Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Aug 11, 2017 11:14 pm

ne ja, i nikad mi nisu bili jasni likovi koji traže takve budalaštine

sve treba da se naplati, makar se klubovi pogasili

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Aug 11, 2017 11:18 pm

Rodjo, verujem da nisi ti licno. Ali sada mnogi govore da oni licno nikad nisu tako nesto cinili, a ipak, bilo je masovno. Ovo naravno nosi veliku tezinu. Nije ovde u pitanju "par izjava", ovo je urusenje citave filozofije koja je demagoski predstavljana kao sistem. Covek koji je zatrovao klupsku kosarku, koji je Partizan doveo do nebesa i u kanalizaciju, sada, u najtezim trenucima, djonom gura klub u jos dublja govna. Kako se ne nasladjivati ovoj situaciji.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Fri Aug 11, 2017 11:34 pm

nije on zatrovao klupsku košarku, to ste uradili vi iz nemoći

i to je suština
on jeste svakav, ali ni blizu onoga što vi o njemu pričate

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Fri Aug 11, 2017 11:41 pm

Dobro da sada ovde dodatno ne skacem po vasim izlomljenim zivcima. BIO je veliki covek i trener. Dusa od coveka. Sada zakucava jedan od poslednjih eksera u zlo koje je izrodio.

Neka dobije svoje krvavo zaradjene pare. Sto bi se reklo, kada bi svako uzeo ono sto je njegovo, za vas ne bi ostalo nista.

Ipak, ovako kako izglea pun krug od zvezda do govana.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sat Aug 12, 2017 12:11 am

zapravo ne bi ni od vas da nije bilo famoznog UPPR-a u kojem je FMP bio većinski poverilac u svim klasama koje su glasale, ali dobro

a to kad nas zovete Mordorom i zlom je samo kompliment kad se vidi od koga dolazi, što se sporta tiče

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby grobarizsrpske » Sat Aug 12, 2017 10:27 am

Дуле Вујошевић је краљ.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Tilt » Sat Aug 12, 2017 11:09 am

riper wrote:Rodjo, verujem da nisi ti licno. Ali sada mnogi govore da oni licno nikad nisu tako nesto cinili, a ipak, bilo je masovno. Ovo naravno nosi veliku tezinu. Nije ovde u pitanju "par izjava", ovo je urusenje citave filozofije koja je demagoski predstavljana kao sistem. Covek koji je zatrovao klupsku kosarku, koji je Partizan doveo do nebesa i u kanalizaciju, sada, u najtezim trenucima, djonom gura klub u jos dublja govna. Kako se ne nasladjivati ovoj situaciji.


• početi sa nakantavanjem od po orteza i lotomatike, pa postati stalni učesnik top16 i na kraju dohvatiti f4... Metodom demagoški slučajno.

• "Neko je Lovernj, a neko Bertans" je izjava o ličnoj izdaji. Kao što je i sad slučaj.

• zna se ko je najveći trovač srpske košarke.

Ne znam ni što ti odgovaram Gorislave Papiću, kad si ciganski navuko ljude na zaključavanje teme prošli put.

User avatar
la haine
Posts: 158
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:17 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby la haine » Sat Aug 12, 2017 11:14 am

Postati stalni učesnik top16 sa skorom 2-68... Toga više nema na svu sreću, a u top8 se ne ulazi ni sa 50% uspešnosti.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Tilt » Sat Aug 12, 2017 11:29 am

Ja bih to skakanje po živcima lepo spakovao kroz jednu od izjava najperverznijeg komšinicinog jebača. Jednom sam čuo, pa ne mogu citirati, ali kaže:
Sport je mesto gde bi ljudi trebali potražiti pravdu koja u realnom životu ne postoji. Tu će ublažiti svoje frustracije i pronaći kakav takav balans. Kada i u sportu pravde nema, e onda...

A u godinama njegove dominacije, vaše niko nije sputavao. Nego su čak oni bili ti koji su postavljali nogu, sve dok neko nije slomio vrat. Doduše taj se malo zatrčao.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Tilt » Sat Aug 12, 2017 11:33 am

la haine wrote:Postati stalni učesnik top16 sa skorom 2-68... Toga više nema na svu sreću, a u top8 se ne ulazi ni sa 50% uspešnosti.


Jebiga zato sad na svu sreću dolaze neki crnje centri od kojih bi neko mitsku zver napravio. Sve u svoje vreme.

Bio je i u top8 3 puta za redom čini mi se? Vidim lepo pamtiš.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sat Aug 12, 2017 11:35 am

kad će DVD o ulasku u top 9?

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Moskri » Sat Aug 12, 2017 12:17 pm

Срећа па сте прошлост...

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Sat Aug 12, 2017 12:26 pm

rodjace, nije za ovu temu al' posto volis generala aka 'i pad je velicanstven let', znam da si danas prvenstveno na odbrani ovog topica :mrgreen:
Elem, jel moze nesto Antic da uradi sa tuzbom oko nepustanja deteta u avion? Sta mislis o tome?
bologna centrale

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Sat Aug 12, 2017 12:52 pm

Tilt wrote:
riper wrote:Rodjo, verujem da nisi ti licno. Ali sada mnogi govore da oni licno nikad nisu tako nesto cinili, a ipak, bilo je masovno. Ovo naravno nosi veliku tezinu. Nije ovde u pitanju "par izjava", ovo je urusenje citave filozofije koja je demagoski predstavljana kao sistem. Covek koji je zatrovao klupsku kosarku, koji je Partizan doveo do nebesa i u kanalizaciju, sada, u najtezim trenucima, djonom gura klub u jos dublja govna. Kako se ne nasladjivati ovoj situaciji.


• početi sa nakantavanjem od po orteza i lotomatike, pa postati stalni učesnik top16 i na kraju dohvatiti f4... Metodom demagoški slučajno.

• "Neko je Lovernj, a neko Bertans" je izjava o ličnoj izdaji. Kao što je i sad slučaj.

• zna se ko je najveći trovač srpske košarke.

Ne znam ni što ti odgovaram Gorislave Papiću, kad si ciganski navuko ljude na zaključavanje teme prošli put.


Kunem ti se, nista te nisam razumeo sta si napisao. Posebno mi nije jasno ovo poslednje. Ali Dule je kralj. Nikad mi se vise nije dopao do juce.

User avatar
la haine
Posts: 158
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:17 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby la haine » Sat Aug 12, 2017 1:37 pm

Broj pobeda u naše 4 sezone meri se sa vaših 13. Koš razlika kojom se pobeđuje je za vas sci-fi, pobeđuju se top timovi, a ne neki Asveli, Prokomi, Oldenburzi... O igri Zvezde strani novinari pišu u superlativu, ukratko, lepše se živi.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Sat Aug 12, 2017 1:41 pm

Мени је Дуло апсолутни хит, поготово откад је ваљда нашо Дневнике Моше Пијаде на попусту на сајму књига или тако неки класик из НОБ-а, па увео партизанску реторику у изјаве са Кадињачама, Прозорима и осталим славкомиркизмима, то је пиш живи :lol: Пази сад ово нпр:
'Ružno smo se rastali, ali je ostala je moja emocija. Moje srce jeste partizansko, i ostaće, ali u momentu ružnog rastanka, Partizan mi je ostao dužan velike pare. :lol: Какав прелаз у реченици, ахахах, царски, партизанско срце, па велика лова, врх. Па онда колективно праћење репрезентације Федерације БИХ да се утврди да ли је неког давио, шта је хистерисао о НОБ-у на тајмаутима, ко је међу мујама у екипи Рамиз, а ко Боро, а ко је Сава Ковачевић, леген вејтфорит, вејтфорит...



..дарно! :lol:

Дулоу пуно здравља пре свега, и да нас још дуго забавља с овом НОБ зајебанцијом по муслиманским и хрватским тимовима, и да боже здравље преузме најзад и Цибону па нек иде живот ;)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sat Aug 12, 2017 3:26 pm

B.Centrale wrote:rodjace, nije za ovu temu al' posto volis generala aka 'i pad je velicanstven let', znam da si danas prvenstveno na odbrani ovog topica :mrgreen:
Elem, jel moze nesto Antic da uradi sa tuzbom oko nepustanja deteta u avion? Sta mislis o tome?


ne znam sve okolnosti, ali mislim da ne

osoblje ima pravo da ne pusti u avion nekoga ko pravi nered ili za koga postoji sumnja da će praviti nered
to što je dete bolesno ne menja činjenicu da je/bi njegovo ponašanje uznemirilo ostale putnike i osoblje

e sad, šta se sve tačno dešavalo u konkretnom slučaju i kakvi su propisi Er Srbije, stvarno ne znam

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Sat Aug 12, 2017 4:28 pm

blagodarim
bologna centrale

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Grobar do groba » Sat Aug 12, 2017 7:35 pm

Koliko god da sam ga voleo,postovao i obozavao,za ovo sto je uradio Dule,nema opravdanja,govno odvrtano smrdljivo.Pljuje druge,a ispao je duplo gori od svih njih zajedno.Neka mu isplate te pare i da ga u zivotu vise ne vidim u hramu kosarke.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bomba » Sat Aug 12, 2017 8:09 pm

eh Dulo,Dulo,nekad si toliko love poklanjao na svadbama kod vodja,a sad tuzis klub..cccc...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests