Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Tue Jan 24, 2017 3:37 pm

Ako je to istina, pokusao Vucic da ga ubaci da mu se oduzi za sve sto je radio za njega ali se digla javnost i sklonili ga dok se malo ne stisaju strasti. Uvalice ga oni negde gde se ne dize prasina, ne brinem se ja za njega. Isto kao sto pokusavaju Zavetnici da se ubace i da uvale svoja dupeta kao zaslugu za svo uvlacenje u dupe SNS-u. Furaju se na pricu o saradnji sa Rusima i lazu sami sebe (ili samo nas ostale) da treba neko od njih da bude u vlasti da bi povezivao nasu drzavu sa Rusijom. Jako tuzno.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Вести

Postby kopriva » Tue Jan 24, 2017 5:47 pm

Ne verujem, da je tako ne bi se covek pojavljivao u emisijama. Bolestan sam, doci cu kada ozdravim, pusite kurac. Nego nas jebavaju, ili njega nesto drkaju.

Мента
Posts: 84
Joined: Sat Feb 06, 2016 2:59 pm

Re: Вести

Postby Мента » Tue Jan 24, 2017 8:08 pm

Пипа Вацић је добио изгледа оставку данас после емисије :D

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Wed Jan 25, 2017 10:41 am


Ima dobrih razmišljanja al baš duboko je ogrezao u crkvi
Last edited by нуклеарни удар on Wed Jan 25, 2017 10:54 am, edited 1 time in total.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Wed Jan 25, 2017 10:49 am

Ма требају опет нешто да издају, па циркузант Вацић одлично дошао да се скрене пажња, већ месец дана се око Космета се диже прашина и скреће тема са битних ствари, прво Харадинај, па воз, па Вацић. Очигледно се спрема нека издаја.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu Jan 26, 2017 3:45 am

Dolazi na red Trepca eto sta je.. kao sto znate deo se nalazi na teritoriji cetiri severne opstine gde je stanovnistvo naoruzano i ranijih godina znalo lepo da samoogranizovano pruzi otpor, e sad ova prica oko voza i uletanje rosu je opipavanje sadasnih mogucnosti naseg naroda u novim okolnostima, ali se prventveno gledala sposobnost nasih vlasti u Beogradu da pobunu sprece i opstruisu. Kada je sve proslo ,,kako treba" ide najavljena serija dijaloga, a kao sto je dobro poznato u tim nazovi razgovorima, mi uvek gubimo bitna ovlascenja, a ne dobijamo nista.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jan 26, 2017 10:18 pm

Док Вучић поново покушава да се опере, то стално ради, због грљења Курца по Давосу, са упадљивим делом да га Путин и Медведев избегавају, у Србији хаос-СНС се изнутра распада, док глуме силу. Криминал на све стране. На изградњи аутопутева има извештај министарства који показује које су то размере крађе које воде до врхова власти. Све ћуте и покушавају да заташкају.
Привредна комора задужена за развој Немачке уместо Србије, спроводи људе на рад тамо.

U Privrednoj komori Srbije danas je predstavljena Spektra, nova kompanija, koja je usmerena na zapošljavanje lekara, medicinskih sestar i medicinskih tehničara iz Srbije u Nemačkoj


Добро је да држава Србија није плаћала то школовање, треба све да нас извезете.
Тотални распад система.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Вести

Postby santamarija » Thu Jan 26, 2017 10:25 pm

Nexon wrote:Док Вучић поново покушава да се опере, то стално ради, због грљења Курца по Давосу, са упадљивим делом да га Путин и Медведев избегавају, у Србији хаос-СНС се изнутра распада, док глуме силу. Криминал на све стране. На изградњи аутопутева има извештај министарства који показује које су то размере крађе које воде до врхова власти. Све ћуте и покушавају да заташкају.
Привредна комора задужена за развој Немачке уместо Србије, спроводи људе на рад тамо.

U Privrednoj komori Srbije danas je predstavljena Spektra, nova kompanija, koja je usmerena na zapošljavanje lekara, medicinskih sestar i medicinskih tehničara iz Srbije u Nemačkoj


Добро је да држава Србија није плаћала то школовање, треба све да нас извезете.
Тотални распад система.


Vrh vrhova je objasnjenje na RTS ministra Loncara za slike . Velji lampeku prodao neki fudbaler slike..Mozda neko uspe da svari da je sliku gde je Siptar,Loncar,Lazovic i Jerimic ,ovaj zadnji prodao Lapmeku,ali kako da svari sliku gde su sami Loncar i Siptar . Mislim,otkud bi ta slika dospela kod Jeremica i sto bi je ovaj posedovao ?

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Вести

Postby Druidid » Thu Jan 26, 2017 10:48 pm

Ja stvarno ne znam dal iko normalan moze da proguta ovo sto Loncar prica. Ej on na specijalizaciji kao operisao siptarevog oca, pa se odatle znaju i odatle slika. Jes, bas ce siptar kao jedan od najmocnijih ljudi u zemlji tada da dozvoli da mu rodjenog oca operise neki lik koji je jos na specijalizaciji i da se na njemu obucava...

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Thu Jan 26, 2017 11:29 pm

ma kad te uhvate tako, samo trebaš da daješ odgovore koji su mogući a svi znamo da su laž i prošao si... problem je kad kreneš da lupaš ko ovaj nesretnik iz 1389, e onda kad te raščerupaju novinari popiješ otkaz. ovako samo ćutiš, odgovaraš muljavo, i nemaš brige. imali ste primera koliko hoćete u prošlosti. ukrali mi ličnu, falsifikovali potpis i otvorili firmu - do jaja brate, znamo da nisi kriv.

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Istok » Thu Jan 26, 2017 11:51 pm

Malo se koji politicar drugom politicaru posrao u zivot i karijeru kao sto je burazer Velja ovog puta to ucinio dr Smrt.
Milina jedna ce biti pratiti nastavak. Glave ce da lete...

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Вести

Postby mungos » Fri Jan 27, 2017 12:03 am

Bukvalno se nista nece desiti.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Fri Jan 27, 2017 9:09 am

čompika wrote:ma kad te uhvate tako, samo trebaš da daješ odgovore koji su mogući a svi znamo da su laž i prošao si... problem je kad kreneš da lupaš ko ovaj nesretnik iz 1389, e onda kad te raščerupaju novinari popiješ otkaz. ovako samo ćutiš, odgovaraš muljavo, i nemaš brige. imali ste primera koliko hoćete u prošlosti. ukrali mi ličnu, falsifikovali potpis i otvorili firmu - do jaja brate, znamo da nisi kriv.


Тачно тај рад. Само је битно да испратиш фреквенцију вести и да се ту уградиш с неком причом која није превише иритирајућа и допустиш да ту вест поклопи следећа. То је цела мудрост, само је битно да се не испримаш, а остало ће систем сам да прежваће.

Spoiler:
ImageЗато су цареви :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Вести

Postby Modus Operandi » Fri Jan 27, 2017 4:18 pm

http://www.vijesti.rtl.hr/sport/kosarka ... -vukovara/

Усташки портали се усијали због синоћне шеталице цигана са тенком из Вуковара. Оно што је поражавајуће, је то, како се ништа није променило још од деведесетих. Колико сам чуо из прича те цигане из Вуковара је сачекала усташка мурија на граници привела и свако може да претпостави шта се после дешавало у станици. Кажу да их је преко слика идентификовала њихова служба и проследила полицији. Е сад упоредите чиме се баве њихове службе а чиме наше?! У време Слобе је опште било познато да усташка служба прислушкује цео државни врх, па тако су имали пресретнуте телефонске разговоре и знали сваки Милошевићев наредни корак, а чиме се бавила наша служба у то време, шверцовањем цигарета и убијањем криминалаца на улици.
Тако се и данас ништа није променило, наше службе прате шта ко пише по форумима и друштвеним мрежама, дал неко прети премијеру и његовој породици, министрима...док службе у свету штите државу, наша служба се бави заштитом режима. Јадни смо.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Jan 28, 2017 12:36 am

Мало се дружио са Бокијем Карићем(којег пре 2 недеље прозивао да не схвата како је пуштен) по Белорусији да прикупи по који глас ловачким причама а онда чим је слетео показао оданост.

Вучић разговарао с Мекалистером
Бета | 27. јануар 2017. 20:50 | Коментара: 0

Председник Владе Србије Александар Вучић састао се у Београду са известиоцем Европског парламента за Србију и новоизбраним председником Спољнополитичког комитета ЕП Дејвидом Мекалистером
http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... 0%BE%D0%BC

То иначе стално ради.

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Jan 28, 2017 12:41 am

Него мени нешто друго чудно,
РАСКИД С РУСИЈОМ

КАО главно питање за Србију, Жан Амила, представница Директората Европске комисије за трговину, навела је што ће по приступању ЕУ морати да се одустане од споразума о слободној трговини, што значи и споразума који има са Русијом.


Србија попушта пред ГМО
http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... 0%9C%D0%9E

Само на овоме можеш растурити целокупно мантру како нам ЕУ доноси послове. Зато што је гомила компанија из ЕУ у Србији због бесцаринског односа са Русијом, и када то пукне, ако уђемо у ЕУ, те компаније неће више радити по Србији.
То је иста прича као са српском енергетиком где можемо доживети праву катастрофу уласком у ЕУ.
Чудно што то нико не прича. Да ли се баве крадуцкањем, шта ли је, ко ће знати.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Jan 28, 2017 9:19 am


User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Вести

Postby pustinjska lisica » Sat Jan 28, 2017 10:18 am

Наслов каже једно, а кад отвориш линк дође следеће:

Milošević je preko Kristofera Hila ponudio predsedniku SAD da Srbija uđe u NATO, a da zauzvrat Kosovo dobije autonomiju, bez nezavisnosti. Prvi put 1998, a drugi put za vreme pregovora u Rambujeu. Oba puta odgovor je bio: NE!
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sat Jan 28, 2017 12:16 pm

Тачно тај рад. Само је битно да испратиш фреквенцију вести и да се ту уградиш с неком причом која није превише иритирајућа и допустиш да ту вест поклопи следећа. То је цела мудрост, само је битно да се не испримаш, а остало ће систем сам да прежваће.

Spoiler:
ImageЗато су цареви :lol:

Tek sam danas odgledao epizodu, pa se setih ovoga, opušteno taj fazon :mrgreen:

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Tue Jan 31, 2017 9:35 pm



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests