvoj tip :mrgreen:
Svaciji prijatelj je niciji prijatelj.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Девојке, жене

Postby 1958 » Wed Jan 18, 2017 2:35 pm

Da nisi ti batke napunio papriku pa sad kao decko napunio...
Често одем до на село

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Девојке, жене

Postby prcko » Wed Jan 18, 2017 2:47 pm

Tvrdio je da nije njegov tip, a onda je uradio ovo...

Eksluzivno u emisiji DNK - epizoda "Koleginica" :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Девојке, жене

Postby riper » Wed Jan 18, 2017 2:48 pm

To brate, postavlja kukavicja jaja :D

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Девојке, жене

Postby Brdja » Wed Jan 18, 2017 4:31 pm

Onaj ko prdne u društvu najviše pita ko je prdnuo.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Девојке, жене

Postby Batke » Wed Jan 18, 2017 9:26 pm

Devojka radila u Bus Plus kontroli i još se hvalila time kako je pisala kazne pa onda zamislite koliki je to idiot :roll: Ajde da je samo mene muvala nego i druge kolege isto smarala. Težak kreten koji se normalno ponaša kada joj je dečko tu da bi kada bi on otišao počela da me rešeta pitanjima da li da raskine s njim, da zaslužuje boljeg itd itd. Klasično žensko navlačenje. Eto joj dete sada. Tako joj i treba kada hoće da švrlja pička joj materina.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Девојке, жене

Postby јахач магле » Wed Jan 18, 2017 10:31 pm

Батке, само ти њој реци:

https://youtu.be/xP3-LGvD8SA
...Сијају звезде као очи конобарице...

Улични ратник!
Posts: 187
Joined: Thu Dec 29, 2016 1:45 am

Re: Девојке, жене

Postby Улични ратник! » Fri Jan 20, 2017 4:36 pm

Auu Batke spremi se za cepanje košulje :D

Antikvaran
Posts: 107
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:16 pm

Re: Девојке, жене

Postby Antikvaran » Sat Jan 21, 2017 2:32 am

Морам ово да поделим са неким, а мислим да нема бољих саговорника од вас + неком ће сигурно да користи.

За младе јуноше, оне који су у вези, или тек треба да саватају женку, а занима их да ли им је дотична у фазону спермогута... :lol: Имам теорију да свака жена која може да једе ровито испржена јаја, није гадљива ни на спермогут, или бар велики проценат њих није. Дакле, у неком разговору о храни поменути ровита јаја, па ако каже да није гадљива... Шансе су веће.

Имам осећај да ће ме многи терати у пм, уколико им неко од ближњих женскиња таква јаја конзумира, али мора сам поделити мисао. :mrgreen:

User avatar
Serbon AB
Posts: 131
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:44 pm

Re: Девојке, жене

Postby Serbon AB » Sat Jan 21, 2017 9:52 am

Antikvaran wrote:Морам ово да поделим са неким, а мислим да нема бољих саговорника од вас + неком ће сигурно да користи.

За младе јуноше, оне који су у вези, или тек треба да саватају женку, а занима их да ли им је дотична у фазону спермогута... :lol: Имам теорију да свака жена која може да једе ровито испржена јаја, није гадљива ни на спермогут, или бар велики проценат њих није. Дакле, у неком разговору о храни поменути ровита јаја, па ако каже да није гадљива... Шансе су веће.

Имам осећај да ће ме многи терати у пм, уколико им неко од ближњих женскиња таква јаја конзумира, али мора сам поделити мисао. :mrgreen:


šta ako je veganka sektašica? kontam da im je sperma u kategoriji životinjskog porijekla :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Sat Jan 21, 2017 12:02 pm

Праве даме гутају.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests