Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby mungos » Thu Sep 07, 2017 10:26 pm

čompika wrote:Jebiga, na prošlom forumu sam ja slao nekome vežbe koje sam radio za jačanje mišića upravo zbog donjih leđa, sa sve uputstvima. Ako me sećanje ne vara, OMS-u. Pa ako slučajno ima negde sačuvano nek vam podeli.



Meni si slao, ali krepo taj komp ko forum. Jebes ga...Radio sam bio jedno 2 meseca, dosta bolje mi je bilo i kreten prestao.

Aj kad ste vec kod ledja, jel se nekom desilo da se cimne ruku (rame) i da se usine na dve nedelje. 10 krema nekih mi dali, nista pomoglo. Na kraju mi bakuta preko puta da neki jastuk koji se GREJE U MIKROTALASNOJ sa nekim gromuljicama u sebi. Posle par dana grejanja sa tim sam se otkocio. Medjutim, evo pola godine sigurno je proslo ruka mi i dalje, kao da preskace, kad napravim krug. Ne znam kako bih to opisao uopste, kao da nije elasticna mamu joj jebem.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby svuda.prisutan » Thu Sep 07, 2017 11:17 pm

Kad si kod ramena, imao sam nezgodu pocetkom Juna, mirovao sam, krajem Jula krenuo u teretanu, i postepeno povecavao tezinu da ne bih opteretio rame, medjutim pocetkom Avgusta opet povreda ramena, ali evo mesec dana i jace nikako da prodje bol. Da li krenuti sa nekim vezabama, pa da ojaca, ili mirovati do daljenjeg?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Thu Sep 07, 2017 11:25 pm

mungos wrote:
čompika wrote:Jebiga, na prošlom forumu sam ja slao nekome vežbe koje sam radio za jačanje mišića upravo zbog donjih leđa, sa sve uputstvima. Ako me sećanje ne vara, OMS-u. Pa ako slučajno ima negde sačuvano nek vam podeli.



Meni si slao, ali krepo taj komp ko forum. Jebes ga...Radio sam bio jedno 2 meseca, dosta bolje mi je bilo i kreten prestao.

Aj kad ste vec kod ledja, jel se nekom desilo da se cimne ruku (rame) i da se usine na dve nedelje. 10 krema nekih mi dali, nista pomoglo. Na kraju mi bakuta preko puta da neki jastuk koji se GREJE U MIKROTALASNOJ sa nekim gromuljicama u sebi. Posle par dana grejanja sa tim sam se otkocio. Medjutim, evo pola godine sigurno je proslo ruka mi i dalje, kao da preskace, kad napravim krug. Ne znam kako bih to opisao uopste, kao da nije elasticna mamu joj jebem.


bas pre 10ak dana sam imao problem, budim se i boli me u gornjem delu kicme kad okrecem glavu desno levo i nadole, i pravim odredjene pokrete gornjim delom tela. Jos kreten odem u teretanu, kao ma produvala me promaja (mada mislim da sam samo nezgodno spavao, ili od teretane od prethodnih dana). I naravno pogorsa se, al je nakon 2 dana pocelo da prolazi, ali sam ipak na nagovor devojke otisao prvi put u zivotu kod kiroprakticara. Iznamesta me fino, trajalo 10ak min , posle masaza jos jedno 10 min, i sutradan mi je vec bilo mnogo bolje. Mada, mislim da bi mi svakako bilo bolje, jer sam osetio da prolazi, al sta znam, mozda da pokusas s tim. Svakako mu reci prvo da ti uradi analizu i mozda rendgen pa da zakljuci da li taj vid tretmana moze u tvom slucaju da pomogne.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Тема за све и свашта

Postby čompika » Thu Sep 07, 2017 11:27 pm

svuda.prisutan wrote:Kad si kod ramena, imao sam nezgodu pocetkom Juna, mirovao sam, krajem Jula krenuo u teretanu, i postepeno povecavao tezinu da ne bih opteretio rame, medjutim pocetkom Avgusta opet povreda ramena, ali evo mesec dana i jace nikako da prodje bol. Da li krenuti sa nekim vezabama, pa da ojaca, ili mirovati do daljenjeg?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

jebiga, pitanje je šta je sa ramenom, gde te boli? Može biti manžetna, ili ti na engleskom rorator cuff pa porguglaj, vidi da li je to to. Za to imaš vežbe koje se rade posle treninga. To je inače jedna od prvih stvari koje mogu da zabole na benču nekome ko kreće u trening.

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby stručnjak » Thu Sep 07, 2017 11:37 pm

svuda.prisutan wrote:Kad si kod ramena, imao sam nezgodu pocetkom Juna, mirovao sam, krajem Jula krenuo u teretanu, i postepeno povecavao tezinu da ne bih opteretio rame, medjutim pocetkom Avgusta opet povreda ramena, ali evo mesec dana i jace nikako da prodje bol. Da li krenuti sa nekim vezabama, pa da ojaca, ili mirovati do daljenjeg?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока


Bez ikakve zajebancije moj savet ti je sledeći. Jedna doza deke i jedna doza testa nedeljno i lagan si kao perce, vratićeš se brzo i bez bola. Ali prvo uzmi Galenikino testo, po jednu injekciju nedeljno, pa onda uzmi dekicu (najbolje grčku, mada možeš i holandsku) posle dve nedelje i kombinuj ove dve stvari 3 meseca, deka će da podmaže sve što treba u velikim i malim zglobovima u telu a Galenikin testosteron čisto zbog kite da ti ne bi padala.

Znači po jednu ampulu nedeljno ovoga:

https://steroid-seller.org/515/testoste ... 5-amps.jpg

I po jednu ampulicu ovoga:

https://juicedmuscle.com/jmblog/sites/d ... ges/Y0.jpg

12 nedelja cepaj testosteron i 10 nedelja deku, ništa te više neće boleti budi siguran, a nus-pojava praktično i da nema. Koristi iglu 0.6 i onaj špric od 3ml

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby svuda.prisutan » Thu Sep 07, 2017 11:44 pm

Strucnjak, hvala na savetu. Pokusacu tako. Ali ne mogu da verujem da mesec i jace osecam bol, prva 4-5 dana od povrede nisam mogao ruku da podignem. Ali kad je to proslo, bol pri nekim pokretima je ostao tu.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby stručnjak » Thu Sep 07, 2017 11:56 pm

Vrlo je verovatno da ti bol ide iz vratnih pršljenova, pa se nervima preko ramena prenosi duž cele ruke i završava deo u laktu, a deo u prstima ruke. Pretresi vrat i kičmu kod nekog kostolomca, neka ti prvo odradi sportsku masažu bolnih delova (uz obavezno korišćenje gela ili spreja koji hladi povređenu regiju) da bi ti oporavio limfni sistem tj. da bi se kiseonik i hranljive materije nesmetano kretale od krvnih kapilara do pojedinih ćelija koje su sada pod upalom.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Kibiców » Fri Sep 08, 2017 5:58 pm

Ako vas jos interesuje bulja evo info iz prve ruke.
Operisao sam i to dva puta. Aj da krenem redom.
Desilo mi se u srednjoskolskim danima. Prva na pregledu kod lekara da mi uput za hirurga i zakazu mi operaciju, odnosno to je hirusku zahvat. Posle par dana mi odradili, bio sam u totalnoj anesteziji, usili su mi i stavili dren. Sto je ogromna greska. Inace mesto je izmedju cmara i da je tako nazovem repne kosti.
Sutra dan me pustili kuci, iso na previjanja, to gnojilo, muke zive. Nikako da se resi. Sest meseci sam se patio i onda zakazem na VMA. Prvo pregled pa onda operacija. Ovog puta je bila lokalna anestezija. Da vam sad ne pricam sve detalje ali vrhunac je bio kada su me uvezli u operacionu salu a tamo 15-20 dal iz srednje dal sa faksa jebem li ga. Zinuli svi u bulju i analiziraju. Sou.
Elem, operacija iz price koliko sam shvatio je trajala nesto duze nego prvi put. Nisu me sili. Ostao sam 8 dana u bolnici. Samo lezanje na stomak i stajanje. Kad hoces da se odmoris odes na wc solju i sednes ali moras lepo da se namestis da to ne zatezes. Posle svakog sranja pranje OBAVEZNO!
Iskopali su mi rupu 10cm i rekli su mi da je jos malo i do kicme bi stiglo a onda bi bilo svasta. A inace dlaka je bila kao spirala.
Posle mesec dana sam krenuo da lezim na bok, pa malo sedenje na strani i vremenom ta rupa se popunila odnosno tkivo se vratilo i sve je na staro.
Pitajte sta vas zanima.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Fri Sep 08, 2017 10:09 pm

kakav horor

User avatar
Vicste97
Posts: 45
Joined: Mon Apr 11, 2016 6:21 pm
Location: SoneStraneDrine

Re: Тема за све и свашта

Postby Vicste97 » Sat Sep 09, 2017 1:40 am

Image

Gledaj jebenu emisiju smaram se I izlazi mi ova reklama "Oruzane snage Bosne i Hercegovine" prvo sam se iznervirao sto vidim tu reklamu ali ajde da I razumijem ljudi platili da im bude reklama na yt. Ali zasto ja nmg da izadjem iz nje ili da je prekinem znaci ja moram da ogledam tu citavu jebenu reklamu da bih nastavio sa gledanjem onoga sto sam htjeo znam da mogu da instaliram one gluposti da mi ne izlaze reklame ali necu to da radim alo pljuju po nama. I ja moram da gledam ovu izmisljenu armiju od izmisljene drzave. Sta oni pokusavaju sa time da natjeraju mene i moje generacije da prihatimo ovo govno i sranje od uniforme. Iz Republike Srpske sam i po gradu sam vidjao bilborde za "Bosnu" u Natu alo nece biti ni Nato niti ce biti Bosanskih Srba. Nabijem yt I sve koji finansiraju ove propagande. Ne gledam tv zbog ovakvih stvari ali oni to rade i na internet mrezama uuu jebeno vrijeme nam dolazi. A da a reklama prije ove koju sam vidio je bila kao Srbi i muslimani se mire ovaj iz ovog grada ovaj iz onog grada i druze se zive srecno I to nisam mogao da prekinem ali sam odgledao cisto da vidim kako se to mi mirimo.
Да воли свој град не би себе мењо нагло, по основним принципима себе газиш стално !

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Etaoin » Sat Sep 09, 2017 3:14 am

stručnjak wrote:
svuda.prisutan wrote:Kad si kod ramena, imao sam nezgodu pocetkom Juna, mirovao sam, krajem Jula krenuo u teretanu, i postepeno povecavao tezinu da ne bih opteretio rame, medjutim pocetkom Avgusta opet povreda ramena, ali evo mesec dana i jace nikako da prodje bol. Da li krenuti sa nekim vezabama, pa da ojaca, ili mirovati do daljenjeg?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока


Bez ikakve zajebancije moj savet ti je sledeći. Jedna doza deke i jedna doza testa nedeljno i lagan si kao perce, vratićeš se brzo i bez bola. Ali prvo uzmi Galenikino testo, po jednu injekciju nedeljno, pa onda uzmi dekicu (najbolje grčku, mada možeš i holandsku) posle dve nedelje i kombinuj ove dve stvari 3 meseca, deka će da podmaže sve što treba u velikim i malim zglobovima u telu a Galenikin testosteron čisto zbog kite da ti ne bi padala.

Znači po jednu ampulu nedeljno ovoga:

https://steroid-seller.org/515/testoste ... 5-amps.jpg

I po jednu ampulicu ovoga:

https://juicedmuscle.com/jmblog/sites/d ... ges/Y0.jpg

12 nedelja cepaj testosteron i 10 nedelja deku, ništa te više neće boleti budi siguran, a nus-pojava praktično i da nema. Koristi iglu 0.6 i onaj špric od 3ml


Стручњак, брате, реци човеку да удари по теговима и месу ако ово буде узео :)

Не бих се сложио да нема нус појава, наравно да има. После 3 месеца оваквог циклуса, скоро сигурно ће природан тестостерон бити на нули, па ће свакако морати да ради на томе, када престане утицај вештачког тестостерона. Дека је озбиљан лек, са тестостероном се могу правити много веће грешке него са Деком.

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby stručnjak » Sat Sep 09, 2017 7:58 am

Pa zato sam i napisao samo po jednu ampulicu, to je više nego smešno, bukvalno doktor to prepisuje.

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Тема за све и свашта

Postby само јако » Sat Sep 09, 2017 8:25 am

stručnjak wrote:Vrlo je verovatno da ti bol ide iz vratnih pršljenova, pa se nervima preko ramena prenosi duž cele ruke i završava deo u laktu, a deo u prstima ruke. Pretresi vrat i kičmu kod nekog kostolomca, neka ti prvo odradi sportsku masažu bolnih delova (uz obavezno korišćenje gela ili spreja koji hladi povređenu regiju) da bi ti oporavio limfni sistem tj. da bi se kiseonik i hranljive materije nesmetano kretale od krvnih kapilara do pojedinih ćelija koje su sada pod upalom.



Два месеца чекам да ме пусти врат ,попустио на мору кад сам био ваљда од слане воде и хладног пива :mrgreen: и онда опет почело ,трипујем клима ово оно пустиће кад оно ђока не пушта уопште и сад сам на инекцијама и неким лековима .
Нисам ишао ни на масажу ,то ћу кад примим ово .
Трнули ми прсти на руци и нисам могао да се на наместим ноћу никако ,кад сам на ногама није страшно... не могу до краја да се окренем али ко га јебе :D седење већ јебе зависи како се наместим а лежање хаос као да све откаже ...морам руком да подижем главу да би се окренуо на другу страну :mrgreen:

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Тема за све и свашта

Postby само јако » Sat Sep 09, 2017 8:37 am

само јако wrote:Хвала вам свима ,значи оне не прихватају свој део и то би требало бити то ...игра речи није одрицање него не прихватање :) ,тако нешто сам и чуо па да проверим да не будем баш овца за шишање .


Ево и ово кад сам већ почео да пишем , био сам на оставинској расправи .
Значи сестра пошто има децу не може да се не прихвати свог дела ,него мора да ми уступи свој део и онда ја плаћам порез кад стигне ,пошто децу има онда она ускраћује своју децу свог дела па би суд морао да зове њих да их пита ,а они су малолетни :D па онда социјална служба треба да реагује бла бла ,ја ушао у дебату са судијом ...она попиздела " ја нисам дужна вама ово да објашњавам ,непоштовање суда бла бла итд. "
Углавном ми је објаснила да има уступање и одрицање ( не прихватање свог дела ) , али пошто има децу ,њој само остаје уступање и тад се плаћа .

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Wed Sep 13, 2017 4:45 pm

Imam Samsung Galaxy S6 jedno 15 meseci, i baterija pocela ozbiljno da mu "curi". Da li ima veze s novijim apdejtima ili jednostavno tako "nasteluju" ovi smradovi iz Samsunga da bi uzimao nov telefon, ne znam, al vidim da se cesto desava. Jel ima neko slican problem koji je , ne daj Boze, resio?

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby ultra mentalitet » Wed Sep 13, 2017 6:16 pm

Isti problem imam sa S5, godinu dana sljakao kao besan, baterija u fulu, ali sada sve slabije i slabije. Izdrzi mi baterija 12 sati, tako da kad putujem negde, nosim sa sobom onaj prenosni punjac ili ga stavim na onaj najjednostavniji rezim. Ne znam do cega je, uspeo sam da resim problem tako sto sam navikao :D

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Wed Sep 13, 2017 6:22 pm

jeste probali hard reset?
Choose Life

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Wed Sep 13, 2017 6:24 pm

друг члан wrote:jeste probali hard reset?

to vraca tel na fabricka podesavanja ?
tj, opet moram da se drkam s instaliranjem app-ova, slike i ostalo moram da skidam s google photos?

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Desnoruki levak » Wed Sep 13, 2017 6:37 pm

To je na žalost odlika manje, više svih mobilnih telefona...posle par godina korišćenja kreće da usporava i da brže troši bateriju. Nijedan proizvođač nema interes da napravi fon koji će da traje u nedogled. Svi žele da te navuku da uzimaš novi što češće.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby lost&found » Wed Sep 13, 2017 6:41 pm

Desnoruki levak wrote:To je na žalost odlika manje, više svih mobilnih telefona...posle par godina korišćenja kreće da usporava i da brže troši bateriju. Nijedan proizvođač nema interes da napravi fon koji će da traje u nedogled. Svi žele da te navuku da uzimaš novi što češće.

cini mi se da je na ajfonu bolja situacija, al nikad nisam posedovao niti bio fan istog, mada ako bih potvrdio svoje sumnje mozda bih ga i kupio.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests