Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Etaoin » Sat Feb 11, 2017 8:10 pm

Енглези су просто експлодирали када их је преузео Еди Џонс. Ова данас победа је заиста феноменална узимајући у обзир колико играча им је повређено. Ове године ће бити заиста сјајна турнеја Британских и Ирских Лавова, имају фине шансе да добију Нови Зеланд.

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Opie » Sat Feb 11, 2017 8:18 pm

U drugim vestima, jadan Stojke primi 5 komada danas od toga tri gola koje je primio U izboru za najlepsi gol Dana na ostrvu.
ex-Pop Djujic

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Sat Feb 11, 2017 11:43 pm

Није бранио он. Иначе после оне утакмице када је сјебао 2 гола од тад не брани.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Avanti ragazzi » Sun Feb 12, 2017 9:54 am

Репрезентативни први голман који годинама нема утакмица у ногама. Џаба искуство и све, сем почетних 10ак утакмица, човек није први избор у јебеном Форесту који тавори у доњем делу табеле. Идеалан тренутак је да се замени, имамо два талентована голмана за наредних 10 и кусур година.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Sun Feb 12, 2017 9:57 am

Rođaci wrote:http://www.b92.net/sport/vaterpolo/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&dd=11&nav_id=1229688

finansiski, internacijonalni, buđet, Srpski, ne plaćanje


ciganska posla...

Odlicno su napisali ovo u tacki 1 da su mali klub i da smo ih mi ugasili(samo sto smo ih mi ugasili rezultatski naravno),zbog tih stvari,ovo mi je do sada njihovo omiljenje saopstenje :D
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Вини Џонс » Sun Feb 12, 2017 10:15 am

Grobar do groba wrote:
Rođaci wrote:http://www.b92.net/sport/vaterpolo/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&dd=11&nav_id=1229688

finansiski, internacijonalni, buđet, Srpski, ne plaćanje


ciganska posla...

Odlicno su napisali ovo u tacki 1 da su mali klub i da smo ih mi ugasili(samo sto smo ih mi ugasili rezultatski naravno),zbog tih stvari,ovo mi je do sada njihovo omiljenje saopstenje :D

Ako si se zabavio i nasmejao. Sada probaj da zamisliš kako je lepo kada iz nedelje u nedelju čitaš kako svi rade na gašenju i uništenju kluba institucije.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Sun Feb 12, 2017 11:38 am

Jokara opet prska.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Sun Feb 12, 2017 1:10 pm

I sam Sapic je pricao da je morao da igra za VKP ako je hteo u rep.

Inace jebo vas Sostar da vas jebo!!!!!!

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Opie » Sun Feb 12, 2017 5:21 pm

Nije Jokic bas prskao sinoc ,ali je odigrao lagano I ostvario lagani dabl -dabl .Igra sa takvom lakocom ,I igra old school kosarku I izgleda kao da je rodjen za ovo sad ,za ovaj NBA I zaista ne vidim razlog zasto on ne bi bio velika NBA Zvezda veca of Nowitzkog .Zamisli to!!???Da imamo super zvezdu u NBA ,kao jedna mala zemlja sa velikom kosarkasom istorijom ,bilo bi zaista prelepo .Teo je Zvezda u Evropi ,Jokic u najboljoj ligi sveta !!! Ima mana u njegovoj igri,to se najbolje videlo sinoc .Okrenuo ga King James jedared ili dva puta,ali to je sasvim normalno ipak je Lebron sa druge planete,ali tako se uci.Pustio je nekoliko trojki sinoc jer nije bio dovoljno brz da stigne da pokrije I ima jos nekih malih mana ali on ima samo 21 godinu !!!???Da li je moguce da samo ima 21 godinu!!??Igra sa svih pozicija ali mislim da nije klasican centar ,ali opet mu to odgovara.Postao je lider tima a da nije to ocekivao.Svaki napad ide preko njega ,90% uspesnih realizacija ka dgod on igra I doda loptu .Jedini igrac u celoj NBA koji je kao on je Gasol iz Memphisa .Mislim da je Gasol 2008 dosao u Memphis ,a 2009 je uspeo da upadne u NBA All-Rookie Second Team, a Jokic ove godine igra u NBA All-Rookie First Team .Gasol je bio 48 pik mislim, a Jokic je valjda bio 45.Zaista mislim da su njih dvojica isti tip igraca ali da Jokic moze da bude veca Zvezda od njega, I takodje mislim da njih dvojica su unikatni u NBA ligi I da nema igrtaca kao sto su njih dva.Gasol je vec 10 godina mislim u Grizlijima I Jokara moze lagano da igra 10 godina u Denveru samo da ne ode u neki tim gde ce dodavati lopte tipa Golden State ,vec moze da ostane ovde I da postane legenda .Odgovara mu kako Denver igra,jer ljudi trce non stop ,coast to coast I touchdown pasovi ,igraju sa dosta brzine .Ruku na srce ,nemaju 3 startera u ovom trenutku zbog povreda,ali mislim da kad se oni vrate I dalje ce Im trebati taj jedan pojedinac ,dobar atleta I mislim da ce biti nekih trejdova I da ce dati 3 igraca za jednog dobrog .Jokic da je najveca moguca grobarcina ,boleo bi me rac.Srbin je I potecijalna legenda ,I zaista mu zelim najbolju mogucu karijeru .

Sinoc mi se malo vratila vera u Amere.Gledao sam uporedo sa Nagetsima I Oklahoma-GSW ,I stvarno su navijaci maltretirali Duranta . :D Mislim da je izgubio strpljenje dva tri puta .Ono sto me zbunjuje of uvek je njegova gradja,izgleda kao da je retadiran ,kao karikatura ali ima neke neverovatne sposobnosti .
ex-Pop Djujic

rikelme
Posts: 10
Joined: Fri Mar 11, 2016 2:59 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby rikelme » Sun Feb 12, 2017 8:10 pm

upravo suprotno...sa jokicem umesto paculije, golden stejt bi imao 82:0,a odlicno bi se uklopio i u gregov sistem u san antoniju

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Avanti ragazzi » Mon Feb 13, 2017 1:08 am

Једно је сигурно - у Греговом систему не би имао овакве резултате и статистику. Индивидуално говорећи.
Мало јачи тим би му легао, неки Торонто на пример или евентуално Индијана, ако су уопште у стању да и даље конкуришу озбиљно за врх истока.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Mon Feb 13, 2017 9:02 am

Вини Џонс wrote:
Grobar do groba wrote:
Rođaci wrote:http://www.b92.net/sport/vaterpolo/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&dd=11&nav_id=1229688

finansiski, internacijonalni, buđet, Srpski, ne plaćanje


ciganska posla...

Odlicno su napisali ovo u tacki 1 da su mali klub i da smo ih mi ugasili(samo sto smo ih mi ugasili rezultatski naravno),zbog tih stvari,ovo mi je do sada njihovo omiljenje saopstenje :D

Ako si se zabavio i nasmejao. Sada probaj da zamisliš kako je lepo kada iz nedelje u nedelju čitaš kako svi rade na gašenju i uništenju kluba institucije.

Pa to i rade nama,za razliku od vas.Pogledaj samo realno stanje i uslove kakve imamo,pa ce ti sve biti jasno.A to sto vi premestate klubove po gradovima,menjate imena,grbove itd itd,to je vec normalna stvar u ovoj drzavi postala.

PS. Svaka cast za Zikija i Viktora,veliki uspeh,pritom su na turniru izbacili dva dosta zajebana dubla.https://www.mozzartsport.com/vesti/zimo ... iju/159127
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
BTS
Posts: 197
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:09 am

Re: RE: Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby BTS » Mon Feb 13, 2017 9:09 am

Kibiców wrote:I sam Sapic je pricao da je morao da igra za VKP ako je hteo u rep.

Inace jebo vas Sostar da vas jebo!!!!!!

O tome su pričali i Prle, Radjen i Filipović, one godine kad su se vratili u Srbiju.

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока

Antikvaran
Posts: 107
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:16 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Antikvaran » Tue Feb 14, 2017 4:11 am

Денвер-Голден стејт, на полувремену 79:54! Сад, за оне који НБА гледају као неки циркус где се не игра одбрана и играју "разноразни Јокићи" :lol: податак да су Нагетси шутирали тројке 16-23, против шампиона, који их баш и не пушта у одбрани.

Јокић Разни накупио скокова, мало кошева, асистенција (од којих једна са коша на кош)... Класа, само да га повреде заобиђу и може се прогласити најбољим нашим играчем свих времена за пар година.

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ZoranKalezic » Tue Feb 14, 2017 5:15 am

Jokara,tripl dabl! 17 poena,12 asistencija,21 skok i 2 ukradene.......razbili su golden state
Чије овце тога и планина

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Tue Feb 14, 2017 5:22 am

24 trojke na kraju za denver
koliko pametno i nesebično igra jokić - obožavam ga gledati, mislim da nisam propustio 2 tekme denvera ove sezone otkako je jokić starter

spominje se miloš teo u denveru nešto, al' vjerovatno je to neozbiljno za sad
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby vinjakboy » Tue Feb 14, 2017 5:35 am

Не знам је ли претерано рећи, с обзиром на то да није освојио титулу попут Стојаковића или Кукоча (додуше, освојио ју је и Миличић :D ), али мислим да је Јокић најбољи играч икада са ових простора у НБА. Зверина, дај Боже само да га не задеси нека глупа повреда...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Feb 14, 2017 6:00 am

šta radi ovaj klinac?????

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Ђексара » Tue Feb 14, 2017 6:58 am

Image

CrazySupporter
Posts: 38
Joined: Sun Jan 31, 2016 3:35 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby CrazySupporter » Tue Feb 14, 2017 7:37 am

Sto bolje igra sve manje cemo ga gledati u reprezentaciji...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests