Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Занемарујем тактику » Thu Dec 14, 2017 12:40 pm

Што се тиче утакмице. Нисмо заслужили да победимо, али нам се отворила утакмица, и бољи тренер(Станоје, Марко) би лагано утакмицу привео крају, не би била ни прва ни последња незаслужена победа у дербијима. Пенал чист као суза. Мажић углавном судио коректно ако изузмемо то што нам је у првих 15 минута дао 2 незаслужена жута картона.

Причате ви већ годинама како знате да ће нам се судити пенал у дербију. Играч гура лопту, одбрамбени уклизава и не додирује лопту, коси нападача, школски пенал. Не знам шта није јасно? Чак је и Савић после утакмице изјавио да је био пенал. Или најбоље да се Партизану укину пенали у дербију бар на 100 година да би ви били задовољни.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Далтон » Thu Dec 14, 2017 12:50 pm

Ja ne znam da li se ti sada zajebavas ili si ozbiljan. Ipak mislim da me zajebavas jer ovo sto pises ni sam u to ne verujes. Ako ispratis snimak videces da je lik uklizao na cistu loptu. Izbacio je i ovaj mongol ga preskace, pada i valja se za penal. A majmuncina Mazic je vas verni sakupljac govana i tu je da vas iz istih izvadi.

23 sek.
Last edited by Далтон on Thu Dec 14, 2017 12:52 pm, edited 1 time in total.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Thu Dec 14, 2017 12:52 pm

Био је пенал, мада је мени јуче онако упаљеном и пијаном изгледало да је Вујке однео лопту. Успорите на ћубу на 0.25, лепо се види како румени љомбер склања лопту. За делић секунде буквално. Иначе, Пертла је у праву, у паду смо форме и добро је да је крај сезоне, више се нема снаге ни енергије. Гробари бију на средини, одговарао им је критеријум зализаног, и реално су тако појебали Кангу који је пола Звездине нападачке игре. Кад год се извадио одма је било опасно. Пре меча сам рекао да потписујем икс, и на крају нисам незадовољан, све у свему ово је једна фантастична полусезона. Чак смо најзад разбили тај икс-кец малер са јенеа 1-0 (0-0), знам сад из главе пет таквих утакмица и мало је фалило да се и овај пут тако заломи.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Занемарујем тактику » Thu Dec 14, 2017 1:00 pm

Далтон wrote:A majmuncina Mazic je vas verni sakupljac govana i tu je da vas iz istih izvadi.

2 пенала вам судио за 15 минута у дербију пре само 3 и по године.

А за ово синоћ не бих даље настављао, поставио си снимак, али га изгледа ниси погледао. Ко је натерао Савића да призна непостојећи пенал? Толе? УДБА? Туђаман? Темпо?
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Далтон » Thu Dec 14, 2017 1:09 pm

Priznao je jer je dosudjen i to se ne moze promeniti. Nije ni stvar sam penal i klizeci jel ga je bilo ili ne, nego sama nepravda koja vas iz utakmice u utakmicu gura u remije ili pobede. I to nije jedna tekma, dve.. nego svaka druga skoro. A bilo je na nekim prethodnim stranama prica o tome.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Thu Dec 14, 2017 1:10 pm

I oba koja je sudio takodje su bila cista.receno je vec,sklonio je loptu pre savicevog starta,iako da se ovaj nije zaleteo verovatno ne bi bilo nista od te akcije,a savic je morao malo da pazi s obzirom na zuti karton iz prvog poluvremena.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Занемарујем тактику » Thu Dec 14, 2017 1:23 pm

Далтон wrote:Nije ni stvar sam penal i klizeci jel ga je bilo ili ne, nego sama nepravda koja vas iz utakmice u utakmicu gura u remije ili pobede

Имаш врло занимљива размишљања, а и логика ти је јача страна. :mrgreen: Значи није ствар да ли је или није био пенал али је неправда. Па како је неправда ако га је било? Или мислиш да су сви пенали против Звезде неправда, а сви пенали за Звезду правда, као онај против Бачке на пример.

Пертла да је наш судија и скупљач наших гована, како каже Далтон, не би вам судио 2 пенала за 15 минута у дербију па све да су ноге пуцале у шеснаестерцу.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Thu Dec 14, 2017 1:42 pm

Ne znam ja to vidi sa kolegom,tako nesto nisam izjavio :)

Inace meni se skoro sve sudije gade podjednako,sto strane sto domace,a pogotovo oni slepci iza gola.opet nisam ni za video-tehnologiju 100%
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Thu Dec 14, 2017 2:23 pm

Ne ide mi u vanglu zasto sudije iza gola stoje sa iste strane gde i linijske. Nema mi logike.Bolje bi bilo da su oni sa kontra strane,a linijski da pokriva svoju stranu do gola
Choose Life

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Далтон » Thu Dec 14, 2017 2:35 pm

Занемарујем тактику wrote:Имаш врло занимљива размишљања, а и логика ти је јача страна. :mrgreen: Значи није ствар да ли је или није био пенал али је неправда. Па како је неправда ако га је било? Или мислиш да су сви пенали против Звезде неправда, а сви пенали за Звезду правда, као онај против Бачке на пример.

Ne mislim samo na ovaj penal nego i na prethodnim utakmicama. I taj protiv Backe sto uvek spominjete. A kao sto rekoh na prethodnim stranicama ima brdo penala iz prosle i ove sezone koje su vam poklonili. Ali dobro, da negusimo opet temu bez potrebe. Svako ima svoj stav. I sto nam je FS u ku..u za to smo sami krivi.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Thu Dec 14, 2017 2:44 pm

Ovo je čist penal, kao i ona dva pre tri godine.

Vratiti Hauarda Veba iz penzije, pa on da sudi, nema boljeg.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fuck_off » Thu Dec 14, 2017 5:59 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby santamarija » Thu Dec 14, 2017 8:18 pm

Далтон wrote:
Занемарујем тактику wrote:Имаш врло занимљива размишљања, а и логика ти је јача страна. :mrgreen: Значи није ствар да ли је или није био пенал али је неправда. Па како је неправда ако га је било? Или мислиш да су сви пенали против Звезде неправда, а сви пенали за Звезду правда, као онај против Бачке на пример.

Ne mislim samo na ovaj penal nego i na prethodnim utakmicama. I taj protiv Backe sto uvek spominjete. A kao sto rekoh na prethodnim stranicama ima brdo penala iz prosle i ove sezone koje su vam poklonili. Ali dobro, da negusimo opet temu bez potrebe. Svako ima svoj stav. I sto nam je FS u ku..u za to smo sami krivi.
Dalton, jesi ti bot neciji ili sta? Rakari fudbala i jedni i drugi sto se tice penala i cudnih sudijskih odluka. RAKARI,ponovicu opet. A FSS u kurcu ? Po cemu,bato lova je tamo ogromna i nikada puniji nisu bili tako da ni za to nisi u pravu .

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Thu Dec 14, 2017 8:34 pm

ја нисам сто посто сигуран за пенал, чини ми се из успорених снимака које сам одгледао да је до лопте дошао први Савић, а да је мрзим глодаре пао унапред пре контакта почео падати. Е сад са друге стране, боље што је свиран, напросто да се више не кења о том пеналу, а могу мислити шта би било да пенал није свиран и како би тад пантић машинерија радила, овако нека...

Притом Вујадин није рекао да је био пенал, већ ако је судија свирао онда је био имао је такву неку изјаву. Евертон дефинитивно најпрљавији играч партизана.

Можда је и утисак дербија смореност звездаша ко да су пукли 3-0, а са друге стране показивање зуба гробара како су ипак јаки.

До неког новог пута.

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby BTS » Fri Dec 15, 2017 9:04 am


riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Dec 15, 2017 9:04 am

Ona sizofrenija na juznoj tribini malo je bacila u senku jednu dugo ocekivanu konferenciju za novinare gde se pricalo je jednoj od najmisticnijih tema u Srbiji. Dugu KK Partizan ili "koliko su kostali casovi ljubavi". Dug nesto veci od 7 miliona, najvece krljanje 2005. godine kada je uzet milionski kredit od Marfin banke sa kamatom od 21 odsto :o . To je ona prica o zdravom sistemu.

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kos ... na/64ww9zs

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Fri Dec 15, 2017 5:09 pm

Vec dva dana nije sviran penal za parizan u derbiju
Choose Life

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Gazda Drki » Fri Dec 15, 2017 5:19 pm

Jos malo pa ce 2 godine od poslednje pobede zvezde u derbiju

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Вини Џонс » Fri Dec 15, 2017 6:01 pm

riper wrote:Ona sizofrenija na juznoj tribini malo je bacila u senku jednu dugo ocekivanu konferenciju za novinare gde se pricalo je jednoj od najmisticnijih tema u Srbiji. Dugu KK Partizan ili "koliko su kostali casovi ljubavi". Dug nesto veci od 7 miliona, najvece krljanje 2005. godine kada je uzet milionski kredit od Marfin banke sa kamatom od 21 odsto :o . To je ona prica o zdravom sistemu.

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kos ... na/64ww9zs

Taj kredit su uzeli instalirani ljudi u upravu KKP od strane zvezdakog režima kako bi Partizan bio konstantno opterećen kamatom bez mogućnosti sastavljanja ozbiljnijeg tima i bez rezultatskog imperativa i na taj način samo dao legitimitet našim titulama.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fuck_off » Mon Dec 18, 2017 4:58 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests