Тема за све и свашта

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 1958 » Tue Feb 05, 2019 1:20 pm

fedayn wrote:
Ultra Sarma wrote:Zao mi je decka, potpuno nepromisljen potez, ali verujem da nece da ga niko dira, jer da oce ne bi mu pretili porukama preko interneta koje bi posle bile dokaz protiv njih samih...


U pravu je covek.Vrhovna komanda ne zameri na zajebanciji ali skapiraj da smo slicne slucajeve imali i ovde,imamo ih i trenutno,jebote imas live prenos izmedju mene i vinjakboya...Pa i ja sam u "tom sosu" ne znas sta mi covek sve naprica....To preko interneta "ja cu ovo,ja cu ono,videces ti..." ma to je sve sranje...


Godi ti popularnost, priznaj nevaljalce jedan crveni
Често одем до на село

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby fedayn » Tue Feb 05, 2019 1:44 pm

Ne godi mi popularnost,ja kao sto rekoh Facebook nemam,ne volim da se slikam i mislim da su forumi vise za to da se kazu prave stvari,iznese misljenje.Postoje doduse neke moje slike na netu,ali to je slikano na nekim skupovima,koncertima i sl. dakle novinari i policija ih je radila,a ne ja.Ali razumem i ove koji VOLE DA SE SLIKAJU I SAMI KACE NA STRANICAMA fotografije (da ne ispadne kako ja otkrivam nekome identitet) sa sve nekim smesnim pozama i jos smesnijim fizionomijama.Zaboravili iglu u veni,pola grupe umrlo,nekima se zubi klate,a oni tripuju kako ce zalete kao kamikaze na nekoga,kao ovaj vinjakboy.Mucenik...
Imali smo i mi takve velikomucenike na tribini...

Image

Image

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby fedayn » Tue Feb 05, 2019 1:54 pm

EDIT:

I da,ako mislite da nije prikladno izbrisite fotografiju,mada je oni sami kace kao old school ponosno.A ti vinjakboy treba da se lecis,otkad si raskinuo sa devojkom tebi nije dobro,svadjao si se sanjom i sad ti to nedostaje.Izdrkotino....

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby vinjakboy » Tue Feb 05, 2019 3:43 pm

fedayn wrote:Ne godi mi popularnost


Никад не знаш док не пробаш, само прво мораш да изађеш из своје рупе.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby vinjakboy » Tue Feb 05, 2019 3:44 pm

fedayn wrote:EDIT:

I da,ako mislite da nije prikladno izbrisite fotografiju,mada je oni sami kace kao old school ponosno.A ti vinjakboy treba da se lecis,otkad si raskinuo sa devojkom tebi nije dobro,svadjao si se sanjom i sad ti to nedostaje.Izdrkotino....


Е, да ти ниси жив и здрав, колико је девојака од онда прошло, него је вама фегетима то непознат концепт, џабе да ти објашњавам...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 1958 » Tue Feb 05, 2019 3:49 pm

Image

Izvinjavam se zbog autorskih prava, skinuo sam sliku sa onog bloga gigo de se dopisujes sam sa sobom. Reci mi jel ovo preteca danasnjeg kluba 28? Videh tu tatavazu kod istaknutog clana.
Често одем до на село

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby fedayn » Tue Feb 05, 2019 7:07 pm

1958 wrote:Image

Izvinjavam se zbog autorskih prava, skinuo sam sliku sa onog bloga gigo de se dopisujes sam sa sobom.
Reci mi jel ovo preteca danasnjeg kluba 28? Videh tu tatavazu kod istaknutog clana.


Navijacka grupa "United Force 87" je inace skidala slike sa tog bloga i postavljala na svoju zvanicnu Facebook stranicu,kada je pravila vimeo o navijacima Zvezde sa severa.U jednom nasem prepucavanju ranije si mi rekao nesto tipa:
"Kakve veze UF87 ima sa tobom,mislis da te neko jebe dva posto?!"
Nekome bi mozda imponovalo sto pratite njegov rad,mozda ovima ovde sa foruma,ali mene realno boli k***c! Znam ja sve ;)

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby fedayn » Tue Feb 05, 2019 10:45 pm

vinjakboy wrote:Никад не знаш док не пробаш, само прво мораш да изађеш из своје рупе.


Tisina tamo...

Image

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby 1958 » Tue Feb 05, 2019 11:44 pm

fedayn wrote:
1958 wrote:Image

Izvinjavam se zbog autorskih prava, skinuo sam sliku sa onog bloga gigo de se dopisujes sam sa sobom.
Reci mi jel ovo preteca danasnjeg kluba 28? Videh tu tatavazu kod istaknutog clana.


Navijacka grupa "United Force 87" je inace skidala slike sa tog bloga i postavljala na svoju zvanicnu Facebook stranicu,kada je pravila vimeo o navijacima Zvezde sa severa.U jednom nasem prepucavanju ranije si mi rekao nesto tipa:
"Kakve veze UF87 ima sa tobom,mislis da te neko jebe dva posto?!"
Nekome bi mozda imponovalo sto pratite njegov rad,mozda ovima ovde sa foruma,ali mene realno boli k***c! Znam ja sve ;)



Pa kako da se ne prati kad covek imao prajm tajm na nacionalnoj frekvenciji, a bogami i sire. O da, to je bolna tacka, celu pricu o crvenoj tribini zasnivas na toj zastavi, a glavni argument ti ne ide u prilog, barem ne vise. Iako se ja slazem sa tobom da ste vi komunisticki klub i da je bezveze mahati simbolima kontra toga, moras priznati poraz. :cry:
Често одем до на село

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Swallow » Wed Feb 06, 2019 12:05 am

Ako nisam pogrešio temu...


Naime treba mi pomoć stručne osobe jer već počinjem da ujedam. Pre dva metra dana odem u Vip da uzmem internet i uzmem taj neki slabiji paket, a koji sam predhodno proverio kako radi kod devojke i još par nekih ljudi i bio sam sasvim zadovoljan i kada mi je došao net sve je bilo super, međutim zadnjih 15ak dana me doslovno rastura, evo sada se mučim da pogledam klip na tjubu 720p jebeno ne može da ga učita, 1080p ni da sanjam ne mogu učitavao bi ga naredna dva veka. Interesuje me šta tu može da bude i da li ima neko stručan ko bi mogao da mi pomogne ? Veliko hvala unapred.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Тема за све и свашта

Postby 1748 » Wed Feb 06, 2019 12:19 am

Promasio si temu. Jel vidis da se forum pretvorio u jednu temu :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby ultrastito » Wed Feb 06, 2019 12:32 am

Brdja wrote:Jel se zna kada će Državni posao da se nastavi?

11. februara na nekoj TOPSTAR televiziji, na IPTV Telekom Srbija
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby fedayn » Wed Feb 06, 2019 12:35 am

1958 wrote:Pa kako da se ne prati kad covek imao prajm tajm na nacionalnoj frekvenciji, a bogami i sire. O da, to je bolna tacka, celu pricu o crvenoj tribini zasnivas na toj zastavi, a glavni argument ti ne ide u prilog, barem ne vise. Iako se ja slazem sa tobom da ste vi komunisticki klub i da je bezveze mahati simbolima kontra toga, moras priznati poraz. :cry:


Ne lupetaj gluposti,ja sam po tom pitanju bio vrlo jasan da tribina prestaje da bude crvena i jugoslovenska od pojava visestranacja u Srbiji,naveo sam ko je i kada doneo debilni slogan ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA NA SEVER! I sada se sprdam sa tim, iako pouzdano znam da ima jos zdravorazumskih ljudi koji su nazalost manjina u celoj prici.Znas sta je vecina kod Zvezdine baze sveukupno? Apoliticna masa koju totalno boli dupe i za Zvezdinu istoriju i za cetnistvo sto se videlo u slucaju Omica na basketu.To je inace i presek stanja u Srbiji...Pa ne dobijaju cetnici i monarhisti izbore...nego centar-levo-desno pro EU stranke...pogledaj parlament i projektuj na najpopularnije klubove u Srbiji.

ps vi ostali izvinite na smetnji..
Last edited by fedayn on Wed Feb 06, 2019 12:36 am, edited 1 time in total.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Rođaci » Wed Feb 06, 2019 12:35 am

ultrastito wrote:
Brdja wrote:Jel se zna kada će Državni posao da se nastavi?

11. februara na nekoj TOPSTAR televiziji, na IPTV Telekom Srbija


e? napuštaju RTV?

Pogrebnik
Posts: 69
Joined: Sun Apr 24, 2016 2:13 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Pogrebnik » Wed Feb 06, 2019 7:22 am

Kako da nekog stavim na ignore listu sa telefona? Hvala unapred na brzini.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Кудрави Гаучос » Wed Feb 06, 2019 9:58 am

Rođaci wrote:
ultrastito wrote:
Brdja wrote:Jel se zna kada će Državni posao da se nastavi?

11. februara na nekoj TOPSTAR televiziji, na IPTV Telekom Srbija


e? napuštaju RTV?


Да, ово сам и ја чуо, од лика који ради на РТВ, да пале. Само што сам ја разумео да иду на СББ, одлично ако иду на Телеком.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Тема за све и свашта

Postby Brdja » Wed Feb 06, 2019 10:11 am

Hvala Tito, valjda će da nastave na YouTube
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby Кудрави Гаучос » Wed Feb 06, 2019 10:13 am

Допуна, канал није ТОПстар, него Суперстар, то је Телекомов пандан ТОП тв-у СБб-овом
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Тема за све и свашта

Postby ultrastito » Wed Feb 06, 2019 10:54 am

Al' sam ga pomesao, svaka mi cast :lol:

Ja se iskreno nadam da ce i dalje da dizu epizode na youtube, malo bi bilo glupavo da im to ne dozvole...i iskreno se nadam da ce namlatiti novce na novoj televiziji, jer definitivno zasluzuju.



http://mondo.rs/a1152296/Zabava/TV/Drza ... tarTV.html
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Тема за све и свашта

Postby 1748 » Thu Feb 07, 2019 1:35 am

Tek sad sam ukapirao koliko je novogodišnji specijal genijalan. Jebeno su bez premca.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests