Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Sun Jan 15, 2017 10:35 pm

Ako moze recept kako to da se vrati Kosmet a i da ne bude rata da napise neko?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jan 15, 2017 10:36 pm

pre toga može i recept kako mi možemo da dobijemo taj rat

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Sun Jan 15, 2017 10:49 pm

Je li gledao neko komediju na pinku? Sakupili su strava ekipicu, vodja, Maric i zenanatolobista.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 15, 2017 11:01 pm

Барем је потврђено да ради за запад а да је Милићка директно под његовом контролом. Она му набацивала шта треба, он штитио оне који су његови, нападао друге, и смејао се људима у лице.

навијај wrote:Ako moze recept kako to da se vrati Kosmet a i da ne bude rata da napise neko?

Rođaci wrote:pre toga može i recept kako mi možemo da dobijemo taj rat


Можете ли ви мени да објасните како смо ми 2013 изгубили север КиМ који смо држали? Одакле се појавио росу на Јарињу? Тамо није било никакве албанске полиције, покушали су па су били најурени.
Је л ће пут у еу да буде и са предајом РС? Ако може север КиМ што не и РС? Све за еу.
Иначе мени је супер како се различите опције као се као мрзе врло брзо сложе. Додуше, Савамала је већ проблем. Али КиМ, РС ту наступа јединство.
Last edited by Nexon on Sun Jan 15, 2017 11:05 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jan 15, 2017 11:04 pm

tako što nije bilo Boleta Obradovića, al sad smo s njim bezbedni

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Вести

Postby fedayn82 » Sun Jan 15, 2017 11:07 pm

Rođaci wrote:pre toga može i recept kako mi možemo da dobijemo taj rat


Pa kako kako? Pa pusta se Legija iz zatvora, okuplja Jso i za 48h Kosovo je nase, tako bar kazu....
Ниси храбар као Јагода!

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 15, 2017 11:10 pm

Rođaci wrote:tako što nije bilo Boleta Obradovića, al sad smo s njim bezbedni


Очекивано. Нема одговора. А сви знамо одговор-издано је да би Вучић добио власт, за Савамалу, нема љутиш. Лепо је што га подржаваш а глумиш неко лудило.
По чему се ти и твоја опција суштински разликују од Вучића? Ви сте исти, питање је само ко ће да краде док иде према еу. Око тога се ви спорите.
Ви сте за Брислеске споразуме-издају севера КиМ
За параде,
За улазаак у еу
За ММФ и Светску банку
...
Исто оно што су спроводили они жити пред који се сада кандидују и глуме лудило. Како нам је само супер.
Где се ви разликујете у односу на Вучића? Ти си бивши лдп који гласа сада за дјб, ево реци мени неуком.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jan 15, 2017 11:27 pm

bivši dss koji je glasao za djb, da budemo precizni

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sun Jan 15, 2017 11:39 pm

то питање око враћања космета сам поставио давно, али сам желео да чујем реалне одговоре. значи не одговори типа, путин ће да баци атомску бомбу на тирану и онда ми јебемо кеву. рат није реална опција...бар не док неки баја, изнад свих ових за које се трипују људи да су најјачи људи на свету, не каже "ај' рат!".

наравно, одговора није било.

рођо, мени су за ботовање за изборе обећали рио маре инсалитисимо (ја изабрао са мексичком салатом), види јави се тамо...да не остављаш коментаре за џ :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Sun Jan 15, 2017 11:53 pm

Nikola Jokic #NBAVote

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Jan 16, 2017 12:03 am

Rođaci wrote:bivši dss koji je glasao za djb, da budemo precizni


Дакле, 2008 си гласао за опцију која је била за опстанак КиМ у саставу Србије, најтврђа, а сада си напрасно схватио да то није могуће.
Верујем ти, а и сећам се шта си писао. Мада знам зашто то пишеш.
Лепо је видети како се лепо слажете наводно противници. Нема између вас разлике.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вести

Postby B.Centrale » Mon Jan 16, 2017 12:20 am

A sta si ti serife pisao za Dveri? Ispostava zutih (Washingtona) u cilju odvlacenja glasova jedinoj relevantnoj opiziciji - Kostunici... Sto je najgore, nisi mnogo pogresio.
bologna centrale

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Вести

Postby axkontra » Mon Jan 16, 2017 12:26 am

ultrastito wrote:то питање око враћања космета сам поставио давно, али сам желео да чујем реалне одговоре. значи не одговори типа, путин ће да баци атомску бомбу на тирану и онда ми јебемо кеву. рат није реална опција...бар не док неки баја, изнад свих ових за које се трипују људи да су најјачи људи на свету, не каже "ај' рат!".

наравно, одговора није било.

рођо, мени су за ботовање за изборе обећали рио маре инсалитисимо (ја изабрао са мексичком салатом), види јави се тамо...да не остављаш коментаре за џ :mrgreen:



Рат је једина опција и питање је кад ће се десити и шта ће га покренути, ми нећемо сигурно никога напасти већ ће ако нисте приметили неко полагати право на нешто наше,ако нисте приметили хрвати меркају посавину,а мунџоси остало,несоји би протерали све српско,а шипуси би узели само до Ниша и мало изнад,а рвати и мађари нису гадљиви на Војводину.Па бирајте до које границе ће бити мир и какава нас будућност чека.Ако милсите да је време ратова прошло и Ја бих то стварно волео,али сви су показатељи да нас по ко зна који пут чека ново срање и ту нема гаранција за било шта можда Србија у будућности неће ни постојати,било би први пут да мирно скинемо гаће и све дамо.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Mon Jan 16, 2017 12:40 am

за кад ће се десити и шта ће га покренути, види под - баја који ће да каже "ај' рат!

ја сам уверен да се постепено, апсолутно ненасилним путем може вратити космет и не само космет! неће се вратити за годину дана, али за пар деценија ће се вратити где припада, а то је у србији. много се тамо и не само тамо није радило на опстанку срба, да би се за неки кратки рок вратило.

нажалост, ти људи који су остали тамо су само "роба" за трговање кад су избори актуелни.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Jan 16, 2017 12:47 am

B.Centrale wrote:A sta si ti serife pisao za Dveri? Ispostava zutih (Washingtona) u cilju odvlacenja glasova jedinoj relevantnoj opiziciji - Kostunici... Sto je najgore, nisi mnogo pogresio.


Лажеш црвени буржују.
Ја сам говорио да Двери тада :
1) излазе превише рано на изборе
2) да неће прећи цензус

И због тога сам био нападан овде. Али сам био управу на крају. Нешто слично као што сада ви сви ђутуре: црвени буржуји, либерали, снс, наводни националисти радите сада. Мени то није проблем.
Тада је Коштуница прешао цензус, а оно што је дсс касније радио било је огромно разочарење.
Last edited by Nexon on Mon Jan 16, 2017 12:56 am, edited 1 time in total.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Jan 16, 2017 12:56 am

ultrastito wrote:за кад ће се десити и шта ће га покренути, види под - баја који ће да каже "ај' рат!

ја сам уверен да се постепено, апсолутно ненасилним путем може вратити космет и не само космет! неће се вратити за годину дана, али за пар деценија ће се вратити где припада, а то је у србији. много се тамо и не само тамо није радило на опстанку срба, да би се за неки кратки рок вратило.

нажалост, ти људи који су остали тамо су само "роба" за трговање кад су избори актуелни.


Ја сам убеђен да Вучић и снс продају људе доле и имам доказе за то:
Продаја севера КиМ да би му запад дао да влада у Београду.
Тренутно у Грачаници, месту, све више укључују албанце у власт. То раде снс кадрови. Та наводна ЗСО смејурија у рангу Ердутског споразума за Србе у Источној Славонији.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Mon Jan 16, 2017 1:08 am

Mene u slucaju tog rata najvise zanima ko ce da ratuje? Logicno bi bilo da pusku prvi uzmu svi oni koji rade u drzavnoj upravi kao najkvalitetniji i najsposobniji deo naroda ali nesto sumnjam da ce to da se desi. Verovatno ce opet oruzje da se uvali seljacima, samo ni oni vise nisu glupi. Jedino ti migovi da nas izvade posto prof vojske definitivno nemamo dovoljno

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Вести

Postby Modus Operandi » Mon Jan 16, 2017 2:07 am

Каква исценирана сцена на пинку, клањам се мешетару свих хуља.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Вести

Postby Modus Operandi » Mon Jan 16, 2017 2:09 am

SAO_Zeljin wrote:Mene u slucaju tog rata najvise zanima ko ce da ratuje? Logicno bi bilo da pusku prvi uzmu svi oni koji rade u drzavnoj upravi kao najkvalitetniji i najsposobniji deo naroda ali nesto sumnjam da ce to da se desi. Verovatno ce opet oruzje da se uvali seljacima, samo ni oni vise nisu glupi. Jedino ti migovi da nas izvade posto prof vojske definitivno nemamo dovoljno


Ја бих прво послао све партијске кадрове СНС-а по ЕПС-у,Телекому,Јату,Путевима,Азотари,Општинама...има их, нарсло дете.
Last edited by Modus Operandi on Mon Jan 16, 2017 2:21 am, edited 1 time in total.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Вести

Postby Modus Operandi » Mon Jan 16, 2017 2:20 am

..........


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests