Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Desnoruki levak » Tue Oct 10, 2017 6:31 pm

ultrastito wrote:za plasman na svetsko smo dobili 2.5 milke dolara
za igranje u grupi jos 10 milki dolara



Da mi je samo znati u kojoj će crnoj rupi završiti taj suvarak.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue Oct 10, 2017 8:03 pm

kontam ide oko milion na premije, a ostatak...HE HE HE HE :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

CZBG
Posts: 65
Joined: Sun Aug 20, 2017 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby CZBG » Tue Oct 10, 2017 8:12 pm

ultrastito wrote:kontam ide oko milion na premije, a ostatak...HE HE HE HE :mrgreen:


само ћеш видети кокезу и толета у Русији у оделима Anderson & Sheppard нови модели... само бахато :mrgreen:

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Vinz » Tue Oct 10, 2017 8:25 pm

Ја мислим да је ово тим са најлошијом атмосфером и најлошијим међуљудским односима у екипи...можда ми се чини, јер осим Матића, Костића и Карлеуше ми нико није нормалан лик у тој репрезентацији...
Ал јебеш га, морамо их испоштовати до Москве

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby santamarija » Tue Oct 10, 2017 8:30 pm

Vinz wrote:Ал јебеш га, морамо их испоштовати до Москве

Kao sto su oni ispostovali ljude u Becu !!!!!!!!!!!!!!!!!

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Далтон » Tue Oct 10, 2017 9:37 pm

DRINK wrote::mrgreen:

Daltone, mozes reci da je lose odigrao utakmicu, ali da je los to stvarno ne mozes, jer je trenutno jedan od najboljih igraca koje mi imamo. Druga stvar je sto dobiju kurcobolju kad dodju da igraju za Srbiju.. A i ovaj sistem je zajeban da se igra, pogotovu sto nemamo takve tipove igraca koji mogu da iznesu zelje trenera... Matic, Mitrovic... Nisu za ovaj sistem, Mitar definitivno ne moze sam u napadu, isti tip igraca kao Tavamba.. Fale ovde Kostic, SMS, Zivkovic i jos par klinaca da to bude ekipica u fulu. Mene samo plasi da ovaj ne povede samo ove igrace koji su odradili kvalifikacije samo zato sto su bili zajedno itd itd ( Isto kao kod kosarkasa) i nadam se da ce da prikljuci par mladjih i da gradi tim za buducnost, jer ovde su oni zajedno, igraju, treniraju druze se to je prilika da se sto vise uigraju... A sto se tice same utakmice, ovi nasi se usrali, kad se najvise ocekuje od njih oni odigraju slabo, kao i uvek do sad.
Ako ima neko babu,tetku, strinu u Rusiji nek se javi 8-)


Pa ne pratim ja sta oni rade po stranim klubovima i sa kakvim timom igraju. Svi su nasi velikani igrali po Spanskim,engleskim,nemackim velikim klubovima pa kada su obukli dres svoje drzave, trcali su po terenu ko muve bez glave. Jebe mi se da l' on igra za Celzi, Real ili Donji Srem. Izadji na teren i pokazi da imas muda i protiv Spanije isto kao i protiv Somalije.
Neko iznad rece, bice dobicemo timove kojima cemo samo lopte moci da skupljamo. Pa kada bude petarda i vise, opet ce se hvatati za glave kao svaki put.
(Street Force / Curva Orientale)

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Далтон » Tue Oct 10, 2017 10:30 pm

Петлићи опет газе редом. Пантићев еврогол за сваку похвалу. Свака част јунаци!

(Street Force / Curva Orientale)

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Vinz » Tue Oct 10, 2017 11:27 pm

santamarija wrote:
Vinz wrote:Ал јебеш га, морамо их испоштовати до Москве

Kao sto su oni ispostovali ljude u Becu !!!!!!!!!!!!!!!!!


Нагласак је на Москву :) ко им јебе матер свима, одвратан тим, одвратни ликови, нуле од људи и карактера...То је моје мишљење...
Ал опет репрезентација у пм...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Oct 10, 2017 11:42 pm

ne mislim da su tolike nule od ljudi i karaktera
prosto nisu vrhunski igrači, osim Matića i nekada Ivanovića

pogledajte samo gde i koliko igraju
naš najbolji napadač sedi na klupi Njukasla (doduše, prvenstveno zato što je budaletina koju i pored toga volimo)
zadnji vezni koji je u prvih 11 igra u klubu koji ima 7 poraza, bez datog gola, i najgori je tim pet najjačih liga Evrope
Rukavina klupa u Viljarealu
za Stefana Mitrovića i Nastasića ti treba Vikipedija da vidiš gde se sad nalaze
Gudelj u Kini
Tadić igra toplo-hladno u Sautemptonu, prosečnom engleskom timu
Bane se raspao, već dve godine igra užasno
Kolarov je dobro počeo u Romi ove godine, ali u reprezentaciji jeste bezobrazan i pokušava da uradi više nego što može
Ljajić igra toplo-hladno u Torinu, prosečnom italijanskom timu

itd itd

nema tu klase više, izuzev Matića i Stojkovića koji je odličan golman u reprezentaciji (nešto kao Raduljica, u klubovima, osim Partizana, očajan, u reprezentaciji sjajan)

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Oct 11, 2017 1:04 am

za 25 minuta počinje Ekvador - Argentina
Argentina mora da pobedi da bi išla na SP

linkovi za strimove ovde
http://livetv.sx/rs/eventinfo/569154_ecuador_argentina/

stara pizda
Posts: 140
Joined: Tue Feb 02, 2016 4:25 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby stara pizda » Wed Oct 11, 2017 4:32 am



Vredi pogledati celu utakmicu, ali poslednjih 15ak minuta je neprocenjivo!

Spoiler:
Ameri da bi ispali trebalo je da oni izgube, da Panama pobedi Kostariku i da Honduras pobedi Meksiko :mrgreen:

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Wed Oct 11, 2017 7:34 am

Рођо мање више си у праву али за Љајића дебело грешиш, прошла сезона као из бајке, ове сезона 7 утакмица 3 гола и 3 асистенција за Торино.

Иначе за викенд
Ливерпул-Манчестер
Јувентус-Лацио
Рома-Наполи
А. Мадрид-Барса
Интер-Милан
и највећи дерби Земун-Воша

Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Хајдучија » Wed Oct 11, 2017 10:54 am

Муслин за Новости изјавио да ће неки наши стандардни репрезентативци бити 8 месеци старији,тј ући ће у позне фудбалске године.
Искрено се надам да ћемо се захвалити неком лепом пријатељском утакмицом Коларову,Ивановићу,Рукавини...
Потребно је подмладити пре свега одбрану и бокове,данас сви убијају у транзицији,а ми са горе поменутим у таквим околностима немамо шта да тражимо.
Али опет је изјавио да неће мењати систем 3-4-3
који је у стварној игри 3-6-1,и ми са том формацијом можемо бити убојити као Борац из Чачка.
Није ми јасно зашто не може да се игра са два шпица,показало се више пута како Пријовић и Митровић могу да комбинују,као да је нашим тренерима забрањена та формација,или је ипак помодарство у питању.
Ко је играо фудбал зна колико је компликовано и колико мајстор треба да будеш,да примиш сам лопту на 25 метара са играчем на себи,па да опет сам превариш њега,још једног двојицу и направиш себи шансу за гол...
Ми треба да играмо 4-4-2 на који су сви наши фудбалери научили у млађим селекцијама или 3-5-2
са Тадићем иза шпицева,брзо бекове/крила са стране,и Матић,Сергеј иза Тадића.То би могла да буде добитна комбинација.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bruno Sulak » Wed Oct 11, 2017 11:13 am

Хајдучија wrote:Муслин за Новости изјавио да ће неки наши стандардни репрезентативци бити 8 месеци старији,тј ући ће у позне фудбалске године.
Искрено се надам да ћемо се захвалити неком лепом пријатељском утакмицом Коларову,Ивановићу,Рукавини...


Prva dva izgurala cele kvalifikacije, Kolarov dao bombu u Dablinu zahvaljujuci kojom idemo na SP i sad kad treba da uziva u tom SP za koje je debelo zasluzan ti bi da mu das "sut kartu"?

Strasno sta ljudi pisu ovde, ne vredi ni komentarisati. Jedino citati postove od Zanemarujem taktiku ostalo klasicne srpske price.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Wed Oct 11, 2017 11:28 am

stara pizda wrote:
Vredi pogledati celu utakmicu, ali poslednjih 15ak minuta je neprocenjivo!

Spoiler:
Ameri da bi ispali trebalo je da oni izgube, da Panama pobedi Kostariku i da Honduras pobedi Meksiko :mrgreen:


Чим су чули да САД губе Мексико и Коста Рика поштују, колико их не подносе те земље из Средње Америке због свега што су радили по тим земљама.
Елем, нама група Бразил, Шпанија, Коста Рика. Можда Аргентина и Енглеска. Да смо у трећем шеширу, што још можемо, има ли би лакше противнике из Европе типа Руса, Пољака осим Немаца. Ако сам добро схватио.
Ако будемо у 4 шеширу, долази нам из првог једна репрезетнација из Јужне Америке из првог(Бразил или Аргентина колико видим сада по Фифа листи) из другог нам долази неко из Европе(Шпанија, Италија, Енглеска) из трећег неко ван Европе...Нисмо смели да изгубимо у Бечу, тада би били сигурно у трећем. Овако смо, да извинете, можемо најебати.

Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Хајдучија » Wed Oct 11, 2017 1:12 pm

Па да Bruno,стварно си у праву,они ће отићи у Русију да уживају,а ми ћемо да пиздимо док их гледамо!
Одбрана нам је шупља и то треба да се мења,Ивановић и Рукавина нису на потребном нивоу за репрезентацију,а Коларов је посебна прича,од понашања до тога да има једну једину финту,тј дриблинг.И свака му част за гол,једна од ретких светлих тачака у овом циклусу...

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Влада Паликућа » Wed Oct 11, 2017 1:42 pm

Андрија Живковић, Сергеј Милинковић-Савић, Урош Ђурђевић за ову тројку нема изговора...ту су још и Марко Грујић ако крене у Ливерпулу, Мирко Иванић који може да прикаже доста тога ове сезоне, Немања Максимовић који је ту око првог тима Валенсије..

Баш солидну базу играча имамо, још ће свима бити мотив да у наредном периоду још јаче раде, јер се за мундијал живи, није то баскет да играча боли уво да представља своју земљу :)

Само памети Муслину Боже дај!

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Wed Oct 11, 2017 1:44 pm

По мени за нас најбоља формација је 4-2-3-1, јер најјачи смо у вези.

Матић - Радоја

Живковић - Сергеј - Тадић

Наравно под условом да су у форми.

- Радоја годинама већ игра стандардно у Селти, задњи везни са дефанзивним задацима, побеђивао је са Селтом Барсу и Реал неколико пута одигравши наравно 90мин сваки пут.
- Матић, све се зна већ, задњи везни али и играч који се не плаши одговорности и прилази по лопту, има тачан пас и уноси мирноћу у екипу.
- Живковић под обавезно ! За младе намешта и даје голове као луд, јуче 2 асистенције, погледајте другу оно је савршенство. За Бенфику буквално сваку текму намести гол.
- Сергеј, играч који је са задњег везног пребачен на предњег или чак на крило. Јако добру дуел игру има, прецизан пас, зна да асистира и да постиже голове, луцидне пасове има што је битно за креатора игре.
- Тадић, надам се да ће поправити форму, свакако уз Матића наш најбољи играч нема приче.

П.С. Можда чак Љајић пре Сергеја, али нека њихова форма тада буде мерило ко да игра а не несугласице Муслина и Кежмана.

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby džile » Wed Oct 11, 2017 1:56 pm

Хајдучија wrote:Муслин за Новости изјавио да ће неки наши стандардни репрезентативци бити 8 месеци старији,тј ући ће у позне фудбалске године.
Искрено се надам да ћемо се захвалити неком лепом пријатељском утакмицом Коларову,Ивановићу,Рукавини...
Потребно је подмладити пре свега одбрану и бокове,данас сви убијају у транзицији,а ми са горе поменутим у таквим околностима немамо шта да тражимо.
Али опет је изјавио да неће мењати систем 3-4-3
који је у стварној игри 3-6-1,и ми са том формацијом можемо бити убојити као Борац из Чачка.
Није ми јасно зашто не може да се игра са два шпица,показало се више пута како Пријовић и Митровић могу да комбинују,као да је нашим тренерима забрањена та формација,или је ипак помодарство у питању.
Ко је играо фудбал зна колико је компликовано и колико мајстор треба да будеш,да примиш сам лопту на 25 метара са играчем на себи,па да опет сам превариш њега,још једног двојицу и направиш себи шансу за гол...
Ми треба да играмо 4-4-2 на који су сви наши фудбалери научили у млађим селекцијама или 3-5-2
са Тадићем иза шпицева,брзо бекове/крила са стране,и Матић,Сергеј иза Тадића.То би могла да буде добитна комбинација.


Nemam poverenja sa tri odbrambena u liniji, to moraju da budu zveri koje se u dušu poznaju i koji tačno znaju kako će ko u kojoj situaciji da reaguje, ko koga pokriva, ko gde ide. A sa ovim našim, jednostavno kurčina.

Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Хајдучија » Wed Oct 11, 2017 2:16 pm

Џиле,то што кажеш за три у линији је тачно,ни ја нисам за такву одбрану,један од разлога зашто смо у доста случајева били рупе.
Навикли смо на 2 средња и два бека,која су 70% дефанзивна.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests