Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Banda Descontrolada » Thu Mar 14, 2019 4:09 pm

Image

Svaka cast za parolu.
Vecchie maniere!

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Thu Mar 14, 2019 4:24 pm

a jeste sad, klubovi taje porez, nameštaju, peru pare, naplaćuju karte da neki ne mogu ni da prate svoj klub, transferi apsurdno veliki, na nekim stadionima se zabranjuje stajanje, i sad VAR ubija emociju. Bukvalno je odlična stvar, ako već postoje pravila, i ako nešto pomaže sudiji da donese pravu odluku, zašto da ne.

Banda Descontrolada
Posts: 82
Joined: Sun Sep 30, 2018 2:44 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Banda Descontrolada » Thu Mar 14, 2019 4:28 pm

Nekada lopta udje u mrezu,na tribini erupcija odusevljenja,radost...pod uslovom da je tvoj tim dao gol. Ukoliko ga primi,opet dolazi do jake emocije u trenutku,zastaje knedla u grlu,posmatras one sa druge strane kako se raduju... a sad prvo moras da cekas 5 6 minuta da sudija pogleda snimak pa onda sve to...
Vecchie maniere!

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1748 » Thu Mar 14, 2019 7:04 pm

Pertla, odličan komentar.

Mi prosto volimo pobednike, nama je bitno da taj za koga navijamo bude prvi to je imperativ. Da li je to politička partija, klub, pojedinac on mora da bude prvi. Eventualno vaterpolisti kad osvoje 300 zlata pa izgube za gol u finalu onda kao ok ali sledeći put mora tozla :mrgreen:

90ih su svi navijali za Bulse garant u NBA.

Pre jedno 2-3 sezone pita me lik za koga ću sad navijati? Reko koji kurac :mrgreen: reko Voša, ne kapiram. Odgovor je niste konkurent za titulu tipa 6. ste na tabeli. Kako ja njemu da objasnim da se meni toliko gadi domaći fudbal da bih bio srećniji da gledam Vošu u beton ligi sa iole manje nameštanja nego u ovom blatu u kom su svi saučesnici i spram pozicije na tabeli toliko putera na glavi imaju.

Sve je to ok gotiviš neki strani klub, ja lično Atletiko, mene samo interesuje jedan klub za koji navijam i to je to, liga/plasman mi je nebitno.
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Mar 14, 2019 7:23 pm

kao komentari kad neki džudista ili tekvondista ili skakačica u dalj osvoje nešto
BRAVO LEPOTICE IDEMO SRBIJA, a realno koga boli kurac za te sportove i sportiste

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Thu Mar 14, 2019 8:44 pm

pertla wrote:

@axkontra

Bar 10 puta sam objasnjavao za arenu,polaris medija iz nisa ima opciju da ti instaliraju tanjir i samo 5 kanala arena sporta,a ostaje ti sbb redovno


Нисам Ја ту проблем Ја пратим наш фудбал иако немам арену,али она није национално доступна што значи да нашу лигу не виде и они који имају оно РТВ ПРЕПЛАТА 10 КАНАЛА.Недовољно је за популаризацију да буде на арени, веруј ми да некада се изненадим када видим слике из Новог Сада као сада радовце када су играли са пролетером, везе нисам имао да се то одиграва,а у мом је граду, значи нема добрих најава кола иако је то срње од утакмице можда бих скокнуо да сам зао.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Fri Mar 15, 2019 6:17 am

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Avanti ragazzi » Fri Mar 15, 2019 10:03 am

Ево само да се јавим Росију #46, пошто је била овде нека краћа расправа о клубовима из Шпаније и Енглеске у Европи. Па за кратко време остадох без одговора ономад.

Оваква сезона Енглеза је у неку руку статистичка грешка. Од 2008. чини ми се, и финала у Москви нису имали оваквих успеха. Генерално гледајући, Шпанци доминирају евро такмичењима већ 10 и кусур година. И то не један клуб.

Можда је Премијер најинтересантнија и процентуално је највише пратимо, али смешно је да неко каже да је најквалитетнија. Деценијски резултати показују то.

Ова сезона се баш поклопила као лоша. Али, од следеће очекујем исту причу, мада и слабљење Атлетика после овогодишњег неуспеха.

Већина нас је одрасла на Калчу, тако шмекерска лига неће постојати никад више као што беше крајем деведесетих и негде до ‘05.

Делује да се враћају и фудбалски и маркетиншки, али још увек само буђави Торинези успевају нешто озбиљније учинити.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Fri Mar 15, 2019 10:16 am

rokaj snimaj, Somborac

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Fri Mar 15, 2019 10:27 am

Banda Descontrolada wrote:Image

Svaka cast za parolu.


Samo kad tu parolu izbace navijaci Bajern Minhena, kluba koji bukvalno otima sve fudbalere iz Nemacke, koji igra na stadionu od 230023020342 milijardi evra, koji ima budzet od 23492874827 milijardi evra, koji ce biti ucesnik te elitne Lige Sampiona koja se najavljuje, onda ta parola bas i nema smisla.

U fazonu su, uh...nismo uzeli stoduplu krunu prosle sezone, m! FUCK UEFA! FUCK VAR! Mojne te price.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

ukizaminje
Posts: 46
Joined: Wed Jan 25, 2017 4:39 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ukizaminje » Fri Mar 15, 2019 10:42 am

Pa Bajern je najveci klub u Nemackoj i logicno da ima najvece prihode. Pogresan je koncept da cim je klub bogat da je to odma modern football. Ne znam sta ocekujete da se odreknu para koje su zaradili? Razumem sta pokusavas reci ali stadion je legalno placen, pare koje imaju su zaradili i to nije njihov problem. Pogotovo Bajern koji nije dao vise od 40,50 milki na igraca.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Fri Mar 15, 2019 11:50 am

pa nije bajern isto što i bajernovi navijači

@rođaci nikako da nađem shodno da napišem nešto, rijetko se ne slažem sa tvojim postovima ali liverpul = zvezda :lol: to već ne mogu :lol:

Rođaci wrote:nema pet zaista simpatičnih igrača, sve sama gamad i pičkice


ovih drugih najviše ima u mančesteru složićeš se :lol:

simpatični milner 8-)
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1958 » Fri Mar 15, 2019 11:51 am

bajern je drugi klub minhena.
Често одем до на село

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bruno Sulak » Fri Mar 15, 2019 12:38 pm

Strajnic vidovnjak.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Fri Mar 15, 2019 2:13 pm

Image

Što se tiče četvrtfinalnih utakmica, one su na programu 9. i 10. aprila, odnosno revanši su zakazani već za 16. i 17. april, dok su polufinalni dueli predviđeni za 30. april/1. maj i 7. i 8. maj.

Liga Evrope :

Četvrtfinalni dueli:

Arsenal - Napoli (promena domaćinstva)

Viljareal - Valensija

Benfika - Ajntraht

Slavija Prag - Čelsi

Prvi mečevi na programu su 11. aprila, a revanši 18.

Polufinalni dueli:

Napoli/Arsenal - Viljareal/Valensija
Benfika/Ajntraht - Slavija Prag/Čelsi

Finale je na programu 29. maja u Bakuu.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby idemoo » Fri Mar 15, 2019 3:40 pm

Само да гњиланац не дође до трофеја а лагано ће да прескоче Порто и ето их у полуфиналу

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Ђексара » Fri Mar 15, 2019 5:13 pm

O2 za vikend prenosi Czv, Par i Milan-Inter

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Fri Mar 15, 2019 5:35 pm

Ђексара wrote:O2 za vikend prenosi Czv, Par i Milan-Inter


Meni tu nesto smrdi. Ne znam zasto ali nece ovo na dobro da izadje.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Врховна команда » Fri Mar 15, 2019 11:26 pm

НОВА С(тренутни ТОП ТВ) купио права преноса квалификација за Европско првенство. О2 преноси за викенд дерби Милан - Интер уз утакмице Звезде и Партизана, нешто чудно се дешава, изгледа креће рат за сваки садржај и минут, што каже "Кибицов", не свиђа ми се ово, неће на добро изаћи. ко зна о чему се ту сад ради.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Avanti ragazzi » Sat Mar 16, 2019 12:29 am

Таман помислиш да романтика Серије А поново куца на врата, кад оно нинџа ратник за микрофоном...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests