Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Серије

Postby Вини Џонс » Sun Nov 26, 2017 11:17 pm

Још само да се Терза појави у серији :mrgreen:

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby DRINK » Mon Nov 27, 2017 8:25 am

Ja se iskreno nadam da cemo u drugoj sezoni videti Slobu i Lunu

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Mon Nov 27, 2017 9:07 am

Слоба, Луна, Вулета, и Терза на костимираној журези с маскама, а Илијев и Лалат упадају дрогирани ко звечарке с мачевима у завршној музичкој сцени (тако се завршавају све епизоде, пичи зика, иде пар паралелних радњи и неког ошјекоглаве), па коме глава зафали, и победник да се прогласи за шампиона у ЈСЛ и Задрузи.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

undertaker.ca
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 9:55 pm

Re: Серије

Postby undertaker.ca » Mon Nov 27, 2017 10:52 am

3. епизода Гоморе
http://1337x.to/torrent/2617835/Gomorra ... vaRip-mkv/

Има и 4. на торентима ал чекам овај НоваРип пошто је најбољи квалитет

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Серије

Postby Nikodije » Mon Nov 27, 2017 10:55 am

a prevod neki za nas sto samo Srpski jezik poznajemo i ostale varijante srpskog kao sto su bosanski,hrvatski,crnogorski... :D

undertaker.ca
Posts: 41
Joined: Sat Jan 30, 2016 9:55 pm

Re: Серије

Postby undertaker.ca » Mon Nov 27, 2017 10:59 am

За наше преводе ћеш се начекати. Нису изашли ни за прве две епизоде.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Серије

Postby Nikodije » Mon Nov 27, 2017 11:01 am

ako imas linkove za eng prevode okaci. Jer to sto kazes u pravu si, ko zna kada ce biti prevod na nasem...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Mon Nov 27, 2017 12:37 pm

Другар ми је рекао да убацује енгл. преводе у гугл транслејтор и пегла их на хрватски, он каже да му то завршава посао, сад јбмлига, ја нисам пробао. Али на рватски, не на српски.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Серије

Postby Nexon » Mon Nov 27, 2017 2:02 pm

Ако вам се допадају Сенке, онда би требало још више да вам се допадне швапска серија "Вавилон Берлин"(прилично сличности у идеји мада они нису копирали Пикија и убацивали толико окултизма, од онга што сам видео у првој сезони, као водиљу већ су направили, како и требује, приказ Берлина из периода Вајмарске Немачке, што је треабло урадити и у Сенкама са Београдом, има довољно материјала и без окултизма и мађије)

Image

А ја остајем при своме да је "Месо" тренутно најбоља домаћа серија по овоме што је до сада пуштено.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Серије

Postby Brdja » Mon Nov 27, 2017 3:43 pm

Pitao sam ja skoro jel neko gleda ali se niko nije javio. Odlična serija.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Серије

Postby ultra mentalitet » Mon Nov 27, 2017 8:37 pm

Jos jedan glas za Meso, vrhunska gluma Pejakovica i ostale ekipe, ovaj lik sto glumi Mirka je toliko dobro skinuo akcenat da sam kontao kako je rodjen negde preko Drine

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Серије

Postby Занемарујем тактику » Mon Nov 27, 2017 8:47 pm

Шта сте друго очекивали од Стојиљковића? Човек има једну идеју коју прежвакава у недоглед. Окултизам, реликвије које дају моћ, тајна друштва, ни к од карактеризације ликова. А с друге стране кад већ помињемо Месо, лик кога глуми Пејаковић је тако аутентично написан да је то чудо.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Серије

Postby ultrastito » Mon Nov 27, 2017 10:20 pm

oni koji su gledali wire, koliko je losija druga sezona od prve?

posto je ova prva sezona, jedna od najjacih sezona i serija u istoriji kinematografije.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

verni
Posts: 63
Joined: Fri Feb 19, 2016 3:44 pm

Re: Серије

Postby verni » Mon Nov 27, 2017 10:39 pm

Buraz, po meni je prva sezona najjaca, gledao sam je jedno 4,5 puta, ostali delovi su mozda za nijansu slabiji, mada i oni siju.

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Серије

Postby fedayn82 » Mon Nov 27, 2017 10:58 pm

Cini mi se da je najbolje ocenjena 4 sezona koja se bavi skolskim sistemom.
Svaka sezona generalno ima temu koja je u fokusu. U prvoj sezoni je to sama trgovina narkoticima i pojedinac u svemu tome sa obe strane zakona, druga se bavi propascu radnicke klase kroz likove koji rade na dokovima i luci, treca je gradska vlast, birokratija i politika, cetvrta kao sto rekoh skolski sistem i peta, mediji.
Svaka sezona vrhunski obradjuje datu temu i duboko duboko zadire u samu sustini sistema i drustva kao takvog.
Ниси храбар као Јагода!

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Серије

Postby МГП » Mon Nov 27, 2017 11:39 pm

ultrastito wrote:oni koji su gledali wire, koliko je losija druga sezona od prve?

posto je ova prva sezona, jedna od najjacih sezona i serija u istoriji kinematografije.


Нема шансе да ниједна сезона омане, нећеш се покајати ако одгледаш до краја. 5. сезона је можда најмање занимљива.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Серије

Postby Nikodije » Tue Nov 28, 2017 12:01 am

Nisam nista hteo da pisem jer je jos rano ali Meso je mnogo bolja serija od Senki nad balkanom. Iako se vidi da je mnogo manje love ulozeno. Dijalozi su konacno pristojni i kvalitetni, nemam napade blama i slicno. Jedina zamerka Vuk Kostic koji prosto nikako da ukapira kako da glumi krimosa ili mangupa uglavnom ispada dziber i ljakse. Slabo razvijen lik do sada i slabija gluma ali videcemo do kraja kako ce ispasti. Za ljubitelje nasih serija ko nije gledao neka pogleda Gorke plodove i stvarno preporuka za bugarsku seriju Pod prikritie ili kako su je nasi preveli Balkanska mafija.
Sto se tice Žice slazem se da je serija jako dobra medjutim meni je The Shield bolja serija a veoma slicna.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Серије

Postby хајка » Tue Nov 28, 2017 12:48 am

Meni nije jasno kako je Vuk Kostic poznat glumac uopste...lik ne zna da glumi. Ne mogu da gledam nista sa njim. Isto i sa Gordanom Kicicem, lik nije prirodan ni u jednoj ulozi, mozda jedino u Munjama, a ovo sve ostalo sto je radio je tuga bozija...on je koliko znam iz burzujske porodice sa vezama u svetu glume pa u tom grmu lezi zec.

trigger
Posts: 61
Joined: Tue Jun 07, 2016 7:04 pm

Re: Серије

Postby trigger » Tue Nov 28, 2017 3:14 am

@toti

Druga sezona je dosta drugacija od ostalih, neki drugi glumci uskacu u glavne uloge, malo je cudno u pocetku, na kraju ispadne da je ponajbolja sezona serije. Al sve je to relativno nekom se svidi ovo nekom ono, meni licno 4 i 2 perverzija, 3 i 1 kidanje, 5 odlicna :)


@hajka

hoces reci Kenguru

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Серије

Postby Desnoruki levak » Tue Nov 28, 2017 9:52 am

Pokušao da odgledam ovu poslednju epizodu senke i nisam izdržao do kraja...slažem se sa onima koji kažu da je gluma apsolutno tragična. Možda dva ili tri glumca mogu da shvatim ozbiljno, ovo ostalo je jezivi pasivni blam. Nije mi jasno zašto nam je glumački kadar toliko propao. Takođe, sam scenario...na stranu izvrtanje istorijskih činjenica, mnogo više mi smeta što im je moto bio ajde samo da psujemo, galamimo, bijemo i generalno sa vulgarnošću da kupimo publiku, to se danas prodaje.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests