Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Jun 08, 2017 11:24 pm

Opie wrote:Final 4 Eurolige je bio mnogo uzbudljiviji of zavrsince NBA lige.Moje licno misljenje ...
Otisao sam danas na jedan kladionicarski sajt ,I trazio sam "request bet" za sledecu sezonu NBA .Moja opklada sa njima je da ce Denver da osvoji NBA prsten sledece sezone .Oni mi poslali da na 100 $ mogu da zaradim 15 000 :) sa cash out opcijom ,tako da cim proce draft odmah cu da bacim 100ku na to .


Ne bacaj pare...lopta jeste okrugla,ali ako se ne desi neko ozbiljno sranje ratnici iz zlatne drzave vladaju ligom naredne bar 2-3 sezone.jedino ako lebron ne nastavi sa ovakvim bolesnim igrama,a pritom dodatno ne ojaca tim,za sta bas i nema prostora
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Morbid » Fri Jun 09, 2017 11:40 pm

za 3 sezone, opet lejkersi.

oni su ti pod moranje da jednom u 10 uzmu
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sat Jun 10, 2017 10:06 pm

Vidim da Stojkovic dolazi u Cz. Jedan od najboljih igraca koje sam gledao na nasim prostorima, bar dok je igrao u Cuki. Misljenja sam da ne mozemo da se sastavimo od kako je on otisao. Inace, navijac Cz.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Sun Jun 11, 2017 10:40 pm

Да сте паметни као што нисте да не идете више на утакмице репрезентације све док не ураде нешто на првенствима, дакле сам пласман није довољан, ја не знам чему се ви задовољавате каквом том игром, каквим буђењем орлова?! Они оволико људи и овакву подршку не заслужују.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Sun Jun 11, 2017 10:45 pm

PAO šampion Grčke, navijači OLY prekidali meč

Image
:mrgreen:
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Sun Jun 11, 2017 10:52 pm

govna iz Pireja


Image

kakva slika :lol: :lol:


i bonus

Velšani, divni ljudi

Image

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Sun Jun 11, 2017 11:08 pm

DRINK wrote:Да сте паметни као што нисте да не идете више на утакмице репрезентације све док не ураде нешто на првенствима, дакле сам пласман није довољан, ја не знам чему се ви задовољавате каквом том игром, каквим буђењем орлова?! Они оволико људи и овакву подршку не заслужују.


TO MOZda iz perspektive kao mi smo neki faktor u fudbalu ali posto smo levo jaje jako dugo ovo zasluzuje svaku podrsku, bez ikakve lazne nade da ce nasi fudbaleri napraviti ikakav veci uspeh od samog plasmana.sa druge strane ne igraju stranci crnci brazilci vec je svaki gol samo nas i zato zasluzuju podrsku uvek kada god igraju .*o tvojoj logici ne bi trebalo navijati ni za nase klubove dok ne osvoje ligu sampiona i evrope a i u tu je najveci moguci uspeh plasman u grupu.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sun Jun 11, 2017 11:09 pm

Čekaj, da li je moguće da je njih neko napao? Ljudi koji dođu u tvoju zemlju, daju krv, humanitarnu pomoć...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zrno » Sun Jun 11, 2017 11:16 pm

axkontra wrote:
DRINK wrote:Да сте паметни као што нисте да не идете више на утакмице репрезентације све док не ураде нешто на првенствима, дакле сам пласман није довољан, ја не знам чему се ви задовољавате каквом том игром, каквим буђењем орлова?! Они оволико људи и овакву подршку не заслужују.


TO MOZda iz perspektive kao mi smo neki faktor u fudbalu ali posto smo levo jaje jako dugo ovo zasluzuje svaku podrsku, bez ikakve lazne nade da ce nasi fudbaleri napraviti ikakav veci uspeh od samog plasmana.sa druge strane ne igraju stranci crnci brazilci vec je svaki gol samo nas i zato zasluzuju podrsku uvek kada god igraju .*o tvojoj logici ne bi trebalo navijati ni za nase klubove dok ne osvoje ligu sampiona i evrope a i u tu je najveci moguci uspeh plasman u grupu.


1.поређење са клубовима је бабе и жабе
2.свима смета намештање, људи у савезу, а онда дође маса да подржи репрезентацију уместо ту где једино може да се каже шта се мисли о стању фудбала, јбг жртва је светско ал са друге стране не вређаш своју памет кад ти час смета крађа и смрадови, а час дајеш подршку.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Sun Jun 11, 2017 11:22 pm

О том поређењу си већ добио одговорм а што се тиче моје логике, она иде овако: Цела ова пажња, паре, људи, маркетинг... итд итд све то они не заслужују, једноставно. Заслужују кошаркашице, млади фудбалери, кошаркаши, ватерполисти, одбојклаши и сви они који ће уз доста горе услове да гину за свој репрезентативни дрес, ови не знам којом том игром и залагањем показују?
Плус што је зрно написао ово око савеза и лопова који су нам у фудбалу и политике, али у то нећу да залазим, јер многе групе имају интерес од тог истог савеза и људи у њему, тако да је то сулудо причати било коме.

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Sun Jun 11, 2017 11:24 pm

Zato sto zvezda nie uspela da uzme namesteno prvenstvo. ne treba doci sa reprezentacijom na prvenstvo sveta gde ne mogu da se igraju namestene utakmice i gde mozes da pokazes tacno onoliko koliko vredi tim ili sloga tima.Apsolutno me zabole za super ligu bez problema bi prihvatio gasenje vecitih rivala ili slanje u beton ligu.Kada gledam reprezentaciju ne razmisljam o kokezi karadzicu ili bilo cemu a ti ako razmisljas ti bojkotuj do mile volje.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bunt » Sun Jun 11, 2017 11:27 pm

Video sam da je bar jedna zastava vraćena Velšanima.

1989

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zrno » Sun Jun 11, 2017 11:39 pm

Чуј вечити, остали клубови као не намештају и сви у савезу гласају исто, сем рада последњи пут.
Поента је не вређати сопствену интелигенцију и зарад ничег давати подршку истим тим људима, а пун стадион је та подршка.
Тако да гледај репку до миле воље и не размишљај о Кокези, а сутра пљуј јер се намешта, жали се на њиве и уживај у фудбалу са осталик 150 душа на стадиону.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby kocka » Mon Jun 12, 2017 12:03 am

Пратити репрезентацију у квалификацијама у којима учествује и екипа која носи име косово је бесмислица.

О играчима који у србију дођу да виде фамилију и појебу неку сплаварку је глупо и говорити. Па њима се првима јебе и за репрезентацију и за све.

Него поента је у вашару, дође се и види се београд, нови сад или где се већ игра, налију се људи пива, дупе мало види пута, ако падне још неко путешествије по европи лудило. О каквој подршци причамо, вашар где се скупи кусо и репато, од четника са кокардама до батица са вулвузелама :lol: Па се онда три пута скандира србија - србија док коларову шишти лево јаје.

Бесмислица тотална, али ко воли, нек изволи :)

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Mon Jun 12, 2017 12:17 am

Први нисам био због посла,али свакако да треба подржавати репрезентацију. Па ако треба подржавати само успешне слободно навијајте за шпанију или швабе. Какве везе има толе,кокеза,ово је србија. Они нису репрезентација. Као што терзић није звезда, или директор партизана није партизан. Не треба подржавати A тим,а треба клинце,па и они су под фсс који мешетари
Choose Life

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Mon Jun 12, 2017 1:31 am

DRINK wrote: Заслужују кошаркашице, млади фудбалери, кошаркаши, ватерполисти, одбојклаши

Јел ти брани неко да идеш на одбојку, младе кошаркашице и кошаркаше, и теквондо? Што се мене тиче све то би мењао за једно полуфинале СП у фудбалу.



МИТАР ЈЕ НА ВАТРИ!!!
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Mon Jun 12, 2017 1:33 am

Bunt wrote:Video sam da je bar jedna zastava vraćena Velšanima.

1989

Dve su vraćene koliko sam mogao da vidim, sada da li je neko iz mase ili spektori u civilu ko će ga znati.
Jebiga, masa se iznervirala zbog penala jer skoro nikome nije bilo jasno na stadionu zašto je sviran penal, ali opet ne vidim razlog za napadanje običnog sveta, a ni navijačkog kada su eto što tek sada čujem davali krv i pomoć. Mada kakvih je glava bilo na stadionu ni ne čudi. Već na pola naše himne narod krenuo da lupa reči, pevaju nešto osmo, aplauz na 3/4 himne kontaju gotovo... ma užas.
Sa druge strane, koliko sam mogao da vidim ekipa iz RS, popalili i par baklji posle gola, TB, Liman, i još par ekipa.
Sve u svemu mešano meso na stadionu.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Jun 12, 2017 1:48 am

protestujem, prvi put se zastava Srbije sa natpisom "Kozarska Dubica" nije videla u prenosu

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Mon Jun 12, 2017 8:57 am

Puna "Marakana" je bila preveliki vetar u leđa i možda nas je to malo omelo. Ostala je žal i zbog navijača i nadam se da ćemo uspeti da im vratimo za ovu podršku. Nikada nismo igrali u ovakvoj atmosferi, pod ovakvim pritiskom - poručio je kapiten Srbije



:lol:

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Mon Jun 12, 2017 9:05 am

prcko wrote:
Puna "Marakana" je bila preveliki vetar u leđa i možda nas je to malo omelo. Ostala je žal i zbog navijača i nadam se da ćemo uspeti da im vratimo za ovu podršku. Nikada nismo igrali u ovakvoj atmosferi, pod ovakvim pritiskom - poručio je kapiten Srbije



:lol:


Хахах, буквално сам се ваљао од смеха док је давао ову изјаву. Преладили се од ветра, у леђима их уватило :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests