Клопа

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Клопа

Postby друг члан » Sat May 26, 2018 7:21 pm

Da li neko zna,gde mogu da se nadju proizvodi mesare Trlić u Bg ili NS?Konkretno ekstra kobasica (punjena kačkavaljom)Bio danas na Karaburmi na adresi koja mi iskoči na netu,kazu mi tamo da je zatvoreno pre par meseci.
Choose Life

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Клопа

Postby st.vuki » Sat May 26, 2018 10:55 pm

друг члан wrote:Da li neko zna,gde mogu da se nadju proizvodi mesare Trlić u Bg ili NS?Konkretno ekstra kobasica (punjena kačkavaljom)Bio danas na Karaburmi na adresi koja mi iskoči na netu,kazu mi tamo da je zatvoreno pre par meseci.

Imas u svetogorskoj,cajna je do jaja

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Клопа

Postby јахач магле » Sun May 27, 2018 1:02 am

Има у Веру Трлић, дуван чварци су им добри.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Sun May 27, 2018 1:20 am

mislim da ima i u svim DIS marketima, ja sam uzimao u tri različita

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Клопа

Postby друг члан » Sun May 27, 2018 2:20 pm

Узмите на мој рачун шта пијете
Choose Life

User avatar
жабац
Posts: 612
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Клопа

Postby жабац » Sat Sep 01, 2018 9:34 pm

Кафана Брка или ти Етно подрум Брка, Јелашница код Ниш.Ајаој.Сукана пита, овчија пљека, овчији и јунећи уштипци, па Бркик ћевап, погача, кајмак, шопска.Све домаће.Даље од тога нисам могао да идем, иако сам желео.Свака препорука за ово место, Ја боље месо и укусније нисам пробао у животу.Остаје жал за неким куваним јелима, ал даће Бог још који пут да се посети ово феноменално место.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Sun Sep 02, 2018 9:25 pm

dajte neki rostilj u Bgu, vracar, vozdovac,centar taj neki rejon da je proveren i da je dobar, treba imam neku proslavu pa bi uzeo vise kilograma... Svuda zivo sam porucivao do sada i sve je nesto njanjavo i sve je nesto neustaljeno, jednom bude dobro, drugi put ocajno i tako u krug. Po mogucstvu da ima dostavu ali i ne mora. Hvala

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Клопа

Postby Bunt » Sun Sep 02, 2018 10:46 pm

Ne znam koliko ti je blizu, ali probaj "Naše mućke" u Jerkoviću. Šah mat pljeskavica je predobra, kobasice takođe,

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Mon Sep 03, 2018 1:28 am

meni "Zlatni bik" bio dobar pre 5-6 godina za sličan događaj

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Клопа

Postby dag » Mon Sep 03, 2018 1:47 am

Uzice na autokomandi-tu nema greske.meni je skroz fin hit na cosku juznog bulevara i maksima gorkog.Mesara lence na kalenicu je takodje prilicno ok.a zlatni bik mi je djubre. Naravno, ukusi su razliciti...srecom

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Mon Sep 03, 2018 4:07 pm

Ужице, кафана или има неки фаст фуд? Јебеш га ако је кафана скупо ми, тамо мешано месо 2 сома. А мени треба подоста.

Наше мућке у јерковићу бар према гуглу, више не постоји.
Бик је са пуно страна чух разочарење.

Узимао сам до сада у Победнику, Грилу 51, Обеликсу, Балтазару...

-У победнику једном буде супер, други пут ти увале
-Грил 51 сасвим задовољавајуће а онда добијем киселу пљескавицу, да ли је покварено место, шта ли је али ето.
-Балтазар исто, час кул, час очај.
- Овде је неко да ли на старом форуму или баш овде препоручио код јужног булевара месару Обеликс и стварно је било сасвим ок, док једном у салатама које сам исто поручивао са месом нисам нашао црве и то ко за баксуз ја наручио, частио за рођендан, пуно људи било и на сред ручка црви се мигоље из амбалаже, живи излазе из пластике те. И окренем ја газду и кажем и он као а важи, јебига дешава се, ни да се извини ни да каже оно не знам пропуст велики џа бу, ма какви, па да је једини на свету и да немам где другде због таквог става тамо не би више узео. А до тада сам тамо поручивао сигурно једно 10так-15 пута, чак се и спријатељио са тим газдом и све, пали брате.

Каква је месара Милан горе на коњарнику? једни се куну у њега, други су у фазону безвезе. Дајте ако се сетите још неке препоруке.

Кад смо код фаст фуда, једном исто нешто ја наручивао доста месине и одем на окретници 26тице у јерковићу, нађем тамо неки фаст фуд, видим има људи, фазон био петак, пошто је већа поруџбина хтедох дан раније, за суботу да наручим. И све лик уписа, све супер...сутра ме зове ликуша као нисмо у могућности да вам доставимо поруџбину ја реко како сад, што, каже санитарна нас управо затвара.

ех.

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Клопа

Postby dag » Mon Sep 03, 2018 4:28 pm

kafana uzice.ali oni imaju i saltersku varijantu porucivanja.tako da rade i kao fast fud. a st ose obeliksa tice, skroz je korektno, srecom, nisam imao iskustva sa crvima. jebi ga, ljudi koju su zaduzeni izmedju ostalog za pranje salata, cesto to rade preko kurca.zavisi od lokala i prometa, ali ako stize u vecim kolicinama, to bas moze da bude problematicno.ne kazem to da bi ih branio, nego cisto da pomenem da to nije retka pojava...

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Клопа

Postby lost&found » Mon Sep 03, 2018 4:30 pm

Jos jedan glas za mesaru Lence, mada ih nisam jeo u poslednjih godinu dana recimo. Nisu spektakl, al dok sam uzimao su bili konstantno dobri, bez negativnih iznenadjenja.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Клопа

Postby Bunt » Mon Sep 03, 2018 4:43 pm

brucelee wrote:Наше мућке у јерковићу бар према гуглу, више не постоји.


Postoji, tamo gde ide 26P, Vojvode Vlahovica, pratis i izbijas tacno na njihov lokal.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Mon Sep 03, 2018 4:55 pm

dag wrote:kafana uzice.ali oni imaju i saltersku varijantu porucivanja.tako da rade i kao fast fud. a st ose obeliksa tice, skroz je korektno, srecom, nisam imao iskustva sa crvima. jebi ga, ljudi koju su zaduzeni izmedju ostalog za pranje salata, cesto to rade preko kurca.zavisi od lokala i prometa, ali ako stize u vecim kolicinama, to bas moze da bude problematicno.ne kazem to da bi ih branio, nego cisto da pomenem da to nije retka pojava...



ма није прање проблем, узео сам лучене паприке и папричице, које су термички обрађене, није то неки велики гаф, али кад сам послао поруку газди био је у фазону а јебига. Е па баш јебига...колико год је месо солидно, напросто понављам да су последњи не би поручивао више због таквог става.

Скоро поручивао рибу неку из неког ресторана и наручили између осталог типа кромпир салату, а они послали купус салату, ништа послао поруку да су погрешили али да је све ок и да није проблем само да се јебига обрати пажња мало, газда ме звао, извињавао се и још лудак запамтио одакле је поруџбина била, па сам следећи пут кад сам поручивао добио неке гратис поклоне, нисам плаћао у целости и слично.

Сад узми тај пример, а иначе рибу сам ту наручивао свега пар пута, са овим примером обеликса где сам роштиљ па бар једном двапут месечно и то по 3,4,5 килограма наручивао и скоро се са газдом и спријатељио, пошто ми је увек он достављао.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Mon Sep 03, 2018 5:04 pm

Bunt wrote:
brucelee wrote:Наше мућке у јерковићу бар према гуглу, више не постоји.


Postoji, tamo gde ide 26P, Vojvode Vlahovica, pratis i izbijas tacno na njihov lokal.


ај видећу...видиш ја гуглао писало ми да је та радња затворена.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Клопа

Postby Bunt » Mon Sep 03, 2018 5:20 pm

brucelee wrote:
Bunt wrote:
brucelee wrote:Наше мућке у јерковићу бар према гуглу, више не постоји.


Postoji, tamo gde ide 26P, Vojvode Vlahovica, pratis i izbijas tacno na njihov lokal.


ај видећу...видиш ја гуглао писало ми да је та радња затворена.


Bili su u Ignjata Joba, možda zbog toga.

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Клопа

Postby dag » Mon Sep 03, 2018 7:55 pm

brucelee wrote:
dag wrote:kafana uzice.ali oni imaju i saltersku varijantu porucivanja.tako da rade i kao fast fud. a st ose obeliksa tice, skroz je korektno, srecom, nisam imao iskustva sa crvima. jebi ga, ljudi koju su zaduzeni izmedju ostalog za pranje salata, cesto to rade preko kurca.zavisi od lokala i prometa, ali ako stize u vecim kolicinama, to bas moze da bude problematicno.ne kazem to da bi ih branio, nego cisto da pomenem da to nije retka pojava...



ма није прање проблем, узео сам лучене паприке и папричице, које су термички обрађене, није то неки велики гаф, али кад сам послао поруку газди био је у фазону а јебига. Е па баш јебига...колико год је месо солидно, напросто понављам да су последњи не би поручивао више због таквог става.

Скоро поручивао рибу неку из неког ресторана и наручили између осталог типа кромпир салату, а они послали купус салату, ништа послао поруку да су погрешили али да је све ок и да није проблем само да се јебига обрати пажња мало, газда ме звао, извињавао се и још лудак запамтио одакле је поруџбина била, па сам следећи пут кад сам поручивао добио неке гратис поклоне, нисам плаћао у целости и слично.

Сад узми тај пример, а иначе рибу сам ту наручивао свега пар пута, са овим примером обеликса где сам роштиљ па бар једном двапут месечно и то по 3,4,5 килограма наручивао и скоро се са газдом и спријатељио, пошто ми је увек он достављао.


Ma, jasna stvar. Propusti su vazda moguci, pogotovo kad je ljudski faktor u pitanju. A sto se "peglanja situacije" tice, to je definitivno do vlasnika. Ono, njegovo shvatanje posla i ozbiljnost. U lokalu gde ja radim, kada se napravi greska pri dostavi, sledeci put se nose neki slatkisi(kejk, panakota, knedle) gratis. Jebi ga, time dajes do znanja da ti je stalo, tacnije, cimas se da ne izgubis musteriju. Takodje, ako ljudi ostave negativan komentar na fejsbuku ili nekom drugom sranju tog tipa, sledi poziv, uz izvinjenje, nude se pogodnosti pri sledecim dolascima...

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Mon Sep 03, 2018 9:34 pm

наравски, пропуст је небитан, став је битан. Тако и треба

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Mon Sep 03, 2018 10:33 pm

Milan je ok sasvim za te velike porudzbine. Kvalitet soldian nista posebno, ali nije ni skupo. Imaju i neke genijalne ideje tipa: cevap 100g. :mrgreen:
Често одем до на село


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests