Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby навијај » Thu Jan 19, 2017 12:46 am

Нек консултују Човића он је мајстор за забаву, погледајте било коју текму ККЦЗ

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Thu Jan 19, 2017 3:22 am

:lol:

sjajno je što jokić dobija sve više pažnje, sve je više marketinški ispraćen, sve ga više komentatori spominju, pričaju o njemu, superstar igrači ga komentarišu poslije utakmice i sl. sjećam se prošle sezone kad prespavam tekmu ujutru tražim na yt nikola jokic highlights i bila je borba mislim samo je 1 kanal pratio, a sada imate bar 10 editovanih snimaka jokićevih poena svako veče + najbolji potezi na nba.com, na bleacher reportu itd.
samo da nastavi ovako igrati, dogodine na allstaru, a biće sigurno među najboljim igračima lige na svojoj poziciji
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Thu Jan 19, 2017 9:22 am

E nolo nabijem te na kurac

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Jan 19, 2017 9:26 am

ko ga jebe,sam je kriv.poceo covek da pase travu i da grli drvece iz cista mira.lagano je mogao da postane najbolji svih vremena,ali njemu draze da slusa zenu i da zivi "zdravo".
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Jan 19, 2017 9:39 am

eto mu sad kuhinja Maje Volk i nekakav Pepe

žena ga upropasti

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Thu Jan 19, 2017 10:17 am

Пишај по Италији, Муслину итд... Јуве даје 25 милки ја мислим да је мало, јер ово није нормално колико му каријера иде узлазном путањом и колико моћно делује на терену, плус је добар дечко и лепо васпитан није индијанац.




Реал М- Селта 1:2, похапсио Радоја, али јбг бољи је Гудељ :D

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ZoranKalezic » Thu Jan 19, 2017 3:51 pm

Kako mi idete na kurac svi vi dezurni kriticari...sad ste svi vi nutricionisti kurci palci
Чије овце тога и планина

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Thu Jan 19, 2017 4:05 pm

Umeš li ti sirotinjo igrat' joge
Choose Life

ubica kit
Posts: 33
Joined: Thu Mar 10, 2016 9:58 pm

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ubica kit » Thu Jan 19, 2017 4:46 pm

Casual 1989 wrote:Пишај по Италији, Муслину итд... Јуве даје 25 милки ја мислим да је мало, јер ово није нормално колико му каријера иде узлазном путањом и колико моћно делује на терену, плус је добар дечко и лепо васпитан није индијанац.




Реал М- Селта 1:2, похапсио Радоја, али јбг бољи је Гудељ :D

Čovek je sam napustio reprezentaciju. Rekao da mu ne odgovara taktika i mesto na kojem igra i trazio da pali

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Jan 19, 2017 5:06 pm

ZoranKalezic wrote:Kako mi idete na kurac svi vi dezurni kriticari...sad ste svi vi nutricionisti kurci palci


nisam nutricionista ali razmisljam logicno.karijera sportiste ne traje vecno,u njegovom slucaju do 35. godine maksimalno,iako je i to nategnuto s obzirom kakav stil tenisa gaji.nasao je model u kom je savrseno funkcionisao,izbacio gluten picke materine,dobio dete i dva kera,i bio ubedljivo najboji na svetu.umesto da je nastavio da gura on uvodi neki zdrav zivot(kao da je pre toga nezdravo ziveo), maju volk i ovog gurua i slicna sranja.majstore igraj dok te noge nose pa se posle tenisa navuci na dop i peglaj u bulju ako ti je to trip.imao je strasnu sansu da mozda ode i do 20 gs trofeja,mada,ruku na srce i ovako ima neverovatnu karijeru makar nista ne osvojio vise
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ZoranKalezic » Thu Jan 19, 2017 5:25 pm

pa da li je pogresio ili nije,njegova stvar...kako god treba mu uvek dati podrsku jer po mnogo cemu to zasluzuje...ali mi Srbi smo cudan narod...kada nekome ide onda ga dizemo u nebesa,a cim dodje neuspeh bilo kakve prirode odma pljujemo...
Чије овце тога и планина

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Thu Jan 19, 2017 5:52 pm

Ima on i sad sansu da osvoji 20gs ali ako promijeni neke stvari koje mu očigledno ne donose dobro u teniskom smislu. Da se razumijemo iznervira me svaki njegov poraz, jbg nas je, nikad vise tenisera odavde necemo imat kao sto je on. Svaka cast njemu sto se mene tice dosta mi je te sportske radosti donio, jer malom napacenom coeku koji zivi na ovim prostorima ostaje samo da se raduje sportskim uspjesima svojih miljenika :D

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Thu Jan 19, 2017 6:10 pm

Daj bre Zoki kakvo ti je to razmisljanje? Kao sto se komentarisu taktike sportskih meceva i igraci, tako se komentarise i on. Ne vidim razlog zasto bi on bio nesto drugaciji ili poseban. U principu se vise interesujem za moldavsku trecu ligu u rukometu nego za tenis i nikad nisam ni njega ni bilo kog drugog tenisera dizao u nebesa (onda valjda ne spadam u onaj deo Srba koji su cudni pa mogu da ga pljujem... doduse, po onim komentarima sa teme vesti nisam ni Srbin jer me zabole da ratujem za bilo koji deo ove ili bilo koje druge zemlje). Jel da ga ne pljujemo ni za reprezentaciju? Drzao moralne pridike svima u selu na Olimpijadi, kao on jedini ide da trenira dok se oni zezaju. Na kraju svi pokazase vise od njega. S tim sto ono "losa sreca" moze da okaci macku o rep. Kurcobolja se to zove. Oduzih ja Zoki, ne zameri... sta sam hteo da kazem... a da, picka je jer ne placa porez u Srbiji...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Thu Jan 19, 2017 8:02 pm

ubica kit wrote:
Casual 1989 wrote:Пишај по Италији, Муслину итд... Јуве даје 25 милки ја мислим да је мало, јер ово није нормално колико му каријера иде узлазном путањом и колико моћно делује на терену, плус је добар дечко и лепо васпитан није индијанац.




Реал М- Селта 1:2, похапсио Радоја, али јбг бољи је Гудељ :D

Čovek je sam napustio reprezentaciju. Rekao da mu ne odgovara taktika i mesto na kojem igra i trazio da pali


Sergej Milinković-Savić je velika budućnost našeg fudbala, dobro je radio tokom ovih priprema, ali sistem u kome mi igramo jednostavno njemu ne odgovara i prednost trenutno imaju drugi igrači. Dogovorili smo se da se vrati u klub, a naravno pratićemo njegove partije, jer poseduje veliki talenat - rekao je Muslin, a prenosi sajt FSS.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Jan 19, 2017 8:03 pm

budaletina
zove neke bogalje, a ne igraju mu Ljajić i Sergej

jebo ga Katai El Tragiko

Druidid
Posts: 224
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Druidid » Thu Jan 19, 2017 11:36 pm

Sto se tice placanja poreza, ok Novak ga placa Monaku, ali me zanima da li se zna gde ga placaju ostali nasi sportisti koji zgrcu milione. Kako to funkcionise u timskim sportovima, npr nasi fudbaleri, kosarkasi po evropi i svetu (kod nas da i ne pitam, verovatno se sve na ruke isplacuje), a kako u individualnim sportovima, npr ostali teniseri gde placaju porez gde Ivana Spanovic placa itd.
Ne pitam ovo da bih sad nesto branio Novaka, u principu me zabole gde placa porez, jer ga prvi ja ne placam na svoju zaradu pa nemam onda ni pravo nesto da se zalim. Nego me cisto zanima kako to kod ostalih funkcionise.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Fri Jan 20, 2017 6:19 am

Jokic 35 poena...
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Fri Jan 20, 2017 8:34 am

луууууууууууууууд
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Fri Jan 20, 2017 2:40 pm

Тај исти Ђоковић је дао Србији у парама (пошто ми Срби све гледамо кроз паре) кроз разне хуманитарне акције и донације више него што ће 90% нас кроз порез иакда да да и глупо је да се иде на ту карту.

Јокић се јави.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Fri Jan 20, 2017 9:08 pm

Ali najjace je sto ste se uhvatili za jedini deo teksta koji je bio zajebancija.
Prosecan navijac Djokovica i prosecan glasac Vucica, znak jednakosti. :mrgreen:
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests