Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Krajisnik
Posts: 43
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:05 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Krajisnik » Fri Feb 03, 2017 7:05 pm


User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Sat Feb 04, 2017 8:50 am

Brdja wrote:Nemam ja šta da se ubeđujem sa tobom, nije on meni iz oka ispao pa da ga ja sad tu nešto branim. Njegova karijera govori sama za sebe. Mislim da ima više osvojenih turnira od Đokovića ali to nisam baš siguran, ne zanima me baš toliko da sad tražim po netu. Bez sumnje svi oni pa i Đoković koriste razne supstance da im pomognu oko treninga i utakmice ali to ne znači da su dopingovani. Postoje sasvim legalne supstance koje se koriste u te svrhe. To oko njegove pauze možemo samo da nagađamo i ti i ja, pristrasno ili ne, ali to se nikad neće saznati ili ćemo saznati jedino ako neko od njih izađe i kaže konkretno.

Djokovic se nikada nije dopingovao,nemoj da poredis njih dvojicu ni u cemu,a pogotovo ne u u uzimanju supstanci.Jer da jeste prvi bi najebao kao srbin od te ATP mafije.Troicki je najbolji primer oko mojih tvrdnji.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby vinjakboy » Sat Feb 04, 2017 10:07 am

Јокић се врати после повреде и одмах убоде трипл - дабл. :shock: Каква ће оно зверина од играча да буде, само ако га буду заобишле повреде, ето нама Дирка Новицког у српском издању...

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Sat Feb 04, 2017 10:54 am

dirk nikada nije bio tako dobar dodavač :) mora jokic da popravi odbranu i to dosta,ali sa takvim talentom ce uvek imati mesta u nba
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Sat Feb 04, 2017 11:19 am

evo ga Jokin tripl dabl
https://www.youtube.com/watch?v=pUVBpz6c_8s&feature=youtu.be

ne umem da postavim link, ranije bilo da se skloni samo S posle HTTP, ali vise ni to ne pomaze.

grobar do groba sad vec ocigledno troluje, dobar decko.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Sat Feb 04, 2017 11:22 am

treba da obrišeš i s i &i sve do kraja

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sat Feb 04, 2017 11:36 am

Grobar do groba wrote:
Brdja wrote:Nemam ja šta da se ubeđujem sa tobom, nije on meni iz oka ispao pa da ga ja sad tu nešto branim. Njegova karijera govori sama za sebe. Mislim da ima više osvojenih turnira od Đokovića ali to nisam baš siguran, ne zanima me baš toliko da sad tražim po netu. Bez sumnje svi oni pa i Đoković koriste razne supstance da im pomognu oko treninga i utakmice ali to ne znači da su dopingovani. Postoje sasvim legalne supstance koje se koriste u te svrhe. To oko njegove pauze možemo samo da nagađamo i ti i ja, pristrasno ili ne, ali to se nikad neće saznati ili ćemo saznati jedino ako neko od njih izađe i kaže konkretno.

Djokovic se nikada nije dopingovao,nemoj da poredis njih dvojicu ni u cemu,a pogotovo ne u u uzimanju supstanci.Jer da jeste prvi bi najebao kao srbin od te ATP mafije.Troicki je najbolji primer oko mojih tvrdnji.

SVAKI ozbiljni sportista koristi DOZVOLJENE supstance pa i Djokovic. To NIJE doping. A ti i dalje stvaraj idealnu sliku Noleta, borca protiv zapada, koji je jadan jedini van svega toga i svu energiju dobija od sunca. A u pravu si da ne mogu puno da ih uporedjujem posto Nadal za razliku od Djokovica placa porez u svojoj zemlji.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby vinjakboy » Sat Feb 04, 2017 12:25 pm

pertla wrote:dirk nikada nije bio tako dobar dodavač :) mora jokic da popravi odbranu i to dosta,ali sa takvim talentom ce uvek imati mesta u nba


Добар сам коментар прочитао на тему упоређивања Јокића са бековима који пакују по 10+ асистенција. Каже лик како су две трећине тих додавања спот - ап ситуације, где шутер само стоји на својој позицији и чека лопту, док је код Јокића скоро све чиста креација, као Теодосић, само из птичије перспективе 8-) . А одбрана ће доћи кад се буде мало дефинисао и аутоматизовао покрете, за сад више делује као да игра баскет :D

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Sun Feb 05, 2017 8:52 am

Brdja wrote:
Grobar do groba wrote:
Brdja wrote:Nemam ja šta da se ubeđujem sa tobom, nije on meni iz oka ispao pa da ga ja sad tu nešto branim. Njegova karijera govori sama za sebe. Mislim da ima više osvojenih turnira od Đokovića ali to nisam baš siguran, ne zanima me baš toliko da sad tražim po netu. Bez sumnje svi oni pa i Đoković koriste razne supstance da im pomognu oko treninga i utakmice ali to ne znači da su dopingovani. Postoje sasvim legalne supstance koje se koriste u te svrhe. To oko njegove pauze možemo samo da nagađamo i ti i ja, pristrasno ili ne, ali to se nikad neće saznati ili ćemo saznati jedino ako neko od njih izađe i kaže konkretno.

Djokovic se nikada nije dopingovao,nemoj da poredis njih dvojicu ni u cemu,a pogotovo ne u u uzimanju supstanci.Jer da jeste prvi bi najebao kao srbin od te ATP mafije.Troicki je najbolji primer oko mojih tvrdnji.

SVAKI ozbiljni sportista koristi DOZVOLJENE supstance pa i Djokovic. To NIJE doping. A ti i dalje stvaraj idealnu sliku Noleta, borca protiv zapada, koji je jadan jedini van svega toga i svu energiju dobija od sunca. A u pravu si da ne mogu puno da ih uporedjujem posto Nadal za razliku od Djokovica placa porez u svojoj zemlji.

Upravo tako,DOZVOLJENE,a Nadal je koristio NEDOZVOLJENE,e u tome je razlika.Pritom Nadal nije ni sportista,a kamoli vrhunski sportista.Novak se ne bori protiv zapada,on se bori za sebe i povremeno za Srbiju,ali se zapad svim silama bori protiv njega i na svim frontovima,i na sve nacine pokusavaju da ga uniste.To sto se poreza tice vec sam sto puta pojasnio,ne pada mi na pamet da o tome opet pisem.Ko ima i 2gr mozga zna koliki je tezak debilizam prozivati Noleta oko poreza.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby SAO_Zeljin » Sun Feb 05, 2017 9:26 am

A odakle tebi to da je taj Nadal koristio nedozvoljene supstance i ako jeste ko to njega stiti i zasto?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Sun Feb 05, 2017 9:35 am

piše u Informeru

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sun Feb 05, 2017 9:53 am

Ali zašto se dopingovao ako nije sportista? Možeš ti njega da ne voliš ali reći da nije sportista je čist debilizam. Ali pošto nikako da ukapiraš da je to za porez čista zajebancija onda me ni ne čudi što možeš da lupiš tako nešto. Nije ni čudo što su te ovde skoro pitali koliko imaš godina jer definitivno imaš razmišljanje deteta.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Sun Feb 05, 2017 10:01 pm

Poseban krug pakla za debile koji se raspravljaju u komentarima nekih objava na fb itd... Nebitno koju stranu zastupaju.
Opet na forumu rasprave su drugačije treba mala informaticka pismenost da bi se doslo do nekog foruma i moze se dosta toga korisnog pročitat. Malo sam mozda posao u off ali me priča o Novaku navela da ovo napisem. Tipa na vijest "Novak nece igrati do marta" nadju se komentari tipa:
"Baci reket"
"ne brukaj se"
"bices opet najbolji majstore"...
Dakle iz toga se moze zaključiti da je 3/4 ljudi na Balkanu retardirano i dokono :D. Sto dalje objasnjava zasto se ne ovim prostorima lose zivi. Odje su ljudi goveda i nista ne rade :D

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby kopriva » Mon Feb 06, 2017 2:10 am

Grobar do groba wrote:
Brdja wrote:Nemam ja šta da se ubeđujem sa tobom, nije on meni iz oka ispao pa da ga ja sad tu nešto branim. Njegova karijera govori sama za sebe. Mislim da ima više osvojenih turnira od Đokovića ali to nisam baš siguran, ne zanima me baš toliko da sad tražim po netu. Bez sumnje svi oni pa i Đoković koriste razne supstance da im pomognu oko treninga i utakmice ali to ne znači da su dopingovani. Postoje sasvim legalne supstance koje se koriste u te svrhe. To oko njegove pauze možemo samo da nagađamo i ti i ja, pristrasno ili ne, ali to se nikad neće saznati ili ćemo saznati jedino ako neko od njih izađe i kaže konkretno.

Djokovic se nikada nije dopingovao,nemoj da poredis njih dvojicu ni u cemu,a pogotovo ne u u uzimanju supstanci.Jer da jeste prvi bi najebao kao srbin od te ATP mafije.Troicki je najbolji primer oko mojih tvrdnji.


Tebra, Troicki se nije odazvao doping kontroli, zna se koja je posledica toga. I sam Novak je to potvrdio.

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ZoranKalezic » Mon Feb 06, 2017 2:16 am

troicki je sibo pajdo u silerovoj
Чије овце тога и планина

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Avanti ragazzi » Mon Feb 06, 2017 2:57 am

Какав распад офанзивне линије Њу Ингланда... Нема ко да ухвати употребљив пас, трчање нула.

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Србохолик » Mon Feb 06, 2017 4:20 am

Али зато последња четвртина лудница, последњи напад као на филму. Продужеци први пут у историји финала :shock:

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Србохолик » Mon Feb 06, 2017 4:29 am

И ладно га освојише.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Avanti ragazzi » Mon Feb 06, 2017 4:55 am

Еделман преокренуо. Присуствовали смо вероватно најбољем Суперболу у историји. Уједно први који је ишао у продужетак. Нестварно, заиста. Еее Жизел, Жизел...

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Tilt » Mon Feb 06, 2017 8:30 am

A ja ostavih na poluvremenu, reko bolje da uhvatim malo sna pred posao... Izneverovo kad sam video rezultat


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 4 guests