Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Fri Apr 21, 2017 10:17 am

kolko mi se sere od stranaca na nasem derbiju. Pored ovih sto dolaze kod ekipa brda nekih dodatnih rusa,poljaka,nemaca,italijana.Ko cirkus da smo u pm. Uvesti pokazivanje pasosa na ulazu
Choose Life

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Мићара » Fri Apr 21, 2017 10:58 am

А посебно од ових наших странаца, кило гела, кило вц воде, подерана кољена и ајмо на север да гледамо делије мало ћемо да скакучемо да нас не примете...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby само јако » Fri Apr 21, 2017 2:00 pm

Очајник wrote:
fuck_off wrote:Niko da spomene da su bili milanezi sa sve zastavom na jugu, samo ne znam u kom svojstvu? prijatelji, braca ili kumovi :mrgreen:


Jesu bili Bugari?


Kако нису,где дерби да пропусте :D и Пољаци су били поред Руса и Грка и Жабара .Скупили су стотку Гробари да се не лажемо .

uzdravlje
Posts: 3
Joined: Wed Apr 19, 2017 9:43 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby uzdravlje » Fri Apr 21, 2017 4:28 pm

lost&found wrote:


au brate, al se ti raspisao , a nista ni pametno a ni tacno nisi reko.

1) Zemunci su prvi pokrenuli bojkot utakmica na Veliku subotu i to je bilo pre Toletovog vremena, ostale grupe su krenule za njima (tako da prvi deo teksta ti odmah pada u vodu)

2) kakav god da je sunovrat na navijackoj sceni, kod navijaca Zvezde deluje da je to najvise ostavilo posledice na ove polu-navijac polu-simpatizer likove, jezgro tribine je tu i dalje, sto je sustinski i najbitnije. Kako se taj sunovrat severa odrazio na ulicu ne bih o tome, al bih rekao da je situacija jos jasnija nego pre tog "sunovrata".

3) Pazi to sto se parole komentarisu ne znaci da su nekoga i dotakle. Dacu ti primer:

vasa parola "555-333 Murija i vi" - sva logika nalaze da se to odnosi na desavanja od proslog kola ispred JNA. Dakle, Grobari ovom parolom zele da kazu ili da su Cigani akcijali zajedno sa murijom (sto se na snimku jasno moze videti da nije tacno) ili da se bune da su Cigani akciju izveli u saradnji s policijom, tj "vi akcijajte, a mi cemo da gledamo na drugu stranu". Obzirom da je ovo drugo logicnije da je bio smisao, postavlja se pitanje kakve to veze ima s tim sto su Grobari onako olako smugnuli od malobrojnijih Cigana (da ne bi snimka ovoga i protiv BBB u Atini ljudi bi stvarno bili u tripu da Cigani napadaju samo 20 na 1 i da su u fer brojci uvek slabiji) i time se zestoko izblamirali u svojoj kuci (cak su se i zastave skidale) ? Pa valjda i ova druga strana treba da bude srecna sto ima prilike da se sukobi s "neprijateljem" bez mesanja policije, ili mozda gresim ?
Da ne pominjem to "555-333" koje je originalno toliko da ga svako dete na FB koristi, po meni odgovor na tu parolu u vidu skandiranja je jasno poklopio ceo smisao iste. Ostale parole su sve vec vidjene, tj varijacija na temu, naravno po forumima, sve preko toga je uludo utroseno vreme. Ultra kop bilo na proslom derbiju, ovo za Krcuna i hrvat predsednik isiljeno do bola (posledice verovatno maltretiranja od strane Severa pre 10 godina kad smo mi vas trpali na tu temu i to sa mnogo debljim ralogom). "Otkud vi na crveno slovo" me je iskreno nasmejala parola, al kad bi i to dublje izanalizirali, malo bojkotujemo pa malo ne bojkotujemo kad je bitna utakmica, niste bas najrelevantiji da se oglasavate na tu temu.
Prosto apsudrizmu ne mozes a da se ne smejes i ne prokomentarises. Evo konkretno za ovu parolu "murija i vi" reci majke ti koga je trebalo da pogodi a da je video snimak i zna desavanja od proslog kola ?

4) akcijanje za Vidovdan jeste velika sramota, al ti si ga bas otisao u dalju proslost sad vec. A Robiju mozete samo da prihvatite da .... (znate vec sta, ipak ste kacili zastavu stranke na tribini osobe koju citiram)


Uzdravlje uzdravlje


Pobrkao si me sa nekim ko želi da opravdava Grobare za bilo šta. Ne pada mi na pamet da ulazim u baljezganje i dublje analiziranje parole "otkud vi na crveno slovo". Moja poenta je bila jasna i odnosila se na vaše prozivanje nekoga za licemerstvo, tj ovog ko je to napisao. Kakva crna dalja prošlost, to je esencija priče. Mi Grobari Hrvati nemamo ništa protiv Robija, tu kritiku uputi svojim saborcima sa tribine.

E da, ako ti misliš da je u to vreme bila sramota kačiti tu zastavu, slep si ko i oni na našoj tribini što su se tad bunili.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bunt » Fri Apr 21, 2017 5:06 pm

A kaciti zastavu stranke koja je bila u telu sa Slobodanom Miloševićem i prodala interes naroda u zamenu za Zemun?

1989

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Вини Џонс » Fri Apr 21, 2017 9:56 pm

http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... ice/165360
Da se ovako nešto dogodilo veče pred utakmicu sa Zvezdom ne mogu ni da zamislim kakve bi priče i teorije bile.

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Ђексара » Sat Apr 22, 2017 5:14 am

Prošle nedelje trener Pazara veče pred Partizan, sada i Voše..slučajnost? :D

User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Nikada Agencija » Sat Apr 22, 2017 12:09 pm

http://www.sportske.net/vest/domaci-fud ... 98413.html
Ovu informaciju je u izjavi za ''Novosti'' potvrdio i predsednik Nadzornog odbora Vojvodine Dragoslav Vuković, koji je otkrio i razlog zbog kojeg se, po njegovom mišljenju, Veselinović odlučio za neočekivanu ostavku.

''Kad je čuo da su premije 1.500 evra za pobedu u derbiju, podneo je ostavku! Nikakvog drugog razloga da ode iz kluba nije bilo. Niko mu se nije mešao u posao ni u tim. Smatram da ćemo i pored svega toga pobediti Partizan. Baš zato'', izjavio je Vuković.
:mrgreen:
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

User avatar
4lista
Posts: 32
Joined: Tue Jul 05, 2016 9:10 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby 4lista » Sat Apr 22, 2017 1:47 pm

Ne, nego će član uprave koji je ostao u klubu reći otišao je trener zato što MI smatramo da treba da se "opustimo" u utakmici sa Partizanom

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sat Apr 22, 2017 1:51 pm

još će ispasti da je Novosađanka naša sestrica
ajde bogati

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Istok » Sat Apr 22, 2017 2:35 pm

4lista wrote:Ne, nego će član uprave koji je ostao u klubu reći otišao je trener zato što MI smatramo da treba da se "opustimo" u utakmici sa Partizanom

Partizan 1: 3 Vojvodina avgust 2016.godine
Vojvodina 0:0 Partizan novembar 2016.godine
Crvena zvezda 4:1 Vojvodina septembar 2016.godine
Vojvodina 2:3 C.zvezda mart 2017.godine, prvo pol. 2:0
Partizan 1:0 C. Zvezda, septembar 2016.godine
C. Zvezda 1:1 Partizan mart 2017.
C. Zvezda 1:3 Partizan april 2017.

Jos 18 vecitih derbija da odigramo do kraja maja, ne biste uzeli 3 boda. Ne znate da igrate fudbal.

User avatar
4lista
Posts: 32
Joined: Tue Jul 05, 2016 9:10 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby 4lista » Sat Apr 22, 2017 4:22 pm

Znači u jednoj sezoni ako jedan klub nekog pobedi dva puta (nema veze što je taj klub veći deo sezone ubedljivo prvi) to je dokaz da ta dva kluba nameštaju i da ih ovi puštaju...takođe ako neki treći klub ne pobedi tog kluba 2 puta u sezoni to je opet dokaz da sa njim nikad ništa ne namešta. Logika je slična onoj Zvezda je pobedila CSKA, Partizan je pobedio Zvezdu, dakle Partizan bi pobedio CSKA, CSKA je prvak Evrope, dakle KK Partizan je prvak evrope :mrgreen:

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Istok » Sat Apr 22, 2017 4:56 pm

Logika je na mojoj strani. Ako u 2 meca sa Vojvodinom uzmemo samo 1 bod, a vi maximalnih 6, uz nevidjen preokret u N. Sadu, onda kako to da mi namjestamo sa Vojvodinom? Sta, namjestamo na nasu stetu, moguce, za kladionicu.

User avatar
4lista
Posts: 32
Joined: Tue Jul 05, 2016 9:10 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby 4lista » Sat Apr 22, 2017 5:34 pm

Sad cu ispasti degenerik, ni sam ne mislim tako, ali pokušavam ti objasniti da vaše "konstrukcije" i bravure možete primeniti i na sebe. Po tome ispada da ako ste u 2 meča uzeli samo 1 bod protiv njih a danas u jednom cela 3, ispada da ste danas namestili jer ih niste 2 puta mogli pobediti a sad odjednom kad im je otišao trener koji neće da vam proda, možete. Napominjem, ne mislim sam tako, već tako ispada situacija kad se grobarski scenariji i logika primene u praksi

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Istok » Sat Apr 22, 2017 9:34 pm

Nema potrebe da se sikiras, sve ste zatvorili do kraja.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby kocka » Sat Apr 22, 2017 10:59 pm

Istok wrote:Nema potrebe da se sikiras, sve ste zatvorili do kraja.

Затвориће вазура све на годину, немој да се секираш. Још је млад, дај му времена да научи посао.

User avatar
fillam
Posts: 92
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:34 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby fillam » Sun Apr 23, 2017 3:43 am

ko o cemu..

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby njasvi » Sun Apr 23, 2017 3:54 am

e bas ti hvala sto nam rece inace ne bi znali da ce te je pustiti :mrgreen:
04 X 1945

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby pustinjska lisica » Sun Apr 23, 2017 12:04 pm

Image
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sun Apr 23, 2017 12:16 pm

odma dođe



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests