Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Wed Jun 06, 2018 3:56 pm

"ne navijam za reprezentaciju zbog manekena na terenu i mafije u savezu" je u rangu "ne volim Srbiju jer je predsednik Pickousti'".

nadam se da cete ostati dosledni i kad selektor Mladen donese Boginju na aerodrom Nikola Tesla.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Wed Jun 06, 2018 4:05 pm

Možda je čudno nekome, al jednostavno nije to taj osećaj, bez zezanja radije bih gledao Zvezdu na gostovanju u recimo Moldaviji, nego nacionalni tim u finalu SP. Znam gomilu ljudi koji idu na Zvezdu, a prema reprezentaciji su jednostavno ravnodušni.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Wed Jun 06, 2018 4:16 pm

niko wrote:"ne navijam za reprezentaciju zbog manekena na terenu i mafije u savezu" je u rangu "ne volim Srbiju jer je predsednik Pickousti'".

nadam se da cete ostati dosledni i kad selektor Mladen donese Boginju na aerodrom Nikola Tesla.


Хахах, Селектор Млађа долеће са својом четом ајдука и Богињом јеропланом Новак Ђоковић, у пратњи Мигова, почасне салве севају, на црвеном тепиху Вујага, Миле Међед и екипа, цепа Марш на Дрину, а од аеродрома шпалири људи око аутопута, сви пијани, певају, купају с у фонтани на Славији, моче жуту патку у њој, грми питорехника, лако пешадијско наоружање, спонтано се креће редом на амбасаде и коначно се дешава апсолутни преокрет, на хитном састанку Трилатерале се поставља питање шта ћемо с оним луђацима више ИСПИШАШЕ СЕ ЉУДИ ПО НАМА КО БИНА У УШАТИ ПЕХАР, дај да зајебемо причу, ко је ЗА сви су за... за метар дана свечана војна парада у Бања Луци, дочек златних говнара из Москве и припајање Српске, Мило наас преклиње да га вратимо, бива одбијен и за узврат добија Улцињски калифат на управљање, Тачи изјављује да је његов пут од старта био пут српских вредности и уласка у Српску Унију, Хрвати покрећу питање преименовања у Република Српска Хрватска, јоооооој, још кад би ми Цигањи нагазили Лигу Шампиона на јесен, мада ми то већ не делује толико реално.

Кад је Мондијал у питању ако игра Србија тамо, луд си ако се бар мало не ложиш ;)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Wed Jun 06, 2018 4:34 pm

bojan23 wrote:Možda je čudno nekome, al jednostavno nije to taj osećaj, bez zezanja radije bih gledao Zvezdu na gostovanju u recimo Moldaviji, nego nacionalni tim u finalu SP. Znam gomilu ljudi koji idu na Zvezdu, a prema reprezentaciji su jednostavno ravnodušni.


čuj čudno :lol: šta izjavi čovjek i kaže čudno... zašto tako blago prema sebi??? nije čudno prijatelju moj, nego je debilno i ti si debil ko i cijela ta gomila ljudi :twisted: no kako gajimo političku tolerantnost i korektnost i na forumu, odmah i da se izvinim na uvredi, toj tvojoj socijalnoj grupi debila (zapravo se bojim admina :D )

znači ne shvatam i uvjeren sam da lažete... lažete ili nas ovdje: da bi kao dokazali ili uvećali svoju ljubav i vjernost i zvezdaštvo, grobarstvo ili šta već, na takav debilan način... ili sebe: iz ne znam kog razloga, vjerovatno zbog nebrojeno puno razočaranja i poraza sa reprezentacijom, pa sad kao ono "boli me kurac za te manekene digo sam ruke od njih"... ali ako si imao ikad taj osjećaj, ne može nestati, možeš jedino lagati sebe ko što rekoh, nije to osjećaj što dolazi i odlazi sa rezultatima jebote...
ne možeš ne navijati za svoje i ne možeš biti ravnodušan na nastup reprezentacije na najvećem i najbitnijem fudbalskom takmičenju. ne možeš ako voliš sport, ako voliš fudbal i ako voliš na kraju krajeva svoju zemlju?! otkad je uopšte bitno čije prezime i broj pišu nazad, valjda navijamo za grb, zastavu, za srbiju, za himnu, za grame i trenutke sreće koje donosi svaki gol i pobjeda (nije ih bilo skoro nikako u fudbalu istina, ali opet nadamo se...)
pa bog vas jebo licemjerni masa se i ovdje palila na jokića i izostanke nekih reprezentativaca u košarci - "reprezentacija je svetinja, biće vremena za pare i nba, kako su ovaj onaj pera jova dolazili stalno, on neće blablablabla" - a ovamo vi kažete ravnodušni i nije taj osjećaj navijati za srbiju na sp??? zato što je drugi sport što su fudbaleri pederi splavari zolimudani i boli ih kurac, sjebali nas x puta?? zbog toga nije to taj osjećaj?

ja sam naložen ko malo majmunče, brojim dane već mjesec dana, iako ne očekujem ni prolaz grupa čak, jer su ove pičkice previše loše, ali znam da ću iskreno vrištati na svaku šansu, faul, gol.....

Кудрави Гаучос wrote:Кад је Мондијал у питању ако игра Србија тамо, луд си ако се бар мало не ложиш ;)
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Desnoruki levak » Wed Jun 06, 2018 4:49 pm

Dobro to, nego šta mislite o kvoti 15 da gubimo sve tri...? :mrgreen:

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Wed Jun 06, 2018 4:54 pm

bravo Kudravi, to je entuzijazam koji zelim da vidim 8-)
potpisujem i ovo sto je Doras napisao, do dela da ne veruje da cemo proci grupu, ja se pa bas nesto lozim da mozemo makar do 1/4 finala, ako ne i vise :mrgreen:
svaki Mundijal ima neko prijatno iznenadjenje, pa sto da ne budemo mi to ovaj put.
evo Zvezda me navikla da se muci u Evropi sa Kipranima i Maltezanima, a ove sezone dogura daleko za nase uslove, a mogla je i dalje da je bilo malo vise srece.

finu uvertiru napravio Aca Frizurica, ide emisija radnim danima od 18:25 na RTS-u, prva epizoda u Londonu sa Mitrom i Lukom Milivojevicem.


User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Jun 06, 2018 4:58 pm

ima i sa druge strane brdo takvih
obično su to neki sarkastični Tviteraši, nacisti, urbani i ostali


Bora i Nele su to najbolje odradili, te dve pesme sumiraju sva osećanja normalnih ljudi pre i posle prvenstava


pečenja, piva, čipsa i Baje, triprstasrbija, kakav kurac Brazil

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Wed Jun 06, 2018 5:14 pm

@UltrasDoras
Ma ok ja sam debil, nema frke, samo jedna stvar, nije mi jasno nisam patriota, ako ne pratim fudbalsku reprezentaciju, stvarno mi je teška glupost teza da ako voliš svoju zemlju, moraš da zagriženo pratiš fudbalski tim te zemlje. I na kraju krajeva svaki derbi mustafi jebem majku, Mitrovicu psovao sve po spisku i sad kao treba da im aplaudiram i bodrim ih, to bi bilo malo licemerno...
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultra mentalitet » Wed Jun 06, 2018 5:20 pm

Koliko god pljuvao po njima ovde, ne mogu da kazem kako me zabole za reprezentaciju, ali vise sam postao ravnodusan u poslednje vreme (pricam o fudbalerima). Sa druge strane, svetsko prvenstvo je poseban dogadjaj i ne znam kako neko moze da se ne lozi da ga osvajamo. I pored toga sto ima dosta losih stvari oko same selekcije igraca, nasi su jebem im mater, normalno da navijam za njih. Koliko god puta su pljunuli po nama (ne rezultatom vec kurcoboljom) da naprave neki znacajniji rezultat u fudbalu, gorela bi drzava, videli ste kako je bilo posle Novog Zelanda.

Veci naboj osecam kad igraju kosarkasi, moguce jer su nas navikli na uspehe, ali uspeh u fudbalu bi bio nemerljiv ni sa cim.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Новосадиста » Wed Jun 06, 2018 7:34 pm

Ne moras zagrizeno da ih pratis i bodris, ali izjava tipa onog Bunta, pravi Srbi ne navijaju za fudbalsku reprezentaciju mi je totalni idiotizam! I ne moze mi niko reci da mu srce nije zaigralo u kvalifikacijama vec kad smo tamanili one pacenike iz grupe, da mu ne bi bilo drago ako uspemo da napravimo nesto na tom SP. Ko zna mozda nas usere kao onomag Grke na Euro ili kao Hrvate na SP `98. Jel bi bilo onda ja sam Srbin i moja drzava je prvak sveta ili bi bilo boli me kurac pravi Srbi ne navijaju za repku?!
стадион-место народног бунта!


kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby kocka » Thu Jun 07, 2018 7:50 am

Јасно је што се људи који живе ван територије Републике Србије примају на нешто што се зове фудбалска репрезентација Србије, као што је и јасно што људe који на територији Републике Србије живе боли дупе за исту.

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby idemoo » Thu Jun 07, 2018 9:31 am

Гледај Ђоковића, костур живи. Пре неку недељу је имао неки саркастичан одговор на питање што не једе месо, у фазону, да најбоље да ћу ујутру да поједем 3 пљескавице, за вечеру пицу итд. Не мајсторе, настави да зобаш зрневље, одуваће те сваки јачи ветар. Нико не каже да треба да спакујеш у себе гурманску у 11 увече, него да промениш мало исхрану и ојачаш.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1958 » Thu Jun 07, 2018 10:13 am

A engleska repstacija? Jedan jebo bratu zenu, drugi jebo sestru, svi idu na kurve, belo i alkohol svaki dan posle treninga, vanbracne dece mogu stadion da napune, da prelistate njihove kurire, informere gori su od nasih deset puta (i novinari i fusbaleri). Igraju kriminalno za repstaciju, da ima pravde ne bi ni kvalifikacije prolazili, nikad nista nisu osvojili (osim onog prvenstva pre 150 godina koje su stelovali), a nesto ne vidim da incesti engleski bojkotuju repstaciju. Jednostavno mi smo cobani koji gledaju ko je koju karao, ko je na kom splavu bio, dal vozi ferari il maserati umesto da se dobro zajebavamo, alkoholisemo, navijamo za svoju zemlju i da nas boli patka za njih. Jebiga, jedni nemaju interes, drugima samo jos to fali pa da se sretnu na tribini, a nas ostalih nema ni pod krusku da stanemo. A to kao ne pratim repstaciju nista nikad nisu uradili i nikad nece, pa da je tako pola foruma ne bi gledalo svoje klubove vise nikad. Uzdravlje
Често одем до на село

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Thu Jun 07, 2018 11:33 am

Brate, ovo za engleze, naravno da ne bojkotuju, kao sto ni mi ne bojkotujemo. Mi kenjamo i imamo pravo jer su govna, ali ovde jos nije postojao bojkot. Uvek je bila podrka, nekad veca, nekad manja ali je bila. Za razliku od recimo vaterpolista gde ne znamo ni da je pocelo takmicenje do negde polufinala.

Ali da vidite sta engleski mediji rade tim reprezentativcima. Oni ih razapinju i pre i za vreme i posle takmimcenja kada zaseru. I to ne samo u tekstovima, vec i u komentarima. Dugo sam citao Daily Mail i The Sun, oni bulvalno imaju u istom danu raspon tekstova od lozackih kao da ce engleski fudbaleri osvojiti Mundijal, pokoriti sve nacije uz put i vratiti Britaniju da bude imperija, do toga da im se bukvalno najebavaju majke za najsitnije gluposti (tipa tetovaza onog nesretnika sto je istetovirao kalasnjikov na listu).

Engleski smetlarski mediji, za razliku od nasih, nikada nisu recimo precutali ako se dogodi neki sukob, ako se stvorio neki klan u reprezentaciji. Ne jebu oni to kao visi interes pa nece da izvestavaju. Kod nas su se uvek krili sukobi i neslaganja, svi su se zaklinjali u bajnu atmosferu, a tek nakon brodoloma to izbija na povrsinu.

One 2012. godine kada su Englezi silovani hiljaditi put od strane Nemaca (sa onim nepriznatim golom Lamparda), pljuvanje po reprezentaciji Engleske ne moze da se meri sa bilo cime sto su nasi iskusili. Onda se oglasio Runi, kome su se posebno najebavali milosne majke. On je na Mundijal u Juznu Afriku otisao na sopstvenu odgovornost jer je imao one povrede kolena i zgloba u finisu sezone koje su bukvalno bile opasnost po njegovu karijeru. Otprilike rekao je nesto lagano u fazonu: "Ok, kiksnuli smo, ali navijaci bi trebalo da imaju razumevanja na Mundijal sam otisao povredjen". Ta bezazlena recenica, odnosno to lagano opravdanje je izazvalo lavinu pljuvanja po njemu a sustina komentara moze se sazeti u sledecoj recenici: "mamu ti jebem ruznu, igras fudbal, primas pare koje normalan covek nece za 10 zivota zaradit, imas da igras i sa jednom nogom i da cutis dok kenjamo po tebi kada izgubis".

Dakle za englesku javnost, za engleske medije ne postoji opravdanje za kiks. Jebanje majki do kraja. Ako su mogli Simanu da se najebavaju majke u polufinalu EP protiv Nemacke kada su izgubili na penale, onda ce tone govana bacati na one koji ispadnu u kvalifikacijama, u grupi ili u ranoj eliminacionoj fazi.

Dok, ovde nasim primadonama, morao je Tole da kaze da je 2012. godine bio kiks, jer je veliki Mister naseg fudbala to smatrao uspehom kome su na putu stale sudije. Ovde ako kenjas protiv njih sto su u kvalifikacijama jos eliminisani, onda izadje uvek neki Kolarov i kaze da je javnost i da su navijaci suvise strogi.

I naravno, to ne znaci da navijam protiv reprezentacije ili slicno. Ne mogu da kazem ni da se necu nervirati, jer to je nemoguce. Samo sam toliko spustio ocekivanja, kako bih sebi sacuvao zivce. Dakle za mene je uspeh samo da se ne osramote, da ne dozivimo onu 2006. godinu i Argentinu, gde mi bukvalno zgade fudbal narednih nekoliko meseci.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Thu Jun 07, 2018 12:34 pm

Aпсолутно свако има право да навија или не навија за Србију, Енглеску или Панаму. Мени само нису јасни људи који иду по нету и свуда остављају коментаре типа „ја не навијам за Србију", „попушићемо га на СП", „играчи су пичке". Ок разумели смо, не навијате, али не знам одакле потреба да се о томе пише. Ево и ја не навијам за Копенхаген, па немам потребу да пишем о томе.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bruno Sulak » Thu Jun 07, 2018 1:50 pm

Pa Englezi, Skoti i ostali ostrvljani imaju pravo da razapinju svoje igrace jer oni svaku domacu tekmu imaju pun stadion a na gostovanja ih ide po par hiljada, a kada su velika takmicenja ode ih preko 50.000 laganini. Kada imas takav pristup prema utakmicama normalno je da imas i pravo da ih razapinjes, bilo po medijima ili po komentarima ili na stadionu. A kod nas situacija da vise bude Poljaka na nasem stadionu nego nas, al kad treba da se pljuje onda smo prvi. Pa cekaj, ajde mi da uradimo sta je do nas, da nam stadioni budu puni, da idemo na gostovanja pa tek onda mozemo nesto ovim jadnicima da prebacimo.
Ja da sam Kolarov ili neki drugi reprezentativac ja bih svaki dan pljuvao srpske navijace, ali svaki. Evo sad bili u Grazu, umesto da bude par hiljada od tolike Austrije jedva doslo hiljadu ljudi, kuci pitaj Boga kad smo napunili stadion, na gostovanja idemo na kasicicu. Pa ne mozete onda ni ocekivati da oni urade Bog zna sta.
Sad cete videti u Rusiji sta znaci kultura navijanja, iako znaju da ce dobiti batine Englezi ce opet doci i bice ih najvise, mozes ih sto puta tuci ali oni ne propustaju gostovanja, ili sto Hrvati kazu nisu kalkulatori. E kad tako postavis stvari onda imas pravo da jebes i Kejna i Sterlinga i Vardija i njihove zene.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1958 » Thu Jun 07, 2018 2:39 pm

Otprilike, ko ide neka pljuje ko ne ide neka cuti. A to da cigani ne prate repstaciju videcete u rusiji.
Често одем до на село

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Thu Jun 07, 2018 4:01 pm

Јбт кад се сетим 1998. које је то ложење било. Била је и ова ствар поред оне две Рибљег пушења што Роки спомињао

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Jun 07, 2018 4:16 pm

dodajem i




Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests