Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Серије

Postby bojan23 » Wed Feb 15, 2017 1:38 pm

Rođaci wrote:šta je bolje, Oz ili Breaking Bad?

Oz naravno.
З В Е З Д А Л Е !

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Серије

Postby riper » Wed Feb 15, 2017 3:56 pm

Rodjo, pomenuo si ranije Shield, ja je svrstavam u supertesku kategoriju serija zajedno sa WIre, Homicide, Oz, Sopranos i Breaking Bad. Secam se da sam vezano gledao 3 do 5 epozoda svako vece (cesto do ranih jutarnjih sati), a kada se uspavam, koliko je serija jaka za zivce, citavu noc sanjam da divljam sa Vikom Mekijem.

Od ove dve koje si pomenuo, da li Oz ili Breaking Bad, mislim da je najbolje da odlucis tako sto ces baciti novcic. Serije su totalno razlicite, a obe su jos vise razlicite od Shielda, ali to je taj kvalitet. Nema greske sa cim god da krenes, stim da ce ti Breaking Bad mozda biti gledljivija u startu.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Серије

Postby Desnoruki levak » Wed Feb 15, 2017 4:14 pm

Baš sam skoro počeo da gledam od početka britansku seriju Spooks...za one koji vole taj žanr, po meni najbolja špijunska serija ikad.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Серије

Postby Desnoruki levak » Wed Feb 15, 2017 4:24 pm

Neverovatno kako neki sitni detalji ili traljavo odrađene scene meni potpuno ogade neku seriju. Recimo probao da gledam Game of thrones ono u jeku slave i nikad se nisam pomerio sa prve epizode nakon što sam video onog odvratnog patuljka sa haremom kurvi. Ok, epska fantastika i to, al nekako mi to tolko ogavno bilo da nisam imao inspiracije da nastavim. Onda Sopranovi, znam da se 99% ljudi kune u tu seriju i generalno je i meni vrlo dobra, ali da budemo iskreni onaj atentat na Tonija u prvom serijalu je toliko slepački i neuverljivo urađen da mozak zaboli...onaj prvi promaši debelu svinju kao što je Toni sa nekoliko metara razdaljine ne jednom nego dva put!! Onda ga onaj drugi maši takođe i ubija svog ortaka i na sve to gura prangiju njemu u lice da ovaj može da ga uhvati...onakav scenario bi i za crtani film bio bolno glup i naivan.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Серије

Postby lost&found » Thu Feb 16, 2017 2:10 am

Desnoruki levak wrote:Neverovatno kako neki sitni detalji ili traljavo odrađene scene meni potpuno ogade neku seriju. Recimo probao da gledam Game of thrones ono u jeku slave i nikad se nisam pomerio sa prve epizode nakon što sam video onog odvratnog patuljka sa haremom kurvi. Ok, epska fantastika i to, al nekako mi to tolko ogavno bilo da nisam imao inspiracije da nastavim. Onda Sopranovi, znam da se 99% ljudi kune u tu seriju i generalno je i meni vrlo dobra, ali da budemo iskreni onaj atentat na Tonija u prvom serijalu je toliko slepački i neuverljivo urađen da mozak zaboli...onaj prvi promaši debelu svinju kao što je Toni sa nekoliko metara razdaljine ne jednom nego dva put!! Onda ga onaj drugi maši takođe i ubija svog ortaka i na sve to gura prangiju njemu u lice da ovaj može da ga uhvati...onakav scenario bi i za crtani film bio bolno glup i naivan.


:lol:
zanimljiv ugao posmatranja! nisam gledao Sopranose (sramota..) , ali patuljak je jedan od gotivnijih likova u GOT. Mozda je i meni na pocetku bio iritantan, al posle "priraste" za srce.

Zavrsio sam The Night Of, samo jos jednom da napisem - odlicna serija, tacnije vise je ko neki predugacki film (posto cela serija ima 8 epizoda), al se prica ne razvodnjava.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Feb 16, 2017 12:11 pm

Meni je isto patuljak u pocetku bio ogavan. Da si nastavio da gledas 100% sam siguran da bi ti sada bio jedan od gotivnijih likova.

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Серије

Postby Пери » Thu Feb 16, 2017 7:38 pm


User avatar
Marti Misterija
Posts: 31
Joined: Mon Feb 22, 2016 3:52 pm
Location: Washington Mews

Re: Серије

Postby Marti Misterija » Thu Feb 16, 2017 11:50 pm

Hunter_S._Thompson wrote:
ZoranKalezic wrote:IT'S ALWAYS SUNNY IN PHILADELPHIA je najjaci sitkom koji sam gledao(posle mucki)...odgledao sam sest sezona za par dana..definitivno najbolesnija serija! preporucujem svakome ko se zajebao (kao ja) i nije jos poceo da gleda...
!


Потписујем!


Potpisujem! :D
All those moments will be lost in time, like tears...in...rain.

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Серије

Postby weekend offender » Fri Feb 17, 2017 1:26 am

i ja stavljam potpis. trenutno ide 12. sezona a u najavi su jos 2 minimum. obicno kako sezone prolaze serija krece da smara a ovi su sve ludji i genijalniji.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Серије

Postby Занемарујем тактику » Fri Feb 17, 2017 10:56 am

Гледао сам ја пре 3-4 године Филадефију. Стиго сам до неке шесте-седме сезоне, ту они статирају у неком филму који говори о геноциду Срба у Босни, згадило ми се и престао сам. :mrgreen: А иначе стварно није лоша серија.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Серије

Postby čompika » Fri Feb 17, 2017 5:20 pm

Poslednja epizoda ludilo, Dee je luda na kub, podsetila me na epizodu kada su tovarili De Vita da je postao senilan pa im se osvetio, naterao ih da otkopaju grob pokojne majke. Denis sociopata sve više isplivava na površinu, u stvari skroz je isplivao, Frenk isto lud ko struja, zavidim tom čoveku na harizmi u tim godinama. Negde sam pročitao da kada su birali imena za likove, Čarli je uzeo svoje, ali lik što glumi Denisa nije hteo jer je hteo što više da se distancira od svoje ličnosti kako bi mogao da ostvari lik Denisa koji je zamislio.
Serija je ludilo, stvarno najbolji humor koji se emituje zadnjih 10 godina. Nema epizode koju nisam pogledao barem 3-4 puta, zadnju sezonu znam u dva dana istu epizodu da pogledam.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Sat Feb 18, 2017 7:59 pm

riper wrote:Rodjo, pomenuo si ranije Shield, ja je svrstavam u supertesku kategoriju serija zajedno sa WIre, Homicide, Oz, Sopranos i Breaking Bad. Secam se da sam vezano gledao 3 do 5 epozoda svako vece (cesto do ranih jutarnjih sati), a kada se uspavam, koliko je serija jaka za zivce, citavu noc sanjam da divljam sa Vikom Mekijem.

Od ove dve koje si pomenuo, da li Oz ili Breaking Bad, mislim da je najbolje da odlucis tako sto ces baciti novcic. Serije su totalno razlicite, a obe su jos vise razlicite od Shielda, ali to je taj kvalitet. Nema greske sa cim god da krenes, stim da ce ti Breaking Bad mozda biti gledljivija u startu.


I ja nešto slično radim, a serija je stvarno u toj kategoriji.

The Wire, The Sopranos i Homicide sam izvrteo prošle godine, s tim da jedino The Wire nisam gledao ranije i tako sam se navukao na taj stil serija, da ništa drugo i ne gledam. Sad ide The Shield, pa ću onda Oz.

Još godinama igram GTA, evo opet sam instalirao IV i Episodes From Liberty City, do guše sam u američkim bandama. :mrgreen:

User avatar
zipadjale
Posts: 80
Joined: Wed May 25, 2016 10:40 pm

Re: Серије

Postby zipadjale » Sat Feb 18, 2017 8:09 pm

fuck_off wrote:
Hunter_S._Thompson wrote:Видим да су нове сезоне Викинга увек почињале крајем фебруара... које су шансе да пусте 5. сезону сада?


Season 5 Delayed Untill September 2017



http://vikings.wikia.com/wiki/Season_5

Verovatno u martu
There again, he always used to say that one day Millwall would win the cup!

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Серије

Postby Hunter_S._Thompson » Sun Feb 19, 2017 5:49 am

zipadjale wrote:
fuck_off wrote:
Hunter_S._Thompson wrote:Видим да су нове сезоне Викинга увек почињале крајем фебруара... које су шансе да пусте 5. сезону сада?


Season 5 Delayed Untill September 2017



http://vikings.wikia.com/wiki/Season_5

Verovatno u martu


Дивота!

Занемарујем тактику wrote:Гледао сам ја пре 3-4 године Филадефију. Стиго сам до неке шесте-седме сезоне, ту они статирају у неком филму који говори о геноциду Срба у Босни, згадило ми се и престао сам. :mrgreen: А иначе стварно није лоша серија.


Ја сам ту епизоду схватио као спрдњу на баш такве филмове... плус су га ови сјебали својим статирањем хаахахахахаха баш добра серија!
Раднички 1967

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Серије

Postby tizlabor » Sun Feb 19, 2017 10:57 am

Shield jedno 15 dana godisnjeg,zenu i decu kod njenih,svalerku u tri lepe,drugare na off...i udri.Prejebena serija!

User avatar
rizzler
Posts: 155
Joined: Fri Feb 05, 2016 9:03 am

Re: Серије

Postby rizzler » Mon Feb 20, 2017 4:55 am

znaci prsotina zbog ''the shield''...sve nadjem u fulu sa prevodom osim zadnje sezone [7.]
dajte neki torent sa odgovarajucim prevodom umrecu!!
dok slušamo fank lagano praznimo šank


User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Серије

Postby Занемарујем тактику » Mon Feb 20, 2017 1:14 pm

Hunter_S._Thompson wrote:
Занемарујем тактику wrote:Гледао сам ја пре 3-4 године Филадефију. Стиго сам до неке шесте-седме сезоне, ту они статирају у неком филму који говори о геноциду Срба у Босни, згадило ми се и престао сам. :mrgreen: А иначе стварно није лоша серија.


Ја сам ту епизоду схватио као спрдњу на баш такве филмове... плус су га ови сјебали својим статирањем хаахахахахаха баш добра серија!

Схватићу је тако, и лагано наставити да гледам серију. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Серије

Postby Лудак из луднице » Mon Feb 20, 2017 4:01 pm

Jel prati neko norvesku seriju, Okupacija?

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Серије

Postby pustinjska lisica » Mon Feb 20, 2017 8:46 pm

Пратим ја, по твојој препоруци :mrgreen:. Засад ми се допада уз све оне стереотипне мане које су неизбежне имајући у виду тематику серије.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests