Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Девојке, жене

Postby 1748 » Thu Dec 29, 2016 11:41 pm

ponovi za braću koja su propustila
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

FDPP
Posts: 42
Joined: Sun Oct 23, 2016 6:01 pm

Re: Девојке, жене

Postby FDPP » Thu Dec 29, 2016 11:42 pm

Posto mi je Rodjak danas pruzio podrsku evo prvo njegov kraj da ofiramo, posto je leglo razvrata i bluda :D
U njegovom kraju se nalazi studenstki dom...bludnice iz provincije.
I vidjao sam se sa jednom malom dosta dugo. Ona imala decka bas dugo ja devojku , kad nam se poklopi i to je to.Dve godine je trajalo .
Inace sa tom malom je najjaca prica kako zene znaju da zabede muskarca, ja sam to zabedjivanje iskusio na svojoj kozi pa verovatno i vecina ovde.
Vidjamo se mi vec dosta dugo i ona dolazi jednu noc sva nervozna , fazon raskinula sa deckom. Ja odmah sto, kako?! Kaze zamisli ja bila na nekoj proslavi sa kolegama i dogovorila se sa njim da se nadjem posle, oko 1. Medjutim na proslavi kolega sa kojim se gledam vec duze startuje me, mi pocnemo da se zvalavimo , nisam gledala na sat, pogledam ono pola 2 jbt, pogledam tel , ovaj moj mi poslao 301 poruku, gde si skim si.Ja ispizdela zasta on mene smatra resim da cu da mu jebem mamu sada, i odem , on peni gde si skim bila, poludeo crvene mu oci, ja mu pricam alo kretenu bila sam na proslavi, ti si bolesno ljubomoran zavrsili smo nmg vise on poceo da lomi majmun po stanu ! Dosta mi je !
Ja je gledam i neverujem sta prica, jebe se samnom,kasnila zbog drugog lika i nabedi decka da je bolestan i ostavi ga :D
No prica u vezi nje...trebamo da se vidimo, i poruka oko ponoci , e ja nmg da odjem dosla mi ortakinja u BG danas, tetovirala se, oduzilo se, i mora da spava kod mene. Pa dodji sa ortakinjom. Ona kao vazi ali mi smo ortaci pred njom pijemo alkohol i to je to. Ja rekoh Vazi .
Dodjose njih dve ova * moja * je ok riba, a ortakinja...crnka pirsing, svez tato sa najlonom sve...full !
Krenusmo mi da cirkamo sve normalna prica, , pokusam ja da nabacim ali ne ide, ova mi prevrce ocima..i aj spustim loptu..
Aj kuntamo , jedan krevet :D Ja legao jedna sa jedne strane druga sa druge...ova mi stavi ruku odmah dole , ova ortakinja okrenula bulju, i ja je uhvatim i okrenem da i ona legne na mene...I ta mala, okrenu se, dotanu ruku od ove, shvati u trenutkusta se desava, i stavi i ona ruku..i kaze jel si kralj sada a ? i zalepi zvaku ovoj preko mene...i sve do kraja...nerealne scene.
Fascinatno je ujutru kafa, kao nista da se nije desilo, telefoniranje sa matorcima , naocare na glavu i odose princeze mamine i tatine put grada srecne i nedodirljive ....
PS ... https://postimg.org/image/slqktqevl/ odmah unapred za neverne Tome ;)
Laku noc .

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Девојке, жене

Postby Кум Жоржо » Thu Dec 29, 2016 11:52 pm

A jes kurac.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Девојке, жене

Postby Gazda Drki » Fri Dec 30, 2016 12:24 am

platio kurvu samo da slika

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Девојке, жене

Postby UltrasDoras » Fri Dec 30, 2016 12:26 am

kako lepo piše devojka :p
ahaha brate ovo su na bureku radili 2009. :lol:
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

FDPP
Posts: 42
Joined: Sun Oct 23, 2016 6:01 pm

Re: Девојке, жене

Postby FDPP » Fri Dec 30, 2016 12:41 am

Gazda Drki wrote:platio kurvu samo da slika

Jok brate nego Borkova zena :mrgreen:

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Девојке, жене

Postby weekend offender » Fri Dec 30, 2016 12:41 am

FDPP wrote: PS ... https://postimg.org/image/slqktqevl/ odmah unapred za neverne Tome ;)
Laku noc .


Image

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Девојке, жене

Postby Rođaci » Fri Dec 30, 2016 1:40 am

FDPP wrote:
Gazda Drki wrote:platio kurvu samo da slika

Jok brate nego Borkova zena :mrgreen:


Jesi je jebo u A klasi, je li bezobrazniče? :mrgreen:

FDPP
Posts: 42
Joined: Sun Oct 23, 2016 6:01 pm

Re: Девојке, жене

Postby FDPP » Fri Dec 30, 2016 2:02 am

call girl,za 30 minuta na kucnom pragu :-D
Ps samo WW :-D

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Девојке, жене

Postby Ultra Sarma » Fri Dec 30, 2016 5:25 am

Daj pisi dalje jos neke scene, meni je nebitno jel istina ili ne, samo da je zanimljiva prica u nekim granicama realnog..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Девојке, жене

Postby 1958 » Fri Dec 30, 2016 7:43 am

Ode kox na smetliste istorije, pregazio ga fljuge droga picke pare
Често одем до на село

User avatar
Organizator
Posts: 19
Joined: Tue Aug 02, 2016 8:14 pm

Re: Девојке, жене

Postby Organizator » Fri Dec 30, 2016 8:50 am

Dok ne vidim sliku govana u kadi iz prve price nista ne verujem.
Напред Градски, легендо!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Девојке, жене

Postby Rođaci » Fri Dec 30, 2016 9:33 am

FDPP wrote:call girl,za 30 minuta na kucnom pragu :-D
Ps samo WW :-D


ma bre Borko je vozio A klasu pre pet godina :mrgreen:

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Fri Dec 30, 2016 10:41 am

FDPP wrote:Zadnja dva slova u mom niku su inace pivo, picke , D


Ја мислио пакаш, пенис...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
bully
Posts: 108
Joined: Sat May 21, 2016 12:29 am
Location: Beograd

Re: Девојке, жене

Postby bully » Fri Dec 30, 2016 12:09 pm

Nije nerealna prica mada nisi morao da zlostavljas devojku da piskara za forum. Ima jako ludih riba a provincijalke su tek posebna podkultura. Odes na more i jebes ko lud. Zasto? Ista prica sa BG. U svom mestu to se naravno ne radi da se ne procuje. U poslednje vreme sam primetio da dosta devojaka puno vremena posvecuje karijeri i veze, sex, kako ocete zapostavljaju. Postaju jako nedojebane ali to je sad druga prica da ne sirim i ne gnjavim. Ja sam sa nekog rejva u KPGTu pokupio jednu ribu koja se odvalila od alkohola i odveo u wc da se umije. Iako su tamo obicno raspadi ova je bila solidna sasvim. Ovde iz bga, jos neka burzujka dosla svojim kolima koja sam ja vozio kasnije do kancelarije njenog caleta. Tu je jebao- kondom obavezan i posle otisao ko drugara gde je pusila svoj cetvorici. Neko je jebao, neko ne, nemam pojma otisao sam odma ujutru. Jbga nemam dokaz. Poenta je da se kreces i napadas. Hoce odlicno, nece izvinjavam se prijatno. Kome su se desavale sl stvari nema razloga da sumnja, ostali vrv ne veruju sto je isto raazumljivo, kad im se desi promenice stav. Jos imam br od te ribe samo se ne javlja. Mozda je sramota a mozda i sex bio los.. :/
Svaciji prijatelj je niciji prijatelj.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Девојке, жене

Postby Чомбе » Fri Dec 30, 2016 12:15 pm

Па имаш ону стару народну ''какво јебање такво сећање'' :mrgreen:

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Девојке, жене

Postby B.Centrale » Fri Dec 30, 2016 2:02 pm

Gde je mali batica, sto je trebalo da ide na dejt s nekom pickom, pa pripreme i dr.?? :mrgreen:
bologna centrale

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Девојке, жене

Postby само јако » Fri Dec 30, 2016 2:15 pm

Читам ово од фдпп како су рибе кучке па и ја да додам неку ...пре пар година се виђао са рибом од колеге ( индијанац класичан нисмо били у добрим односима иначе ми се гаде те ствари ако бар знаш лика из виђења а не да се као познајете или недај боже да сте шатро добри ) и она је мени све причала о овом оно у фазону намештала га код мене лагано " е данас је причао са газдом телефоном и рекао му то и то ,да сте блејали нисте радили ,циркали, неко је закаснио итд " и то се све потврди дође газда и буквално понови те реченице . Ја наравно рекао екипи ко друка али нисам причао одакле ми та информација док нису сами провалили неке ствари...углавном удала се за њега ,родила му дете и јбг сви срећни и задовољни . Замислите ви сад какву он змију држи у кући !!!

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Девојке, жене

Postby 1748 » Fri Dec 30, 2016 2:19 pm

Jesi prčio tu zmiju?

Ako nisi, priča i nije baš neka :mrgreen:
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Девојке, жене

Postby dennycrane » Fri Dec 30, 2016 2:22 pm

FDPP wrote:PS ... https://postimg.org/image/slqktqevl/ odmah unapred za neverne Tome ;)
Laku noc .


ispratio si sestru na sljaku?

sala samo, bez ljutnje... ;)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests