Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kit_Karson » Tue Oct 10, 2017 1:36 am

http://fudbal.hotsport.rs/2017/10/10/sa ... rec-video/
Је л се изненадио неко и зашто не? :mrgreen:
Пљувало се и пљуваће се по овом тиму, без обзира и на ово вечерас. Негде кад је Миха преузео репрезентацију, почело је нагло то, сплавари, тетоваже, курве... Било је тога и раније, али сви су много више волели и Пантелу, Жигару, Видића, Декија. Мени се првом смучи кад Аца почне да гусла: Стојковић, Ивановић, Коларов, Тошић.. Па Страјнарина фаца кад почиње "специјална емисија". Јебига, такви смо и шта да нам радиш, а и они су сами криви што их народ воли и гади их се истовремено. Колико видим, нема много еуфорије као пред претходна два СП на којима смо били, што је и добро. Како се оно беше прати баба у болницу - ако се извуче, одлично, ако не, одвели смо је, па шта буде. Тако и са оним балавцима беше пре две године, па да видимо :D

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby tizlabor » Tue Oct 10, 2017 7:52 am

Nasem reprezentativnom fudbalu ce da krene kada se prekine bolestan niz,prenosen sa kolena na koleno,ja igram u Celziju/Sitiju/kod Fergusona/u Interu/Milanu/Realu picke materine vise lepe.
Ako Matic decko izdrzi da sam prekine taj niz,posto ce ga ova dva bolesnika na sve nacine pokusati da zaraze sa istim,onda svaka cast njemu ali postoji opasnost da zaraze nekog drugog(mada srecom i nemamo drugu zvezdu tog tipa koja moze to da nastavi).

Ali resenje je da se,uz sve drzavne pocasti,da dodju Vucic i Dodik cela vlada i parlament,dase iskopa Toma da im podeli ordenje,da se karte podele uz pastetu u maksiju,ma da se botovima snsovim da po 2000,da dodje 60 000 ljudi i da se JEBENI KOLAROV I JEBENI IVANOVIC BANE OPROSTE OD DRZAVNOG TIMA!!!
Nasa odbrana zbog Ivanovica nemoze da napravi ofsajd zamku,protiv austrije smo prvi gol primili jer je debil sa kubikom u guzici kasnio 3 metra,sinoc je isto u prvom poluvremenu na isti nacin zaspo srecom lopta bila jaka pa je ni Gruzin nije stigo.
Ovaj drugi namazani svim bojama ne radi nista osim sto smeta.Prvo poluvreme,Ljajic na krilu igrac ispred njega dodje Kolarovcina stane dva metra iza njega i trazi mu loptu.U tom trenutku u dubini protivnicke odbrane sa te strane prilaze jos dva igraca,Ljajic mu da loptu onaj prvi igrac izadje i pokrije Ljajica i nama je napad sa te strane zavrsen bato moj,nema nade za dalji prolaz.Ali eto ja sam saaaaaaam pa mi daj loptu.DEEEBILUUU PRODJI,PROTRCI,USPRINTAJ BEK SI PICKA TI MATERINA ISTETOVIRANA.Da sam na Ljajicevom mestu posle druge takve situacije(a bilo ih je bar 5)gadjo bi ga loptom u nos i otero u tri picke materine debilne.
To ponasanje njih dvojica su dobili od Vidica,isti od Stankovica,on od Mihajlovica(karma je kurva pa ga je njegovo nasledje posle kostalo kad je bio trener u reprezentaciji),Savicevica i Mijatovica,oni od Piksija....itd itd itd.
Dok se to ne prekine...nema boljitka.

ako se ovako ode donecemo jedan bod otuda osvojen protiv uvek neugodne juzne Koreje!

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Tue Oct 10, 2017 8:13 am

:mrgreen:

Daltone, mozes reci da je lose odigrao utakmicu, ali da je los to stvarno ne mozes, jer je trenutno jedan od najboljih igraca koje mi imamo. Druga stvar je sto dobiju kurcobolju kad dodju da igraju za Srbiju.. A i ovaj sistem je zajeban da se igra, pogotovu sto nemamo takve tipove igraca koji mogu da iznesu zelje trenera... Matic, Mitrovic... Nisu za ovaj sistem, Mitar definitivno ne moze sam u napadu, isti tip igraca kao Tavamba.. Fale ovde Kostic, SMS, Zivkovic i jos par klinaca da to bude ekipica u fulu. Mene samo plasi da ovaj ne povede samo ove igrace koji su odradili kvalifikacije samo zato sto su bili zajedno itd itd ( Isto kao kod kosarkasa) i nadam se da ce da prikljuci par mladjih i da gradi tim za buducnost, jer ovde su oni zajedno, igraju, treniraju druze se to je prilika da se sto vise uigraju... A sto se tice same utakmice, ovi nasi se usrali, kad se najvise ocekuje od njih oni odigraju slabo, kao i uvek do sad.
Ako ima neko babu,tetku, strinu u Rusiji nek se javi 8-)

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby brucelee » Tue Oct 10, 2017 9:23 am

kakvu grupu smo imali i kakvu srecu, da smo sinoc igrali i nereseno otisli bi u Rusiju.

Sa jedne strane drago mi je, sa druge strane u Rusiji nemamo sta da se nadamo i mislim da ce biti pravi uspeh i poduhvat ako nas tamo neko iz prvog i drugog sesira ne naguzi sa 6:0...Nadam se da je vecina toga svesna.

Stoga se ni ne radujem preterano ovom uspehu. Donece sa jedne strane zadovoljstvo pricom do Rusije, ali sa druge strane donece i to da necemo mirno pratiti SP, vec cemo se nervirati.

Grupa u kojoj smo igrali sa sve kako kaze Muslin najboljom i najkvalitetnijom Austrijom i ostrvljanima jeste grupa koju smo sad dobili i ko zna kad, sa te strane bila bi bruka da nismo prosli.

Sto se perspektive tice, ja je ne vidim, niti vidim ekstra pojedince na terenu kao kod Santraca, niti vidim timski duh kao kod Antica, niti vidim perspektivne igrace za koje bi rekao ma dobro videcete vi kroz par godina, niti vidim trenersku palicu koja ce praviti dar mar protivnickim selektorima niti vidim volju i htenje i ne znam sta jos.

Dakle ne vidim nista, osim rupa. Bod u Rusiji i masala.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Oct 10, 2017 10:57 am

Vidić bog, ne znam o kakvom njegovom bolokuru se više priča
objasnio je i zašto je šutnuo penal protiv Slovenije, ništa on nije kriv

Jokan za selektora

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue Oct 10, 2017 11:03 am

Rođaci wrote:objasnio je i zašto je šutnuo penal protiv Slovenije, ništa on nije kriv


nisam ispratio, sta je rekao za penal?
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Oct 10, 2017 11:18 am

imaš ovde na 37:45
https://www.youtube.com/watch?v=VEJicPRxUD0
svakako treba pogledati ceo intervju :mrgreen:

igrači se svađali, on kao zamenik kapitena ih oterao u kurac, uzeo loptu i šutnuo
sve u redu, nije ušla, jebi ga

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Влада Паликућа » Tue Oct 10, 2017 11:33 am

brucelee wrote:Stoga se ni ne radujem preterano ovom uspehu. Donece sa jedne strane zadovoljstvo pricom do Rusije, ali sa druge strane donece i to da necemo mirno pratiti SP, vec cemo se nervirati..



Најлепше је кад на миру пратимо СП, нема јачег осећаја, безбрижни као бебе у некој кладионици, кад на миру гледамо Хрвате, Велс и тако те, и кад пратимо на јутјубу зајебанцију са улица за коју би душу дали.

Захвалити се кежуал Муслину, у годинама је, нема ауторитет визију капацитет итд. Иза себе са овим успехом има одличан тренерски СиВи, сад да забоде још неку Кину и Бог да га види...Да смо нормални, по природи ствари требала би шанса да се укаже Вељку Пауновићу.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Tue Oct 10, 2017 11:40 am

Ili Jokan ili Paunovic. Ali mislim da Muslin treba da odradi ovaj SP.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby хајка » Tue Oct 10, 2017 12:24 pm

brucelee wrote:Sto se perspektive tice, ja je ne vidim, niti vidim ekstra pojedince na terenu kao kod Santraca, niti vidim timski duh kao kod Antica, niti vidim perspektivne igrace za koje bi rekao ma dobro videcete vi kroz par godina, niti vidim trenersku palicu koja ce praviti dar mar protivnickim selektorima niti vidim volju i htenje i ne znam sta jos.

Dakle ne vidim nista, osim rupa. Bod u Rusiji i masala.


A jebote kako analizirate kao da se radi o kvantnoj fizici a ne o jebenom sportu. Fudbal je to, sve je moguce, sve ovo pada u vodu kad pocne utakmica. Mogu da nas useru neka 4 boda, prolaz dalje, nikad se ne zna.

Sve u svemu ljudi ovde previse, ali bas previse kenjate. Svi ste selektori i fudbalski strucnjaci moj do mojega, pitanje koliko vas moze jedan krug da istrci.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby brucelee » Tue Oct 10, 2017 12:27 pm

хајка wrote:
brucelee wrote:Sto se perspektive tice, ja je ne vidim, niti vidim ekstra pojedince na terenu kao kod Santraca, niti vidim timski duh kao kod Antica, niti vidim perspektivne igrace za koje bi rekao ma dobro videcete vi kroz par godina, niti vidim trenersku palicu koja ce praviti dar mar protivnickim selektorima niti vidim volju i htenje i ne znam sta jos.

Dakle ne vidim nista, osim rupa. Bod u Rusiji i masala.


A jebote kako analizirate kao da se radi o kvantnoj fizici a ne o jebenom sportu. Fudbal je to, sve je moguce, sve ovo pada u vodu kad pocne utakmica. Mogu da nas useru neka 4 boda, prolaz dalje, nikad se ne zna.

Sve u svemu ljudi ovde previse, ali bas previse kenjate. Svi ste selektori i fudbalski strucnjaci moj do mojega, pitanje koliko vas moze jedan krug da istrci.


Mogu naravno...mozda postanemo i prvaci sveta, sto ne bi moglo, ako se poklope zvezdice.

Naravno da ne moze, sa puno boljim timovima, atmosferom i selektorima smo odigrali jadno prvenstva, stavise ja u svom zivotu pamtim kao pozitivno a imam 30 godina, jedino duel sa Nemcima u Francuskoj, duel sa Nemcima 2010 i to je to.

A ako vi mislite da Rukavine, Kolarovi i slicni mogu da iznesu ovo SP i donesu nam 4 boda ili ne znam sta, onda ekstra.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby хајка » Tue Oct 10, 2017 12:38 pm

OK ti onda prati vaterpolo, tamo smo uvek u finalu. Ovo nemoj da gledas uopste i miran si.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Tue Oct 10, 2017 12:57 pm

ko je zaludan moze da gleda produzetke i eventualne penale na utakmici Australija - Sirija.

http://cdn.livetvcdn.net/webplayer2.php?t=alieztv&c=55945&lang=en&eid=569087&lid=788538&ci=1250&si=1

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Tue Oct 10, 2017 1:22 pm

niko wrote:ko je zaludan moze da gleda produzetke i eventualne penale na utakmici Australija - Sirija.

http://cdn.livetvcdn.net/webplayer2.php?t=alieztv&c=55945&lang=en&eid=569087&lid=788538&ci=1250&si=1


Uvalise ga kenguri, steta...

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Tue Oct 10, 2017 1:36 pm

pogodise stativu u 121. minutu Sirijci, jbg.
Tim Kejhil oba gola dao za Australiju.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby хајка » Tue Oct 10, 2017 1:38 pm

Nema sta ko je zaludan, ovo je odlican fudbal bio, hvala sto si postavio, ne bih ni znao da se igra.

Sirijci su ludi kao struje, svira im slobodnjak u 120 minutu, pola ekipe i cela tribina im se moli Alahu :mrgreen: a i trener ne znam kako je preziveo ovu noc.

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby grobarizsrpske » Tue Oct 10, 2017 3:14 pm

Фудбалерима хвала.

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Tue Oct 10, 2017 4:27 pm

Ekstra je sto smo prosli i sto je neko rekao kakva gorcina prolaza na svetsko.Umesto da se uveliko planira polufinale da se slucajno desilo da mi ga zavalimo austrijancima i da smo ove dobili 5-0 pa da imamo privid da smo sila.Raelnost je da nas je grupa usrala , kao sto nas nece usrati dva puta zaredom i da cemo biti u rusiji u grupi smrti,ali sigurno ce nam zapasti dva tima kojem mozemo samo lopte da skupljamo i neki afrikanci koji ono trce i tu je kraj.Napravljen je uspeh,ovo je realno ogromno mi smo ovim plasmanom ispred mnogo jacis selekcija,a oni jos moraju da se batrgaju.Kako ono kazu lopta je okrugla i danas svi znaju da igraju fudbal pa u ovom trenutku cak i mi.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue Oct 10, 2017 4:54 pm

za plasman na svetsko smo dobili 2.5 milke dolara
za igranje u grupi jos 10 milki dolara

za ostale cifre pogledajte ovde:
http://fudbal.hotsport.rs/2017/10/10/e- ... da-zaradi/

ako sam dobro izracunao, nagradni fond za svetsko prvenstvo je oko milijardu dolara
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Tue Oct 10, 2017 5:18 pm

Честитике на пласману на СП, боље тамо него кући.
Није лако у фудбалу се пласирати на СП, сви га играју од Новог Зеланда до Чилеа, огромна конкуренција коју нема ниједан други спорт.

Ми смо се пласирали на 4 од могућих 6 СП после скидања санкција 1995. На последња 3 од 4. Нама су ЕП невероватан проблем иако је лакше тамо проћи. И то ми смо се на СП пласирали 3 од 4 пута као први у групи(испред Шпаније, Француске и Ирске/Велса/Аустрије, респективно), само смо 1998 играли чувени баража са Мађарима.

По именима овај тим је најслабији, чак и од онога 2006. Кежман је тада играо у Челзију, последњи наш велики нападач, да не говорим о 1998(Мијатовић, Пикси, Михајловић, Југовић...) и 2010(Видић, Суботић, Станковић, Ивановић у пуној форми у Челзију...,.
Али ако не понове глупости претходних генерација то значи без туча, старлета пред утакмице и шта све не, могу до 1/8 финала а онда је све могуће јер је једна утакмица. Само дисцплиновано и са јасним планом.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests