Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Вини Џонс » Wed Jul 26, 2017 10:35 am

Gazda Drki wrote:Bravo za Djukica i igrace, znaci poraz 1-3 kuci od jednog od najsmrdljivijih timova po igri koju forsiraju, ali meni kao navijacu je srce puno, jer se izaslo na sve ili nista. Jebes te bunkere kao sto 90% trenera u Srbiji forsira protiv svake bagre u Evropi, moglo je da bude i obrnuto iako rezultatski deluje da su nas odradili.

Neki realan rezultat po meni mozda subjektivno je bio bar 2-2.

https://www.youtube.com/watch?v=0tgbyWShA0Q
3 гола на домаћем терену против тима са неколико нових играча, који играју прву службену утакмицу и још су им ноге тешке од припрема :mrgreen:

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Wed Jul 26, 2017 10:44 am

[img]
IMG_1438.JPG
[/img]


Bolest
Attachments
IMG_1438.JPG
IMG_1438.JPG (46.83 KiB) Viewed 10570 times
bologna centrale

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Wed Jul 26, 2017 10:45 am

Lepo je kada neko i u porazu hoce da izvuce nesto lepo. Ali kao sto je Vini napisao, sve stoji. Inace retko koji nas tim na svom terenu u Evropi igra bunker. To se desava u gostima. Zastareli principi, kuci napadas u gostima se branis i slicno, toliko puta su nam se olupali o glavu. Zvezda kada je imala jedan od retkih prolazaka u grupu, to je bilo protiv Brage 0:0 na Marakani i 1:1 u gostima. Jedan od retkih meceva kada nismo bili apsolutno defanzivni. Ali bilo je zato da cuvamo 1:0 sa Marakane protiv Selte, pa smo popasli pet komada. Pa smo cuvali 3:2 protiv PSVa pa smo popusili ponovo pet komada. Pa smo igrali ekstremno defanzivno protiv Slavije pa smo popusili tri komada. Moze da se igra defanzivno nije to greh, ali to mogu oni koji znaju da igraju takav fudbal, a nikako mi, a pod mi podrazumevam klulbove sa ovih prostora.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Wed Jul 26, 2017 11:16 am

stara je ta slika, sad je samo prilagođena
šetalica odlična, ostalo za zaborav

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Wed Jul 26, 2017 11:30 am

Aj' da kazem da razumem namerno kontriranje, kao i da konkretno kad si ti u pitanju postoji taj metaforicki prilaz usled muzike koju slusas, to mi je jasno... Al' opet, ne cini ti se da je ipak nekako suvise morbidno voditi dete u smrt, uz tekst - tvoj put se zavrsava ovde.
Jbg, aj' sto nije navijacki, ipak ste vi grobari, nego nije ni avangardno, vec pogano naopako i bolesno.
bologna centrale

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Wed Jul 26, 2017 12:01 pm

nije namerno kontririranje, stvarno
jebi ga, meni su do jaja takve metafore, možda baš zbog te muzike, ali i zbog toga što ih ne shvatam ozbiljno, već gledam samo kao jezive fazone
kao ono sa narikačama kad su bile na jugu i lobanjama na ogradi

bolesne su mi stvari sa Dejom Loncem, likovima koji prstima pokazuju pištolje, pa i onaj vaš lik na majicama sa šipkom/motkom u ruci, kao da je to nešto normalno

ovo crnilo me ne radi na taj način na koji ti reaguješ

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Wed Jul 26, 2017 12:03 pm

pa imali su na nekom prethodnom derbiju i narikace, koje su kukale na mikrofonu i oplakivale ko na sahrani. O onome "Gde vam je Aca (Radovic)" ili "polupani lonci...." da ne pricam.

Bolest u svakom slucaju, ali sta ces takvo im je i stanje na tribini. Imaju tipicno udbasku sipku, dolaze ljudi sa svih strana, delije, zemunci, forsi, unija i vode im tribinu, nemaju nikakvu konstatnost, vodje im se slikaju za fejsbuk i imaju profile gde im klinci lajkuju fotke tetovazi i slike sa sipke, ne zna se gde ce da pukne pre problem na tribini i izmedju koga, a ko ce pre izvaditi znacku bie, za to vreme im je faca Zeljko Pantic.

Sto bi se reklo, nista drugo se ni ne ocekuje. Meni te stvari jesu morbidne, ne iz ne znam kog razloga nego naprosto debilno je i morbidno i mogu misliti ljude kojima tako nesto pada na pamet i ne mogu ih shvatiti drugacije osim mentolcine morbidne, mislim kome pametnom i normalno moze pasti na pamet cek aj dovedemo narikace, aj napravimo trans polupani lonci, aj nacrtamo dete kako ga vodimo na groblje...ne znam, po meni nikom normalnom.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Wed Jul 26, 2017 12:10 pm

Znam ja da je u tvom slucaju supkulturni trademark, i ja se kao stari panker lozim na svakojaka anti-social sranja, ali tribina je steciste svega, a ponajmanje tog fazona. Taj ko je to smislio, sigurno nije u tom fazonu, ti koji su to aminovali takodje. Ne verujem da je to za njih neka stilska figura, vec susti realizam. Bas kao sto je brucelee objasnio.
bologna centrale

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Wed Jul 26, 2017 12:13 pm

moguće, ali kažem, taj ko je to smislio je to uradio pre 5-6 godina, kad je takvih glava i bilo na jugu
sad su takvi likovi na istoku

inače utisak večeri reke mokraće koje teku hodnicima, više nego ikad pre
stoka smrdljiva odvratna

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Wed Jul 26, 2017 12:19 pm

Preterujete. To je isto kao parola varvara da ce morača biti groblje partizana. Jbg naziv im Grobari i prave koreografije na taj fazon,mo's misliti.
Choose Life

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Wed Jul 26, 2017 12:35 pm

@ B.Centrale

tačno me asocira na ovu pesmu, od 3.36 do kraja


User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Wed Jul 26, 2017 12:50 pm

Jebes mi mater da ste stavili na razglas ovu stvar od tog dela kao sto kazes, da siba zajedno za setalicom, pobedili bi.
Ne mogu ja te duple pedale, sotone i epsku fantastiku. Vi ste nam do pojave sabana bili najveci neprijatelji. Sto kazu burazeri Rain on the Parade -
Hardcore and metal will never gel,
so we're sending your sound back to fucking hell!
Send it back to the longhairs
In a body bag.
bologna centrale

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Wed Jul 26, 2017 1:02 pm

Uzgred, da se razumemo, u svakom slucaju glasam za to naspram estradnih kurtona, underground ciganstura i turskih fekalija :)
bologna centrale

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Gazda Drki » Wed Jul 26, 2017 3:53 pm

Вини Џонс wrote:
Gazda Drki wrote:Bravo za Djukica i igrace, znaci poraz 1-3 kuci od jednog od najsmrdljivijih timova po igri koju forsiraju, ali meni kao navijacu je srce puno, jer se izaslo na sve ili nista. Jebes te bunkere kao sto 90% trenera u Srbiji forsira protiv svake bagre u Evropi, moglo je da bude i obrnuto iako rezultatski deluje da su nas odradili.

Neki realan rezultat po meni mozda subjektivno je bio bar 2-2.

https://www.youtube.com/watch?v=0tgbyWShA0Q
3 гола на домаћем терену против тима са неколико нових играча, који играју прву службену утакмицу и још су им ноге тешке од припрема :mrgreen:


zato cemo ih jebati u atini, tako je sladje. Bice sreca na strani Partizana kao i protiv Njukasla i Anderlehta

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby lost&found » Wed Jul 26, 2017 4:50 pm

друг члан wrote:Preterujete. To je isto kao parola varvara da ce morača biti groblje partizana. Jbg naziv im Grobari i prave koreografije na taj fazon,mo's misliti.

I meni se cini da se malo preteruje i preozbiljno shvata setalica.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bruno Sulak » Wed Jul 26, 2017 5:20 pm

B.Centrale wrote:Bolest


"Srusen i spaljen do temelja, hiljade mrtvih grobara..."

Preterujete ljudi svi.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Влада Паликућа » Wed Jul 26, 2017 11:16 pm

Гробари какви год да су, кореографије су им у последње време изненађујуће добре, естетски перфектне, са упечатљивим мотивима што је и сама сврха кореографије.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Вини Џонс » Thu Jul 27, 2017 11:45 am

http://www.mozzartsport.com/vesti/milan ... uta/173730
Терза сторнирао као тикет :lol:

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Jul 27, 2017 11:33 pm

давно нисам гледао овакву звезду. надам се да ова утакмциа није само случајност.

јовичић, паклен играч!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Србохолик » Thu Jul 27, 2017 11:44 pm

Ицепасмо Танго Шојитј :D неочекивано добра игра и велика муда, што кажеш надам се да нису само на тренутак заблистали...утисак вечери "јави се кавез" :lol:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: niloas and 34 guests