Клопа

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Sat Oct 21, 2017 8:47 am

Ajde kosovari kosovi kosovci kosooki manite se pravopisa dajte neki predlog da valja
Често одем до на село

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Клопа

Postby pustinjska lisica » Sat Oct 21, 2017 8:51 am

Палачинкарница Попај у Панчеву, људи оно је сан снова, какав Глумац, какав Пинокио.

Имаш нпр. палачинку с шунком, качкаваљем и неком од салата, а у ствари ту имаш једно 10 врста салата и можеш све да их ставиш ако о'ш. Ја сам ставио, руску, говеђу, пилећу и кикирики салату. Мало је рећи да сам се одрао :mrgreen:
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Клопа

Postby brucelee » Sat Oct 21, 2017 9:26 pm

pustinjska lisica wrote:Палачинкарница Попај у Панчеву, људи оно је сан снова, какав Глумац, какав Пинокио.

Имаш нпр. палачинку с шунком, качкаваљем и неком од салата, а у ствари ту имаш једно 10 врста салата и можеш све да их ставиш ако о'ш. Ја сам ставио, руску, говеђу, пилећу и кикирики салату. Мало је рећи да сам се одрао :mrgreen:


на шта то може да личи...сама помисао да једем палачинку са руском,говеђом,пилећом и кикирики салатом и на све то качкаваљем и шунком ме тера на пеглу... :mrgreen:

Иначе јел има неки рибљи ресторанте у БГу а да нису земунски ресторани или пак Ренато или нека она олд скул пијачна верзија где може да се поједе риба...много волим рибу, али брате, још нисам нашао некога ко то ради како треба или је непечена да би грамажа била већа или није очишћена па једеш муљ или је неслана или је преслана а свакако нигде није било нешто свеже.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Sat Oct 21, 2017 9:36 pm

ima u Višnjici, jebem li ga kako se zove
skroz uz Dunav
kečiga, smuđ, šaran, som, ma sjajan izbor

imaju i riblje čvarke, riblju paštetu itd, sve te zajebancije
cene pristojne, mesto nikakav fenseraj, odlično

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Клопа

Postby ultrastito » Sat Oct 21, 2017 10:32 pm

pustinjska lisica wrote:Палачинкарница Попај у Панчеву, људи оно је сан снова, какав Глумац, какав Пинокио.

Имаш нпр. палачинку с шунком, качкаваљем и неком од салата, а у ствари ту имаш једно 10 врста салата и можеш све да их ставиш ако о'ш. Ја сам ставио, руску, говеђу, пилећу и кикирики салату. Мало је рећи да сам се одрао :mrgreen:

један од поноса панчевачке брзе хране :mrgreen: хвала, хвала :mrgreen:

иначе од предлога за храну у панчеву:
- пица - њујорк слајс
- роштиљ - буба или кева
- ресторани - ветрењача/борнео

цене и више него приступачне, храна лудило добра!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Клопа

Postby јахач магле » Sat Oct 21, 2017 10:39 pm

brucelee wrote:
pustinjska lisica wrote:Палачинкарница Попај у Панчеву, људи оно је сан снова, какав Глумац, какав Пинокио.

Имаш нпр. палачинку с шунком, качкаваљем и неком од салата, а у ствари ту имаш једно 10 врста салата и можеш све да их ставиш ако о'ш. Ја сам ставио, руску, говеђу, пилећу и кикирики салату. Мало је рећи да сам се одрао :mrgreen:


на шта то може да личи...сама помисао да једем палачинку са руском,говеђом,пилећом и кикирики салатом и на све то качкаваљем и шунком ме тера на пеглу... :mrgreen:

Иначе јел има неки рибљи ресторанте у БГу а да нису земунски ресторани или пак Ренато или нека она олд скул пијачна верзија где може да се поједе риба...много волим рибу, али брате, још нисам нашао некога ко то ради како треба или је непечена да би грамажа била већа или није очишћена па једеш муљ или је неслана или је преслана а свакако нигде није било нешто свеже.

Није баш у Београду, али са рестораном Прича у Новим Бановцима нема грешке. Вреди да се запуца тамо због клопе.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Клопа

Postby BTS » Sat Oct 21, 2017 11:12 pm

Rođaci wrote:ima u Višnjici, jebem li ga kako se zove
skroz uz Dunav
kečiga, smuđ, šaran, som, ma sjajan izbor

imaju i riblje čvarke, riblju paštetu itd, sve te zajebancije
cene pristojne, mesto nikakav fenseraj, odlično
Marina. Odlicna klopa. Ako mislimo na isto mesto. Deveriku spremaju fantadticno, a cena smesna, 600 din je kilo. Smudj i Keciga isto idlicni.Riblja corba vrhunska. Imaju i domacu sljivu dobru.

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Клопа

Postby penzos » Sat Oct 21, 2017 11:24 pm

Mislim se zove Na kraju sveta, negde posle okretnice 32ke.
Imaš i riblji restoran Polet na Cvetnom trgu, postoji sto godina, uvek bio dobar. E sad znam da jedno vreme nije radio, pa ne znam da li je možda neko preuzeo, valjda se nisu iskvarili.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Клопа

Postby Rođaci » Sat Oct 21, 2017 11:30 pm

e to, Na kraju sveta

ali treba i Marinu obići :mrgreen:

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Клопа

Postby stručnjak » Mon Oct 23, 2017 12:41 am

brucelee wrote:Иначе јел има неки рибљи ресторанте у БГу а да нису земунски ресторани или пак Ренато или нека она олд скул пијачна верзија где може да се поједе риба...много волим рибу, али брате, још нисам нашао некога ко то ради како треба или је непечена да би грамажа била већа или није очишћена па једеш муљ или је неслана или је преслана а свакако нигде није било нешто свеже.


Nije brate riblji restoran ali je ribarnica i to vrhunska. Za sve vazi: Iza Nislije udjete u Palilulsku pijacu i trazite ribara Stevu, on je odmah desno posle tog malog ulaza. Cene pristupacne, hrana odlicna, tu je covek vec 30 godina...kad se sprijateljite sa njim posle par dolazaka, vodice vas dole u T-PUB na pivo i prekoputa u onu malu kafanu na vinjak :mrgreen: :D

CZBG
Posts: 65
Joined: Sun Aug 20, 2017 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Клопа

Postby CZBG » Mon Oct 30, 2017 8:52 pm

није лош ред пепер на б. брду поред максија мало завучено провалио сам тек пре неки дан. неки матори ради и жена му ваљда оно домаћински се ради

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Клопа

Postby penzos » Mon Nov 20, 2017 12:17 pm

Dajte neku preporuku za dobar restoran ili kafanu u Nišu, može roštilj, neki specijaliteti...šank da je gurmansko :)

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Клопа

Postby Tilt » Mon Nov 20, 2017 1:53 pm

Tilt wrote:Hvala Rajku i hvala za Rajka.
Gurmanska+3ćevapa+2uštipka+pomfrit+šopska+2niška=1300 din.
Odličan.


Prva liga roštilj. Kažu da su specijalitet rebarca u kajmaku, ali to ću sledeći put da degustiram. :)
Dakle "kod Rajka", Kazandžijsko sokače.

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Клопа

Postby st.vuki » Mon Nov 20, 2017 3:08 pm

Da li neko zna sta se desilo sa Jo Jo kineskim fast food restoranom koji je bio u Dobracinoj na dorcolu?

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Клопа

Postby penzos » Mon Nov 20, 2017 6:15 pm

Yoyo je zatvoren, slab promet...

@Tilt
Hvala :!:

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Клопа

Postby Brdja » Mon Nov 20, 2017 7:03 pm

Slatkoteka u Višnjićevoj- odlične krofne.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Клопа

Postby Vinz » Mon Nov 20, 2017 7:33 pm

Јео... Болесне крофне...

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Клопа

Postby st.vuki » Mon Nov 20, 2017 8:09 pm

penzos wrote:Yoyo je zatvoren, slab promet...

@Tilt
Hvala :!:

Steta...dobro je bilo

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Клопа

Postby st.vuki » Sat Jan 13, 2018 10:32 am

Dajte ljudi neke kineze da je autentican ukus,sve sto probam po gradu sve je umereno i blagog ukusa.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Клопа

Postby 1958 » Sat Jan 13, 2018 5:45 pm

ima nekijeh kineza u francuskoj ispod brace jugovica tj narodnog pozorista. deluje fino, probaj mozda valja. u kineze se ne razumem bas
Често одем до на село


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests