Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Fri Aug 31, 2018 1:19 pm

Nadam se da je novinarska patka, jedna od mnogih koje nas sigurno ocekuju. Mada bolje da pisu o imaginarnim pojacanjima nego da loze indijance sa malim sipcem, a i to nam sigurno ne gine.

Edit:

"Bojan Krkić nam je ponuđen od jedne menadžerske agencije, ali smo procenili da u ovom trenutku nije za nas. Ne dolazi u Crvenu zvezdu", rekao je Zvezdan Terzić

Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Celavac » Fri Aug 31, 2018 7:46 pm

Вратио се Боћкооо 8-)

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Fri Aug 31, 2018 8:33 pm

Protiv Liverpula igramo na iste datume kao 1973 kada smo ih dobili, 24.10 i 06.11. Slucajnost?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Brdja » Fri Aug 31, 2018 9:49 pm

Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Moskri » Fri Aug 31, 2018 10:40 pm

Боаћи, Марко Марин и Чаушић потписали за Звезду, Терза баца мађије, професор доктор.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Fri Aug 31, 2018 11:08 pm

Moskri wrote:Боаћи, Марко Марин и Чаушић потписали за Звезду, Терза баца мађије, професор доктор.
Za klub koji ce ove jeseni i ovog leta prihodovati oko 40M€ nije problem da dovede ove igrace.
Samo tog Marina ne bih voleo da vidim nikako.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sat Sep 01, 2018 8:44 am

sto?

osvojio dve lige sampiona, bio reprezentativac Nemacke, igrao u Celziju,Verderu,Sevilji...i dolazi u Zvezdu i to pazi sad, ne sa 37 godina, nego sa fudbalski realno najzrelijim godinama 28,29.

Pritom preslikan tandem koji je pravio dar mar u Oliju Ben-Marin

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Sat Sep 01, 2018 9:07 am

brucelee wrote:sto?

osvojio dve lige sampiona, bio reprezentativac Nemacke, igrao u Celziju,Verderu,Sevilji...i dolazi u Zvezdu i to pazi sad, ne sa 37 godina, nego sa fudbalski realno najzrelijim godinama 28,29.

Pritom preslikan tandem koji je pravio dar mar u Oliju Ben-Marin
Ne pricam o fudbalskim kvalitetima.
Sto nije dosao pre dva meseca? A mogao je. Nije bio problem Oly, oni su i hteli da se oslobode njega.
Sad kad Zvezda igra LS svi bi dosli.
To je isto kao kada bih ja peglao neku ribu a sljakam na gradjevini i ona me eto ispali. Posle dva meseca postanem direktor i ona hoce.

Druga stvar, mi grupu da prodjemo necemo. Ni sa njim ni bez njega. I na kraju nije korektno prema ostalim igracima. Oni su izborili tu LS, zasluzuju i da igraju.

Da se nadovezem na transfere. Boaci je posao veka. Doveo si ga dzabe, prodao za 5.5M€ i posle 6 meseci ga kupis za 1.5M€. Nestvarno.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sat Sep 01, 2018 9:34 am

ako to gledas, onda je veci problem Causic. Njega Zvezda juri vec dva prelazna roka najmanje, jer ga Miloje ceni i zeli. Nije pristajao, do sinoc.

Marko Marin je doveden da bude zamena za Radonju, on pokriva to levo krilo koje je Radonjic igrao. Tako da sto se njega tice, nema ko da zamera jer smo igraca na toj poziciji prodali i on dolazi da popuni mesto koje je upraznjeno, a ne da izbaci npr Bena ili Krsticica iz postave, pa sto ti onda kazes nije pravedno prema igracima koji su usli u LS.

Mene brine sto mi trenutno imamo ako se ne varam preko 30 igraca u timu i sto to moze biti veci problem sa finansijskog aspekta, ali dobro, Zvezda je ovim ulaskom u LS uzela i zaradila kroz kvalifikacije+ulazak+transferi (pesic 4,5, radonja 6,7, Racic 2 itd ) +bonusi+tvprava+ulaznice, sigurno preko 30 miliona eura samim tim, nije nikakva problematika ako se posluje domacinski.

Derbi mozemo da igramo sa kombinacijom treceg i drugog tima :mrgreen:

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Sat Sep 01, 2018 9:50 am

Milojeviceve dve najvece zelje su bili Causic i Stojiljkovic. Za ovog drugog se pisalo da je nespreman, sklon povredama....evo vec dve povrede. Nije nesto specijalno ni pokazao. Ali opet Milojevic je toliko kredita stekao da sebi tako nesto moze da priusti. Ruku na srce i zasluzio je.

Sto se Causica tice mislim isto kao i za Simica. Mora krv da propisa da bi stekao kakvo takvo postovanje za ranije grehe. Onda na sve to dodas da Milojevic strahovito insistira na njemu. I na kraju procitas ovo iznad i prelomis nekako.

A Marin. Ispod casti mu bilo da igra LE. Ja cigan ja ovo ja ono..... nikome necu priznati da su veci cigani od Vujadina, Gobelje i Zuleta.
Na tim pozicijama imamo sledece: Ben, Srnic, Kafu, Milic, Simic, Ebesilio. Valjda nikog nisam zaboravio. Mozes da kombinujes kako hoces. I Milojevic ih koristi na raznorazne nacine. Koliko li je puta samo menjao pozicije Srnicu i Radonjicu tokom utakmica.
Druga stvar, mislim da ce imati najvecu platu u timu. Mislis da to nece poljuljati atmosferu? Pa najvise sta drzi taj tim je drugarstvo.

Ali sad sta je tu je. Suma sumarum i dalje neki drugi drze rekord po pitanju visine transfera

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Morbid » Sat Sep 01, 2018 10:05 am

Što kaže Kibicow, i ja se toga najviše bojim. Ovaj tim drži svlačionica. Nadam se da Marin to neće sjebati.
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultra mentalitet » Sat Sep 01, 2018 10:13 am

Ma kakvu atmosferu moze neko da sjebe ovde, imamo bandu u svlacionici, najbolje da jedan igrac moze sjebati :D

A i kad bi gledali raspone u platama, to drugarstvo bi mogli biti sjebano od pocetka sezone, Gobelja npr ima najmanju platu, ali kao sto rekoh imamo banditsku ekipu koja se ne moze tako lako pokvariti. Mislio sam da posle one generacije koju je vodio Grof nece biti veceg jedinstva, ali ovi me razuverise.

Jedino mi je u ovom sistemu zao Melega, mislim da je decko ogroman potencijal, samo mu treba malo vremena, slicno kao Katai.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Sat Sep 01, 2018 10:22 am

Jedno je kada dodjes u klub kada je na dnu recimo posle Vozdovca a drugo sada kada je usao u LS.

Samo da dodam da sam zaboravio Melega i Jovancica nabrajajuci igrace.

Nego pitanje za ove sto bolje poznaju Zvezdinu istoriju od nas, kako to da nismo debitanti u LS?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Мићара » Sat Sep 01, 2018 8:28 pm

Видим нико не спомиње Павкова, озбиљан играч, али озбиљан...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Avanti ragazzi » Sun Sep 02, 2018 12:43 am

Ајде само да заобиђемо небулозе из кухиње Ерезбе секте и разјаснимо укратко - Чаушић још у јулу није одбио Звезду, штавише хтео је да се врати, али је Тула правила проблем око обештећења обзиром да је имао 1+1 уговор.
Сад су обезбеђења средства, па је Терза успео да се договори са Русима, наравно, уз осетно веће обештећење него што смо били у могућности пре месец и кусур да платимо.

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby axkontra » Sun Sep 02, 2018 5:26 pm

Image


.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Sun Sep 02, 2018 5:41 pm

axkontra wrote:Image


.
Jedna od jacih stvari sto sam ikada cuo/video je da su kinezi prebili kupovinu rtb bor izmedju ostalog poslavsi nam boacija.

A sredjeno nam je da udjemo u LS ako niste znali. Evo da znate sad.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Sun Sep 02, 2018 8:11 pm

- Crvena zvezda je priča za sebe! Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija! Stvarno mislim tako! Osećam ogromnu pozitivnu energiju oko sebe, u narodu, ovde na stadionu. Stvarno imamo ogromnu podršku - rekao je Terzić u intervjuu za Kurir, dodavši i da se čuo sa Vučićem posle utakmice.


- Predsednik je veliki navijač Zvezde! Zvao me je posle utakmice. Čuli smo se i posle žreba. Ovo i njemu mnogo znači. On deli emociju i sudbinu svakog građanina Srbije, a 70 odsto naroda navija za Zvezdu. Njemu to znači jer smo usrećili narod. I predsednik Vučić je čovek od krvi i mesa. Naravno da je i njemu drago, jer je ovo deo i njegovog uspeha. On me je doveo u Crvenu zvezdu. Ja sam bio njegov izbor.


- Kad mi je bilo najteže, posle utakmice sa Voždovcem, kada sam odustao i hteo da odem, predsednik Vučić mi nije dao da odem iako sam bio rešen. Video sam da je to borba sa vetrenjačama. U tom momentu kada treba da uzmemo drugu titulu zaredom, imali smo mnogo protivnika.


zvezda srbija nikad jugoslavija :mrgreen:
04 X 1945

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Sun Sep 02, 2018 10:16 pm

Sta je konkretno problem ovde?

Da vas preduhitrim i pomognem.
Kosovo smo dali za LS a rtb Bor za Boacija. Tako? A ova pobeda veceras u NS?
Eto Novosadjani sad imate Zezeljev most. Hvala, molim i drugi put.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Mon Sep 03, 2018 8:10 am

Image

:(


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests