Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Paolo di Canio
Posts: 16
Joined: Wed Mar 21, 2018 7:44 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Paolo di Canio » Sat Mar 24, 2018 3:13 pm

Musline vrati se sve ti je oprošteno!!!

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Sat Mar 24, 2018 3:13 pm

0 bodova je realnost, ja ne mogu zamisliti da tim koji uradi ono sa trenerom i kapitenom moze da ima promil sanse sa bilo kime.Nedovoljna je zelja da se prodas, ako nema pozitivnog naboja medju saigracima oni nemaju sanse jer se ne vode patriotizmom nego semama za prelazak u drugi klub.Pogledajte sta prica zvonimir boban o utakmici za hrvatsku, ono doslovno kaze da je njemu to bilo vaznije od svega u zivotu,a da li ste ikada culi neku nasu primadonu da tako nesto kaze.Pa svi su oni vec milioneri i pitate se kako su hrvati na prvenstvima i kvalifikacijama bolji od nas, eto zbog toga, fali im nacionalni naboj da zbog Srbije a ne zbog sebe poginu na terenu.Realno slucajnom pobedom nad kostarikom Srbija ce imati fest sansu da prodje dalje,ali mislim da oni nece imati u sebi to sto je potrebno da se prodje grupa u kojoj je i brazil.

само јако
Posts: 72
Joined: Wed Nov 30, 2016 11:36 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby само јако » Sat Mar 24, 2018 3:57 pm

Жале се на пенал ,кажу да су оштећени :) какве су то јајаре , а што нису спојили једну акцију нормалну да се види да они знају тај фудбал то нема везе . Већ им криве судије .
Сви би ми волели да они нешто направе и да одиграју ко људи а не ко пичке али то је тешко стварно .
Они су сви прошли кроз те наше школе и сви они знају како су дошли до својих клубова и до те репрезентације ,све преко менаџера и гурања јбг има ту играча који су успели и направили озбиљне каријере ( свака част ) али питање је колико је момака бољих од њих пропало пошто су им други узели место и најбоље године,пушили трибине и остали на неком средњем нивоу или одустали скроз .
Сад та екипа игра фудбал и исто тако зна између себе ко је чији и ко ће морати да игра и зашто Кокеза и Крстајић и зашто Коларов и ко ће још бити на списку да би се продао ...и како ти да имаш ту неку хемију и да гризу један за другог кад знају да од тога нема ништа ,да је све само лова и отимање од тог фудбала и од наше репрезентације .
Тај савез лоповски исто ,закаже Мароко и Нигерију ,надали се неком иксу па да буде на "правом смо путу " кад оно туга тешка !

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sat Mar 24, 2018 4:04 pm

Једанаестерац је био више оно повлачење Костића у њихових 16 од онога над Мароканцем али то није оправдање.
Имали смо добар пресинг у првом полувремену, пар пута узели лопту скоро на 16 метара, и онда уместо да имамо 100% прилику буде лоше додавање.
Затим је фалило дисциплине, мотивације код појединих играча, види се да се чувају за клубове и крај сезоне, а онда и нека тактичка решења су лоше одрађена.
Не разумем зашто се на 2 месеца пред СП још стваља буљк играча да играју, као испитују.
Марокански селектор је играо скоро целу утакмицу са истим тимом.
Немамо ми још много прилика за уигравање, 2-3 утакмице до СП.
Фали нам Сергеј, Лука Јовић, али дај неки костур тима.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Sat Mar 24, 2018 4:09 pm

Komotno mi sa foruma da skipimo kintu tipa po 500 din i odigramo da cemo biti poslednji na mondijalu kao 2006-te i eto nama love.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Влада Паликућа » Sat Mar 24, 2018 4:21 pm

mungos wrote: Maksimovic i Kolarov su fudbalske starlete i to ne treba ni komentarisati..


Фудбалска старлета! Право у мету, не може бољи опис за Максимовића.

Биће весело ако он буде у стартној против Бразила.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sat Mar 24, 2018 4:24 pm

Ирска узела Куп 6 Нација 2018 победом над Енглеском у Лондону,


User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby stručnjak » Sun Mar 25, 2018 12:36 am

Nexon wrote:Не разумем зашто се на 2 месеца пред СП још стваља буљк играча да играју, као испитују.


Zato što je "selektor" izjavio da krećemo od nule. Serem mu se u usta

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby brucelee » Sun Mar 25, 2018 2:09 pm

прво одбрана нам је лоша, без Банета ћемо попити од сваког ривала у групи по 3 комада. А поприлично сам сигуран да ће Банета сјебати и да неће ићи на СП или ће грејати клупу...сјебала их идиотска партија Максимовића, два пропуста и огромна рупа видљива са марса у одбрани, иначе би он још јуче био бивши, онако га је увео ето чисто да испадне да није тако како јесте.

Сви са СП бирају за ривале у пријатељским мечевима репрезентације макар са сличних поднебља, ми смо изабрали да играмо са Африканцима, а у групи Бразил, Швајцарска и Костарика... И уместо да јуримо да играмо у припремним мечевима, са тамо неким Уругвајом, Аргентином или пак Мексиком, Јамајком, ми изабрали Нигеријце и Мароко. Сјајно.

Ужас...Сећам се кад смо прошли квалификације а тада је опет било кудикамо боље и са Муслином, да сам овде написао да се уопште нисам обрадовао јер знам колико ћу се нервирати иако знам да ћемо испушити иако знам да смо идиоти, опет ћу се нервирати, опет ће постојати трачак наде оно типа ау можда ко зна, а онда ћу после СП да гледам како је Коларов пунио тамо не знам кога, како је Бане склоњен због овога, како је Максимовић платио Мими Оро и сличне ствари. Кад сам то тад писао, многи ме нападоше... Е па срећно вам СП! Ако се не промени нешто за 180 степени а ја заиста не знам како, ми лагано пуцамо све три утакмице, добро можда се са Костариком кољемо за х, са тим што очекујем бруку против Бразила.

Имамо селектора који није тренирао ни ФК Бадњевац и који је прво што је урадио сменио капитена и шокирао нацију том глупошћу, сигуран сам да је самосталан у послу који не зна.

Оно је тако ружно, безидејно, не зна који играч игра коју позицију, бем га.

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Sun Mar 25, 2018 3:01 pm

Сви са СП бирају за ривале у пријатељским мечевима репрезентације макар са сличних поднебља, ми смо изабрали да играмо са Африканцима, а у групи Бразил, Швајцарска и Костарика... И уместо да јуримо да играмо у припремним мечевима, са тамо неким Уругвајом, Аргентином или пак Мексиком, Јамајком, ми изабрали Нигеријце и Мароко. Сјајно.


uuu ovo sam i zaboravio, ovaj briljantin od poteza saveza :lol: Neće biti bolje, Nikad, nikad bolje, nikad biti neće!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby brucelee » Sun Mar 25, 2018 3:54 pm

Рецимо Нигерија је изабрала да игра са нама јер су у групи са Хрватима, какви дебили, мисле то је сличан фудбал! Бразилци су изабрали да играју са Русима јер су са нама у групи, е то јесте већ слично, пошто смо очигледно мало очајнији од њих а имамо сличан систем а то је да немамо систем итд... Ми у групи са репрезентацијама из Европе, Северне и Јужне Америке, а припремамо се са Африканцима, зашто, па зато што смо европски бразилци и нама не треба логика.

Brcko
Posts: 49
Joined: Mon Dec 12, 2016 6:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brcko » Sun Mar 25, 2018 6:47 pm

Govnari skupljeni :mrgreen:
Attachments
1.JPG
1.JPG (131.74 KiB) Viewed 10754 times

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Sun Mar 25, 2018 6:59 pm

mungos wrote:
Сви са СП бирају за ривале у пријатељским мечевима репрезентације макар са сличних поднебља, ми смо изабрали да играмо са Африканцима, а у групи Бразил, Швајцарска и Костарика... И уместо да јуримо да играмо у припремним мечевима, са тамо неким Уругвајом, Аргентином или пак Мексиком, Јамајком, ми изабрали Нигеријце и Мароко. Сјајно.


uuu ovo sam i zaboravio, ovaj briljantin od poteza saveza :lol: Neće biti bolje, Nikad, nikad bolje, nikad biti neće!


...и ја жалим себе, мени није дано..

Јача је фора била пред Европско 2000. кад нас Миљан повео у Кину и Кореју на припреме. То су пријатељске утакмице, значи треба да се игра са пријатељима, шта вам није јасно.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pustinjska lisica » Sun Mar 25, 2018 7:07 pm

Не бих да браним Миљана и тадашње руководство, али... Због политичке ситуације, тада су сви редом из Европе избегавали да играју с нама. Сећам се да смо имали у марту/априлу 2000. заказан меч с Турцима, који су ови под неким немуштим изговором отказали, па се играо онај чувени меч са Селекцијом новинара тек да не пропадне термин. Такође, играли смо у том периоду и с Кинезима пријатељску у Београду.

Кад смо отишли у Белгију где нам је била база, играли смо с неким њиховим нижелигашима припремне текме јер као што рекох, нико други с нама није хтео да игра...
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Sun Mar 25, 2018 7:21 pm

То су биле најлуђе године, и то првенство после, која је оно зајебанција била, никад се неће поновити. Шта смо ми играли, не може да се сконта оно никад. Али један једини пут кад сам био на тргу због фудбалске репрезентације је тад био после Максимира.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Sun Mar 25, 2018 10:16 pm

branko lazić lockdown defender!!!
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kit_Karson » Mon Mar 26, 2018 12:32 am

Nexon wrote:Фали нам Сергеј, Лука Јовић, али дај неки костур тима.


Што се тиче првопоменутог,

Image

Смрда малени, ево због кога је Муслин попио отказ, а овамо шатро повређен. Што кажу у коментарима, видели од капитена.
Грам образа немају

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Mon Mar 26, 2018 2:05 am

Pa nije završio u kolica pa da ne može da izadje. Nikad nisam imao problem sa igračima koji izlaze, splavare, oduvek je tako bilo, svi old skul fudbaleri u koje se kunemo su bili u najmanju ruku isti kao i današnji, jedino gde se pravi razlika u rezultatima koje nemamo je struka. Jednom smo je imali, Paunović i Kosanović na Novom Zelandu, i tada smo jedini put videli kako struka dobija utakmice i turnir na kraju.

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Mon Mar 26, 2018 3:51 am

pa ne bi bas rekao da su bili isti doduse i vreme je bilo drugacije...

no vise puta sam cuo i da je ta starija garda imala svoje sponzoruse i splavarke,
znale su da ih cekaju odmah posle treninga,
a desavalo se tu i tamo da se i poneki trening preskoci,
naravno imali su kredit zbog terena morao si prvo da se pokazes tamo gde treba pa se onda i kroz prste moglo progledati ponekad, bilo je i tad novinara i zute stampe, istina ne ko ova danasnja stoka al kao da je vazilo neko nepisano pravilo da se sportisti zaobidju razvlacenja po novinama, oni bolje upoznati znali su ko gde skim a kako je igrac postojao sve bolji i sve veca zvezda tako su se i kurave menjale, no to ipak nije islo u novine, danas svi imaju mobilne dok se okrenes vec si na nekoj drustvenoj mrezi
04 X 1945

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nikodije » Mon Mar 26, 2018 9:16 am

Ljudi previse osudjujete ove nase manekene. Ja sebe stavim u njihovu ulogu i kada vidim koliko love uzimaju pa idi bre jos su i dobri. Covece neki od njih uzimaju nedeljno koliko ni me mozemo za ceo zivot da zaradimo i onda ih stavljamo na stub srama zbog nekih provoda i kuravi. Meni jedino nije jasno sto niko od tih fudbalera sa tolikom lovom sebi ne priusti neki bolji provod uz kvalitetnu muziku i bolje ljude. Covece on baljezga po splavu i kafani gde mozemo da odemo i mi obicni smrtnici sa 200e i da se provedemo mozda cak i bolje nego on. Znas kada bi mene video neki splav da uzimam lovu kao Kolarov npr. Smesno majke mi. Da li je do nostalgije neke ili voli da se pokazuje ili nesto trece ali u svakom slucaju jasno je da fudbalerima intelekt nije jaca strana. Koliko su debilni vidi se na nacin na koji se oni zabavljaju, po tome na koje kurave oni padaju pa to je smehotres. Pa nedavno bila ona afera sa onim bivsim zvezdinim fudbalerom namestile ga kurve i onaj satro politicar omladinac, jbt decko imas u Pragu kurve za 500e, pa ozenio bi je a ne karao, a on spao na ove nase jadnice koje se jebu za 50e za pola sata, debilana. Ceca, Saban, Matic pa to slusa samo Zdravko Mamic 8-)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests