Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Fri Jan 13, 2017 9:00 am

Niko u Pioniru Obradovic spomenuo nije. Jedino ako je on hteo, ali to je nesto drugo.

Na kraju krajeva i Djordjevic je bio u BG i vodio tim protiv Zvezde pa se svi secamo kako je docekan.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Fri Jan 13, 2017 9:26 am

Bogdan, decko od 23-4 godine, sa osmehom na licu je prokomentarisao uvrede na njegov racun kao normalnu stvar, nije ovo ni prvi ni poslednji put da se tako nesto skandira.

Teodosic, nas covek, panter, dobio plasticnu flasu u glavu i reko da je to normalno za Srbiju, a ovaj umislio da smo sad neki Svedjani, fini i ugladjeni, a on u stvari sampion Srbije u psovanju.

jedino se Stimara pravio pametan pre par nedelja kad je Besiktas gostovao Partizanu, pa je dao onu glupu izjavu da nije lepo da ga vredjaju jer je reprezentativac.

da li je Zelimir srbovao po Stambolu kad su ubili Marka? je li makar osudio to u njihovim medijima? ja se ne secam.

Image

pevaj Srbijo silnije, jace,
jebo je Dejo i Fenerbahce!

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Fri Jan 13, 2017 10:08 am

Пери wrote:Usra ih Zeljko...


Choose Life


Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Jan 13, 2017 8:55 pm

niko wrote:Bogdan, decko od 23-4 godine, sa osmehom na licu je prokomentarisao uvrede na njegov racun kao normalnu stvar, nije ovo ni prvi ni poslednji put da se tako nesto skandira.

Teodosic, nas covek, panter, dobio plasticnu flasu u glavu i reko da je to normalno za Srbiju, a ovaj umislio da smo sad neki Svedjani, fini i ugladjeni, a on u stvari sampion Srbije u psovanju.

jedino se Stimara pravio pametan pre par nedelja kad je Besiktas gostovao Partizanu, pa je dao onu glupu izjavu da nije lepo da ga vredjaju jer je reprezentativac.

da li je Zelimir srbovao po Stambolu kad su ubili Marka? je li makar osudio to u njihovim medijima? ja se ne secam.

Image

pevaj Srbijo silnije, jace,
jebo je Dejo i Fenerbahce!


To sto ti nisi citao o tome ili te nije tada zanimalo ne znaci da nije.

http://mondo.rs/a747656/Sport/Kosarka/Zeljko-Obradovic-o-ubistvu-navijaca-Marka-Ivkovica.html

Njemu to nije normalno, dok recimo meni jeste. Ja se secam da smo i mi rasturali i Stimca i Pesica, doduse obojica su tada bili u Zvezdi a Stimca jos jednom naknadno dok nije bio.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sat Jan 14, 2017 4:00 am

Па из ове изјаве не да се закључити да је Србовао. Али на страну то, ко га јебе.

Срећна нова година свима без обзира на клупске боје. Живели.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby niko » Sat Jan 14, 2017 12:13 pm

nije "ko ga jebe", sad ga treba jebati za sve pare kad dodje sledeci put, jer je lagao.

pricali mi odavno Grcki Cigani sve najgore o njemu, ja se mislio "ma tovario ih je mnogo pa razumem da ga mrze", ali oni rekli upravo ovo sto je i sad uradio, umesto da cestita na pobedi, on skrece paznju nekim lazima i glupostima.

pre utakmice sam slusao intervju sa njim za SK gde on u jednom trenutku prica kako igracima zamera sto ne sutiraju kad ostanu sami, kaze "ja sam te birao, ja sam te doveo, znaci imam poverenja u tebe", a onda eno kad je Kalinic to uradio, svalio krivicu za celu utakmicu na njega.

@Bolesni od ljubavi, sto kaze Combe, nije ovo neko Srbovanje, ali evo izvinjavam se sto sam mislio da se nije ni oglasio povodom toga.

a bolje da se ne prisecamo sta je sve skandirano sa obe strane, za Tomasevica, Bulatovica, Gurovica....ovo "turcine napusi se kurcine" je decija pesmica u odnosu na to.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Sat Jan 14, 2017 1:00 pm

ma keva mu iz Čačka

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sat Jan 14, 2017 1:07 pm

Ја уопште не видим проблем у тим прозивкама. Ми смо навијачи и циљ нам је да изнервирамо противника што је могуће више. Од свих прозивања мени лично је једино одвратно било прозивање Гуровића и то искључиво онај део где му се пева ''јебем ти ћерку копиле''. Све остало и с њихове и с наше стране ми је прихватљиво осим тог јебања деце.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Jan 14, 2017 2:25 pm

Vidi ja sam rekao da je po meni to normalno. Vi ste uspeli u nameri da on popizdi i mozda je to i prelomilo utakmicu u vasu korist. Njemu to nije normalno i ima i on pravo da pizdi zbog toga. A ne znam sta ste ocekivali da kaze turske medije? Da treba pobiti sve Turke ili sta? Covek je osudio i rekao da ne sme da se zaboravi.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby МГП » Sat Jan 14, 2017 2:27 pm

Цигани: "Дунавом лешеви плове да ли се бар један зове Харис, Бркић Харис", Гробари скандирање: "Где вам је Аца, где вам је Аца? Убили га Гробари, убили га Гробари".
Кошаркашки дерби, не знам тачно које године, (можда 2000/01).

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Вини Џонс » Sat Jan 14, 2017 2:44 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Vidi ja sam rekao da je po meni to normalno. Vi ste uspeli u nameri da on popizdi i mozda je to i prelomilo utakmicu u vasu korist. Njemu to nije normalno i ima i on pravo da pizdi zbog toga. A ne znam sta ste ocekivali da kaze turske medije? Da treba pobiti sve Turke ili sta? Covek je osudio i rekao da ne sme da se zaboravi.


Nismo očekivali da bilo šta kaže čime bi ugrozio svoju i sigurnost svoje porodice, ali ako čovek kaže da je veći Srbin od svih prisutnih i tamo gde je to teže, logično je da se postavi pitanje po čemu?

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Sat Jan 14, 2017 3:27 pm

МГП wrote:Цигани: "Дунавом лешеви плове да ли се бар један зове Харис, Бркић Харис", Гробари скандирање: "Где вам је Аца, где вам је Аца? Убили га Гробари, убили га Гробари".
Кошаркашки дерби, не знам тачно које године, (можда 2000/01).


Чист идиотизам.

Bolesni^od^ljubavi wrote:Vidi ja sam rekao da je po meni to normalno. Vi ste uspeli u nameri da on popizdi i mozda je to i prelomilo utakmicu u vasu korist. Njemu to nije normalno i ima i on pravo da pizdi zbog toga. A ne znam sta ste ocekivali da kaze turske medije? Da treba pobiti sve Turke ili sta? Covek je osudio i rekao da ne sme da se zaboravi.


Ако мислиш на Обрадовића већ смо апсолвирали да измишља, прозиван је Богдановић, а не он. Што се овог другог тиче нисмо очекивали ништа, али он како каже Србује тамо и већи је Србин од свих присутних па на рачун тога коментаришем да просто једе говна због да би јео говна. Само упореди ту изјаву и ону од јуче и на шта се која односила. У каквом тону је ова за измишљено вређање и она за Јагодино убиство. Али опет понављам ко га јебе. И следећи пут кад дође, шта год да му се скандира подржавам.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Kibiców » Sat Jan 14, 2017 4:20 pm

Recimo nisam za to da mu se useremo u zivot vec sledeci put kada se sretnemo cela hala da grmi Zeljko Srbine!

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Sat Jan 14, 2017 8:15 pm

i dodati napusi se kurcine
Choose Life

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Sat Jan 14, 2017 9:00 pm

друг члан wrote:i dodati napusi se kurcine


Kad krene da otpozdravlja publiku :D

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Istok » Sat Jan 14, 2017 11:27 pm

МГП wrote:Цигани: "Дунавом лешеви плове да ли се бар један зове Харис, Бркић Харис", Гробари скандирање: "Где вам је Аца, где вам је Аца? Убили га Гробари, убили га Гробари".
Кошаркашки дерби, не знам тачно које године, (можда 2000/01).


Najgore i najsramotnije je bilo u Novom sadu one godine kad su Alkatrazi pisali o pokojnom Loncu. Kad je dobar broj Grobara predvodjen Koalicijom napustio tribinu. Odvratno mi i da se prisjecam

User avatar
Stan_Smith
Posts: 75
Joined: Tue Feb 02, 2016 6:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Stan_Smith » Sun Jan 15, 2017 12:56 am

Partizan-Vojvodina 2013, vrh brojka Zabranjenih, zajednicko skandiranje sa Firmom, sa juga laserom ciljana zastava pokojnog Deje Lonca, pre utakmice tuca sa pojedinim 'njuskama' sa juga, uz povike proci cete kao Ivan.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Casual 1989 » Sun Jan 15, 2017 10:30 am

Утакмица о којој причаш, све се види овде.


axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby axkontra » Thu Jan 19, 2017 9:45 pm

звезда првак европе у баскету,разбијају


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests