Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Wed Jan 24, 2018 10:05 am

друг члан wrote:Kad izlazi Panini album za SP


Jutros na trafici vidim da ima neki album za SP uz Blic, ali mislim da nije Panini.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Wed Jan 24, 2018 11:15 am

Nije,nadzor na gradilistu kupuje blic,i neki album je sa karikaturama. To me i setilo da pitam
Choose Life

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Vinz » Wed Jan 24, 2018 11:54 am

Људи, је л преноси неко рукомет осим јебеног Ртс-а и јебеног Страјнића...
Добрих утакмица има, играју људи свака им част... И Словенци, Швабе, Циганија из Шпањолске, остале да не помињем... Ови наши су баш залутали... Пратим рукомет од 2000. године и не сећам се овакве курцобоље наших играча и тренера

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Wed Jan 24, 2018 12:05 pm

Nisam siguran, ali proveri Eurosport... I ja kad cujem onog Strajnica menjam kanal...

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Wed Jan 24, 2018 12:23 pm

Mislim da eurosport ne prenosi.hrvate prenosi rtl i do sada mi nije bio skremblovan,ali ne znam sta prenose od ostalih utakmica
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Трипко
Posts: 44
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:46 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Трипко » Wed Jan 24, 2018 12:44 pm

Свака утакмица има на сајту првенства, ја овде пратим http://cro2018.ehf-euro.com/home/

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1914 » Wed Jan 24, 2018 1:31 pm


User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Wed Jan 24, 2018 4:30 pm

Jebote gledam ovaj nebitni rukomet i krvare mi oci.kako je moguce da smo bas tako losi?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Vinz » Wed Jan 24, 2018 4:36 pm

Милион посто одговорност тренера... Или га играчи бојкотују... Треће нема
Ненадић, Шешум, Зеленовић су Ок играчи... Марсенић је исто топ пивот, то се види, крила колико добију лопту, толико и одиграју...
Јбг, рукомет се игра у одбрани, а ми одбрану немамо

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Jan 24, 2018 4:54 pm

ja nedavno slučajno gledao Ligu šampiona na Areni i mislim da je to prvi put da sam gledao rukomet, a da ne igra reprezentacija ili Partizan
pa to je drugi sport - brza igra, atraktivna, zanimljiva, odličan sport

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Wed Jan 24, 2018 5:00 pm

Sta je sa golmanima?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby БорацБЛ » Wed Jan 24, 2018 5:27 pm

Vinz wrote:Марсенић је исто топ пивот, то се види,

Рукомет ријетко пратим, ту и тамо када игра Борац, а и то ријетко, и када игра репрезенатција.
Али овај Марсенић, не знам ни гдје игра ни какав је у клубу, али је на овом првенству био очајан, фрајер је имао преко 10 искључења сигурно, очајано је одиграо за репрезентацију.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nikodije » Wed Jan 24, 2018 5:43 pm

Dokle god nema odgovornosti kod nas Srba ovako ce nam biti. Od politike do sporta.
Alo ovaj nas selektor ce doci u Srbiju i rece kako je ispunjen prvobitni cilj a to je plasman u drugu fazu, za to mu treba lupiti samarcinu i javno ga izvredjati zbog ovakvog pre svega pristupa a onda i rezultata. Pa mi smo najgori bili na ovom prvenstvu sto se tice zalaganja i odnosa a i rezultata. Srecom prosli u drugu fazu. A gori smo i od Crne Gore i jos nekih selekcija koje nisu prosle dalje u drugu fazu. Sramota velika.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Vinz » Wed Jan 24, 2018 5:52 pm

БорацБЛ wrote:
Vinz wrote:Марсенић је исто топ пивот, то се види,

Рукомет ријетко пратим, ту и тамо када игра Борац, а и то ријетко, и када игра репрезенатција.
Али овај Марсенић, не знам ни гдје игра ни какав је у клубу, али је на овом првенству био очајан, фрајер је имао преко 10 искључења сигурно, очајано је одиграо за репрезентацију.


Нема број искључења везе са тим... И ја мислим да се утопио у ова говна наша, али се види да је врхунски играч и тек ће бити за 2-3 године... Можда је добијао искључења јер је једини показивао муда да удари некога

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Wed Jan 24, 2018 6:09 pm

pertla wrote:Sta je sa golmanima?


Напустили Србију после намештаљке са усташама 2006 када смо их пустили, не би ме чудлио да је нешто сличнио урађено и сада у Сплиту, мада смо лоши у одбрани па можда није било потребе али за сваки случај.
Два најбоља голмана на свету-Штербик и Шарић, људи плакали када су видели шта се тражи од њих.
То ти око савеза.

У рукомету до изражаја долази одбрана и добар голман, чуда могу да праве што се види по Французима.
Из добре одбране долази велики број лаких погодака кроз контру о полуконтру, ми тога немамо јер немамо добру одбрану.
На овом ЕП смо само на једној утакмици, против Исланда, примили мање од 30 комада, и то смо добили.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Jan 24, 2018 9:51 pm

novi grb Lidsa hahahaahahahahaha



Image

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Wed Jan 24, 2018 10:08 pm

Ко хоће да гледа како се игра рукомет(нарочито прво полувреме) има Француско поништавање пимпека усред Загреба око 23 часа на ртс 2.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Wed Jan 24, 2018 10:12 pm

Узгред, добрим делом смо ми ујебали нааказе ненамерно, иако смо се трудили да урадимо све супротно,, јер су нас хтели понизити у Сплиту и на 7 разлике и 2 минута пред крај им се повредио најбољи играч.
Болесне будале.

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby БорацБЛ » Wed Jan 24, 2018 10:19 pm

Јеб'о хрвате. Ове наше мајмуне треба да буде срамота што су на овом првенству били врећа за набијање.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Wed Jan 24, 2018 10:24 pm

Nexon wrote:
pertla wrote:Sta je sa golmanima?


Напустили Србију после намештаљке са усташама 2006 када смо их пустили, не би ме чудлио да је нешто сличнио урађено и сада у Сплиту, мада смо лоши у одбрани па можда није било потребе али за сваки случај.
Два најбоља голмана на свету-Штербик и Шарић, људи плакали када су видели шта се тражи од њих.
То ти око савеза.

У рукомету до изражаја долази одбрана и добар голман, чуда могу да праве што се види по Французима.
Из добре одбране долази велики број лаких погодака кроз контру о полуконтру, ми тога немамо јер немамо добру одбрану.
На овом ЕП смо само на једној утакмици, против Исланда, примили мање од 30 комада, и то смо добили.


Brate ne pitam te gde je isusova ruka,vec zasto golmani ne mogu prakticno nista da odbrane,bar ovo sto sam ispratio do sad?

Ova dvojica sto ih spominjes vec dugo ne brane za nas,a i na kraju su karijera,zar je moguce da ne postoje jos neka imena,ovo sto sam ja gledao je kao da imamo metlu na golu,i gore?ili nam je odbrana bas tako losa pa je pretezno to razlog?

Sta je sa savezom,onog djurkovica su godinama pokusavali da oteraju,jel taj i dalje glavni?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests