Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Desnoruki levak » Thu Aug 30, 2018 2:10 pm

Mnogo mi žao što nisam išao u Salcburg, ortak otkazao u poslednjem trenutku...mogu da zamislim kako je bilo na stadionu!

Epski momenti...
https://www.youtube.com/watch?v=IoN8VRgoZXE

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Thu Aug 30, 2018 2:11 pm

Радоњић ко попишан
Choose Life

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Thu Aug 30, 2018 3:50 pm

Avanti ragazzi wrote:За браћу Кудравог, Рипера, Тита и све остале... да се излече коначно ране зване Стразбур, Бордо, Ренџерс, Динамо Кијев, Славија, Рен...
Толико смо редова овде исписали везано за ове трауме.
Ипак је тај 29. наш најсрећнији дан у месецу.


nema onog smajlija sto se klanja :/

traume su bile i ostace do kraja zivota, ali ce kao i mnogo lepih trenutaka sa zvezdom ovo ostati kao jedan od najlepsih.

eh kad bi nam evropa le/ls bila kao dobar dan svake sezone...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Thu Aug 30, 2018 7:11 pm

pertla wrote:Barsa liverpul napoli

Pakao

Jebote ja ladno celo pre podne kombinujem grupe za ligu sampiona u glavi,a igra moja zvezda.nemoguce


2/3 :) mada ovo iz prvog sesira je manje-vise svejedno koga izvuces,osim lokomotive.ne znam kako cu podneti da nas neko napuni 4-5 razlike,sto ce se vrlo verovatno desiti bar jednom,ali realno koga boli kurac,sto ulazis u frku kad si slabiji
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Desnoruki levak » Thu Aug 30, 2018 7:44 pm

Već me podilaze žmarci na pomisao kakva nas 3 spektakla čekaju na mari...šteta što nema bar jedan tim s kojim bismo mogli da se kao borimo za to treće mesto, ali šta je tu je. Tražili smo društvo najboljih, to smo i dobili!

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Morbid » Thu Aug 30, 2018 11:57 pm

rođo, za koga ćeš navijati kad dođe liverpul?
:-D
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Далтон » Fri Aug 31, 2018 12:07 am

Pertla zar ti nisi slaninar?
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Fri Aug 31, 2018 12:16 am

:(
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby lost&found » Fri Aug 31, 2018 2:06 am

ultrastito wrote:eh kad bi nam evropa le/ls bila kao dobar dan svake sezone...

Onda ne bi bilo ovako slatko ;)

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby ultrastito » Fri Aug 31, 2018 9:32 am

realno je da primimo minimum 15 komada za celo takmicenje. protiv ozbiljnih glava igramo.

kojom magijom zaustaviti mbapea? onog malog degenerika placljivog? salaha?

sve ispod 15 primljenih golova sa jednim osvojenim bodom je ravno senzaciji.

al nema veze, bitno je -> nanannannannannannannannanan liga sampiona
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Fri Aug 31, 2018 9:43 am

Пролазимо даље.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Fri Aug 31, 2018 10:08 am

Чомбе wrote:Пролазимо даље.


Хах, баш јутрос причам... увек се сетим оне легендарне епизоде Симпсонових кад се Хомер бори против светског шампиона у тешкој категорији Дредерика Тејтума, а Мо му тренер. И сад, пред меч Мо говори Хомеру: Хомере, нећу да те лажем. ТИ МОЖЕШ ДА ПОБЕДИШ ТЕЈТУМА. :lol: Потребно је само да то ВИЗУЕЛИЗУЈЕШ. Следећа сцена Хомеров облачић, он замишља, судија му диже руку "И нови шампион света у тешкој категорији јеее Хомер Симпсон! Урођена срчана мана је покосила Дредерика Тејтума секунду пре него што је крочио у ринг" :lol:

Пролазимо даље, наравно ;)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby prcko » Fri Aug 31, 2018 10:10 am

Milojevic protiv Ancelotija, Klopa i Tuhela? S kim li se ukrstamo u eliminacionoj fazi? :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Aug 31, 2018 10:40 am

Avanti ragazzi wrote:За браћу Кудравог, Рипера, Тита и све остале... да се излече коначно ране зване Стразбур, Бордо, Ренџерс, Динамо Кијев, Славија, Рен...
Толико смо редова овде исписали везано за ове трауме.
Ипак је тај 29. наш најсрећнији дан у месецу.


A brate, sad je neko gore pomenuo, da nije bilo svih tih fudbalskih tragedija i ozbiljnih psihickih trauma, ovo ne bi bilo tako slatko. Postoje dve lose stvari koje su odlilcne sto su nam se dogodile. Prva je kada su nas razbojnici iz UEFA izbacili iz takmicenja jerbo nismo placali igrace. Zasto je to dobro, pa zato sto su poslali one azdaje koje nam nadgledaju poslovanje. Svi igraci moraju biti placeni. Od tog trenutka morali smo da rodimo pare, sto je dobro, jer nijedan igrac posle toga nije mogao da raskine ugovor sa nama. A valjda u samo dve sezone Lukica i Adzica iz omladinske skole i prvog tima 19 igraca je raskinulo ugovore i otislo bez ostececnja.

Druga losa, a dobra stvar je ona izgubljena titula u drugoj Grofovoj sezoni. Da nije toga bilo ne bismo doveli Miloja. Ja bih i dalje ziveo u svetu u kojem je maksimalan domet kluba drugo kolo kvalifikacija za neko evro takmicenje. Koju god da je Miloje magiju primenio svaka mu cast.

Sada kada nam se strasti smiruju i kada smo dobili ladan tus nakon zreba, malo da se okrenemo utakmici. Ja i dalje ne znam kako smo mi prosli utakmicu gde smo bili debelo nadigrani, vec na kolenima i gde vise nije bilo ni pomisli da bismo mogli do preokreta. U stvari, to je pitanje za one nesrecnike iz Salcburga, neka oni misle kako su nakon 77 sekundi lose igre uspeli da izgube mec gde su vodili i koji su apsolutno kontrolisali. Stvarno nas skoro neko onako nije nadigrao. Sve bitke na svakom delu terena smo izgubili. Nasa odbrana se raspala, ostao jos samo Borjan da sprecava katastrofu. Kratak udar energije nakon sto je ono govno ustasko nagazilo Pavkova i tras, dva komada. A posle toga borba za zivot do kraja. Ako se ne varam mi smo na utakmici imali tri udarca u okvir gola protivnika a dali smo dva gola.

Da se razumemo, mi smo zasluzili, krvavo smo se borili i zasluzili da igramo LS. Ovo nam niko nije poklonio. Ali istina je i da nas je kenjalo. Zreb nam se otvarao, prvo smo izbegli Apoel, pa onda Legiju, a u poslednjem kolu Benfiku i PSV. Plus nam se Salcburg otvoio ravno 77 sekundi i mi smo i tu sansu prigrlili. Dakle uzeli smo sve sto nam se ponudilo. Ne znam da li nam se ovo vraca za sve ranije pomenute utakmice koje smo sokantno gubili ili trosimo neku buducu srecu, ali koga briga.

Kada su u pitanju protivnici, mislim da svi mislimo isto. Ne samo sto igramo protiv najboljih ekipa, vec su to ekipe koje, dok te navlace na kurcinu, ne osvrcu se na suze koje lijes. Za njih ne postoji da se zaustave nakon 4:0, vec pune ko u nerotkinju. Ne znam sta je nasa sansa. Da li Miloje da patentira neki insane level antifudbala, da budemo Spartak Trnava na kvadrat ili na kub. Da igramo kao onomad Vini Dzons i drugovi u Vimbldonu, da izigravamo mesare i kasape pa sta iscupamo. Ili da probamo nesto drugo, a sta bi to bilo nemam pojma.

Sto je najgore, cak i da svih ovih 20ak miliona evra spucamo u neka pojacanja, mi i dalje ne bismo prismrdeli monstruoznim ekipama koje ovi imaju.

Opet, mi smo Zvezda, pa nadam se da cemo biti kurceviti sa nula respekta i kako bude neka bude.

Za nas je ova sezona vec uspesna. Sve i da bude katastrofa u samoj grupnoj fazi, mi smo zardili para za naredne dve sezone koliki nam je budzet. Verujem da ce onda i ovaj dug biti sve vise daleka i ruzna proslost, a redovno ucesce u evro-takmicenjima realnost.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Aug 31, 2018 10:53 am

Morbid wrote:rođo, za koga ćeš navijati kad dođe liverpul?
:-D


kao da si me pitao za utakmicu Hrvatska - Kosovo :mrgreen:

četrnaest golova u mreži cigana, isprebijani skauzeri, svi srećni

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Brdja » Fri Aug 31, 2018 11:12 am

Mislim da je šansa Cz u tome da ovi odmaraju glavne igrače protiv njih. Ne da pobedi već da pruži dostojanstven otpor. Čestitke ciganima na LŠ.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pertla » Fri Aug 31, 2018 11:53 am

Nema sanse da odmaraju igrace,svi veliki klubovi se trude da sto pre obezbede prolazak dalje,a grupa nam je takva da ce se ove tri ekipe verovatno klati za prva dva mesta do zadnjeg kola,tako da ce od pocetka krenuti svom snagom.posebno me brine gostovanje u parizu u drugom kolu,tu je i barsa primila 4 komada ne tako davno,cemu mi da se nadamo?

Nasa jedina sansa (ako uopste postoji) je prva utakmica protiv napolija,pa da oni izgube naredne dve,i na neki nacin ispadnu iz kombinacije za prolazak dalje,pa da se zadnje kolo pokoljemo za trece mesto :)

Realno ovo su sve teska fantaziranja i bulaznjenja,hvala zvezdi sto nam je ovo omogucila
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Далтон » Fri Aug 31, 2018 12:41 pm

Ne volim ovog klinca od kad je odbio da igra za reprezentaciju Srbije.
https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-f ... na/bvzz7vm
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Brdja » Fri Aug 31, 2018 1:05 pm

Pa kontam da pomisle da mogu sa drugim timom protiv vas lagano pa ono, jbg, da se potrudite. Sto se tice Krkica, kakva je to prevara od igraca. Nevidjeni talenat bla bla, govnar klasicni. Sjebao celu karijeru.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Fri Aug 31, 2018 1:13 pm

I taj Marin i taj Krkic da odjebu od Zvezde. Necemo proci ni ako dodju a na stranu sto su govna. Nama Boaci treba i to je to.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests