Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Sun Jun 04, 2017 4:08 pm

u 6 časova protiv alberta ramosa, eurosport 1 prenosi
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Sun Jun 04, 2017 4:11 pm

жив био!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Mon Jun 05, 2017 12:56 am

Životna ispovest Peđe Mijatovića: "Sve je to super, bato, ali život je nešto potpuno drugo"
(CEO TEKST) Predrag Peđa Mijatović dugo nije bio u centru pažnje javnosti kao u uoči jučerašnjeg finala Lige šampiona. Tim povodom podsećamo na ekskluzivnu ispovest koju je nedavno dao za Nedeljnik, kada je Branku Rosiću otvoreno govorio o karijeri, uspesima, neuspesima, porodici... I kako su u Realu mislili da se šali kada je rekao da će biti prvaci Evrope


http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/porta ... uno-drugo/
04 X 1945

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Mon Jun 05, 2017 9:25 pm

Jos se trese sve joj jebem

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Mon Jun 05, 2017 10:55 pm

али буквално, убедљиво најтрагичнији тренутак у историји нашег фудбала. како године пролазе, тако ме та пречка све више и више боли. контам кад будем умирао, на самрти као љуба тадић има да кажем "МИЈАТЕ, ЈЕБЕМ ТИ..."
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Mon Jun 05, 2017 11:23 pm



Ta sezona njega, ja ne znam...Sve mu je jebeno islo sve i onda taj jebeni penal. Hteo je da ga turi kao Madjarima na Marakani. Mater joj jebem

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pustinjska lisica » Wed Jun 07, 2017 9:21 pm

Одличан интервју Мијатовића. Чита се, штопсе рекло, у једном даху.

П.С. Мијате, пречка ти материна :mrgreen:
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby grobarizsrpske » Wed Jun 07, 2017 11:53 pm

Објективно једини меч који смо одиграли сјајно на том првенству је против Њемачке. Била је патња и са Ираном и са Америма (који су узгред речено били слабији него данас)
Ипак, то првенство је у мом случају било најгледљивије и дан данас се сјећам лудих утакмица са истог (што се не може рећи за нека каснија), бруку детаља... (Нигеријци у сјајној утакмици са сјајном генерацијом тукли Шпанце 3:2, бранио Зубизарета, првенство отворио меч Бразила и Шкотске, провукле се кариоке... после нису имале проблем са Мароканцима... Овен био ћаћа, ал недовољан за Румуне које касније избацише луди рвати, навијачице Јамајке хит.... Мексиканци имали оног 17-ку Ернандеза... Јужна Африка са све оним Доктором, а тотални хит били Чилеанци са Саласом и Замораном... страшна генерација Данаца, Белгија са Вилмотсом се није прославила.... за Аргентину играо Бати, Сенсини, чини ми се Клаудио Лопез, Роа.... јбено чоко моко био динар, а кифла пола динара, гледали се ренџери и нинџа корњаче...)

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Thu Jun 08, 2017 4:09 am

treću utakmicu za redom isto se dešava
lebron vs gsw, ali bukvalno, na obe strane terena za kavse igra samo lebron
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Thu Jun 08, 2017 1:27 pm

Још једна у низу од добрих колмуна Неше Петровића.

http://mondo.rs/a1014753/Kolumne/Nesa-Petrovic/Superliga-sistem-takmicenja-kolumna-Nese-Petrovica.html
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Thu Jun 08, 2017 1:37 pm

UltrasDoras wrote:treću utakmicu za redom isto se dešava
lebron vs gsw, ali bukvalno, na obe strane terena za kavse igra samo lebron

Brtae, o čemu pričaš, Kajri odigrao plejof utakmicu karijere, ono je bilo brutalno, Kavsi bili na najvišem nivou na kojem.mogu da budu, ali ovi su jednostavno prejaki.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Thu Jun 08, 2017 3:37 pm

a ja sam napisao malo prije prvog poluvremena, pošto su me iznervirali, niko da pomogne čovjeku protiv ovih vanzemaljaca, u drugom se kajri probudio, ali nedovoljno
durentov "dagger" za vodstvo u zadnjoj minuti, kaže poslije tekme "vježbam taj šut cijeli svoj život" koliko dobro i elegantno izgleda dotrčavanje do linije za 3, čim vidi da je odbrambeni iza iste linije, skok, a kad se jebeni "7-footer" odvoji od zemlje izblokirati ga nemoguće, i samo čuješ zvuk mrežice, BUĆ BUĆ BUĆ
biće ovo metla ako mene pitate
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Thu Jun 08, 2017 5:00 pm

fuck_off wrote:Још једна у низу од добрих колмуна Неше Петровића.

http://mondo.rs/a1014753/Kolumne/Nesa-Petrovic/Superliga-sistem-takmicenja-kolumna-Nese-Petrovica.html

lupa nesa za sve pare, kakav sistem kakvi bakraci, krade ko kako stigne, otima, drzavom i fudbalom upravljaju kriminalci najobicniji lopovi krade se na milione evra igraci odlaze cim pokazu da znaju da trce pravolinijski ovaj prica o sistemu, kao vise utakmica pa ce ovi pokazati sta znaju, ko bre ne zna on ne zna moze da igra dan i noc, mozes 99 kola da odigras samo ce se jos vise muljati i to sve ociglednije ... prica o belgiji da za tv prava uzme 80 milki a pre "dok nije islo" uzimala 35 :!: :?:
04 X 1945

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Opie » Thu Jun 08, 2017 5:01 pm

Final 4 Eurolige je bio mnogo uzbudljiviji of zavrsince NBA lige.Moje licno misljenje ...
Otisao sam danas na jedan kladionicarski sajt ,I trazio sam "request bet" za sledecu sezonu NBA .Moja opklada sa njima je da ce Denver da osvoji NBA prsten sledece sezone .Oni mi poslali da na 100 $ mogu da zaradim 15 000 :) sa cash out opcijom ,tako da cim proce draft odmah cu da bacim 100ku na to .
ex-Pop Djujic

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Вини Џонс » Thu Jun 08, 2017 5:03 pm

Opie wrote:Final 4 Eurolige je bio mnogo uzbudljiviji of zavrsince NBA lige.Moje licno misljenje ...
Otisao sam danas na jedan kladionicarski sajt ,I trazio sam "request bet" za sledecu sezonu NBA .Moja opklada sa njima je da ce Denver da osvoji NBA prsten sledece sezone .Oni mi poslali da na 100 $ mogu da zaradim 15 000 :) sa cash out opcijom ,tako da cim proce draft odmah cu da bacim 100ku na to .

Лако се курчити кад ти је дневница бар 80 фунти :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Jun 08, 2017 5:07 pm

brate bolje uplati nama sa ove teme po dve funte, to je manje bacanje para :D

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Opie » Thu Jun 08, 2017 5:13 pm

80???Ne ustajem iz kreveta za manje of 100 ....
Investicija brate,tako ja gledam na to .A za sve ljude koji ne veruju u to kazem samo dve reci ; Lester Siti! Tolike su bile kvote na njih 2015/2016.Evo prica ,ziva istina ne pomerio se:
Kod mene na poslu ljudi uplacivali po 10,15 funti da ce LEster da osvoji PL pre dve sezone .Ni jedan uplaceni tiket nije bio od strane navijaca Lestera,vec od strane Notts Forest ,Derby,Birmingham ,Villa navijaca kao zezanje ,sprdnja ,engleski humor.Uplate tiket na 10 £ da ce Lester da osvoji ,pa ga daju navijcima lestera sa kojim rade ,radi sale od 5 sekundi I zajebancije.Kad je dosla utakmica Totenham/WBA ,dan nakon toga 2 ljudi nije doslo na posao u mom odeljenju a cuo sam da je minum sve ukupno 5 ljudi uzelo pare na ofaj fazon I to samo u mom mestu gde radim .
ex-Pop Djujic

verni
Posts: 63
Joined: Fri Feb 19, 2016 3:44 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby verni » Thu Jun 08, 2017 8:23 pm

Denver osvaja Nba, hahha, al imam bolju pricu, na basketu pre neki dan stariji decaci koji su gledali Nba 90-ih, pocnu sa standardnom pricom da je danas sranje, levo desno i zakljuce da ce naredne sezone Teo ako ode imati u proseku 25+ uz los procenat suta ali on kao najbolji u timu uzimace dosta lopti i navedu primer RW u Oklahomi, ko je tu lud. Koji tim ce njega uzeti kao prvog pleja, pitanje za milion dolara...

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Neapoli » Thu Jun 08, 2017 9:10 pm


beerman!
Posts: 61
Joined: Wed Feb 17, 2016 2:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby beerman! » Thu Jun 08, 2017 9:58 pm

Jokan ćaća, toliko jednostavan lik, i pored svih uspjeha on je i dalje ostao čvrsto na zemlji, ubjedljivo naš najgotivniji trener u zadnjih ihahaj godina. Želim mu PL, da pojebe Gvardiolinu ženu prvo u pičku pa onda normalno i da se vrati u PFC kad se riješimo lopovluka.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests