Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby bojan23 » Sat Nov 24, 2018 5:23 pm

Code: Select all

http://livetv.sx/rs/eventinfo/733708_partizan_crvena_zvezda/
З В Е З Д А Л Е !


User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Sat Nov 24, 2018 5:45 pm

Hvala dobri ljudi
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby idemoo » Sat Nov 24, 2018 5:57 pm

Ша е ово ккп дао 45 тројки у првој четвртини

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Sat Nov 24, 2018 6:01 pm

Pa kad nasi igraju kao picke, kao sto sam i pretpostavljao pre derbija. Zvucace mozda neverovatno, ali ove sezone su favoriti u svakom derbiju. Mi smo se raspali kao sfrj...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Sat Nov 24, 2018 7:28 pm

ultrastito wrote:Pa kad nasi igraju kao picke, kao sto sam i pretpostavljao pre derbija. Zvucace mozda neverovatno, ali ove sezone su favoriti u svakom derbiju. Mi smo se raspali kao sfrj...


Ау, убише нас
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Sat Nov 24, 2018 7:35 pm

Pobedili jesmo, ali to ne menja cinjenicu da smo prvo poluvreme odigrali kao picke najgore. Ovo za favorite vazi jer ce ovi sa Trinkijerijem igrati sve ozbiljnije i apsolutno ne brinem da ce jos neko da im dodje od igraca da igra za kikiriki i semenke, a mi kako cemo sa jednim plejmejkerom to samo Bog zna.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Sat Nov 24, 2018 7:53 pm

Нама да дође један играч и пјешке узимамо аба лигу. Овај партизан ни плеј оф гледат неће...

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sat Nov 24, 2018 8:53 pm

ultrastito wrote:Pobedili jesmo, ali to ne menja cinjenicu da smo prvo poluvreme odigrali kao picke najgore. Ovo za favorite vazi jer ce ovi sa Trinkijerijem igrati sve ozbiljnije i apsolutno ne brinem da ce jos neko da im dodje od igraca da igra za kikiriki i semenke, a mi kako cemo sa jednim plejmejkerom to samo Bog zna.



колико је играча који први пут играју дерби
колико је играча који први пут можда у својој каријери играју у овако запаљивом а супарничком амбијенту

Притом приметан је пад форме код нас... И на крају опет лаганезе победа, ми смо водили 77-62 чини ми се, па још овај на крају резултат испаде тесан а у ствари се наши опустили на крају.

Све у свему, ако је циљ враћање евролиге, ми лаганим корацима идемо ка томе... Треба нам сигурно једно појачање...

Гробари с обзиром на амбијент/хајп/Тринкијери/ложење...поприлично лоши, напросто кад су стале тројке стали су и они

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sat Nov 24, 2018 8:55 pm

Гробарима Вања Маринковић баксуз, од кад је кренуо да игра код вас и од кад је почела прича нови Богдан, он се чека колико већ, 5 или 6 сезона и за то време ништа освојили нисте, осим купа прошле сезоне, а он и даље просечан играч...

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Sat Nov 24, 2018 11:06 pm

ma borili su se nasi koliko su mogli al treba i kvaliteta a to kosta... jbg
hvala q pa nije bilo prepucavanja izmedju nasih frakcija
04 X 1945

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Sun Nov 25, 2018 2:12 am

@brucelee

Mi smo u zescem kurcu od one utakmice gde smo ispustili onih neverovatnih 20 i kusur razlike i onda izgubili. Od tad to vise nije ista ekipa, mozda ce nam ova pauza dobro doci da se malo saberemo i oduzmemo.

Definitivno najvece razocarenje u ekipi vec druga sezona je Lazic. Nije vise to taj Lazic od ranije, danas je recimo za vrlo kratko vreme napravio takav haos, da je bolje bilo da smo imali 4 igraca na teren i nije prvi put da tako odmogne ekipi.

Sto se tice igraca koji su igrali prvi put derbi, pa nije da je njihova ekipa bili na sipci na jugu poslednjih 20 godina i akcijala nas na ulici pa da je sisla na teren, pa da su toliko iskusniji od nas u derbijima, izmedju ostalog mi imamo Perperoglua kojem ovaj derbi dodje kao basket ispred zgrade, a ni Lazic nije od juce...recimo.

Sto se tice pojacanja, mislim da ce pre oni dobiti pojacanje koje im treba, nego mi i samim tim mislim da mogu biti mnogo ozbiljniji faktor kako odmice sezona ili ja jednostavno previse respektujem Trinkijerija i mislim da je madjionicar, pri tome ne nipodastavam Tomica koji je bukvalno preporodio ekipu od Alimpijevica.

Sve u svemu, voleo bih da gresim u proceni.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sun Nov 25, 2018 8:12 am

Јесмо ми у паду форме и све то стоји, међутим кад би неко читао твоје поруке испало би да смо синоћ пукли од стоке 30 разлике.

И овакви и пред њиховом публиком и у контра ритму и у првом где смо очајно одиграли а њима све улазило опет понављам ми смо водили пар минута пред крај 77-62 а Томић и екипа су спустили ручну па је минус само 6.

Све у свему делује да је ово рутинска победа.

Лазић нажалост осим одбране нема ништа, а сада са друге стране одбрану лоше игра и онда самим тим од неког солидног играча, дошао је до испод просечног.
Чини ми се да је њега Алимпије највише уканалио, као што ми се чини да би био продат да је иоле неко хтео да га купи...јебига.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sun Nov 25, 2018 11:26 am

Било нешто као враћа се интертото куп, гробари јел има наде =)

Ладно сте четврти на табели...и то бежите петом цео бод. Који распад...нисам ни контао у којој сте були, ја све као ту сте трећи егал са Нишлијама, кад оно...Боли вас к док год нас педер са правног подјебава да смо пукли 4-0 од Ливерпула, а и Деко вам долази у посету...

Звезда кад је била друга то су биле новински фељтони јеботе, ово сад Деко ће да види супер партизан наслови итд, ја погледам табелу оно не зна се да ли сте у горњем или доњем делу исте.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Sun Nov 25, 2018 11:58 am

Za basket je ovo realnost. Manje vise rutinski smo dobili derbi. Istina je da imamo krizu igre, pre svega u evrokupu, gde smo bas zasrali na nekoliko utakmica, ali ABA je za sada setnja. Partizan mi je na pocetku sezone delovao ozbiljnije, ali sada se ipak vidi da su limitirani.

Za fudbal, Radnicki odigrao onako, jebacki, bez straha i bio egal. Stavise, mislim cak da su bili opasniji. Svaka cast. Partizan, ako se ne varam, do sada je samo na 5/6 prvenstvenih utakmica dao vise od jednog gola. Sve ostalo jedan ili nijedan. Pametnom dosta. I ne oglasava se onaj mali gej trol iz njihove uprave da nas malerise. Bez njegovih kletvi mi ne mozemo ni da napravimo iznenadjenje.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sun Nov 25, 2018 3:05 pm

али пази стварно који трол можеш бити, ај што су ти открили преписке да си геј, да уговараш секс са студентима и фуЗбалерима, да ти кокејн завршавају вође са југа...и уместо да се покрије брате мили, па бар по ушима једно 15 година, он тролује, сад је обећао као тренеру из псж-а ће поклонити дрес са бројем 6, а клуб ти у оваквој лиги скоро на деоби 5ог места, јеботе стварно некад су људи тотално ненормални, да ли се он нашмрче па онда пискара или шта је по среди, питај Бога...Мада је трансфер блама велики, без обзира што је стока у питању.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Mon Nov 26, 2018 1:59 pm

Хикман потписао за ККП, прича се да је најбољем пријатељу рекао " O jea, KKP is my dream..."

Плата: Теги сазнаје 53.000 динара и 3.000 за маркицу, али ће му се исплаћивати једна плата у два месеца.

Добар дил... Остоја рекао да држава мора да мало помогне клубу и да овако више не иде.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Mon Nov 26, 2018 3:44 pm

Image
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Mon Nov 26, 2018 4:10 pm

@brucelle
brate daj nadji sebi neku ribu molim te
04 X 1945

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Mon Nov 26, 2018 4:24 pm

извините што вам рушим снешка у кога верујете... Антидржавни елементи!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests