Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Sun Feb 24, 2019 12:59 am

cela ta priča o predstavljanju Srbije od strane vrhunskih sportista je lepa, ali diznilend. šta ti znači što kad te neko na letovanju pita odakle si, pa ti kaze aha DZOKOVIC. i šta, kakvog to uticaja ima na bilo šta?
pa bili smo najjači u basketu pre i posle bombardovanja, jel to, i divac na njihovoj televiziji, mihajlović sa majicom stop war, jel ikome na svetu bilo malo zao sto nas bombarduju. Iako jeste, to je mozda nekim pojedincima.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Sun Feb 24, 2019 5:48 pm

Дајте неки сајт за стримове опет бановали с редита

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Sun Feb 24, 2019 6:19 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bruno Sulak » Sun Feb 24, 2019 9:18 pm

Imamo pobednika godine :mrgreen:

Image

Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Celavac » Sun Feb 24, 2019 10:41 pm

Поливао бих га кофом гована сваки да сам Сари.

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Mon Feb 25, 2019 7:57 am

Kako se zove golman dal Seltika ili Rendzersa sto je imao sizofreniju,pa su ga ovi drugi navijači srdali tipa,samo su dva ...(Marka Markovića npr.)
Choose Life

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Mon Feb 25, 2019 8:07 am

друг члан wrote:Kako se zove golman dal Seltika ili Rendzersa sto je imao sizofreniju,pa su ga ovi drugi navijači srdali tipa,samo su dva ...(Marka Markovića npr.)

Theres only two Andy Gorams. Rangers je u pitanju.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Mon Feb 25, 2019 8:33 am

Zahvaljujem
Choose Life

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Batke » Mon Feb 25, 2019 8:21 pm

Хрвати пукли и од Мађара. Брука
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Wed Feb 27, 2019 4:00 pm

Razmisljam nesto, zamislite da u strucnom stabu jedne NBA ekipe budu Zoc, Dulo i Radonja, a dole na parketu Harden, Vestbruk i takva jos neka "JA SAM NAJBITNIJI" dileja.

Koliko bi vremena (u sekundama) bilo potrebno da neko od igraca izdahne nasilnom smrcu :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Feb 27, 2019 4:17 pm

šta bi Radonjić radio tu? popunjavao box score? :mrgreen:

somborska magija opet pravila rusvaj, zajebava se lik

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Врховна команда » Wed Feb 27, 2019 4:25 pm

Пуца комплекс од Радоње? :D

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Wed Feb 27, 2019 4:28 pm

Vise sam mislio na glasovne mogucnosti Zoca, fizicke mogucnosti Duloa i grimase Radonje koje bi se testirale na recimo 85. sutnutoj trojci Hardena i njegovo (ne)igranje odbrane. Njih trojica bi bili neki DIFENS MEGAZORD :mrgreen:

Ja zamisljam ovako nesto, Dulo prvo gleda u neverici koji idiot igra u timu, hvata ga za gusu, Zoc se otima strucnom stabu i ekipi, dobija na ljubicastoj boji i probija bubne opne, a Radonja je u fazonu, hipnotise Hardena :shock: i onda ga sva trojica gangbanguju uzivo na NBCu :mrgreen:

A o tome ko je Radonja...dobro vi znate ko je on :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Feb 27, 2019 4:44 pm

šta znam
realno, nijedan od njih nema iskustva sa takvim igračima, to je ipak potpuno drugi nivo
taj Harden je dugo sam vukao Hjuston, Vestbruk se smirio i jedino što pumpa statistiku defanzivnim skokovima kad je situacija čista, prosto ga puste da pokupi loptu, ali Oklahoma je mnogo dobra ove sezone
Harden ne igra odbranu, ali to kompenzuje ludačkim napadom i nije sramota biti iza Denvera, Oklahome, Portlanda i onih Space Jam ludaka ove godine

brzo bi oni skapirali sve tamo i postali kao Popović, pa se ne bi previše potresali u regularnom delu kad se divlja, ali bi sve zategli u plejofu :mrgreen:

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Wed Feb 27, 2019 6:27 pm

ma nemaju oni sta da traze u nba, potpuno druga filozofija kosarke, mislim da je zoc toga i svestan zato i nije zeleo da ide tamo
04 X 1945

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Wed Feb 27, 2019 7:22 pm

Pa nije lud,u evropi je car i moze da izmislja uslove koje hoce i ne sme niko da mu pisne,a u nba bi verovatno morao kao pomocnik da krene,da vecinu stvari radi od nule,da se dokazuje...

Mada kosarka je kosarka,ili umes ili ne umes
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Wed Feb 27, 2019 7:27 pm

Jutros sam nicim izazvan ustao u cik zore i odgledao poslednju cetvrtinu Denvera i Oklahome. Pri kraju trece Denver imao neko vece vodjstvo nekih 15/16 poena, onda na nekoliko minuta pre kraja Oklahoma napravila preokret i povela sa tri. To je bilo u trenucima kada su i Jokic i Vestbtuk bili na klupi. Kada su oboje usli Jokic izgubio nekoliko vezanih lopti, ovi pogodili nekoliko suteva za vodjstvo. Onda ponovo nekako Denver ubacio u brzinu i kraj price. Jokic priveo utakmicu kraju sa slobodnih bacanja, slali su ga 3/4 puta. Realno matori Milsap ih je nekako odrzao u zivotu dok se Jokic nije vratio u ritam. Odigrao je Denver u finisu nekoliko dobrih odbrana, posle skoro sve islo na slobodna bacanja. Oklahomi cestitam sto su pokusali preokret i na 20 sekundi do kraja, kada su gubili mislim 8 razlike. Prave faulove kada promase, nisu pustali vreme da istekne.

Jokic kada god pridje liniji za slobodna bacanja ovi urlaju MVP. Posle toga bila i emisija gde Sek, Kris Veber jos jedan lik i neka riba bivsa kosarkasica komentarisu. Naravno hvalospevi. Sada su napravili neku neformalnu listu sa 5 imena za MVP. Za Seka je Adetokumbo najrealnija opcija, za neke je Harden, dok su priznali da se MVP cesto bira iz vodece ekipe regularnog dela, ovoga puta Golden Stejta, a tu je predstavnik Durant. Jokic im je bio peta opcija. Taman kada su se raspricali morao sam na sljaku tako da nisam slusao dalje.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Tilt » Wed Feb 27, 2019 8:32 pm

Ja zamišljam kako na utakmici tamo neki lik iz prvog reda pogodi Duloa loptom i svi sprdaju Duloa.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Feb 27, 2019 8:39 pm

eno Vestbruka sinoć dodirnuo neki klinac, on stao i popričao sa njegovim ćaletom, u poluvremenu došlo obezbeđenje i razgovaralo sa klincem i njegovim ćaletom, nema zezanja

to maloumno đubre od "novinara" bi tamo debelo najebalo



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests