Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Sun Apr 15, 2018 9:39 am

Casual 1989 wrote:Ovo saopstenje nije izdao niko iz FK Zemun, vec ovi iz FSS, da malo smire strasti sto se tice saopstenja i kukanja blizanaca.
Citam danas u zurnalu tekst, ne spominje se nijedno ime iz FK Zemun dakle niko ne stoji iza toga, takodje nije ni novinar potpisan a svaki klub ima svoje novinare.

Mrzelo me da pisem ranije tako da cu sad biti General posle bitke...FK Zemun je napravio odlicnu ekipu, ne moraju da brinu sto se tice opstanka u SL.
Doveli su sada Petkovica i Ninkova, pre toga Trajkovica i imaju mladog reprezentativca Vucica. Ova dvojica novajlija ce za kolo ili dva biti u protokolu i na raspolaganju treneru Milanovicu, dakle po imenima imaju odbranu u TOP 4 u ligi, bez preterivanja. Kad na to sve dodamo odlicne trenerske strucnjake koji su u klubu dobijaju se ovakvi rezultati zbog kojih su svi u klubu zadovoljni.

Da se osvrnem na igru Partizana pod vodjstvom Djukica. Uzas. Iz jednog prostog razloga a to je da Djukic ima samo jedan sistem igre. Danas svi klubovi cak i u nasim ligama rade ozbiljnu analizu protivnika, svaki klub ima trenera koji se bavi samo analizom protvnika. Jednolicna igra Partizana pod Djukicem je izvaljena. Pogledajte poslednje tri utakmice Partizana npr, sve su preslikane, Mladost, Plzen i Zemun. Partizan u nijednoj od pomenutih utakmica nije stvorio 3 stopostotne sanse. Nije u pitanju losa forma nego trener tacnije njegov sistem igre a to je da mu krila igraju na stranama suprotnom nogom, to svi znamo sta znaci Tosic levak igra desno krilo, Jankovic igra levo krilo on mislim da je levak ali radi isto sto i Tosic, objasnicu.
U Djukicevom sistemu, njih dvojica dobijaju loptu i ulaze unutra u sredinu, to nije nista neobicno, nego kod tog sistema bekovi treba da ti sire i da imaju odlicnu ofanzivu a Urosevic i Vulicevic sigurno to nisu, Vulicevic je bleda senka onog iz Vose, kad su on i Alivodic radili upravo to i bili nezaustavljivi, a Urosevic je odlican bek sto se tice defanzive, malo ga jebu duge lopte jer nije okretan a ofanziva mu je ocajna i to je glavni problem. Pogledajte ko je iznudio penal za Zemun protiv Partizana pa upravo bek Vucic e to je ono sto cete retko vidjati od Urosevica.
Reprezentacija nasa recimo igra slicno , znaci desno krilo je recimo Tadic on ulazi unutra ali zato Rukavina siri, ima ofanzivne zadatke i sasvim solidno se snalazi.
Da se vratim na Partizan, krila su im protiv Plzena bila nemocna jer su iznalizirana sta rade i kada recimo Tosic dobije loptu, bek Plzena ga tera unutra (mada bi ovaj svejedno zavrsio tu) i onda dolazi zadnji vezni Plzena i sa bekom udvajaju Tosica i to je kraj. Setite se samo koliko puta dodju na sredinu na nekih 30m od gola Plzena ispred njih 2,3 igraca Plzena a oni nemocni, bez resenja.

Za neke stvari znam da sam u pravu a nesto je samo moje misljenje, tako da nemojte zameriti.


Samo da citiram sam sebe od 14 Februara, sto se tice Partizana tj Djukica sve je manje vise jasno, ali za Zemun sam u pravu bio od reci do reci. Petkovic je prvu svoju utakmicu dao 2 gola Sprtaku u Subotici i tako doneo 3 boda Zemunu, a Zemun je u poslednjih 6 utakmica uzeo najvise bodova posle Zvezde i Partizana.

Sto se tice Radnickog iz Nisa i na to sam ukazivao ranije ali niko nije shvatao ozbiljno jer nisu osetili na svojoj kozi a navijaci blizanaca to ne mogu ni da osete. Pored svega mislim da su imali 16 penala ove sezone. Evo snimka od pre par dana sa tekme Radnicki - Vosa, ok ima malo preuvelicavanja ali neke sudijske odluke su bas skandalozne.


User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sun Apr 15, 2018 10:01 am

Postoji snimak, svako može videti za šta smo mi dobili 2 crvena kartona. Mada je celokupno suđenje bilo katastrofa. A vi ste nas, koliko ste jadno igrali, i tako jedva dobili. Nije mi jasno... neko vidi da je nešto namešteno a ponaša se i raduje se kao da nije. A onda će taj isti sutra da pljuje Bg blizance kako nameštaju i sl. Tako se bezobrazno (mada ne ovoliko očigledno) i Jagodina ponašala pa su završili kako su završili.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby stručnjak » Sun Apr 15, 2018 4:27 pm

Ej, Dragan Antić se nije zacrveneo posle onih "odluka"...ali neka, što ti kažeš Brđo, zna se kako je Jagodina prošla, dodao bih tu i OFK Beograd, i daće Bog da još dugo ostanu tu gde su, ispod Superlige. Govna

User avatar
enbidzi1
Posts: 110
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby enbidzi1 » Sun Apr 15, 2018 4:30 pm

Ja se nadam da će svaki klub koji je pod komandom cigana imao parolu da hoce kalcopoli u srpskom fudbalu, slediti put ofk beograda :D

WFC 1923
Posts: 16
Joined: Mon Feb 15, 2016 4:50 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby WFC 1923 » Sun Apr 15, 2018 5:59 pm

Brdja wrote:Postoji snimak, svako može videti za šta smo mi dobili 2 crvena kartona. Mada je celokupno suđenje bilo katastrofa. A vi ste nas, koliko ste jadno igrali, i tako jedva dobili. Nije mi jasno... neko vidi da je nešto namešteno a ponaša se i raduje se kao da nije. A onda će taj isti sutra da pljuje Bg blizance kako nameštaju i sl. Tako se bezobrazno (mada ne ovoliko očigledno) i Jagodina ponašala pa su završili kako su završili.


Ako tebi drugi crveni nije opravdan onda mi je zao sto jos bahatije nije odradjeno sve ovo pa da posedate jos koji put na teren.
Najjaci ste mi svi vi sto mislite da svi vas kradu a eto bas vas tim se bori da ostane cist i ne namesta nikad. Jos se javi ovaj za Vojvodinu sto navija. :mrgreen:
Tamo gde su Jagodina i Ofk, mi smo vac bili. Kad nismo imali ove cobane u upravi koji bi mogli da se suprotstave vasim cobanima. E pa sad su tu i malo cemo da vas jasemo dok se ne pojavi neko jaci ko ce da nas jase sve zajedno. :mrgreen:

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sun Apr 15, 2018 9:17 pm

Naravno da nije start bio za crveni, gledaj malo utakmice u Evropi, za takav start se dobije žuti. Pošto prvi crveni kod penala ne spominješ, pretpostavljam da se slažeš da nije crveni. Na početku je našem Zoriću polomljena vilica i nije čak ni faul bio.
Ja se iskreno nadam da nemaš više od 15 godina jer je tužno da jedna odrasla osoba ima takvo razmišljanje.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

WFC 1923
Posts: 16
Joined: Mon Feb 15, 2016 4:50 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby WFC 1923 » Sun Apr 15, 2018 10:06 pm

Utakmice u evropi, na leto, zdravlje boze. :mrgreen:
To sto citiras novinara SOS-a mi dovoljno govori.
Start sa ledja sa namerom da polomi igraca koji vodi kontru i koga jedan od sedaca na travu ne moze da stigne... i ti bi da das zuti?
Penal nije bio, samim tim ni drugi zuti.
Sad napunio 15, kako si pogodio? :mrgreen:
Nije ti bilo tuzno kad ste vi otimali i krali jos u drugoj ligi? Svaka utakmica vam je odraz postenja. Svih ovih godina. Jos sad sa Lalatom.... ma nema greske.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sun Apr 15, 2018 10:59 pm

Ma daj, crveni za start maltene kod vašeg šesnaesterca a pritom je ispred bilo još igrača, nije ni bio poslednji. Ovo za SOS kanal, zaista ne znam na šta misliš jer taj kanal ne znam ni da li imam na kablovskoj, nisam ga video... pa ima jedno 10 godina. U principu, obojica se slažemo da ste namestili samo ti to pravdaš da je red na vas da i vi to radite. Kao što rekoh, tužno.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

WFC 1923
Posts: 16
Joined: Mon Feb 15, 2016 4:50 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby WFC 1923 » Sun Apr 15, 2018 11:42 pm

Kod naseg sesnaesterca??? :mrgreen:
Objektivni Brdja, nema sta. :mrgreen:
Ja ne pravdam nista, samo sam se slozio da nije bio penal za nas. Tuzno je to sto neko u tvojim godinama veruje da njegov klub ne namesta. :mrgreen:
Ali makar ste posedali na travu a ne na ‘ladan beton. :mrgreen:

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Србохолик » Mon Apr 16, 2018 12:09 am

Сад сам погледао извештај, пенал и први црвени смешни али други по мени заслужен, нема везе што није последњи, контра се отвара и јбг, секирица :D

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Mon Apr 16, 2018 12:10 am

Imaš Youtube, nađi utakmicu i pogledaj. Prekršaj je bio između vašeg šesnaesterca i centra a ispred je bila gomila fudbalera. Ja nikad nisam rekao da Čuka nije nameštala. Štaviše, pisao sam i kada jeste. Tada kada je Čuka nameštala je bilo drugo rukovodstvo, nemaju veze sa ovima sada. Tada sam imao info da će Čuka prodati ostale utakmice i nisam ni hteo da idem do kraja te sezone. Što se tiče nekih drugih nameštanja, naravno da me je bilo sramota, nisam podržavao to. Kažem, ne podržavam nameštanja ali je velika razlika kada se 2 tima dogovore pa ja tebi ti meni i ovo vaše što radite na silu, idete glavom kroz zid. Uostalom, mi smo u toj Evropi već igrali i pokazali se sasvim solidno a videćemo kako ćete se vi provesti jer tamo nema sudija iz naše lige da isključuju po 5 igrača kako bi ste vi dali gol. Sa ovom vašom jadnom igrom ćete se samo brukati. Ali ponavljam, neće večito biti ovaj na vlasti, završićete kao Jagodina. Pozdrav, da ne davimo više.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

WFC 1923
Posts: 16
Joined: Mon Feb 15, 2016 4:50 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby WFC 1923 » Mon Apr 16, 2018 12:52 am

Mi smo mnogo pre vas igrali tu evropu. Mislim da nismo lose prosli. :mrgreen:
Pazi sta zelis nama da se ne bi desilo tvom klubu. Evo, ovi sedaci vec pricaju Galetu da treba da ide. :mrgreen:
Jedna mala zanimljivost.
Ova seljacina je u mom klubu godinu dana, a kada pogledamo poslednjih 12 susreta Radnickog i Cukarickog, vidimo da Radnicki ima 7 pobeda, nereseno je bilo 4 puta i imamo JEDNU pobedu Cukarickog. Pa da li smo sve namestili majku mu?! :mrgreen:
Shvatam ja tvoje frustracije. Zaista. :mrgreen:

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Thu Apr 19, 2018 2:21 am

Убија како игра

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Вини Џонс » Fri Apr 20, 2018 1:40 am

Moskri wrote:Убија како игра

А до пре неког времена је посипан говнима овде

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Fri Apr 20, 2018 2:14 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Fri Apr 20, 2018 4:54 pm

Ово што се прави с Радничким ове сезоне још до сада нисам видео у нашем фудбалу, а одлично се сећам и 1998. и још неких година. Да се ово ради у борби за титулу, првенство би било прекинуто, на овај или онај начин, један кроз један.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

WFC 1923
Posts: 16
Joined: Mon Feb 15, 2016 4:50 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby WFC 1923 » Sat Apr 21, 2018 11:08 pm

Da nismo i vas pokrali? :mrgreen:
Ko o cemu...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Sat Apr 21, 2018 11:30 pm

Матори, ја не знам да ли ћеш ми поверовати али ја иначе баш готивим Раднички Ниш :) Написао сам на основу гледања извештаја са утакмица ово, гледао сам вас само против нас и Гробара у преносу, не знам да ли се и могла погледати цела утакмица још која, али буразере оно је скандал шта се радило. Па само да је текма с Јавором у Ивањици, то ти је за озбиљну истрагу и дебеле казне. Јебеш ти све то ако се онакве ствари толеришу. Притом који мени ко Циганину плус да сад нешто кењам о регуларности, кад смо узели титулу, али брате оно је монти пајтон циркус шта се радило на текмама Радничког неким
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

WFC 1923
Posts: 16
Joined: Mon Feb 15, 2016 4:50 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby WFC 1923 » Sun Apr 22, 2018 12:04 am

Pa kako da nas ne gotivis kad je nas preCednik lepo rekao da smo bratski klubovi? :mrgreen:
Sve te neke stvari, o kojima ti pises a koje mi radimo u manjoj ili vecoj meri ove sezone, neki drugi rade godinama unazad. Ali jbg, sad smo mi ti koji imamo jacu logistiku od svih njih pa onda ispade da smo mi najvece zlo srpskog fudbala.
A tek jednu sezonu otimamo tu i tamo. Zamisli sta ce da bude ako ovako nastavimo. :mrgreen:
Nego, jbg, takav smo narod. Svi gledaju u tudje dvoriste a svoje ne vide. Sad ja da napisem neke situacije kojima sam licno prisustvovao a gde se pricalo o tome da mi "ne zapinjemo" u zamenu za igrace, bodove sa nekim drugim klubovima itd., bilo bi ne jedi govna picko bugarska, jebo te Tramp, lazes govno petokolonasko prodao si Kosovo. :mrgreen:
Danas smo to mi, juce bila Vojvodina, Cukaricki, Lucani... sutra Napredak, Spartak, Rad... O prva dva mesta necemo da pricamo uopste.
Nema nama fudbala bez privatizacije i bez mesanja drzave i politike. Ovo sad je farsa vec decenijama. Svako ko misli drugacije ima problem sa prihvatanjem realnosti.
Mada, to je i razumljivo. Kad nesto volis onda si slep kod ociju.
Zato, sisaj Napredak. I cukaricki. :mrgreen:

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Sun Apr 22, 2018 12:18 am

Veruj mi kao navijaču kluba koji nije Zvezda i Partizan, nema sreće ni kad je tvoj klub taj koji je došao malo da jaše kao treći posle blizanaca.
Jedino malo sreće imaš što gledaš evropske tekme, odeš na koje gostovanje ili ti dođe neki jak klub.
Pa meni je jedan od najboljih period bio onaj "hoćemo kalčopoli u srpskom fudbalu" i kada smo terali kontru svima, barem na kratko dok se nije bagra pomirila među sobom. Na par utakmica sam osećao kao da će napokon nešto krenuti na bolje, kao da ima nade. Ostalo u navijačkom životu, sve lepo sam doživeo nevezano za rezultate i fudbal. Kupu se nisam ni radovao.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests