Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Druidid » Fri Jan 13, 2017 3:11 pm

Zaista linux je ekstra stvar, sve je dzabe i legalno, daleko manje virusa postoji za linux nego za win. Uopste se nije tesko navici na njega kada se predje sa windowsa, barem za osnovne stvari. Jbg nema igrica, ali za sve ostale programe vecinom postoji dobra linux alternativa.
Ono sto je meni najbitnije je da komp daleko bolje radi na linuxu nego na windowsu, ima nekad jebade sa drajverima, al kad se sve sredi radi kao sat.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: RE: Re: Тема за све и свашта

Postby Brdja » Fri Jan 13, 2017 3:29 pm

džile wrote:A Tito bravar pa je mogao da svira klavir, to ti nije čudno, a? :D

Ma on je bio podmetnut a i te crvene ne računam u ljude :-D
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Тема за све и свашта

Postby čompika » Fri Jan 13, 2017 3:54 pm

Zajebano je pretpostavljam preći na linux ako sarađuješ sa ljudima koji ti šalju .psd i .ai fajlove, i ti njima isto da bi oni slali u pogon u štampariju, ne bih tu gimnastiku pravio.
U pravu si dennycrane, nije uopšte puno para, ali je to meni sporedni posao pored dnevnog, iako mi je struka. Posao je neredovan, nekad ima gomila, nekad slabije, tako da moram da budem pirat.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Чомбе » Fri Jan 13, 2017 4:45 pm

Па ти можеш на истом рачунару да имаш два оперативна система. Кад ти бане инспекција само рестарт и подигнеш линукс. Изволте погледајте користим линукс.

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby džile » Sat Jan 14, 2017 3:27 pm

Kapiram kad dođe inspekcija svakako će uzeti pare, pa sve i da si Vojo Kecman.

Scum
Posts: 67
Joined: Mon Jul 25, 2016 4:43 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Scum » Tue Jan 17, 2017 2:01 pm

Moze li neko okvirno da mi kaze koliko bi me ukupno kostala neka stvar od 28e sa sportsdirect-a?O majici se konkretno radi
There's blood on the streets and the streets are ours.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Очајник » Tue Jan 17, 2017 4:20 pm

Pomoc, ako neko pazari i kupuje stvari sa Kupujemprodajem.
Pre par nedelja okacio sam na prodaju cizme, uz mogucu zamenu. Ovo mi je prvi put da koristim ovaj sajt I danas mi se javlja lik iz Krgujevca i pita da li moze trampa, ja kazem naravno da moze. I sad lik predlaze najbolji nacin da to obavimo, a to je varijanta da ja njemu sutra posaljem brzom postom moje cizme, a on meni isto brzo postom svoje cizme. Shvatate sad sta me buni ovde. :mrgreen:
Jel ima neki sigurniji nacin da se to obavi, da me ne zajebe, da ne dobijem slucajno gumene cizme ii cepanku? A inace, doticni nema nalog na sajtu, nego je ovako naleteo na moju ponudu. Da sam blizu Kg pa da licno odem po to, ali bas smo udaljeni

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Тема за све и свашта

Postby čompika » Tue Jan 17, 2017 4:41 pm

Jedino da gledaš u pasulj, ja bih preskočio jer lik nema nalog niti ocene. Možda neka najsigurnija varijanta je da obojica stavite plaćanje pouzećem u istom iznosu. Tako da ako ti on ne pošalje svoje, svejedno plati ove što si mu ti poslao i poštar ti donese pare na kućnu adresu. Mada i tako može ako je govnar da te zajebe da odbije tvoju pošiljku a ti platiš njegove a on je uspešno prodao svoje.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Bunt » Tue Jan 17, 2017 5:04 pm

Jednostavno pozovi kurirske sluzbe i pitaj da li rade trampu. Tj da li prihvataju da isporuce paket ukoliko je uslov da kupac preda paket koji bi vozac pregledao. A to bi opet najbolje bilo da uradis sa vozacem kurirske sluzbe koji radi taj region. Da se sa njim dogovoris da mu posaljes sliku cizama koje treba da preuzme, pa da ga castis 200 kinti nije mnogo, osim ako cizme ne kostaju do 1000 dinara.

Da bi saznao ko radi taj region predstavis se kao osoba koja salje paket iz mesta odakle je i taj tvoj kupac i zatrazis broj telefona vozaca kako bi se dogovorio sa njim sta i kako.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Очајник » Tue Jan 17, 2017 5:45 pm

Jebes mu mater, mozda je i najbolje da preskocim ovo.
Bunt matori, nisam lenj, ali ovo mi je preveliko cimanje.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby жабац » Tue Jan 17, 2017 9:25 pm

Цимај тог возача што га Бунт помиње и обавезно да проба чизме, мало да их разгази, провери ђонове да ли су доброзалепљени, мало по мокром, мало по сувом.Нек ти их на крају слика и пошаље ти слику и сачека да му одговориш па ако је све у реду, онда му дај зелено светло па нек их сам упакује, позове своје у канцеларију да му ураде налог, и да ти одради то.

alkohol
Posts: 24
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby alkohol » Fri Jan 20, 2017 8:00 am

Scum wrote:Moze li neko okvirno da mi kaze koliko bi me ukupno kostala neka stvar od 28e sa sportsdirect-a?O majici se konkretno radi
Pa vidi, mislim da je najmanje negde oko 15e, tako da se to ne isplati. Vidi da nadjes jos nekoga ko bi narucio pa da podelite dostavu.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 1958 » Fri Jan 20, 2017 10:49 am

Ultas tito ti si bravar?
Често одем до на село

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby džile » Mon Jan 23, 2017 7:03 pm

A svira klavir.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Тема за све и свашта

Postby друг члан » Tue Jan 24, 2017 7:58 pm

0:14
Choose Life

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Thu Jan 26, 2017 10:40 am

Добио сам рeшење, у вези родитељског додатка, шта сад ? Јел то значи да су уплатили кеш или не, гдје би требао то да провјерим, у питању је Нови Сад.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
igrajVoso
Posts: 29
Joined: Thu Sep 15, 2016 3:33 am
Location: Лиман, Нови Сад

Re: Тема за све и свашта

Postby igrajVoso » Fri Jan 27, 2017 1:17 am

Нисам знао у коју тему да метнем. Радим неки рад на тему ''Феномен навијачке културе'', ако је неко радио нешто слично, свака помоћ је добродошла, хвала.
ФК Војводина

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Тема за све и свашта

Postby Kibiców » Fri Jan 27, 2017 8:26 am

Мићара wrote:Добио сам рeшење, у вези родитељског додатка, шта сад ? Јел то значи да су уплатили кеш или не, гдје би требао то да провјерим, у питању је Нови Сад.

Ti ili majka deteta?

Trebalo bi ona i bice joj uplaceno u posti. Neka ide sa licnom kartom i neka joj provere stanje na osnovu jmbg-a, posto uplacuju na racun koji sami otvaraju i sluzi samo u te svrhe.

Antikvaran
Posts: 107
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:16 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Antikvaran » Fri Jan 27, 2017 4:53 pm

Има ли неко свежу информацију која се тиче пелета, да сте чули јуче, прекјуче, данас да га тај неко има, а да је из Лазаревца, Обреновца, Ваљева, Љига, Тополе, Београда... Хвала унапред!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Тема за све и свашта

Postby Мићара » Fri Jan 27, 2017 6:53 pm

Боље ти је угаљ-грах, ако имаш пуж и корито... уштедићеш минимум 1000е.Хвала киби
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests