Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Вести

Postby lider » Sun Jan 22, 2017 11:03 am

Увек ме је интересовало шта се људима мота у глави кад им неко нпр за стан/кућу понуди 5-10 пута већу своту (углавном шиптари) тј дилема да ли продати или не? Не живе ти људи у центру Београда већ у непријатељском окружењу. Ко зна колико су их већ малтретирали ако ништа а оно сигурно психички им није баш најпријатније. Са друге стране шта њима држава помаже да остану ту, да ли даје три пута веће плате ко ради на Космету па да се људи из остатка Србије анимирају да иду доле да живе и раде и повећа нам се бројно стање доле? Делује ми као да прво државу боли курчина за тај народ доле и онда ме и не чуди што неко прода све што има и оде одатле. Сав тај народ кад види да нема ништа од државе шта треба да чека да га шиптар коље на кућном прагу. Какву будућност му доле имају деца, унуци? Јад и беда без икакве перспективе. Па како људи из остатка Србије где и нема рата нити таквих проблема сваким даном одлазе преко ради бољег живота и нико их не осуђује због тога. Исто тако видели су на примеру других прогнаних Срба из бивших сфрј република како могу да прођу ако се буду надали у помоћ државе, тј да остану без ичега? И онда дилема да ли узети огромне паре и негде другде почети нови живот или изигравати јунака и на крају у најгорем случају остати без ичега па и свог живота?
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

Реакција
Posts: 37
Joined: Mon Aug 22, 2016 6:08 am

Re: Вести

Postby Реакција » Sun Jan 22, 2017 11:22 am

Brdja wrote:Pa uveliko ti teraju narod, ubijaju, napadaju ga. Što ne kreneš?


Ај сери још мало, сери.. смијешан си лик, завршио сам сваку даљу дискусију са тобом.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sun Jan 22, 2017 11:24 am

Jel moguće da taj narod dole nije mogao da se skupi pa da uzvrati maltretiranje, paljenje, prebijanje? Ok, država ih ne podržava ali koga ovde pa podržava? Zna se da na državu ne možeš da se osloniš. Skupiš se, napraviš neku grupu i vratiš zub za zub ako ne gore. Mislim da ne bi tako lako pokupovali sve naše kuće. Naravno, to se ne odnosi na ove što su ostali po kuća-dve pa i nemaju drugog izbora. Imam poznanike koji su još na početku prodali svoja imanja dole za ogromne pare i došli u Bg. Sada ih naravno zabole za Kosovo i oni prvi ne bi išli da ratuju za njega. E ti ljudi su problem, njima je bilo super što su dobijali tolike pare. Taj narod je počeo da izdaje Kosovo a ne političari. Političari su samo dovršili.

Edit: za ovog reaktivnog borca... Boli istina, vidim... Lakše je ratovati na netu... A i zima je sad, hladno je
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
ultraskopje
Posts: 61
Joined: Sun Jan 31, 2016 2:25 pm

Re: Вести

Postby ultraskopje » Sun Jan 22, 2017 11:39 am

lider wrote:Увек ме је интересовало шта се људима мота у глави кад им неко нпр за стан/кућу понуди 5-10 пута већу своту (углавном шиптари) тј дилема да ли продати или не? Не живе ти људи у центру Београда већ у непријатељском окружењу. Ко зна колико су их већ малтретирали ако ништа а оно сигурно психички им није баш најпријатније. Са друге стране шта њима држава помаже да остану ту, да ли даје три пута веће плате ко ради на Космету па да се људи из остатка Србије анимирају да иду доле да живе и раде и повећа нам се бројно стање доле? Делује ми као да прво државу боли курчина за тај народ доле и онда ме и не чуди што неко прода све што има и оде одатле. Сав тај народ кад види да нема ништа од државе шта треба да чека да га шиптар коље на кућном прагу. Какву будућност му доле имају деца, унуци? Јад и беда без икакве перспективе. Па како људи из остатка Србије где и нема рата нити таквих проблема сваким даном одлазе преко ради бољег живота и нико их не осуђује због тога. Исто тако видели су на примеру других прогнаних Срба из бивших сфрј република како могу да прођу ако се буду надали у помоћ државе, тј да остану без ичега? И онда дилема да ли узети огромне паре и негде другде почети нови живот или изигравати јунака и на крају у најгорем случају остати без ичега па и свог живота?


Свуда је исто што се тиче балкана. Политичарима боли к... за народ! Веруј!

Свако се сналази како зна и уме.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 22, 2017 1:20 pm

Brdja wrote:Jel moguće da taj narod dole nije mogao da se skupi pa da uzvrati maltretiranje, paljenje, prebijanje? Ok, država ih ne podržava ali koga ovde pa podržava? Zna se da na državu ne možeš da se osloniš. Skupiš se, napraviš neku grupu i vratiš zub za zub ako ne gore. Mislim da ne bi tako lako pokupovali sve naše kuće. Naravno, to se ne odnosi na ove što su ostali po kuća-dve pa i nemaju drugog izbora. Imam poznanike koji su još na početku prodali svoja imanja dole za ogromne pare i došli u Bg. Sada ih naravno zabole za Kosovo i oni prvi ne bi išli da ratuju za njega. E ti ljudi su problem, njima je bilo super što su dobijali tolike pare. Taj narod je počeo da izdaje Kosovo a ne političari. Političari su samo dovršili.

Edit: za ovog reaktivnog borca... Boli istina, vidim... Lakše je ratovati na netu... A i zima je sad, hladno je


Да би се тако организовао мораш да имаш новац. Људи и њихове породице морају да живе од нечега пошто ће бити изопштени због тога како од шиштара, тако и Београда, запада-екстремисти...
То се остварује на различите начине, најјаче такве организације попут ИРА или Хезбуалах имају јаке стране донације. Примера ради, ИРА у Сев. Ирској није могла да рачуна на јаку подршку Даблина али је зато имала огромну помоћ у САД, преко огромне ирске дијаспоре. Шин Фејн је имао невероватну успешну финансијску операцију у Њујорку и јак лоби у Конгресу. А, капало је и са разних других страна, попут тајних донација из СССР или опорезивање трговином дрогом од стране ИРА.
Овде Београд све ради да то спречи, држи их на узди контролишћу токове новца и запошљавања и полако то предаје Приштини.
Постоје и други начини, али они су изузетно прљави, као што су радили шиптари или Фарк у Колумбији, због чега је пао Шарић.

Моје искуство из усташије говори да ће се овако стање наставити, пошто шиптари то копирају од усташа. Они ће наставити са напдаом на децу, најчешће, и држаће велику незапосленост осим за најоданије који ће бити запослени у администрацији. То су радиле усташе у И. Славонији плус неће да уведу струју и тако то. На сваки начин ти отежавају свакодневни живот.
Ова тзв. елита у Београду је продана 100% од нво, медија, до огромног броја политичара до олигарха, сви су против таквих људи јер им кваре комбинације.

Пре Првог св. рата је било другачије, потпуно. Тада је елита била потпуна другачија, то је ишло толико да је један критичар власти, попут Нушића, био у организацији-Народна одбрана, заједно са Дучићем.
Време када је уметност била љубав, а уметници били носиоци српске слободарске мисли…
http://akademskikrug.rs/umetnici-na-braniku-otadzbine/
Народна одбрана је била национална невладина организација у Краљевини Србији основана 1908. године (у време Анексионе кризе) у Београду, као протест против нелегалне анексије провинције Босне и Херцеговине од стране Аустроугарске. Оснивачи ове организације су били, између осталих, Јован Дучић и Бранислав Нушић. Ова организација је из Краљевине Србије у Босну слала четничке одреде, ради борбе против Аустрије. За време Балканских ратова преко ове организације су регрутовани добровољци за борбу у Македонији.



Каква је данас тзв. елита? Да ли су дигли глас за малтретирања Срба на КиМ, Федерацији БиХ или усташији? Не, управо је супротно. Сада су другосрбијанци и марширају против Трампа у Београду. Ето, тако...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sun Jan 22, 2017 1:40 pm

Pa majku mu zar mi nemamo dijasporu? Tužno je da dopustiš da se neko divlje pleme iživljava na tebi a da ti to samo nemo posmatraš i slušaš šta ti se kaže. Za to Beograd i Srbija nisu krivi. Za to je sada kasno. Sada smo manjina dole i sve i da krene vraćanje Srba uz pomoć države, ko će da se vrati? Jako mali broj. Država je preslaba da bilo šta uloži dole, da pokrene bilo kakva radna mesta. I ako se neko vrati živeće u bedi i opet će da gleda da pobegne odatle. Taj rat o kom se priča je rešenje kratkog daha jer bi opet naši prodavali kuće, niko neće da živi u bedi. Natalitet nam je premali i za Srbiju bez Kosova. Sve u svemu za Kosovom kukaju najviše oni koji nemaju dodirnih tačaka sa istim (ne mislim tu na ljude koji su ostali dole).
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jan 22, 2017 1:48 pm

pa to je kao sa srpskim selima
o njima pesme pišu kojekakvi turbopravoslavni reperi iz blokova koji zamišljaju kako u ladovini na osunčanim proplancima pijuckaju rakiju uz kajmak, pršutu i lepinje
a svi koji žive po selima gledaju da pobegnu glavom bez obzira

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 22, 2017 1:51 pm

Прво, наталитет Срба на КиМ расте, мислим да је сада већи од шиптарског. Што је посебна прича и доказ да је то пре свега питање размишљања, шта су ти приоритети у животу. Наталитет шиптара на КиМ је у великом паду, сматрају да су одрадили шта су требали, то је био национални пројекат.
Расте наталитет Срба на Космету
http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=159718
На територији Косова и Метохије, укључујући сјевер, живи око 150.000 Срба. Младих брачних парова, према неким подацима, има око 15.000 или 25 одсто више у односу на 2000. годину.

Такође, наталитет Срба је повећан за десетак одсто у централном дијелу Косова, осам одсто у сјеверном и око 12 одсто на подручју Штрпца.

Ако се наталитет и даље буде повећавао, треба очекивати да ће се и број Срба повећавати, посебно у сјеверном дијелу Косова и на подручју Штрпца и Косовског поморавља.


Београд је крив јер је препустио шиптарима нешто што смо контролислаи на северу. Тамо су биле наше школе, универзитет, болнице, судови, чак прикривено и полиција. То се сада брише само да би један човек излечио своју личну фрустрацију и доказао да су жути морони, те он и његова група преузела токове новца.

Али шта ће са оним говнима по Србији који ће рођену мајку продати за донације из еу или министарства, под контролом еу? А, такви су скоро сви из тзв. елите Србије.
Last edited by Nexon on Sun Jan 22, 2017 1:53 pm, edited 2 times in total.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Sun Jan 22, 2017 1:51 pm

Шиптарска дијаспора па 5 места празно па наша дијаспора.
А наравно да је Бг крив јер не види даље од Кнез Михајлове, да се оградим свака част удружењима која помажу Космет којих је нажалост јако мало.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sun Jan 22, 2017 1:58 pm

Kazem, drzava je zavrsila zapoceto. Kad kazem da Bg nije kriv, mislim na to da nije Bg prodavao kuce na pocetku vec oni sami jer im je zinulo dupe za pare. Za nesto sto vredi 50 000 oni dobiju 200 000, i majku bi prodali. Da nisu bili alavi na pare mozda bi neke stvari drugacije bile. A pritom nikakav vid maltretiranja nisu prezivljavali. Citao sam jos ranije o tome za povecanje nataliteta ali jel to dovoljno da se ispuni celo Kosovo i Metohija? Sta cemo sa juznim delom?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 22, 2017 2:11 pm

Већина кућа је продавана под притиском уз добру цену. Напади на КиМ нису нова појава, од 1999, Срби су нападани на КиМ од смене Ранковића 1966 до 1987, и чувеног Слобиног-нико не сме да вас бије, али и касније. Тада, средином осамдесетих 20. века Срби су толико угрожени на КиМ, напади, силовања...да долазе у Београд на протесте. Шиптари су 1981 дигли побуну на КиМ а горела је и Пећка патријаршија. Морала је да се нагужује ЈНА и мурија из целе СФРЈ да би се смирила побуна, и то након што су добили невероватну аутономију по уставу 1974. Шиптари су организовали терористичке акције по Беоргаду, као што су претходно усташе радиле. Све је то пратила потпуна капитулација Комунистичке партије Србије која је све давала Титу и друговима из других крајева, тако је дошао катастрофални устав из 1974, који је конфедеризовао Југославију а Србију поделио на 3 дела. Данас та говна, која су то подржавала и дозволила, јашу као идеолози другосрбијанаца попут Латинке Перовић.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Sun Jan 22, 2017 2:24 pm

Lako je meni (nama) da pričamo sa ove razdaljine i što se tiče km i vremenski. Ali, gledam da nekako slika o tome bude objektivna. Upoznao sam dosta ljudi sa Kosova koji su došli u Bg a da zaista nisu imali nikakvih problema. Ne kažem da ih nije bilo. Ali sam uveren da im je bilo lakše da odu nego da se bore za svoje.
Što se tiče terorističkih napada u Bg, kakvi su to napadi bili? Znam da je bilo i otimanja aviona ali nisam siguran jesu li to radili šiptari ili ustaše.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 22, 2017 2:31 pm

Веруј у шта год хоћеш.
Што се тиче авиона, њега су усташе обориле бомбом,
Obaranje aviona iznad Čehoslovačke
Hrvatski narodni otpor postavio je eksploziv u letelicu „Jata“. Poginula su 22 putnika i pet članova posade, preživela je jedino Vesna Vulović


Али конкренто Београд,
Bomba u bioskopu „20. oktobar“

Ustaša Miljenko Hrkač 13. jula 1968. razneo je salu na početku Balkanske ulice u Beogradu. Za to je od HOP dobio 2.500 maraka

U Beogradu je 13. jula 1968. eksplodirala bomba tokom večernje predstave u gornjoj sali bioskopa „20. oktobar“ na početku Balkanske ulice. Tom prilikom poginuo je Savo Čučurević, devojka Magdalena Novaković ostala je bez obe noge, a 76 ljudi je ranjeno.


Имали су и шиптари акције.

User avatar
Krajisnik
Posts: 43
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:05 pm

Re: Вести

Postby Krajisnik » Sun Jan 22, 2017 2:44 pm

Мићара wrote:
Очајник wrote:Cekajte, ljudi. Na stranu to ko je sta prodao i ko je iz kojeg mesta dosao. Svi vicete da je Kosmet Srbija. Sta se bunite kad neko kaze da se za njega moze i treba jedino ratovati? Prozivate decka koji trenutno ne zivi u Srbiji? Koji vam je to fazon?


Дечко, онај ко је продао све доле за њега неће ратовати, рат је све што не треба, онај ко призива рат дабог да му био у кући!
Данас уставни судови доносе потпуно луде одлуке, потпуно се ретардиране ствари врте по новинама, попут Вучића и његовог ВОЗА, и попут Додикове санкције јебем ли му све у кући што има и његову санкцију да би на основу тога продавали нама како је запад против нас и како се они боре против запада и како сви они раде добро, а нема у вјестима како се сваки дан пљачка народ, преко судова и осталих ДРЖАВНИХ ИНСТИТУЦИЈА, а ти се мали Србине бави ратом за Космет јебо те Космет када је сваки Србин отишао из њега, као и ове крајишнике велике што гледам овде по граду, велики србии велики крајшници а њих 150.000 се спаковало и оставило све, јебем вам све ваше српско што имате, па после тога пјева на телевизији оојјј крајино моја волим те највише на свету а продао све тамо и дошао у Бања Луку или у Нови Сад да живи...


Крајишници нису продали све, јер тамо нико неће да купује куће, по брдима и у оним забаченим селима, јер Шокци немају кеша као Жуге. Тако да немој да стављаш у исти кош Крајишнике и Косоваре, јер није исто. Људи из Крајине су у НС и БЛ дошли на тракторима, а не у Аудијима.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Sun Jan 22, 2017 4:14 pm

Која бре црна наша дијаспора? Па то је иста прича као и у матици. Овде смо подељена говна у стотине партија, а тамо подељена говна у стотине удружења.

Само кад погледа човек чињеницу да и у Америци и у Србији има СРБА који су (или би да су могли) подржали Хилари Клинтон довољно му буде јасно колика смо ГОВНА.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Вести

Postby Очајник » Sun Jan 22, 2017 4:27 pm

Pa koliko je to Srba prodalo svoja imanja na Kosmetu? Ovde ispada da je 200.000 izbeglih Srba zaradilo dobru paru i obezbedilo finansijski svoje potomke za vjek i vjekova.
Za celu ovu priču: "Kosovo je Srbija", ta stvar o prodaji mi i nije bitna. Bili dole sve Srbi, Šiptari, ili vilenjaci, to ne menja moj stav da je ta, trenutno okupirana, teritorija naša.
Pa lepo reče ona pizda Lazanski, za koga su to Englezi ratovali pocetkom osamdesetih na Foklandima, za ostrva koja su udaljena od njihovog Ostrva par hiljada kilometara, ostrvo na kojem zivi manje ljudi nego sto Pionir prima gledalaca (a sama ostrva imala pet puta više ovaca nego ljudi).
Smeta nekome ako se kaze da to može samo čizma da zgazi, da mora rat??? :lol: Dobro, mozda je bolje da ih probamo asimilovati u roku od narednih dvesto godina, onako lagano, ili neke molbe da saljemo, da ih ubedimo da to nije njihovo?
Ili mozda da svi kazemo da je Kosmet albanski i kraj, da se ne pretvaramo i ne glumimo patriote, a ustvari smo pizde.
Ja sam se, licno, vec pomirio sa tim, ako dodje do sranja, ići ću i to je to. Jbg, takav mi posao, a da dezertiram, trulo mi. A i nosim majicu sa likom Dragutina Matića. :mrgreen:

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Sun Jan 22, 2017 5:08 pm

Krajisnik wrote:
Мићара wrote:
Очајник wrote:Cekajte, ljudi. Na stranu to ko je sta prodao i ko je iz kojeg mesta dosao. Svi vicete da je Kosmet Srbija. Sta se bunite kad neko kaze da se za njega moze i treba jedino ratovati? Prozivate decka koji trenutno ne zivi u Srbiji? Koji vam je to fazon?


Дечко, онај ко је продао све доле за њега неће ратовати, рат је све што не треба, онај ко призива рат дабог да му био у кући!
Данас уставни судови доносе потпуно луде одлуке, потпуно се ретардиране ствари врте по новинама, попут Вучића и његовог ВОЗА, и попут Додикове санкције јебем ли му све у кући што има и његову санкцију да би на основу тога продавали нама како је запад против нас и како се они боре против запада и како сви они раде добро, а нема у вјестима како се сваки дан пљачка народ, преко судова и осталих ДРЖАВНИХ ИНСТИТУЦИЈА, а ти се мали Србине бави ратом за Космет јебо те Космет када је сваки Србин отишао из њега, као и ове крајишнике велике што гледам овде по граду, велики србии велики крајшници а њих 150.000 се спаковало и оставило све, јебем вам све ваше српско што имате, па после тога пјева на телевизији оојјј крајино моја волим те највише на свету а продао све тамо и дошао у Бања Луку или у Нови Сад да живи...


Крајишници нису продали све, јер тамо нико неће да купује куће, по брдима и у оним забаченим селима, јер Шокци немају кеша као Жуге. Тако да немој да стављаш у исти кош Крајишнике и Косоваре, јер није исто. Људи из Крајине су у НС и БЛ дошли на тракторима, а не у Аудијима.


A sta ti to hoces da kazes, da vredis vise nego neki proterani Srbin sa Kosmeta? Ne znam da li je veca glupost to sto kazes da su svi Srbi sa Kosmeta izbegli u audijima ili to sto kazes da su svi iz Krajine izbegli na traktorima. Ne znam ni odakle ti ideja da sebi das za pravo da delis ljude i da ti odredjujes ko ce u koji kos da bude svrstan

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jan 22, 2017 5:19 pm

i eto podele i pičkaranja niotkuda haha

User avatar
Krajisnik
Posts: 43
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:05 pm

Re: Вести

Postby Krajisnik » Sun Jan 22, 2017 5:28 pm

SAO_Zeljin wrote:
Krajisnik wrote:
Мићара wrote:
Дечко, онај ко је продао све доле за њега неће ратовати, рат је све што не треба, онај ко призива рат дабог да му био у кући!
Данас уставни судови доносе потпуно луде одлуке, потпуно се ретардиране ствари врте по новинама, попут Вучића и његовог ВОЗА, и попут Додикове санкције јебем ли му све у кући што има и његову санкцију да би на основу тога продавали нама како је запад против нас и како се они боре против запада и како сви они раде добро, а нема у вјестима како се сваки дан пљачка народ, преко судова и осталих ДРЖАВНИХ ИНСТИТУЦИЈА, а ти се мали Србине бави ратом за Космет јебо те Космет када је сваки Србин отишао из њега, као и ове крајишнике велике што гледам овде по граду, велики србии велики крајшници а њих 150.000 се спаковало и оставило све, јебем вам све ваше српско што имате, па после тога пјева на телевизији оојјј крајино моја волим те највише на свету а продао све тамо и дошао у Бања Луку или у Нови Сад да живи...


Крајишници нису продали све, јер тамо нико неће да купује куће, по брдима и у оним забаченим селима, јер Шокци немају кеша као Жуге. Тако да немој да стављаш у исти кош Крајишнике и Косоваре, јер није исто. Људи из Крајине су у НС и БЛ дошли на тракторима, а не у Аудијима.


A sta ti to hoces da kazes, da vredis vise nego neki proterani Srbin sa Kosmeta? Ne znam da li je veca glupost to sto kazes da su svi Srbi sa Kosmeta izbegli u audijima ili to sto kazes da su svi iz Krajine izbegli na traktorima. Ne znam ni odakle ti ideja da sebi das za pravo da delis ljude i da ti odredjujes ko ce u koji kos da bude svrstan

Не брате, не кажем да су сви Срби са КиМ дошли у аудијима, далеко од тога. Али истина је да има доста тих који су продали узели грдне паре, и живе сад у центру БГа и боли их ђока. Мене то не итересује, нити им завидим, нити их осуђујем, свако са својом кућом и огњиштем ради шта хоће. Али не може да ми ставља у исти кош те Србе који су све продали и Србе коју нису продали ни метар земље своје (мислим и на Крајишнике и Косоваре који нису продали своју земљу).

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 22, 2017 5:44 pm

Није ни чудо да држава пропада када је води мафија а мафију заболе за државу, занима је само новац за њене чланове.

VELIMIR ILIĆ TVRDI: Ovo je fotografija na kojoj su zajedno Dušan Spasojević i Zlatibor Lončar!
Image

"Kada sam dobio slike iz policije bio sam šokiran. Ministar Lončar sa Dušanom Spasojevićem zagrljeni u Šilerovoj ulici. Na slikama je i čuveni doktor koji je pobegao u Kanadu, a koji je eliminisao neke svedoke. I on je u toj grupi sa Lončarom. Tu su kum, i Spasojević i Opačić", rekao je Ilić, navodeći da mu je žao što mu je obijen auto i, kako je rekao, ukradene Čankove i Šešeljeve slike, koji je tata Zemunskog klana, i koji je pobegao u Hag kako bi se sklonio.

"Ovo su slike iz arhive Službe i meni su dostavili slike u koverti. Ima još puno slika. Kako je moguće da u današnjoj vladi sedi ministar koji je u tom društvu bio aktivan", rekao je Ilić.



Зато је Вучић данас причао о здравству. Бранио је свог човека за којег зна шта је и знао је шта ће Веља причати. Пола опозиције је умешано у тим везама Чанак, Шешељ, Чеда...Па ово је за моментално истрагу на свим нивоима. Моментални анкетни одбор у Скупштини.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests