Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Avanti ragazzi » Thu Mar 23, 2017 12:37 am

Ако се може направити подела на "навијаче" и "симпатизере", највећа говна на овим просторима су ови "наши" цигански "симпатизери". Још држе моралне придике.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Thu Mar 23, 2017 12:53 am

Ovo kroz sta prolazi Zvezda ne prolazi ni jedan tim u Evropi trenutno. Bore za za top 8 a u isto vrijeme se bore da igraju EL i sledeće godine. Ne znam da li mogu na oba fronta i sto ce Radonjic odluciti. Uglavnom Zvezda i dalje ima dobre šanse cak i sa jednom pobjedom bi mogli dalje. Težak poraz, prije svega psihički. Ko zna mozda momci pokidaju Barsu Buducnost pa Uniks. Ništa cudno ne bi bilo da to urade. Opet Darusafaka moze kiksat imaju Bamberg u goste. Za pohvalu je sto su momci pokazali kakva su gospoda na celu sa Radonjicem. I to samo zbog toga sto ne zele nikad da komentarisu sudjenje i drze se tog principa. Sjecamo se svi kako su to neki radili, nekad, i kako rade to i sad.

User avatar
enbidzi1
Posts: 112
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby enbidzi1 » Thu Mar 23, 2017 2:00 am

Avanti ragazzi wrote:Ако се може направити подела на "навијаче" и "симпатизере", највећа говна на овим просторима су ови "наши" цигански "симпатизери". Још држе моралне придике.


Iako sam grobar, slažem se :D Dokon sam i bacim oko povremeno na onaj rsb forum, ono nije normalno mesto u najmanju ruku :D Ljudi su očekivali da vas ciganijakos pusti kako bi "dokazali" da su braća :lol: Tako da to zvizdanje u stvari diktiraju ljudi koji sede pred kompom i pisu na forumima, s tekmama veze nemaju al diriguju stanje svesti medj' zvjezdašima (prosečnim) :D

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 23, 2017 10:47 am

Можда је време да схватите да симпатизере боли курац за навијачка братства.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Thu Mar 23, 2017 10:57 am

Zvezda ima skor 1/5 kad sude becki konjusari i ovi ostali iz ABA lige.
rsbovci ce da izedu Javora kad dodje sledeci put, a sinoc su doneli odluku da se prekine bratstvo sa Grcima. :mrgreen:
u pravu si Combe, donekle, izgleda ih ne boli kurac, nego oni se bas tad najvise naostre da "navijaju", a na ostalim utakmicama su tu dok se nadglasava govnjiva himna.

pisu novine da Jovic ide u Barselonu na kraju sezone, ali aj da sacekamo da se Legenda oglasi.

edit: oglasio se njegov menadzer, kaze da to nije tacno.


User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Tilt » Thu Mar 23, 2017 6:24 pm

Kome smeta jaka Zvezda?

Реакција
Posts: 37
Joined: Mon Aug 22, 2016 6:08 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Реакција » Thu Mar 23, 2017 6:25 pm

Исто тако навијаче Црвене Звезде Делије боли курац за мишљење неких дворских луда, исфрустрираних дегена и кока кола симпатизера за њихово мишљење о навијачким братствима! Јебо им пас матер свима, тим људима је одлазак на утакмице евролиге као да оду викендом у провод, али буквално! Другачије са њима треба јер тај слој људи дегенерика је превише допустио себи да се понаша како се понашају већ дуги низ утакмица :!:

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Mar 23, 2017 6:47 pm

Avanti ragazzi wrote:Ако се може направити подела на "навијаче" и "симпатизере", највећа говна на овим просторима су ови "наши" цигански "симпатизери". Још држе моралне придике.


нису чак ни симпатизери, већ група папана која долази на утакмицу да се издере пола минута кад је химна, да се чек-ин-ује и лајв-ује на фејсу, да се стори-ше на инстаграму, евентуално да опали неки селфи. нема горих од тих наших која год да су категорија. до пре годину-две су надувавали радоњу курцем, надувавали курцем сваког играча, упропастили су ребића између осталих јер ето...кад уђе ребић не да 3423423 поена и нема везе што дечко има мање од 20 година и тако даље и тако ближе...

шабани они најгори
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zrno » Thu Mar 23, 2017 9:46 pm

па немојте људи забога, симпатизери су чисте душе, немају ова предходно поменута ограничења у вези летовања и осталог, они виде само само успех свог клуба остало је по страни, овако гледано скроз су у праву.

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bomba » Thu Mar 23, 2017 9:54 pm

zrno wrote:па немојте људи забога, симпатизери су чисте душе, немају ова предходно поменута ограничења у вези летовања и осталог, они виде само само успех свог клуба остало је по страни, овако гледано скроз су у праву.

Jbg neko vise voli grupu nego klub..Ima gi razni,mene zanima koju kombinu rade grobari? Nije mi jasno sto se navijaci stresiraju zbog simpatizera?Jednostavno dva sveta razlicita i razliciti pogledi na sve to.Jel su zvezda i oli bratski klubovi ili su samo navijaci u bratskim odnosima? Kapiram da je obrnuta situacija bila da se igrala u Grckoj isto bi Grci zvizdali,nego se nikad nije igralo kod njih kad se lomi utakmica ili kad zavisi plasman.
Jel moze neko da mi kaze,jel su Spartakovi odjebali Grke?

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Thu Mar 23, 2017 10:50 pm

Какви црни симпатизери, то су интернет стручњаци и мудросери који су заливали говнима једног Милијаша, па Катаија, Радоњу, Грофа урнишу и сад, све знају осим да се исконтролишу и испоштују минимум достојанства. Део мене би се обрадовао да нас сад казне због убацивања предмета, па нек и сад буду криви навијачи а не та фина господа којима смета све редом, од одлука тренера до избора песама на Северу, јебени педери. Да се разумемо, мене првог не интересује Олимпијакос, не пратим их, навијам само за Звезду, али поштујем то пријатељство, сећам се кад су први после санкција дошли и колико је то тада нама значило. Није ни реално да очекујеш да се у пенал завршници не звижди противнику, али онако да их испратиш, оно је брука над брукама, синоћ су такви ликови били у већини, помогнути обичном стоком која ни не зна ко је где на табели Евролиге и данас су већ заборавили где су јуче били, дочекали су својих пет минута и од почетка су контрирали трибини која се трудила да створи атмосферу у којој сви могу да навијају за Звезду, али не, то је отишло на утакмицу с намером да звижди јер тако треба и тачка.

То су људи којима је годинама по интернету говорено да дођу а утакмицу и тамо кажу шта мисле, ево сад су то урадили и направили су ову срамоту.

Какав смо народ и како искривљен однос према свему живом имамо, то је да се расплачеш, спорт је добар пример, на утакмице се иде као на вашар, и остаје се док игра мечка, то се најбоље видело против Лудогореца, ништа не ценимо, без достојанства, самоконтроле, циганија обична. Ај што свако гледа само своје дупе, него за све имамо оправдање од случаја до случаја, и шта год да урадимо ми смо у праву, а никад задовољни, па мајку му јебем имамо овакву сезону, то би требало све да гори, овај тим је једна од најлепших ствари која је могла да се деси Звездашима, а ми правимо овакве пиздарије, туга божија.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Mar 23, 2017 11:45 pm

али то звиждање из све снаге, па јебо те да смо играли против ндх-а са све капитеном павелићем мислим да не би толико дали себе у то звиждање.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Реакција
Posts: 37
Joined: Mon Aug 22, 2016 6:08 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Реакција » Fri Mar 24, 2017 5:15 am

Бомба сине иди нађу праву бомбу и рокни се молим те, какве глупости си лик наприча боже сачувај.

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bomba » Fri Mar 24, 2017 8:14 pm

Реакција wrote:Бомба сине иди нађу праву бомбу и рокни се молим те, какве глупости си лик наприча боже сачувај.


Sta su gluposti,konkretno mi reci?

Gomorrah
Posts: 92
Joined: Thu Jun 16, 2016 3:51 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Gomorrah » Fri Mar 24, 2017 10:42 pm

Haha evo na rsb-u poceli da jebu kevu Radonji, koje debilcine

Реакција
Posts: 37
Joined: Mon Aug 22, 2016 6:08 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Реакција » Sun Mar 26, 2017 4:04 am

Bomba wrote:
Реакција wrote:Бомба сине иди нађу праву бомбу и рокни се молим те, какве глупости си лик наприча боже сачувај.


Sta su gluposti,konkretno mi reci?


http://www.delije.net/galerija/16_17/16 ... akm_21.jpg пробај да схватиш

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bomba » Sun Mar 26, 2017 1:57 pm

Ti i dalje hoces meni da objasnis da simpatizeri moraju da razmisljaju isto kao i navijaci ? Ja nisam na strani simpatizera,ali ih razumem.Boli ga patka za Olimpijakos ko sto imas i kod njih ljude koje boli ona stvar za Zvezdu. E sad sto su cigani prsli jer im kvare kombinacije za besplatna letovanja to je druga stvar. Ljudi otilsi u Barselonu da bi okacili natpis Olimpijakos..Kome se pravdaju? A videli smo svi vise puta Grke kako su nam zvizdali 96 pa onda tuca na kosarci itd itd..Da je njima trebalo za prolaz ne da bi zvizdali nego bi i laseri radili :mrgreen:

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby kocka » Sun Mar 26, 2017 2:14 pm

Bomba wrote:Ti i dalje hoces meni da objasnis da simpatizeri moraju da razmisljaju isto kao i navijaci ? Ja nisam na strani simpatizera,ali ih razumem.Boli ga patka za Olimpijakos ko sto imas i kod njih ljude koje boli ona stvar za Zvezdu. E sad sto su cigani prsli jer im kvare kombinacije za besplatna letovanja to je druga stvar. Ljudi otilsi u Barselonu da bi okacili natpis Olimpijakos..Kome se pravdaju? A videli smo svi vise puta Grke kako su nam zvizdali 96 pa onda tuca na kosarci itd itd..Da je njima trebalo za prolaz ne da bi zvizdali nego bi i laseri radili :mrgreen:

Пошто су цигани мурија, удба и дилери ваљда имају толико кеша да оду у грчку на море о свом трошку. Колико кошта 10 дана у грчкој да за то треба "комбинација" ?

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bomba » Sun Mar 26, 2017 2:17 pm

Sto mi stavljas reci koja ja nisam rekao uopste.Niti sam reko da su murija niti da su udbasi.Pusti me tih internet fora..Nego nije mi niko odgovorio,jel su Spartakovi odjebali gate 7 posle one tuce sa zelenima kad su ih grci ostavili na cedilu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests