Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
zimbabwe
Posts: 4
Joined: Thu Jul 19, 2018 5:38 pm

Re: Серије

Postby zimbabwe » Mon Sep 17, 2018 1:47 pm

Poceo da gledam a man in high castle za sada nista specijalno,nisam se toliko zagrejao

Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Серије

Postby Celavac » Mon Sep 17, 2018 9:08 pm

snowfall
Каква је серија?

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Серије

Postby Opie » Tue Sep 18, 2018 2:53 pm

Jaooojjjj....Sad sam pogledao prvu sezonu Westworld .Zaista umetnicko delo .Ne znam da li se neko seca tog filma iz 70ih mislim ,koji je uvek isao posle cartoon networka od 22h ,na kanalu TCM na staroj ,staroj kablovskoj .Jul Briner glumi robota ,i taj robot se pojavi na 2 sekunde u ovoj seriji .Svaka cast za seriju ,ali sad me strah da skidam drugu ,nadam se da je nisu upropastili.


Southland,10/10 takodje.
ex-Pop Djujic

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Серије

Postby Morbid » Mon Sep 24, 2018 2:03 pm

Nisu je upropastili, dobra je i dalje.

jebeno su je zakomplikovali doduše
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Серије

Postby CREW pg » Mon Sep 24, 2018 2:28 pm

Jeste oldskul za ova ludila koja se prikazuju, ali Dzeremi Bret je tata.

https://www.imdb.com/title/tt0086661/
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Серије

Postby riper » Mon Sep 24, 2018 2:39 pm

Ko voli onako sjebane serije poput "Leftovers" izasla citava sezona nove serije "Maniac". Odlgedao sam dve i po epizode, mislim da je radila ista ekipa iz "Leftovers" i oseca se taj smek. Serija je jebanje u mozak, a izbor glumaca neocekivan, Ema Stoun i Dzona Hil (onaj mali debeli sa kovrdzavom kosom sto je stalno glumio naduvanog debila sa Setom Roganom, samo sto je smrsao i poceo da ima malo ozbiljnije uloge). Uglavnom testiranje neke nove droge koja ti jebe mozak. Za sada obecava, bas cudna a najblize sto mogu da je uporedim je "Leftovers" (ali samo uslovno).

https://www.imdb.com/title/tt5580146/

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Серије

Postby fuck_off » Wed Sep 26, 2018 7:54 pm

SouthPark22 is all-new tonight at 10p ET on @comedycentral.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Серије

Postby axkontra » Thu Sep 27, 2018 9:47 pm

Brdja wrote:Da ne otkrivam previše... Odabrane porodice kreću da se sele na drugu planetu međutim, sruše se na neku nepoznatu i onda im se dešavaju razne dogodovštine dok pokušavaju da odu odatle. Fokus je na jednoj porodici dok su ostali sporedne uloge. Trenutno je snimljena samo prva sezona (serija je iz 2018)

pogledao lost in space prvi serijal dobra je vredi videti

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Oct 05, 2018 3:06 pm

Da li neko moze da okaci dobar torrent za El Chapo trecu sezonu? Prvo sam skinuo sa engleskom sinhronizacijom, pa sada neki katastrofalan kvalitet. Dajte torrent sa dobrim kvalitetom na spanskom jeziku ako je iko skidao u poslednje vreme, pa da zna da valja.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby DRINK » Fri Oct 05, 2018 7:02 pm

fuck_off wrote:El.Chapo.S03E01.720p.WEBRip.x264-SKGTV[rartv]
https://rarbg2018.org/torrent/75vc4im

https://titlovi.com/titlovi/el-chapo-279126/


@bolesniodljubavi okacio je fuck off na prosloj strani...

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Серије

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Oct 05, 2018 8:41 pm

Video sam da je okacio samo prvu epizodu a sa rarbg sam bas i skinuo tu sezonu gde je bio los kvalitet pa nisam hteo da se zajebem opet. Uglavnom nasao ovde 1080p sto je on okacio pa skidam sad rucno jednu po jednu, valjda ce da valja.
Zahvaljujem.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby DRINK » Fri Oct 05, 2018 10:26 pm

Ja sam odgledao preko tog linka celu, full hd svaki link je sljakao

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Серије

Postby Nexon » Fri Oct 19, 2018 11:52 pm

Од 21. октобра, недељом од 20.00, на Првом програму РТС-а почиње емитовање игране драмске серије "Корени", настале према истоименом роману Добрице Ћосића, за коју је сценарио написао Ђорђе Милосављевић а серију режирао Иван Живковић. Продуцент серије је Радио-телевизија Србије, а извршни продуцент "Eye to Eye" из Београда.

Радња романа и серије одиграва се у имагинарном селу Прерово, у последњим деценијама 19. века, за време краља Милана, а прати живот богате сеоске породице Катић и њихових слуга. У мноштву мотива и тема посебно се издвајају мотив породице и породичног сукоба између очева и синова, породично порекло и проблем идентитета, одржавање култова српске националне митологије, политички сукоби који доводе до народног и породичног раскола и искоришћавање српског сељаштва за ниске политичке побуне, обликовање српских интелектуалаца школованих у иностранству, патријархална деспотија као култ, улога и положај жене у породици... и многи други.

Улоге тумаче: Жарко Лаушевић (Аћим Катић), Игор Ђорђевић (Ђорђе Катић), Слобода Мићаловић (Симка), Радован Вујовић (Вукашин), Дара Џокић (Милунка), Ненад Јездић (Тола), Горан Шушљик (Никола), Бојан Жировић (Мијат), Радоје Чупић (Андра), Милош Самолов (Рака Aaсанџија), Небојша Миловановић (Капетан), Милена Предић (Ката), Дамјан Чорлука (Адам), Богдан Диклић (Тодор Тошић), Аница Добра (Роза), Предраг Котур (Наредник), Дубравка Ковјанић (Анђа), Предраг Павловић (Никола Чађевић), Иван Ђорђевић (Лука Дошљак), Миона Марковић (Зора), Михајло Несторовић (Чакаранац), Мина Совтић (Олга), Милица Јаневски (Вишња), Небојша Дугалић (Никола Пашић)... и многи други.



riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Серије

Postby riper » Sat Oct 27, 2018 11:24 pm

Kada vidim Netflixove serije kako budze rejting na imdb/u a vecinom su u pitanju mediokriteti, povraca mi se. A onda sam poceo da gledam horor seriju njihovu "The Hounting of Hill House" sa ocenom 9 i kazem da su apsolutno zasluzili. Kao ljubitelj horora jako je tesko da se odgleda nesto kvalitetno u tom zanru a da se ne svede na one kratke "jump scare" fazone gde te isprepadaju macke koje iskoce iz kontejnera ili slicne gluposti.

Serija je jebeno dobra i to nakon sto sam odgledao osmu od deset epizoda. Jos sam se nesto prepao, pa sada malo smirujem puls da odgledam jos dve epizode. Sve preporuke i onima koji ne vole ovaj zanr, a posebno onima koji vole.

https://www.imdb.com/title/tt6763664/

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Серије

Postby Rođaci » Thu Nov 01, 2018 1:10 am

vrh! upravo završio treću, oduševljen sam

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Серије

Postby Brdja » Mon Nov 05, 2018 10:23 pm

Jel gleda neko 4 Blocks?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Серије

Postby UltrasDoras » Thu Nov 08, 2018 3:58 pm

pogledah the wire prvi put u životu
10/10

tek sad kontam ovaj link haha
https://whereswallace.theringer.com/
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Серије

Postby Brdja » Sat Nov 10, 2018 6:11 pm

Pogledao sam prvu sezonu serije 4 Blocks. Serija prati arapsku porodicu u Berlinu koja se bavi kriminalom. Neki od glumaca su inače nemački reperi. Meni se dopala prva sezona. Kroz seriju se non stop provlače nasilje, droga itd.

Ako neko naiđe na drugu sezonu da može da se gleda online bio bih zahvalan da okači ovde link.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Серије

Postby fuck_off » Tue Nov 13, 2018 6:09 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Серије

Postby Кудрави Гаучос » Wed Nov 14, 2018 2:26 pm

Је л испратио неко Филаделфију последњу сезону? Мени убедљиво најблеђа сезона ове серије, као да није иста серија уопште. Тачно као преко курца да су одрадили сезону,
Spoiler:
једна епизода су само женски ликови, једна је неко триповање и клипови из старих епизода, једна се целу епизоду расправљају о клоњи и кењању и трансџинџерима, у последње три епизоде уопште нема Дениса, а од тога су две везане и посвећене томе што је Филаделфија узела Супербол, после тога се баве Мековом педерастијом и завршавају неком слузавом патетиком, све у свему ако има две епизоде да личе на стари фазон
, што је најгоре изгледа ми да су почели да заузимају некакве курчеве ставове, а не да само терају шегу, баш онако, прилично разочарење.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests