Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Nov 30, 2017 1:12 pm

kajzersoze wrote:Pa naravno, tu priču mogu da progutaju samo budale. Samo sam hteo da zajedno dodjemo do zaključka da je Radulović političar bez ideje, koji je u više navrata u pucao sam sebi u nogu (kao npr ovom izjavom), a toliko je glup da i ne kapira šta radi. Realni dometi njegovog pokreta jesu ona 2% sa predsedničkih izbora, ono što su ušli u paralament je bilo samo zato što su novi i imali su solidan marketing.



Ne mislim to. On, pre svega, nije političar na kakvog smo mi ovde navikli. Nije neko ko će privući glasove mase, posebno ne ovog našeg idiotskog naroda, ali ideje i principi su mu dobri. Način na koji je dao ostavku i okačio obrazloženje na sajtu ministarstva, ponašanje dok je bio ministar, nastupi na televiziji - sve to je bilo odlično i poželjno, tako da ne mislim da mu je domet 2% zbog toga što ne zna šta radi, nego zato što je ovaj narod stoka koja će da glasa za Vučića, Šešelja, Dačića i Đilasa.

Ima smešne ispade, ali to više vidim kao dečije bolesti, a ne kao nešto što ga diskredituje.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вести

Postby riper » Thu Nov 30, 2017 1:21 pm

Kasno je da se ispravim, gore sam napisao da Vlajka navijaci hvale, mislio sam da napisem pamte iz perioda kada je policija divljala (ne mogu da kazem naravno da se nesto promenilo ka boljem), uglavnom, nisam hteo da napisem hvale.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Thu Nov 30, 2017 1:50 pm

riper wrote:fedayn

Brate, stvarno se ne secam te utakmice, posto verovatno nisam bio. MOgu da ti kazem moj licni odnos prema nasim ljudima u Hagu. Sve do poslednjeg smatram da su nevini i da odgovaraju samo zato sto su Srbi. Prema Vlajku Soiljkovicu nisam imao nikakvu ljubav je boleo me kurac sto se ubio. Nije bio u Hagu, to je ucinio ovde u Beogradu. Vlajka navijaci hvale iz onog perioda kada je policija zarad skandiranja znala da ulece na tribine. Ko se seca Torpeda zna o cemu govorim.

Vlajko Stoiljkovic je bio deo Slobinog aparata i o navijacima je govorio da su i strani placenici i razbojnici i ko zna sta sve ne. On se jeste ubio iz protesta jer je video u kom pravcu Srbija ide. Meni je zanimljivo, zasto to nije ucinio kada je tada njegov veliki gazda Sloba, mirno gledao kako Srbe teraju iz RSK, kada je uvodio sankcije RS, kada je neporazenu vojsku povukao sa Kosova, kada je potpisao dokument kojim je dao pravo Hagu da juri i hapsi. Inace ne radujem se sto se ubio jer to ne zelim nikome, samo kazem da sto se mene tice, ne dozivljavam ga kao patriotu, jer je pod jednim gospodarom pretrpeo mnogo gore izdaje i nije ni trepnuo.

Ono sto se secam kada je nasa tribina u pitanju i sto smatram velikom sramotom, to je dan kada su hapsili Slobu. Mi smo igrali protiv OFK Beograda u gostima. Secam se da je tog dana pukla ograda pred kraj utakmice, pa smo napali policiju na terenu. Bile su neke tuce oko stadiona sa policijom, standardna zajebancija za to vreme. Ali onda je jedan deo ljudi otisao tamo kod one vile gde je Sloba ziveo i gde se dogadjala sva drama da se napusava sa matorcima iz SPS-a. Onda su se na kraju neredi protiv OFK Beograda povezali sa sranjem kod Slobine vile, samo sto mediji nisu znali da li da napisu da li su navijaci bili za ili protiv hapsenja. Sustina je bila da su neredi na Ommladinskom stadionu izbili zato sto je naprsla ograda jer su ljudi skakali na njoj i da su bili spontani. Sve posle toga je glupost.

I da se razumemo, o Slobi uvek sve najgore mislim. Zao mi je sto mu ovde nismo sluzili za izdaju, ali nikada ne podrzavam sto je hapsen, odveden u Hag i sto mu je tamo sudjeno, mada se tamo jedino drzao do kraja kao drzavnik.


Овај пост ћу морати да запамтим, да га цитирам кад будем евоцирао успомене и присећао се неких догађаја на теми стара школа,о томе како се развијала наша трибина,какве су све тенденције владале,шта смо певали током година,кога смо подржавали и коме смо се дивили,мењали мишљење хиљаду пута. :D Да се не наслађују припадници осталих навијачких група,то исто важи и за њих и њихове групе.Колико смо ми слуђени као народ,недоследни као навијачи,качимо на ограду све и свашта,певамо све и свашта.Немој ово лично да схватиш,сасвим је разумљив твој начин размишљања и резон,провео си 90-е на северу,гомила људи се инфицирала...а мало њих стекао добар имуни систем да се одупре срањима која су нам се сервирала.Па ево кад смо већ код Нексона,пошто је он сам започео целу ову причу,пази ово хајлајт његове групе која се највише ангажовала рецимо када је хапшен Шљиванчанин:



У навијачки аналима ће бити забележено да је група ''United Force'' (момци са Церака) дала огроман допринос уличним нередима када је требало бранити Веселина Шљиванчанина,војника ЈНА,Југословена,заклетог комунисту.Да се разумемо,ово је свакако патриотски чин,али типичан пример онога горе што сам навео.Ми смо јако збуњен народ и не знамо где тачно стремимо,за шта се залажемо,а против чега се боримо.Укратко личимо на некакве инфантилне адолесценте склоне самодеструкцији.Дај боже да се једног дана дозовемо памети и будемо јединствени у томе шта је национални интерес.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Nov 30, 2017 1:59 pm

vidi ga Čovke legenda na 3:50

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Вести

Postby fedayn » Thu Nov 30, 2017 2:22 pm

riper wrote:Vlajka navijaci hvale iz onog perioda kada je policija zarad skandiranja znala da ulece na tribine. Ko se seca Torpeda zna o cemu govorim.
Vlajko Stoiljkovic je bio deo Slobinog aparata i o navijacima je govorio da su i strani placenici i razbojnici i ko zna sta sve ne.


И још нешто би желео да истакнем јер мислим да је врло важно.Скандирање Влајку Стоиљковићу не може да се оправда догађајима са Торпеда.Па ми и јесмо испали на крају крајева страни плаћеници и издајници,сад ће ово звучати као тотално лудило што ћу написати,али изгледа да нас је полиција лешила за наше добро,али изгледа да нас није добро олешила кога смо довели на власт.Признајем и ја сам у бесу јео говна и мислио какви курац страни плаћеници,продужена рука НАТО пакта и остало...шта ови серу...Толико смо се као трибина погубили да смо успели на аутокоманди да камењем онесвестимо легенду КК Црвена Звезда Љубодрага Дуција Симоновима,а тада су богами неки Отпораши имали веома велики утицај на северу.Испирали су нам мозак.Дуци је причао о томе...пред 5.октобар онај цинични смрад Зоран Ђинђић је дошао са кофером пуним пара у Дуцијев стан користећи своје познанство са њим,да му понуди да буде директор Црвене Звезде заједно извлаче новац.Међутим Дуци га је избацио напоље ко џукелу.Ето толико о нама.



Пази будало погинућеш... 8-)

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вести

Postby B.Centrale » Thu Nov 30, 2017 2:27 pm

“Mi smo igrali protiv OFK Beograda u gostima. Secam se da je tog dana pukla ograda pred kraj utakmice, pa smo napali policiju na terenu.”

Mali off, kakav crni napad na policiju, a u teren su mahom utrcavali maloletni indijanci, sve iz klasicne obesti
bologna centrale

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вести

Postby riper » Thu Nov 30, 2017 2:38 pm

B.Centrale wrote:“Mi smo igrali protiv OFK Beograda u gostima. Secam se da je tog dana pukla ograda pred kraj utakmice, pa smo napali policiju na terenu.”

Mali off, kakav crni napad na policiju, a u teren su mahom utrcavali maloletni indijanci, sve iz klasicne obesti


Pa jesu, napali smo one jadne "postare" a citac incident je bio totalno nebitan. Tuce je bilo i ispred stadiona, a bogami i potezanja pistolja od strane polciije, a onda masovna hapsenja na okretnici, padali ljudi koji veze nisu imali sa sranjima. Incident je bio spontan, koliko se secam, klinci su sve vreme utakmice visili na ogradi i skakali. Onda je u jednom trenutku, bukvalno par minuta pred kraj, pukla ograda. A onda je krenulo razvaljivanje ograde koje je trajalo jos par minuta. A onda uletanje tadasnjih klinaca. Znam da je sutra bio derbi u kosarci pa je panduracija hapsila ljude kod Taksija. Onda smo se okupljali par ulica dalje pa smo u korteu dosli u Pionir. Tog dana deo ljudi je bio i kod Slobine vile da se napusava sa penzionerima SPS-a koji su kao branili Slobu i to je bila totalna i nepotrebna glupost.

Sto se mene tice, nikada mi nece biti zao sto je Sloba onako otisao. Ne podrzavam misljenje da nas je policija 90ih tukla za nase dobro. Bilo je takvih surovih sukoba da to nije normalno, a Torpedo je jedan od mnogih. Protiv Slobe sam bio (i ostao) ne zato to sam bio zeljan demokratije, ljudskih prava i slicnih sranja, vec zato sto je bio izdajnik. Ponovicu jos jednom, jedini lider Srbije koji je mirno gledao proterivanje i masakriranje stanovnistva iz RSK i sa Kosmeta. Jedini ko je uveo sankcije RS, prvi koji je svojim potpisom dao ovlascenje Hagu da hapsi po Srbiji. Plus hiljade drugih grehova koje jecinio po Srbiji sa svojom ekipom jahaca.

Zao mi je sto su ova druga govna dosla na vlast i nije trebalo puno da se i protiv njih skandira i bori. Sad, mozda neko pati za Slobom i to mogu da shvatim, jer ga mnogi pamte samo kao mucenika iz Haga, ali sto se mene tice, jedna od najtragicnijih licnosti moderne Srbije.

Kada su u pitanju nasi haski osudjenici, ovde se malo preteruje. Zaista mislim da nema ovde navijaca koji je za ili protiv nekoga. Svi smatramo da su u Hagu sudjeni nasi samo sto su Srbi i da su nevini. Isto tako smatramo da su ustaski, balijski i siptarski olosi u dobroj meri izbegli kazne. To niko ne dovodi u pitanje. Ustasama, balijama, balistima zelim sve najgore kao i uvek.

scampia
Posts: 67
Joined: Fri Apr 07, 2017 2:21 pm

Re: Вести

Postby scampia » Thu Nov 30, 2017 3:43 pm

Не знам шта вам је толико чудно у томе што причате да су наши генерали или војне главешине били комунисти и за ЈНА и Југословени. (повела се прича и после Младићеве пресуде а и сад). Па јеботе они су читав живот као војници провели у ЈНА и под петокраком, све што знају су научили ту, они су и догурали у хијерархији јер су комунисти и југословени. Једина војска која је могла да да школоване генерале је ЈНА. Па јеботе нису се војно обучавали по шумама и горама код Танкосића и Драже па да очекујете да сиђу брадати генерали и окупе војску. Лепо би било али није могуће.
Можемо да ценимо сваког од њих као појединца овако или онако, али за све добро што су урадили за наш народ треба да им се одаје захвалност до гроба. (поготово Младић који иза себе има створену српску државу и сачуван народ)

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Thu Nov 30, 2017 4:23 pm

Kakvu ste temu poveli fedayn i riper ja cak i nemogu da se ukljucim jer je toliko sveobuhvatna da covek nezna odakle da pocne.
Samo pokazuje koliko smo sjebani kao nacija.
I hrvatima i turcima su lideri i generali dosli iz komunisticke proslosti(potpuno jednako kao i nasi),ali su im oni kao nacija "oprostili ruznu proslost" kada su krenuli u stvaranje novih drzava.
Mi smo u taj trenutak,u kom su oni izbrisali crvenu proslost svima svojima,uleteli kao iz kafane u 6 ujutru.Podeljeni na Slobu,Vuka,Seselja,Djindjica.Gotovo je nemoguce objasniti gluposti koje su nam se izdesavale,koliko smo govana izasrali i sami pojeli.
Ja mrzim Slobu jer je izdao sve sto je srpsko,a to je uradio jer je komunisticko djubre.
Komunisti su i Mladic i Sljivancanin i mnogi drugi koji su mi heroji.
Inace sam monarhista i postovalac ravnogorskog pokreta,kojeg su se ova dvojica gore gnusali.
Vuk Draskovic mi je izdajnik,ali je se prvi deklarisao kao monarhista.
Seselj mi je crveni vojvoda,ali je dobio cin vojvode od Djujica koji je bio pripadnik ravnogorskog pokreta.
I sam taj ravnogorski pokret je nosio zvanican naziv Jugoslovenska vojska u otadzbini,a ja se na sam pomen Jugoslavije gnusam.
Glaso sam za Seselja,za Kostunicu,za Kostunicu,za Kostunicu,za Tomislava Nikolica,za Dveri,za Dveri,za Stamata...


Nosite se u tri kurca sta ste zapoceli,odoh da se napijem!

Kod hrvata i turaka je prosto 1+1=2,kod nas koren iz pi puta kosinus od obima zemljine lopte pa sve to na tri picke lepe materine.

KO NAS KLEO,NIJE DANGUBIO!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Thu Nov 30, 2017 4:29 pm

u drugom svetskom ratu mislim da su srbi jedini koji su se podelili na tri dela
partizani
cetnici (JVuO)
ljoticevci/nedicevci

i toliko smo jedni drugima tu zla naneli, da nam ustase, svabe, balije i ostali uopste nisu ni trebali. brat je na brata pucao! ali ne ono brat kao sto je to sad zargonski za nekog koga poznajes duze od 5 minuta. ovde su najuzi clanovi porodice pucali jedni na druge.

sto kazes, ko nas kleo nije dangubio!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Thu Nov 30, 2017 5:13 pm

tizlabor wrote:I hrvatima i turcima su lideri i generali dosli iz komunisticke proslosti(potpuno jednako kao i nasi),ali su im oni kao nacija "oprostili ruznu proslost" kada su krenuli u stvaranje novih drzava.
Mi smo u taj trenutak,u kom su oni izbrisali crvenu proslost svima svojima,uleteli kao iz kafane u 6 ujutru.Podeljeni na Slobu,Vuka,Seselja,Djindjica.Gotovo je nemoguce objasniti gluposti koje su nam se izdesavale,koliko smo govana izasrali i sami pojeli.


Заправо је веома лако објаснити шта се све издешавало код нас, посебно у поређењу са овима које си поменуо и њиховог праштања ружне прошлости. Има једна јако битна разлика између нас и њих, а та је да је код њих ружна прошлост све време радила за светлу будућност, док је наша ружна прошлост све учинила да нас још дубље закопа. Шта је тешко било Хрватима и муслиманима да опросте својима, кад нису ни имали шта да им опраштају? Њихови комунистички генерали и политичари су апсолутно све време радили на томе да својима осигурају више територија, више контроле и више аутономије у одлучивању. А шта су радили наши? Одобравали су им то и плус минирали Србију како су стигли.

У сваком случају, једини начин за превазилажење подела код нас је потпуна елиминација супротне стране, која год то била...

User avatar
zmijuga
Posts: 1725
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Вести

Postby zmijuga » Thu Nov 30, 2017 5:29 pm

riper wrote: Najgori u Hagu su bili oni Srbi koji su jedni druge optuzivali i tako davali municiju tribunalu za nove optuznice i hapsenja. Mislim da je Biljana PLavsic najvise drukala, ali to joj nije pomoglo da izbegne tesku robiju. Sloba je jedino do kraja izdrzao upravo u Hagu, gde nije prebaciovao krivicu, nego je rusio konstrukciju da je Srbija agresor. Uglavnom, oni koji su drukali, nisu dobro prosli, jer im robija nije nesto drasticno smanjena.


Ovo je najveća cinkara:

http://www.blic.rs/vesti/hronika/svedok-mladic-mi-je-rukom-pokazao-da-ce-zarobljeni-muslimani-biti-ubijeni/f9jdcvr

Na kraju nije dobro ni prošao, dobio 20 godina. U ratu je spasio život Naseru Oriću, iako je iz Kravice, gde su muslimani divljali i pobili Srbe. On je dojavio Oriću da postoji plan da naši diverzanti uđu u Srebrenicu i ubiju ga. Govorio je o tome kod Marića, komandant te jedinice Pelemiš. Orić je pisao u svojoj knjizi da mu je Nikolić bio sluga u Hagu.

Sa ovim svedočenjem na suđenju Karadžiću, totalno je sjebao naše ljude u Hagu.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Thu Nov 30, 2017 5:34 pm

vinjakboy wrote:У сваком случају, једини начин за превазилажење подела код нас је потпуна елиминација супротне стране, која год то била...

Bas to sad i ja kontam.Znaci jedini izlaz iz ove situacije je last man standing rat.Znaci nema dok se totalno ne istrebe i zatru oni drugi boljeg sutra.

A to je brate strasno!

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Thu Nov 30, 2017 6:00 pm

tizlabor wrote:Bas to sad i ja kontam.Znaci jedini izlaz iz ove situacije je last man standing rat.Znaci nema dok se totalno ne istrebe i zatru oni drugi boljeg sutra.

A to je brate strasno!


Где није страшно, а најгоре је што смо сами себи то урадили. Колико смо само пута били у позицији да се сами о себи питамо, и сваки пут смо просули зицер. Није ни чудо што смо овако прошли, толико промашених прилика на крају мора да буде кажњено...

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Fri Dec 01, 2017 1:05 am

Resenje da sacekamo da se to zlo komunizam iskoreni samo od sebe iz naseg naroda.. one bitne generacije su vecinom pocrkali, vecina koji su zivi se sad krsti i slavi slavu, jos mali broj njih i njihovog potomstva i za generaciju dve to je to..
Ali nek se ne brinu neprijatelji, smislicemo mi jos hiljadu podela do tad.

Riperu, sto se tice pomenute tekme ja ne znam na osnovu cega si ti toliko siguran da je uletanje bilo skroz spontano.. dobro, verovatno jeste, ali nema se na osnovu cega sa sigurnoscu tvrditi da jeste. Svojim ocima sam gledao to uletanje. Jesu klinci stajali kod ograde normalno i fino. Onda je grupica od oko 10-20 ljudi zajahala ogradu i minutima je cimali gore dole, prikljucilo se jos ljudi i ograda je popustila. Murije u smesnom broju jos smesnije opremljeni, za sve vreme cimanja ograde to se nije menjalo.. usledilo je uletanje na teren i trka do juga gde je bio BU i onda ubrzo trk nazad bez nekih sukoba vrednih pomena, vracanje na tribinu bez da sam primetio da je bilo ko uhapsen zbog samog uletanja(isped sta je bilo ne znam, cuo jesam ali nisam gledao sopstvenim ocima kao uletanje). U tom trenutku niko nije znao cemu to uletanje ukljucujuci i tebe, a ocigledno i danas posle deceniju ipo ne znamo..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вести

Postby riper » Fri Dec 01, 2017 1:36 am

Na toj utakmici vec smo poceli da skupljamo zastave zastave jer je skoro bio kraj utakmice. Ljudi su vec poceli da izlaze. Secam se kada je ograda naprsla na dnu jer su klinci koji su stajali i skakali na njoj malo kao propali . Onda je krenulo njihanje da se probije kod tog naprslog dela. Jedan deo starijih je gledao sa gornjih delova tribine i komentarisao u fazonu "koji im je kurac". Jednostavno to je bila slucajna prilika koja se ukazala. Da je bilo planirano ona smesna ograda je mogla da se preskoci u bilo kom trenutku i da se izazove sranje. Jednostavno svi smo ocekivali da ce pizdarija biti za derbi u basketu koji je bio dan kasnije. Ali nije kad je receno nego kad je sudjeno. A obezbedjenje na utakmici je bilo smesno jer je dosta panduracije bio na Dedinju da obezbedjuje hapsenje Slobe.

Ljudi su najvise padali na okretnici, a mnogi od njih nisu ni znali da je izbilo sranje na stadionu jer su krenuli ranije. Nas su rasterali oko stadiona i krenuli smo u grupama kroz Ruzveltovu, do Bulevara smo se vec rasuli i stopili sa narodom. Ali oni koji su cekali na okretnici, panduri su upadali u tramvaje, buseve, sve koji su bili mladji, nebitno da li su bili na utakmici ili ne, hapsili su i tukli. Znam jer su dva drugara pala taj dan, krenuli kuci za Borcu.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вести

Postby B.Centrale » Fri Dec 01, 2017 10:25 am

Ja sam generalno dementan, ali taj dan na burmi mi je ostao u pamcenju kao skroz miran, osim tog kretenskog upada usled maloletnickog besnila i malo cimanja ispred tribine nakon tekme. I secam se da smo se u kraj vratili regularno bez problema. Ako se ne varam, i Bunt je bio sa nama tog dana.
Tako da apsolutno nemam pojma o cemu vas dvojica pricate... Mada je sasvim moguce da potpuno gresim. A i riper nije normalan da je popamtio toliko detalja, osim ako juce nije bio drogiran pa ispisao neki trip iz svoje glave.
bologna centrale

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вести

Postby riper » Fri Dec 01, 2017 11:23 am

Nije sada bio nivo ne znam kakvih incidenata, ali ipak ona saka jada postara je bezala preko terena. Ispred je bilo malo jace cimanje ali kratko je trajalo. Ostatak je bio miran u zavisnosti od toga kojim si putem krenuo kuci :D . Ako si krenuo na okretnicu, tamo je dosta ljudi najebalo. Od detalja koje se secam tog dana (osim ako nisam pomesao sa nekom drugom utakmicom), bio je neki auto na Omladinskom stadionu koji je isao kao reklama, ne secam se koji. Uglavnom, on je isao po onoj atletskoj stazi na poluvremenu, kao da pravi krugove u mirnoj voznji. Kada je dosao do nase tribine zasut je kamenicama koje su ljudi kopali sa onog zemljista na vrhu tribine :D . Nakon tog prvog kruga pravio je polukrugove. Stara lepa vremena :D

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вести

Postby B.Centrale » Fri Dec 01, 2017 11:35 am

Okretnica, pa preko kurca laganim hodom ka Vuku. Al’ evo, sad mi nesto prolazi kroz glavu jurnjava marice i par kola ruzveltovom ka burmi.
Nemam predstavu o kolima s reklamom, apsolutno nista jbt. Secam se jos da nas je bilo malo, da je gomila ljudi sedela tokom tekme, sve vidljivo i lagano. Trening
bologna centrale

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Dec 01, 2017 2:13 pm

tizlabor wrote:
vinjakboy wrote:У сваком случају, једини начин за превазилажење подела код нас је потпуна елиминација супротне стране, која год то била...

Bas to sad i ja kontam.Znaci jedini izlaz iz ove situacije je last man standing rat.Znaci nema dok se totalno ne istrebe i zatru oni drugi boljeg sutra.

A to je brate strasno!


Је л' бре, море, знаш ли ти да је комунистички руководилац на Србију, Петар Стамболић, рекао, цитирам: "Није битно да Косово буде у саставу Србије ако је комунистичко". То је био мото скоро свих српских комуниста, који и данас утичу на српску политику, јако изражено код тзв. друге Србије. Јако је мало било српских комуниста који су мислили на Србе и Србију, за разлику од словенчаких и пимпечких колега. А они који су мислили су отерани на Голи оток или су касније смњени попут Ранковића, мада је и он проблематичан али свакако бољи од разних либерала попут Латинке Перовић и алкохоличара Петра Стамболића.

Шта су војвођански комунисти, данас главни заговорници велике аутономије, рекли то што су другови пимпеци узели Барању? Барања је увек била у саставу Војводства Србије од 1849 тј. стварање истог. Нешто их не чујем по том питању.

Како су српски комунисти дозволи да се усташе награде за оно што су радили од 1941-45 са давањем Барање истима? Да им се да Иста, мислим да су узели нешто око Загорја од Словенаца и Мађара. А, да се Србија казни. Србија и Срби која је била страховит страдала од 1941-45.покрадена од шваба, пимпека, тута, шиптара, угара...Манастари СПЦ по Фрушкој гори(од 13. века неки) спаљени и покрадени од пимпека. О страховитом страдању Срба у ндх да не говорим.
О чему причамо?
Ко је за то крив? Ко је цртао унутрашње границе комунистичке Југославије по Јајцу и мошницама?
Да нису Карађорђевићи, Недић, Љотић, Дража?-Нису.
Ко је дозволио да се Србија подели на аутономије и три дела? Једини такав случај у СФРЈ.
Ко је подржаво маспок у хрватској а није подржао Србе у хрватској када су тражили исту аутономију за Србе у Хавтској по угледу на аутономије по Србији?!
Је л сте ви уопште свесни зашто нам се све одо десило деведесетих и зашто нам се још увек дешава?
То су две струје КП које и даље јашу по Србији и њихова деца и међусобом се обрачунавају-Милошевић, Ђинђић, Тадић, Латинка Перовић, Чанак. Шешељ...све комунистички кадар.
Само је Коштуница одударао зато су га и сломили.

Како да комуницираш са таквима када они уопште не размишљају о Србији већ о некој измишљеној, комунистичкој Југославији, коај таква никада није постојала, осим у њиховој машти, и не мислим на књиге које пишу, него стварност?! Ево ти онај дебил Видојковић.
Можеш да разговараш са њима али то су раздвојени светови.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests