Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Вести

Postby mungos » Thu Jan 19, 2017 11:27 pm

Nexon wrote:
Blackadder wrote:Daj neki link za NLO ako ima, ovo za fabrike su svi znali i onda, netreba nam CIA za to :)


Нема много тога око НЛО, примећивали су неке чудне објекте али то је то. Много занимљивији случај је Ули Гелер, који прошао тест телепатије, Stargate Project.
Uri Geller passed a psychic test
Spoonbender Uri Geller may have his sceptics, but the CIA were impressed by his psychic abilities after they tested his “clairvoyant” and “telepathic” abilities.

The US intelligence agency concluded he was a ‘convincing paranormal’ after secret experiments in 1973 which involved him successfully replicating the random drawings of an agent in a separate room.


Jel ima negde vise detalja o ovome?

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Thu Jan 19, 2017 11:32 pm

Ja jos ne mogu da verujem da su oni nesto usmeno dogovarali :lol:

To mi je u rangu one situacije u partizanu kad su u ugovoru sa neki igracem zapisali platu od lupam 300 000e godisnje a posle kad je lik trazio te pare oni kukali kako su se usmeno dogovorili da je plata 100 000 a ugovor su potpisali tek onako da ima :mrgreen:

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Вести

Postby Очајник » Fri Jan 20, 2017 9:04 am

„Пишем са тог Косова и Метохије. Имам сасвим довољно година да се сећам и почетка осамдесетих и оних демонстрација и шта им је претходило. Када живиш јужно од Ибра у селу где је Срба десетак скромнијих кућа са обрадивом земљом а окружује те неколико села са Албанцима, онда схватиш да си у центру пажње. Имаш и велике и плодне њиве на којима је рађало баш све, али деси ти се да преко ноћи останеш без летине јер ти комшије десеткују све. Покраду стоку, попале сена, затрују бунаре, посеку шуму. И тако из године у годину.

Имаш малу децу која дуго пешаче до удаљене школе, или их пратиш или дочекујеш са модрицама, покрадених јакни, патика, изгубљене торбе, књига, изгребане од трчања кроз шумарке. Сваки мрак у зимским ноћима доноси зебњу, у даљини иза брега се чују рафали, некоме изгори штала и трактор. Одеш на задушнице и нађеш поломљене споменике, поломљене крстове на свежим гробовима, покрадене металне ограде, месингана слова. И тако из године у годину.

Деца порасту, крену у средње школе, кад чујеш да је нека девојчица из суседног села силована. Чујеш како је из оближњег села човек пребијен док се враћао са посла. Телефона нема нигде.

kolaz

А онда једног дана дође ти старешина из албанског села са пратњом. Глуми велику забринутост, нуди ти помоћ, огрев, дрва, даје бесу (реч) да те из његовог села нико неће дирати. А онда ти оним стакленим погледом понуди (посаветује) да ти откупи кућу за пола милиона марака са све њивама. Размишљаш у глави да је то спас, неколико станова где год по СФРЈ тада, отвориш радњу, ишколујес децу, обезбедиш се. Али проради патриотизам, жеља и инат, одбијеш понуду. Следећих месеци све што се догађало постаје дупло интензивније, не само теби, већ и првом комшији Србину.

Следеће године опет старешина из суседног села. Ти гладан, деца гладна, шума посечена, гробови порушени. Он ти нуди 200 000 марака. Деца врше притисак да се иде, жена врши притисак да се иде. Инат не да. Одбијеш. Следеће године, по истом шаблону и још већим притиском одлазиш у суседно село и нудиш сву имовину за 200 000 марака. Мудрац врти главом и пуши увијен дуван. Каже да може за 150 000 али ако и комшија прода своје њиве, не мора кућу и окућницу. Продаш, одеш. Када комшија види да ће му Албанац бити први у злу не требало, нуди све своје за 100 000. Одлази и он. Одлази још оних двадесетак домаћина.

Е то тако изгледа, рођаци. А онда када дођу у ц. Србију, купе још већу куцу за пола новца, отворе продавницу, запосле децу. Па и ту кућу плате вама у ц. Србији, ауто купује од вас и вама даје новац за то. Иста али суровија прича дешавала се деведесетих, али са много више насиља, крви, отмица, силовања.

Када следећи пут будете причали о продаји Косова, сетите се делом овога. И да… ја имам преко 3 хектара земље у Недаковцу поред Вучитрна, близу реке Ситнице. Нити могу да је продам а ни да обрађујем. А она рађа тамо неком другом. Овом треба додати и пар правила са краја седамдесетих. Прво је било комасација земљишта. Узму твоју њиву близу куће, друге категорије, а доделе ти трећу, али до ње мораш проћи кроз албанска села. И правило 7+1 за запошљавање: на 7 Албанаца запошљава се један Србин, Црногорац, Муслиман, Турчин или Ром… Па саберите…

Живели, са Косова и Метохије.“

Љ.З.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Fri Jan 20, 2017 9:47 am

Често одем до на село

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Fri Jan 20, 2017 10:22 pm

Brdja wrote:Nemoj da budeš toliko nemilosrdan prema njima. Sporije ih rasturaj, ne valja previše brzo. Ti si veći licemer i izdajnik od svih koje pljuješ: Aj idi leči se!

A onaj reaktivni što poziva na rat neka prvo malo odraste pre nego što krene da piše na netu jer će ga biti sramota samog sebe za koju godinu. A verovatno kao ni ovaj gore ne živi u Srbiji ili ga mama i tata izdržavaju. A ako je punoletan može da se pridruži nuklearnom u lečenju, možda dobiju grupni popust.

:o
kakav si ti car! :lol: prilično slabije-uman... :D

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Fri Jan 20, 2017 10:23 pm

Da, tako se kaže.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Вести

Postby Очајник » Sat Jan 21, 2017 12:40 am

Cekajte, ljudi. Na stranu to ko je sta prodao i ko je iz kojeg mesta dosao. Svi vicete da je Kosmet Srbija. Sta se bunite kad neko kaze da se za njega moze i treba jedino ratovati? Prozivate decka koji trenutno ne zivi u Srbiji? Koji vam je to fazon?

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Вести

Postby Очајник » Sat Jan 21, 2017 12:41 am

Aj na stranu ovo poslednje za nuklearnog, zanima me ovo sto se bunite?

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Jan 21, 2017 12:46 am

mungos wrote:
Nexon wrote:
Blackadder wrote:Daj neki link za NLO ako ima, ovo za fabrike su svi znali i onda, netreba nam CIA za to :)


Нема много тога око НЛО, примећивали су неке чудне објекте али то је то. Много занимљивији случај је Ули Гелер, који прошао тест телепатије, Stargate Project.
Uri Geller passed a psychic test
Spoonbender Uri Geller may have his sceptics, but the CIA were impressed by his psychic abilities after they tested his “clairvoyant” and “telepathic” abilities.

The US intelligence agency concluded he was a ‘convincing paranormal’ after secret experiments in 1973 which involved him successfully replicating the random drawings of an agent in a separate room.


Jel ima negde vise detalja o ovome?


http://www.dailymail.co.uk/news/article ... owers.html

User avatar
MARKER
Posts: 738
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Sat Jan 21, 2017 1:49 pm

Кога занима Ури Гелер, нека потражи ликове и дела Нине Калугине, Хелене Блаватске, Волфа Месинга, Николаја Козирјева, Едгара Кејсија. Ако би се поредили, Гелер је мала беба за њих...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sat Jan 21, 2017 4:03 pm

Очајник wrote:Cekajte, ljudi. Na stranu to ko je sta prodao i ko je iz kojeg mesta dosao. Svi vicete da je Kosmet Srbija. Sta se bunite kad neko kaze da se za njega moze i treba jedino ratovati? Prozivate decka koji trenutno ne zivi u Srbiji? Koji vam je to fazon?


Дечко, онај ко је продао све доле за њега неће ратовати, рат је све што не треба, онај ко призива рат дабог да му био у кући!
Данас уставни судови доносе потпуно луде одлуке, потпуно се ретардиране ствари врте по новинама, попут Вучића и његовог ВОЗА, и попут Додикове санкције јебем ли му све у кући што има и његову санкцију да би на основу тога продавали нама како је запад против нас и како се они боре против запада и како сви они раде добро, а нема у вјестима како се сваки дан пљачка народ, преко судова и осталих ДРЖАВНИХ ИНСТИТУЦИЈА, а ти се мали Србине бави ратом за Космет јебо те Космет када је сваки Србин отишао из њега, као и ове крајишнике велике што гледам овде по граду, велики србии велики крајшници а њих 150.000 се спаковало и оставило све, јебем вам све ваше српско што имате, па после тога пјева на телевизији оојјј крајино моја волим те највише на свету а продао све тамо и дошао у Бања Луку или у Нови Сад да живи...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sat Jan 21, 2017 4:11 pm

Магле ти очи својим срањима, својим возовима својим санкцијама, постројава он као војску републике српске ееееееј а ветерани који су градили ту РС гладују јебем ти животе мајку, колико су само пара узели, овде нема више помоћи дотакли смо дно дна, можда се Србија мало копрца, али БиХ је депонија Европе... И треба нас јебати


Све смо дали у Хаг све смо побили, све смо похапсили, и ево сада имамо велику поштену господу која нас води!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Вести

Postby kopriva » Sat Jan 21, 2017 4:20 pm

Micara tebra, saberi se.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sat Jan 21, 2017 4:28 pm

kopriva wrote:Micara tebra, saberi se.

Исправи ме ако гријешим, исправи бунт мој?! Ако би се кренуло у рат доле, треба прво побити говна у скупштини све до једног, е онда можемо да размотримо да идемо доле, ја би био у првим редовима, пљуни ме уста ако не би...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Вести

Postby kopriva » Sat Jan 21, 2017 4:32 pm

Razumem ja tvoj bunt, sve si u pravu sto se tice politicara, samo nemoj da pljujes po ljudima koji su morali da napuste svoje domove, nije lepo druze.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Sat Jan 21, 2017 4:48 pm


User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Sun Jan 22, 2017 12:45 am

Kako me nervira ova pederska zastava pogotovo sto je doslo vreme da se ovako neometano krece nasim ulicama.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Sun Jan 22, 2017 12:54 am

Мићара wrote:
kopriva wrote:Micara tebra, saberi se.

Исправи ме ако гријешим, исправи бунт мој?! Ако би се кренуло у рат доле, треба прво побити говна у скупштини све до једног, е онда можемо да размотримо да идемо доле, ја би био у првим редовима, пљуни ме уста ако не би...


Само бунтовнички !!

крајишници рефјуџиз ар нот велком!

Реакција
Posts: 37
Joined: Mon Aug 22, 2016 6:08 am

Re: Вести

Postby Реакција » Sun Jan 22, 2017 9:28 am

Brdja wrote:Nemoj da budeš toliko nemilosrdan prema njima. Sporije ih rasturaj, ne valja previše brzo. Ti si veći licemer i izdajnik od svih koje pljuješ: Aj idi leči se!

A onaj reaktivni što poziva na rat neka prvo malo odraste pre nego što krene da piše na netu jer će ga biti sramota samog sebe za koju godinu. A verovatno kao ni ovaj gore ne živi u Srbiji ili ga mama i tata izdržavaju. A ako je punoletan može da se pridruži nuklearnom u lečenju, možda dobiju grupni popust.


Ау колико људи могу бити малоумни па то је страшно. Ко позива на рат јеси ти нормалан дечко!? Јел ти читаш шта пишем или читаш и конташ оно што теби одговора да би после нападао људе и просипао неку памет овдје? Први кажем ко желио рат био му у кући! Али ако неко крене да мучи мој народ, потјерује и убија кренућу да га браним за разлику од тебе. Од солунског фронта до овог последњег одбрамбено-отаџбинског рата сви моји су бранили своје огњиште кад су усташко-муслимански злотвори кренули да их кољу, не конташ ти то зато овако и сереш. Даће Бог да никад рата не буде више на овим просторима да се сви оснујемо породице и имамо по 3 дјеце минимум! Али Балкан је буре барута увијек био ти то очигледно не можеш да скапираш. А ако те баш занима одакле сам из Републике Српске сам..имам кућу и у матици Србији ако те баш све интересује теткице. И не издржавају ме родитељи радим и борим се од своје 18 године.. не знам шта друго да ти кажем још осим нека је Бог са тобом!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sun Jan 22, 2017 10:49 am

Pa uveliko ti teraju narod, ubijaju, napadaju ga. Što ne kreneš?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests