Игрице

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Игрице

Postby pertla » Tue Sep 20, 2016 9:01 pm

pa dota lepo ti kaze covek :)
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Marti Misterija
Posts: 31
Joined: Mon Feb 22, 2016 3:52 pm
Location: Washington Mews

Re: Игрице

Postby Marti Misterija » Tue Sep 20, 2016 9:09 pm

Тврд Орах wrote:Неко да предложи неку игрицу?


Life is Strange, Rise of the Tomb Raider...
All those moments will be lost in time, like tears...in...rain.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Игрице

Postby Мићара » Tue Sep 20, 2016 10:01 pm

dag wrote:jel igra neko lol?


Играм лол већ 7 година...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Игрице

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Sep 21, 2016 12:41 pm

pertla wrote:pa dota lepo ti kaze covek :)


Pertla koji mmr? :mrgreen:

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Игрице

Postby pertla » Wed Sep 21, 2016 1:27 pm

bio na 4k, ali sam previse zivaca gubio a i nemam vise vremena kao nekad, odigram ponekad dotu 1 na eurobattle.net iz ciste sprdnje, bas prija.treba da deinstaliram dotu 2 ali sam zaboravio user i pass :)
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Игрице

Postby 1958 » Wed Sep 21, 2016 2:17 pm

Мићара wrote:
dag wrote:jel igra neko lol?


Играм лол већ 7 година...


alal vera.

eto taman da se oprobate :mrgreen:
Често одем до на село

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Игрице

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Sep 21, 2016 2:49 pm

Meni je isto drazi kec, ali ne znam da instaliram peceve, servere i gluposti pa zbog toga sam presao na dvojku, jer sama se apdejtuje i ne moram onda da maltretiram druge ljude da mi namestaju. Inace mi je bilo jako tesko u pocetku da se naviknem na dvojku, sve mi je bilo drugacije, previse je to bilo grafike za mene. :)

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Игрице

Postby pertla » Wed Sep 21, 2016 3:47 pm

Pa i meni je bilo tako,ali vremenom naviknes i realno je lakse za igranje,mada je meni kec neprevazidjen,igram ga cini mi se 12 godina,odnosno od verzije 5.84
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Игрице

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Sep 21, 2016 4:13 pm

I ja sam poceo sa 5.84 a pre toga sam igrao samo w3 i tu sam bio bas dobar, doduse tad sam imao i vremena. Sada u dotu udjem tipa svakih par dana kada uhvatim vremena.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Игрице

Postby pertla » Wed Sep 21, 2016 4:57 pm

Ja sam wc3 igrao mozda dva puta u zivotu.dota je prejaka igra i mislim da cu je igrati i sa 50 godina.da mi neko da platu 1000e igrao bi dotu 8 sati dnevno i boleo bi me kurac za sve.vec sam srecan posto mi zena sutra radi drugu,ja zabodem u svoju sobu,kafa,cigare,sok i nesto slatko,silovanje botova od 17-22h.inace omiljeni heroj mi je tiny ali igram sve osim orakla i kamene pande
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Игрице

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Sep 21, 2016 7:25 pm

Hahaha bravo buraz, kao da sam ja pisao!
I ja ne mogu dočekati da mi zena radi popodne, samo sto ja jos moram pogoditi termin da cerku odnesem negde, pa da se zavalim u fotelju i sto kazes kafa, cigare i udri do besvesti. Ja isto ne mogu kamenu pandu da naucim, jako teska za igrati, inace volim sve da igram. U poslednje vreme najvise igram kotl i sk.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Игрице

Postby lost&found » Wed Sep 21, 2016 7:26 pm

get a room you two :mrgreen:

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Игрице

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Sep 21, 2016 7:34 pm

Jebi ga tema je igrice, nije samo pes i fm. :mrgreen:

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Игрице

Postby lost&found » Wed Sep 21, 2016 7:46 pm

ma zajebavam se, a PES sam prestao da igram tamo 2010 kad su poceli da udovoljavaju masi s grafikama i pizdama materinama na stetu kvaliteta same igre, FM jos i ranije.

Nemam nazalost vremena za igrice, a voleo bih da igram nov South Park (kad izadje), Outlast 2 (kad izadje), da zavrsim Assasin's creedo-ve sta je do sad izaslo (mislim da sam poslednji igrao Revelations), Bishock-ove i FarCry-ove bih isto opikao posto ih svi hvala, Max Payne 3 (mada i prva dva bi se valjalo prisetiti), DOOM novi mi deluje ko totalno sranje i prilagodjeno danasnjim klincima deluje ko neki horror Quake , jel igrao neko ? , Mafia III videcemo da li ce i ona da se dodvorava decurliji, itd... stvarno ima dosta igrica koje bih rado pikao da imam vremena.

E, da, picim opet ovu genijalnu igricu za ubijanje vremena, mislim da nije tolko popularna a gotivna je (bar meni):

http://www.thewayoftheninja.org/nv2.html

Vidim izasla pre koji dan i nova , N++

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Игрице

Postby Rođaci » Wed Sep 21, 2016 9:30 pm

izašla jedna old school igra, Slain - Back From Hell se zove
klasična 2D side-scrolling koljačina, ima 300-400 megabajta

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Игрице

Postby Пери » Wed Sep 21, 2016 10:21 pm

lost&found wrote:ma zajebavam se, a PES sam prestao da igram tamo 2010 kad su poceli da udovoljavaju masi s grafikama i pizdama materinama na stetu kvaliteta same igre, FM jos i ranije.

Nemam nazalost vremena za igrice, a voleo bih da igram nov South Park (kad izadje), Outlast 2 (kad izadje), da zavrsim Assasin's creedo-ve sta je do sad izaslo (mislim da sam poslednji igrao Revelations), Bishock-ove i FarCry-ove bih isto opikao posto ih svi hvala, Max Payne 3 (mada i prva dva bi se valjalo prisetiti), DOOM novi mi deluje ko totalno sranje i prilagodjeno danasnjim klincima deluje ko neki horror Quake , jel igrao neko ? , Mafia III videcemo da li ce i ona da se dodvorava decurliji, itd... stvarno ima dosta igrica koje bih rado pikao da imam vremena.


Preskoci assasins creed jer su svi izbagovani kurtoni. FarCry i Max su kidalice i to obavezno.

Bioshock je isto do jaja, ali nekako jebem li ga. Mnogo je dobra igrica i onda prosto nema taj neki smek. Znaci i prica i rokanje sve je nekako previse bez greske :mrgreen:

Ali najvaznije od svega- Witcher 3! Igrica za lektiru

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Игрице

Postby lost&found » Wed Sep 21, 2016 10:39 pm

da, da ovaj witcher 3 sam igrao malo kod ortaka na PS 4 , stvarno deluje dobro. Valja li igrati i prethodna dva dela, i koliko su povezani s pricom ?

e , da , meni mozda i jedna od najboljih avanturistickih igara iz 1999:



ovo je bukvalno doktorska igrica. I to sa sve animacijama u kojima ljudi ne otvaraju usta dok pricaju :D

al kida igra zaista, prica , okruzenje, gameplay , 10ka. Neki mix tomb raidera i LOTR/GOT , s tim sto je tom raider komerc a ovo je andergraund igra :mrgreen:

E da jos nesto, AC mi je mozda i najzanimljiviji bio zbog te neke price templari, apple of eden, i kako je to umiksovano kroz vreme, pa me zanima jel su i pricu zasrali u ovim narednim delovima ? generalno, previse mi je to stancovanja (jedan AC godisnje) da bi se odrzao kvalitet, tako da kapiram da jesu.

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Игрице

Postby Пери » Wed Sep 21, 2016 11:12 pm

Pa i nisu previse.

U principu zavisi koliko te zanima cela prica (koja je super i zaista vredi (ja sam zbog igrice i knjige procitao), jer ima momenata kad se pojavi lik i Geralt se vec ponasa na odredjeni nacin prema njemu, pa kao zasto to, i ima par jel se secas ovoga, sta bi sa ovim, ali apsolutno moze da se igra i bez toga.

Kec sam igrao kad je izasao, dvojku kad je izasla i ponovo pre trojke i ona je skroz do jaja. Kec je dobar, ali ne znam koliko ti je bitna grafika, jer vec ima skoro 10 godina, a dvojka opusteno prolazi i danas.

A za assasins- ma prica je ista. Sve isto, samo ga setaju kroz vreme. Svi su hvalili black flag, jer zaboga mozes da plovis brodom, i ovaj poslednji, jer su ga napunili poznatim licnostima, a i zato sto da su svima stavili govno umesto cda u kutiju, bila bi bolja igrica od unity-a


User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Игрице

Postby lost&found » Wed Sep 21, 2016 11:47 pm

au kakav bag, citam tvoj post misleci da se ovaj prvi deo odnosi na AC, i kazes citao si knjige, ja reko AC ima knjige ?! :oops: Pa onda , hu da fak is Geralt u AC, zar se glavni lik ne zove Desmond, al reko mozda je to u novim delovima lik iz Animusa :mrgreen:

A da mi grafika nije bitna, dokaz je ovaj YT link sto sam okacio , Drakan: Order of the Flame, sve preporuke za tu igru.

EDIT: odgledah klip koji si okacio, jbt bas deluje izbagovano Unity, nije mi jasno zasto, koriste isti sistem vec godinama..al i to je mozda dobar primer gubitka na ustrb stancovanja i zadovoljavanja masa da mora bas svakog Oktobra/Novembra da izadje novi AC

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Игрице

Postby 1958 » Thu Sep 22, 2016 11:31 am

pertla wrote:Ja sam wc3 igrao mozda dva puta u zivotu.dota je prejaka igra i mislim da cu je igrati i sa 50 godina.da mi neko da platu 1000e igrao bi dotu 8 sati dnevno i boleo bi me kurac za sve.vec sam srecan posto mi zena sutra radi drugu,ja zabodem u svoju sobu,kafa,cigare,sok i nesto slatko,silovanje botova od 17-22h.inace omiljeni heroj mi je tiny ali igram sve osim orakla i kamene pande



Ti se sprdas sa lolom, igras dotu a w3 nisi nikad igrao. Pa to je sramotno. :mrgreen: inace pre dote je bio judgement day dosta dugo pa je onda dota krenula.
Често одем до на село


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests